Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-02-2006, 20:15   #1
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny SpellForce-Zakon Świtu

To super gra strategia pomieszania z RPG można zrobić własne jednostki budować budynki handlować i obserwować bohatera zza pleców
Możemy wybrać zwinnego wojaka,silnego kolosa,łucznika(kusznika) nekromante i maga.Możemy też przyoływać żołnierzy których możemy zaopatrzyć w zbroje
Jest też bardzo ładna dopracowana grafika tylko DUŻE wymagania np minimalne 256 ram a zalecane 512ram nawed na mocnych kompach może sie zacinać (mi sie nie zacina )

to powiem wstęp:zaczynamy w Górach coś mówi do nas mag rohen musimy sie wdostac do szarogórza itp.

polecam tą gierke!!!!

PS: sorki zapomnialem linku juz daje:
http://spellforce.cdprojekt.com/arty...p?idartykulu=2

Ostatnio edytowany przez MiXer - 24-02-2006 o 12:24.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-02-2006, 20:35   #2
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Może byś podał jakis link?
__________________
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 07:15   #3
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

'można robić własne jednostki' yeah, ale żeś to napisał-.-
1.Można przywoływać jednistki i to tylko w wyznaczonych miejscach, i tylko jeżeli posiadamy odpowiednie runy, ponieważ bohater jest sługą run.
2.Nie tylko obserwować bohatera zza pleców ale też można 'wcielić' się w bohatera tak jak w innych grach...
3.Olbrzymie wymagania? rozśmieszasz mnie...
4. Ta 'coś pleplcze do nas'-.- byś poczytał to byświedział 'co do nas plepcze' a dokładnie mamy się tam spotkać z jakimś dowódcą(?)
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 10:18   #4
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

to możecie zobaczyć jak bedziecie grać z kim trzeba sie spotkać poprostu nie chce zdradzać ciągu gry !
ps:mam maly problem
nie moge zniszczyć w leafshade bazy nad jeziorem nie amm czasu na przywoływanie jednostek bo estem NOOBEM i nie uaktywniłem tamtego monumentu obok :/ zniszczyłem 2 wieże i 1 szyk orków ale nie moge zniszczyć drugiegoco pilnuje centrum bazy mam 12 strzelców z ulepszeniem (chociaż zabijam za jednym udezeniem orka (goblina) ale tego tyle jest że gine

Ostatnio edytowany przez MiXer - 24-02-2006 o 13:02.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 14:12   #5
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

pomóżcie mi z tym problemem
(pisze double post bo chciałem odświerzyc temat
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 14:59   #6
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer
to możecie zobaczyć jak bedziecie grać z kim trzeba sie spotkać poprostu nie chce zdradzać ciągu gry !
ps:mam maly problem
nie moge zniszczyć w leafshade bazy nad jeziorem nie amm czasu na przywoływanie jednostek bo estem NOOBEM i nie uaktywniłem tamtego monumentu obok :/ zniszczyłem 2 wieże i 1 szyk orków ale nie moge zniszczyć drugiegoco pilnuje centrum bazy mam 12 strzelców z ulepszeniem (chociaż zabijam za jednym udezeniem orka (goblina) ale tego tyle jest że gine
Stwórz większą armię, bo Twoja to poprostu OWNZ >.<

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer
pomóżcie mi z tym problemem
(pisze double post bo chciałem odświerzyc temat
To forum a nie czat, jak przez 4 godziny (zwłaszcza między 10 a 14 - takie godziny, w których większość z nas jest w szkole/pracy) to nie musisz spamować.

Co do samego tematu - naprawdę zachęcająco to opowiedziałeś. "Na początku ktośtam mówi komuśtam, że ma iść gdzieśtam" -,-... ja w Spellforce grałem, więc wiem jako tako o co chodzi, ale twoja "recenzja" by mnie nie zachęciła... mi osobiście gra znudziła się kolo ~14 poziomu, ze względu na zbyt długie wczytywanie map.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 15:29   #7
Rodghar
Użytkownik Forum
 
Rodghar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 67
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Poszukuje
Świat: Pacera
Poziom: 30
Skille: 19/24
Poziom mag.: 40
Rodghar ma numer GG 8629387
Domyślny

Ja w leafshade zajmowalem monumenty robilem 2 wieze i okolo 6 rekrutow i bohaterami na oboz na wzgorzu napadalem.Przy szczesciu przezyje mag bitewny i z 2 ludzi Einara(czy jak mu tam ). Później zbieram z 40 luda(caly czas lurujac po 5-10 jednostek dodatkowymi slugami run) i atakuje 1 obóz.Potem zbieram z 60(paladyni/zbrojni + strzelcy i kapłani) i atakuje ostatni oboz(uzupełniajac jak najszybciej straty) i misja wygrana.
PS:Jakbym miał wybierać czy kupic proszek do prania lub SF zareklamowany przez ciebie wolałbym proszek...
__________________
Ukryty tekst:
Best Solo: Dragon
Best Team: Dragon

*Mogę pomóc paru newbie wykonać niektóre questy za free(pisać w grze lub PW)*
Zadowoleni klienci-1 Questy w których pomogłem-2

Rodghar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 15:47   #8
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer
Jest też bardzo ładna dopracowana grafika tylko DUŻE wymagania np minimalne 256 ram a zalecane 512ram nawed na mocnych kompach może sie zacinać (mi sie nie zacina )
Rotfl,mi się nie zacinała gdy miałem 512 ramu,geforce 4 mx (64mb)AMD Athlon 1,7k+.Chodziła płynnie na największych detalach,tyle,że mapy wczytywały się 5min~
@Topic:
Gra fajna,tyle,że schematyczna.Zbierz armie,idź tam,ubij to,potem tamto...i tak w koło Macieju.Doszedłem do misji w której trzeba było bronić jakieś miasto przed umarlakami (miałem wtedy bodaj 11 lvl).
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 16:32   #9
Vendraal
Użytkownik forum
 
Vendraal's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 34

Posty: 26
Domyślny

Rohen, mag podeszlym wieku, ktory nas wita na saaamym poczatku gry umiera wraz z calym tytulowym Zakonem, a my dopadamy Mrocznego maga Kregu, ktory jest... mlodym Rohen'em i udaje sie w przeszlosc zeby zdobyc wladze nad swiatem bla bla bla... tyle ze podczas podrozy w przeszlosc starzeje sie i proboje powstrzymac samego siebie (...). KONIEC.

Ogolnie to polecam, naprawde spox giera

ps. Ja na koncu mialem 28 lvl w pelni rozwinietego maga czarnej magii, a wy?

Ostatnio edytowany przez Vendraal - 24-02-2006 o 16:36.
Vendraal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 16:45   #10
Ligelo
Użytkownik Forum
 
Ligelo's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 19
Stan: Na emeryturze
Imię: Ligelo
Profesja: Knight
Gildia: bezdomny
Świat: Galana
Poziom: 44
Skille: -/-
Poziom mag.: :P
Domyślny no ładnie

Ja na samym końcu miałem wojownika 28 poziom rowniez. Nie ukończyłem tylko jednego questa, nazywał sie chyba "zbroja amry i lea" cos takiego. w kazdym badz razie mialem juz odnalezc ich groby ale nie znalazlem bo juz mi sie nie chcialo szukac Fabule gra ma zarabista. Naprawde wciaga
Duzo fajnych questow no i grafa
Ligelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 21:49   #11
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 32

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Wypas gierka Miałem białego maga 9 lvl Z początku wciąga jak nie wiem(przynajmniej mnie), ale później troche mi się nudziło i sie w kody zacząłem bawić aż mi się wogóle znudziło... Wie ktoś może o co chodzi z tym, że jak napadam na jakiś tam obóz np. goblinów i szybko nie zniszcze ich domów to mi wszyscy wojownicy giną Co do wymagań to mam 2,6 procka i 256 ram i mi chodzi jak talala
Rinnaroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2006, 14:33   #12
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

no to ja cos wam dodam do recenzji
najpierw idziemy przed siebie póki nie zamraża nas mroczny i kaze nas zabic poslancowi( cienias)idziemy dalej niszczymy obóz goblinów korzystając z okolicznego monumentu tez obok jest rzezimieszek potem obóz orków niszczymy niedaleko tam orki zaatakowaly jakąś wieś musimy odbic od mieszkańców dostaniemy nagrode i idziemy do miasta lub w pas gór orków idziemy do satariusa on da nam list idziemy do straznika portalu a potem przez portal do lianon ( raju goblinow)

nie będe sie rozpisywał ale ciekawa giera

mam 14 kolosa z krasnoludzkim łamignatem zbroją 80 obrona ( wow ) i odbijam miasto "Szept"
ps oco chodzi z tym grobem kolo rzezimieszka mam tego questa wykonac ale mi sie nie chce leń RoX a ten chory piastun? oco z nim chodzi?

Ostatnio edytowany przez MiXer - 27-02-2006 o 14:37.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2006, 20:17   #13
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer
no to ja cos wam dodam do recenzji
najpierw idziemy przed siebie póki nie zamraża nas mroczny i kaze nas zabic poslancowi( cienias)idziemy dalej niszczymy obóz goblinów korzystając z okolicznego monumentu tez obok jest rzezimieszek potem obóz orków niszczymy niedaleko tam orki zaatakowaly jakąś wieś musimy odbic od mieszkańców dostaniemy nagrode i idziemy do miasta lub w pas gór orków idziemy do satariusa on da nam list idziemy do straznika portalu a potem przez portal do lianon ( raju goblinow)

nie będe sie rozpisywał ale ciekawa giera

mam 14 kolosa z krasnoludzkim łamignatem zbroją 80 obrona ( wow ) i odbijam miasto "Szept"
ps oco chodzi z tym grobem kolo rzezimieszka mam tego questa wykonac ale mi sie nie chce leń RoX a ten chory piastun? oco z nim chodzi?

zapomniałeś że dostajesz pozwolenie na skorzystanie z portalu tylko dlatego że masz jak sięnie mylę przesyłkę którą znalazłeś przy posłańcu, a którą może otworzyćtylko jakiś tam mag...
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 12:21   #14
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 32

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Mam jakiś problem z kodami :/ Na niekończące sie jednostki i mane mi działa, a na nic więcej już nie :/ Np. na szybkie budowanie albo na nieśmiertelność nie działa, ktoś wie czemu ?
Rinnaroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 14:20   #15
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Bo kody ssają i dlatego nei działają...
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 10:47   #16
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 32

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwi
Bo kody ssają i dlatego nei działają...
Nie czaje Jak kody ssają ? To co mam zrobić żeby działały ?
Rinnaroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 08:37   #17
Geli
Użytkownik Forum
 
Geli's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006

Posty: 110
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Dość dawno w to grałem i pamietam że nie mogłem przejść jednej misji centralnie to elfami ... praktycznie sie nie da :/ biegają se jakieś czarne rycerze i forteca orkow taka że ch*j chyba z 4 dni probowałem i nic więdź się wkurzyłem i płyte połamałem

edit@

Kody nie działają ponieważ ta wersja jest zryta taka i nie orginalna 1.22 chyba czy jakoś tak mniejsza z tym, gra jest dla wytrzymałych psychicznie!

Ostatnio edytowany przez Geli - 05-03-2006 o 08:39.
Geli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 08:46   #18
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

W dwa tygodnie doszedlem do nocnych elfow, doszedlem do miejsca w ktorym zginol ten mag...za 1 mapa z samymi ostrzami (takie zelazne).
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2007, 17:45   #19
Krwioplaczasty
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a ja mam taki problem przebrnolem z trudem przez mulandir (niewybilem wszystkiego te gargulce mnie wkurzaja ) i przebilme sie do farlonowej nadziei oczywiscie zaliczylem to zadanie ze straznikiem no i kolejne zadanie pod tytulme wilk i smok i musze rozbudowac baze orkow ale niemam runy robotnika orkow i niewiem z w jaki sposob mam ja zdobyc gdzie i wogule jakby ktos wiedzila napiszcie prosze
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 17:55   #20
Diablczek
Użytkownik Forum
 
Diablczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2007
Lokacja: Twój ojciec zabawiał MEGO PANA
Wpisy bloga: 6

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jest już taki temat o SpellForce i sam go zakłądałem ale ogulnie gierka fajna przeszedłem 2 razy wojem (30 lvl) a runa orków jest na wschodzie w tych ruinach co chodzą te smokowce jest w jednej skrzyni a i da się też kupić w Szarogóżu.

Ostatnio edytowany przez Diablczek - 07-10-2007 o 17:57.
Diablczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:26.


Powered by vBulletin 3