Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-11-2004, 20:21   #1
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny Przeklenstwa, IRC .....

Dobra, w zwiazku z panujaca sytuacja, musze wkroczyc do akcji (zostawic was na 3 dni i juz burdel sie robi.. ehhh)

Wiec tak:
W związku z ogólnym chamstwem na IRCu, ( o czym mówie? o tym: http://www.members.lycos.co.uk/gewof/fuck.txt ) stwierdzam, że:

  • nadużywanie przeklenstw na kanale znow bedzie karane (mocno)
  • Kaldrick sucks hardly.
Punkt pierwszy motywuje tym, ze pewne odoby (patrz punkt drugi, ale nie tylko, nie probuj robic z siebie bohatera kald) NIE WIEDZĄ że przeklinanie jest ogólnie uznawane za złe, chamskie itd. Tak, wiem, że to pomaga wam wyrazic swoje uczucia, ale, motyla noga, bez przesady! Potem sie burzą wszyscy, jak idzie dwoch kolesi przez miasto i mowia tak"no i ***** wiesz ta ***** ****** ******* ta sprawe tak ze ****. ******** ja, glupioa *****, niech sie idzie ***** na drzewo *****." Prawda, ze wspaniale? Pozatym, skoro tak wszyscy lubia przeklinac, to czemu nie robicie tego w szkole, przy dziewczynie, przy rodzicach, przy dziadkach? Jak tacy mescy jestescie, to czego sie boicie?

phew.


Teraz czesc jedynie dla pewniej osoby z kompleksem nizszosci (zupelnie oderwane od tematu). Wiesz co? Im glebiej cie poznaje, tym bardziej zaczynasz przypominac mocno wkurzonego czternastolatka. Zaczelo sie od tej jazdy na Skype, kiedy to stwierdzilem, ze fakajac na HH idt jednoczesnie bardzo sie przyblizasz do typowych skejcikow. Masz podobne (chamskie) odzywki, mowisz tak szybko, ze czasami ciezko cie zrozumiec. Pozatym, masz wyrazny kompleks nizszosci na punkcie swojej osoby. Moze sprobujesz mnie wysmiac, ale na prawde nie jestem w stanie zrozumiec, dlaczego masz tak niskie mniemanie o sobie. Naprawde wisi mi to, jak bardzo jest ci zle. Life is brutal, and full of zasadzkas, and sometimes kopas w dupas. A za kazdym cornerem czai sie danger. I co z tego?
N-I-C do jasnej niedoli.
Mnóstwo ludzi żyje z problemami wiekszymi niż twoje, i nie biadolą, nie użalają się nad sobą, nie robią z siebie kozłów ofiarnych. Swiat leci dalej, wiec przestań chrzanić że głupoty, bierz dupe w troki i do roboty.

NIE, to o czym czały czas mówisz, to NIE jest rozwiązanie twoich celów, to ucieczka od problemów. Innymi słowy - przez to splamisz swój honor.
__________________

Dżizas!

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 25-11-2004 o 20:25. Powód: Literówka :>
$corcerer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-11-2004, 20:33   #2
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Mkay, w takim razie sie pozegnam. Skoro Wam nie pasuje moj styl ipsania (a ja sie nie zmienie), i skoro Wy jako sztandar bierzecie cos, co nie ma zwiazku z tematem (bo co maja moje "kompleksy" do przeklenstw?), to ja nie mam zamiaru sie dalej klocic. "Wygranego nikt nie pyta o powody wojny", ah? Zyj dalej, nieswiadomie. Mnie to wisi, dynda i powiewa. Moze jeszcze tu czasem bede zagladal... Ale raczej nie. Pa, pa.

Ah, i jeszcze jedno. Ch^uj mnie obchodzi, jak bardzo to Was wkur^wia i jak wy na to reagujecie. Jestem, jaki jestem i ja sie nie zmienie. Myslalem, Scor, ze masz lepsze o mnie mniemanie. Coz, przeliczylem sie. Ale nie sadzilem ze zaczniesz najezdzac na najslabsze moje punkty, ktore poznales dzieki kilku rozmow prv i na #teologii... Coz, widac nie kazdy mzoe sie powstrzymac, nieprawdaz? -.-
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline  
stary 25-11-2004, 20:35   #3
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Hmmm co do przeklenstw. Zgadzam sie ze naduzywanie jest chamskie i trzeba to tepic, ale moze bez przesady?

A tak odnosnie tego co sie dzialo wczoraj. Mozna wiedziec kim jest wogole Estrie? Pewnego srednio pieknego dnia wchodze i stwierdzam ze mamy nowego opa! Dopiero wczoraj sie dowiedzialem ze goscimi dziewczyne besna, a ze on jest opem i modem to mozna dawac opa wszytkim? Scor, swojej dziewczynie tez bys dal opa dlatego ze jest twoja dziewczyna?

Precz z Prywata, OP tyko dla Modow.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 25-11-2004, 20:43   #4
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Ciezko mi sie wypowiedzec na ten temat jednak...
Wszystko sie zaczelo od pewnej osoby ktora denerwowala ludzi na irc-u byl to ow spamer, tera wszystko sie przerodzilo w to co widac- jedna wielka cholerna klotnie

ehhh... Szkoda mi slow narazie moze pozniej napisze to co chce napisac na prawde


@down
Uhm na irc przesiaduje dosc duzo osob i nie jest to raczej prywatna sprawa

Ostatnio edytowany przez Rankor - 25-11-2004 o 20:47.
Rankor jest offline  
stary 25-11-2004, 20:45   #5
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Panowie, myśle, że takie sprawy załatwia się prywatnie, a nie "publikuje" na forum, ubliżając w ten sposób drugiej osobie.

<EDIT>
Chodzi mi o to co $orcerer zaczoł ubliżać Baronowi (coś o kompleksach), co nie było miłe.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 25-11-2004 o 20:52.
Shinjix jest offline  
stary 25-11-2004, 20:55   #6
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@re
Nie jest ona do konca prywatna. Wczoraj wiele osob sie w to angazowalo, wlasciwie to wygladalo to jak #teologia vs Estrie, przynajmniej w moim odczuciu, ale to co dzialo sie wczoraj bylo dziwne. Na kanale czest ktos przeklina, ale nie widze powodu zeby go kickowac jesli jego co drugim slowem NIE jest kur.wa.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 25-11-2004, 20:56   #7
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gangrel666
Hmmm co do przeklenstw. Zgadzam sie ze naduzywanie jest chamskie i trzeba to tepic, ale moze bez przesady?

A tak odnosnie tego co sie dzialo wczoraj. Mozna wiedziec kim jest wogole Estrie? Pewnego srednio pieknego dnia wchodze i stwierdzam ze mamy nowego opa! Dopiero wczoraj sie dowiedzialem ze goscimi dziewczyne besna, a ze on jest opem i modem to mozna dawac opa wszytkim? Scor, swojej dziewczynie tez bys dal opa dlatego ze jest twoja dziewczyna?

Precz z Prywata, OP tyko dla Modow.
Byly moderator tibia.gery.pl plx?
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 25-11-2004, 20:59   #8
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Co do samych przeklenstw, to tak:
[07:40:37] @(Maqus) eerion to dlatego ze nie umiesz przekonywac
[07:41:11] @(Maqus) jak masz sile przebcia to nie musisz klac, no chyba ze Ci juz nerwy puszcza

[07:42:35] @(Polin) eerion: wiec jesli jestes takim ograniczonym prostakiem, ze nie potrafisz przekazac emocji bez uzywywania slow powszechnie uznawanych za obelzywe to pozostaje tylko ubolewac nad twoim prostym umyslem

@post Kalda
Owszem, miałem o tobie inne mniemanie. Ale poprzez pewne dyskusje wlasnie na #teologi, potem (albo przedtem) na Skype zmieniłem je. Moglbym sie powstrzymac, ale do jasnej niedoli, skoro nic nie dziala,to trzeba siegnac po pewne nienormalne srodki. A, pozatym nigdzie w tym poscia nie pada twoj nick (pozatym, nie jestes baronem juz, zapomniales?) wiec rownie dobrze moglby byc zaadresowany do Krysi_Bezimiennej IV. I znow probujesz robic z siebie bohatera, odchodzac w cien. Napisałem topik tylko dlatego, że była akcja z Estrie. Ty występowałeś tam w roli słusznie poszkodowanego. A jako że ostatnio na IRCu troszke sie rozbestwiłeś, (nie, nie chodzi tu o ćpanie do cholery, tylko o inny text, made by Ty (wszelkie prawa zastrzelone)) to postanowiłem wyciągnąć Twoje "brudy" na wierzch. Możesz zrobić to samo ze mną, i wiesz co? podziękuję Ci. Przestań si bawić w recerskość, i trozejżyj sie dookoła- świat jest piękny, nawet pomimo tego że w iraku jest wojna, w Ukrainie mają burdel, a moja profesorka od Polskiego złamała sobi dziś paznokieć. NIE UŻALAJ SIE TAK.

Kolejna jazda jest zwiazana z tym, że ty myślisz teraz jak typowyt czternastolatek - albo bedzie tak jak chce, albo zabiore swoje zabawki i pójde do innej piaskownicy. Okej, idź, masz WOLNĄ WOLĘ, możesz robić CO_CHCESZ. Tyliko nie użalaj się nad sobą. Znasz Estrie, chyba nawet dłużej niż ja (gery..) Wieć jak możesz się dziwić temu wszystkiemu?

Gangrelku, Estrie dostała opa za całokształt, za to zco było na Gerym. Za to, że ma mój szacunek. A, i miło, że powiedziałeś ze jest dziewczyną besn'a tylko co z tego? moj sasiad (ulraunt) tez wlazi na kanal, ale nie ma dyspensy, wiec nie gdybaj mi tu laskawie.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 25-11-2004, 21:00   #9
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gangrel666
@re
Nie jest ona do konca prywatna. Wczoraj wiele osob sie w to angazowalo, wlasciwie to wygladalo to jak #teologia vs Estrie, przynajmniej w moim odczuciu, ale to co dzialo sie wczoraj bylo dziwne. Na kanale czest ktos przeklina, ale nie widze powodu zeby go kickowac jesli jego co drugim slowem NIE jest kur.wa.
Chodzi mi o to konkretnie:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $corcerer
Kaldrick sucks hardly.

Teraz czesc jedynie dla pewniej osoby z kompleksem nizszosci (zupelnie oderwane od tematu). Wiesz co? Im glebiej cie poznaje, tym bardziej zaczynasz przypominac mocno wkurzonego czternastolatka. Zaczelo sie od tej jazdy na Skype, kiedy to stwierdzilem, ze fakajac na HH idt jednoczesnie bardzo sie przyblizasz do typowych skejcikow. Masz podobne (chamskie) odzywki, mowisz tak szybko, ze czasami ciezko cie zrozumiec. Pozatym, masz wyrazny kompleks nizszosci na punkcie swojej osoby. Moze sprobujesz mnie wysmiac, ale na prawde nie jestem w stanie zrozumiec, dlaczego masz tak niskie mniemanie o sobie. Naprawde wisi mi to, jak bardzo jest ci zle. Life is brutal, and full of zasadzkas, and sometimes kopas w dupas. A za kazdym cornerem czai sie danger. I co z tego?
N-I-C do jasnej niedoli.
To moim zdaniem jest wyraźne ubliżenie na forum, a że w tym temacie mowa jest o zwalczaniu chamstwa, to jest coś nie tak.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 25-11-2004, 21:06   #10
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gangrel666
Precz z Prywata, OP tyko dla Modow.
Ale przecież #tibia.pl nie jest kanałem portalu tibia.pl
Więc osohosi?
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline  
stary 25-11-2004, 21:09   #11
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

Ehh... może nie powiem nic odkrywczego ani może nie za mądrego ale teraz forum jak i IRC podzielilo się i są kłutnie. I po co wam to. Nie było mnie wczoraj, nie wiem o co dokładnie poszło i co się działo, ale troche słyszałem. Po co kłutnie na forum i IRC, nie potrzebne. Ja sugeruję żebyście się pogodzili/wytłumaczyli sobie na priv i niech bedzie spokój. Po co niszczyć to co przez ponad rok tworzyliście.
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE
kidler jest offline  
stary 25-11-2004, 21:14   #12
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

@$orc~
ale żeś mu naubliżał....
tak a propos ja przeklinam przy rodzicach.... chciałem sie chamować ale zbyt często się denerwuje
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline  
stary 25-11-2004, 21:27   #13
shae
Użytkownik Forum
 
shae's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Babylon 5, green sector

Posty: 202
Gildia: Ψ Corps
Poziom: P12
Domyślny

Heh. Jak zwykle ludzie burzą się na przekleństwa. To jest chore i podpada pod dewotyzm. Używanie "****" jako znaku przestankowego jest chore i świadczy o braku kultury/poziomie inteligencji używającego. Ale do cholery jasnej, te słowa po coś w słownikach istnieją! Przestańcie się w końcu burzyć widząc każdą "****ę" czy innego "c***a" i przejrzyjcie na oczy. Używanie wulgaryzmów nie jest złe[1]. Oczywiście używanie z głową.


[1] To nie tylko moje zdanie, ale kilku porządnych nauczycieli.

BTW. Na prawie każdym forum musi być włączona jakaś głupia cenzura... Spróbujcie napisać np. zakoc***e... To też wulgaryzm?
__________________
If you find your head on the floor, you will fight witchers no more.
shae jest offline  
stary 25-11-2004, 22:40   #14
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

A mały pociąg ruszył ciuch ciuch ciuch

Nie wiem o co chodzi, i nie interesuje mnie to, jednak co do przekleńst to jestem za. Większośc ludzi łatwiej coś napisze niż powie, duża część z nich może także bez problemu to powiedzieć. Ja nie przeklinam ani w internecie, a nie w RL. Może chodzi o to, że ludzie przekleństwami chcą załatać braki w swoim zasobie słów? Bardzo się cieszę, że przekleństwa będę karane.
__________________
.
Bambuko jest offline  
stary 25-11-2004, 23:54   #15
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Mkay, w takim razie sie pozegnam. Skoro Wam nie pasuje moj styl ipsania (a ja sie nie zmienie), i skoro Wy jako sztandar bierzecie cos, co nie ma zwiazku z tematem (bo co maja moje "kompleksy" do przeklenstw?), to ja nie mam zamiaru sie dalej klocic. "Wygranego nikt nie pyta o powody wojny", ah? Zyj dalej, nieswiadomie. Mnie to wisi, dynda i powiewa. Moze jeszcze tu czasem bede zagladal... Ale raczej nie. Pa, pa.

Ah, i jeszcze jedno. Ch^uj mnie obchodzi, jak bardzo to Was wkur^wia i jak wy na to reagujecie. Jestem, jaki jestem i ja sie nie zmienie. Myslalem, Scor, ze masz lepsze o mnie mniemanie. Coz, przeliczylem sie. Ale nie sadzilem ze zaczniesz najezdzac na najslabsze moje punkty, ktore poznales dzieki kilku rozmow prv i na #teologii... Coz, widac nie kazdy mzoe sie powstrzymac, nieprawdaz? -.-
Rotfl. Ale tak btw to scor ma troche racji, niewiadomo czemu zaczales uzalac sie, ze nie wypelniasz obowiazkow moda, potem, ze chcesz, aby zmienili ci nick na "nikt" (strach przed nieznanym?), twoj avek...Troche to wyglada, jakby ci cos niepodpasowalo, robilbys z siebie kozla ofiarnego, zeby wszyscy plakali or some like that~.Ale mozna popatrzec z innej strony : ze masz racje.Bo nikt cie nie zmieni, a czlowiek ma prawo do wyrazania wlasnych mysli.Jeden moze byc jakims debilem, inny moze walczyc o swoje, inny wyrazac swoje zdanie.Dobrze chlopie gadasz.Bez ciebie juz nie bedzie tej samej atmosfery kaldricka.Zegnaj, ale nadal mam nadzieje, ze jeszcze tu wrocisz....Najwyzej pogadamy w kosciele .

@Scor : Wiesz, mowisz, ze sie rozbestwil.Ale....on zawsze taki byl.Tylko cos ci ostatnio nie podpasowalo, wiec patrzysz na to troche bardziej surowo. Zauwaz, ze kazdy ma prawo robic z siebie tego, kogo chce. Pozatym, mowisz o walczeniu z chamstwem itp...A sam troche chamsko bluzgasz nikta
Cytuj:
Wiesz co? Im glebiej cie poznaje, tym bardziej zaczynasz przypominac mocno wkurzonego czternastolatka.
Ma 14 lat, to chyba powinien go przypominac, a nie jakiegos 25 lub zgrzybialego 80 latka? 14 lat to wiek dorastania, wiec jego charakter, swiatopoglad sie zmienia i trudno sie temu dziwic -.- Przemysl czasami to, ze zachowanie nie calkiem zalezy od czlowieka....

@Przeklenstwa : Kazdy ma prawo do wyrazania tego, co chce. Od dawna mysle, ze podzial na slowa "brzydkie" i "ladne" wg Bozi i ludzi jest glupota.Czemu? A co to za roznica miedzy slowem k*rwa a prostytutka? Nie ma takowej. To sie nazywa eufenizm (zlagodzenie wyrazu innym wyrazem, lagodniejszym dla odbiorcy).Albo co mi da "ty debilu nieumyty" od "ty ch*ju"?I jedno i drugie wyraza to, o czym mysle.
Cytuj:
Pozatym, skoro tak wszyscy lubia przeklinac, to czemu nie robicie tego w szkole, przy dziewczynie, przy rodzicach, przy dziadkach? Jak tacy mescy jestescie, to czego sie boicie?
Czemu nie robie tego : w szkole - bo jest debilne -xx pkt za brzydkie wyrazanie sie. Przy dziewczynie - przy kolezankach uzywam "k*rew" i innych "brzydkich slow", przy dziewczynie nie, bo szanuje ja i to,ze przeklenstwa jej moga sie nie podobac.Jesli nie podobaja ci sie przeklenstwa - powiedz mi to, a ja nie bede uzywal ich w twoim towarzystwie.Proste.
Przy rodzicach & dziadkach - tez z szacunku.Ale jesli skoro dziadek sie wkurzy na mnie i zacznie sie klocic rzucajac "k*rwami", to ja tez zaczne. Proste. Czy to takie trudne przeklnac przy rodzicach? Przeciez oni doskonale wiedza, ze my to robimy. A uwazasz, ze "brak przeklenstw przy rodzicach = problemu nie ma?". Jesli tak - to o czym my tu gadamy...I jeszcze jedno.Wcale nie uwazam to za meskie. Dziewczyny tez klna.Ale uwazam, ze ****a to takie samo slowo jak inne. Wyraza np moja zlosc. I jesli chce go uzywac, moge. Jest wolnosc slowa.

@Co do Estrie - sam ja lubie z gery, chociaz ona mnie pewnie nie pamieta.Ale coz.
Cytuj:
Gangrelku, Estrie dostała opa za całokształt, za to zco było na Gerym. Za to, że ma mój szacunek.A, i miło, że powiedziałeś ze jest dziewczyną besn'a tylko co z tego? moj sasiad (ulraunt) tez wlazi na kanal, ale nie ma dyspensy, wiec nie gdybaj mi tu laskawie
To jest tibia.pl a nie tibia.gery.pl. Wiec powinno sie dostawac opy i modki za to, co sie robi tutaj, a nie tam? Jesli przyjdzie bartluk stamtad, ktory tez duzo zdzialal, od razu dostanie opa?Nie?Aha...Napisales "ma moj szacunek".Spoko i w ogole, ale to jest troche niesprawiedliwe.Ktos gada madrze i w ogole, ale go nie lubisz.I co? Opa nie dostanie.I to, ze jest dziewczyna, tez mialo swoj wplyw....
@Superman : ja uzywam przeklenst, a jakos nie chce ''zalatac braku slow''. Po prostu moge przeciez stosowac takie srodki stylistyczne, jakie chce, wiec ocb? Ale Polska to nadal kraj tematow tabu i cenzury....

Wyszlo na to, ze jezdze wszystko i wszystkich. Jest to jednak temat-rzeka i mozna sie tu dlugo klocic (pewnie tak bedzie). W kazdym poscie jest troche racji a troche glupoty. Kazdy patrzy ze swojego punktu widzenia. Oczywiscie zaraz mnie zjedzie scor za to, ze podwazylem jego piekna teorie, no ale...Wolnoc Tomku w swoim domku. Co to za forum bez mozliwosci wyrazenia swojego zdania? Czekam na sprzeciwy co do moich wywodow

@Gewof : ladnie napisane.Sporo racji w twym poscie.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 26-11-2004 o 00:10.
Ashlon jest offline  
stary 26-11-2004, 00:00   #16
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Zacznijmy od poczatku...

24:11 [20:13:10] * Joins: nikt ([email protected])

Od kiedy tylko Baron wszedl na IRC'a nie uzyl zadnego wulgaryzmu.

24:11 [20:14:45] * Joins: Kryniak ([email protected])

Tuaj wchodzi pewnien Tibijczyk i jak mozna zobaczyc w logu do ktorego link znajduje sie w pierszym poscie Scora, zaczyna spamowac(pisac slowo<enter>slowo<senter> itd.) i pisac polskimi znakami...

Takie cos bardzo wkurza i ludzie poprostu sie denerwuja w takiej chwili.

Wtedy Baron pod wplywem zlosci i ignorancji Tibijczyka pisze:

24:11 [20:15:47] <Treto|SC> umiesz pisac jedno zdanie w jednej linijce ? czy to az tak trudne ? : P
24:11 [20:15:51] <Kryniak> moglbyktos
24:11 [20:15:53] <nikt> nie
24:11 [20:15:55] <Kryniak> [pwiedziec mi
24:11 [20:15:57] <nikt> nie
24:11 [20:16:01] <Treto|SC> My friend had a girlfriend and he hated bitch....
24:11 [20:16:01] <Kryniak> aha
24:11 [20:16:06] <Kryniak> szkoda
24:11 [20:16:06] <nikt> Dopoki nie nauczysz sie pisac zdan w jednej linijce
24:11 [20:16:12] <Kryniak> kk
24:11 [20:16:13] <nikt> a nie roz*******ac ich na kilkaset czesci <-- to jest wlasnie powod z ktorego Estrie i Scor zrobili nie lada afere, zalosne...
24:11 [20:16:22] <Treto|SC> orzeczenie, podmiot, dopelnienia, przydawki, okoliczniki w JEDNEJ LINIJCE

No i zaczelo sie.

A teraz glowna czesc mojego posta.

Takie zjawisko jak opisalem wyzej zdarza sie bardzo czesto, nawet kilka razy dziennie. Wiele osob czesto w takich przypadkach uzywa wulgaryzmow i jest to juz "normalne" od prawie roku na naszym kanale. Zreszta bardzo czesto uzywa sie "brzydkich slow" w czasie zwyklej rozmowy. Przez okolo rok jak aktywnie uczestnicze w zyciu IRCa nikomu to nie przeszkadzalo... Kiedys Scor napisal skrypta ktory kopal osobe z kanlu za przeklenstwa, ale na nasza prozbe usunol go. Oczywisie jezeli ktos nadmierznie ublizal komus lub caly czas przeklinal byl odpowiednio karany. Dobrze wiemy ze przeklinac to nie jest dobra rzecz, ale kazdemu sie zdarza(nawet Scorowi...) i nie rozumiem tego co zaszlo wczoraj...

Czy Kaldrick zrobil az naprawde tak straszna rzecz ze trzeba bylo o tym pisac na forum, robic wielka afere? Moim zdaniem Estrie przesadzila i to grubo. Wiele razy ja i nie tylko ja przeklinalismy w jej obecnosci i nawet slowem nam nie wspomniala o tym zebysmy przestali! I co to wogole ma znaczyc. Pewna czesc osob siedziala na tym kanale przez prawie rok, wszystko ukladalo sie piknie, bylo fajnie, atmosfera az nagle wchodzi jakas Estrie i furrora. Robi afere z tego ze Kaldrick powiedzial "brzydkie slowo"... olaboga, zaraz swiat sie zawali, apokalipsa no normalnie umieramy z tego powodu! Ludzie opanujcie sie i nie robicie afery z byle gowna! Dlaczego w ciagu takiej masy czasu, nikt nie zwrocil uwagi na te wszystki bluzgi itd.?! A moze jest to poprostu zwykle lizanie dupy Estrie zeby was bardziej polubila, bo wkoncu jest dziewczyna? Co z tego ze byla modem na tibia.gery.pl ?? Byla nim przez jakies 2 miesiace. Kald tez byl modkiem i na gery i na tibia.pl, powiedz mi Scor, co to ma do znaczenia? Moim zdaniem jest to bez sensowne robie czegos z niczego i nie pozwole zeby jakas nowo przyszla osoba ustala zasady jak ja i moi koledzy mam sie zachowywac w jej towarzystwie. Nie podoba sie? Od czego jest przycisk ignore? Proste, nie chcesz, nie sluchasz.

@Scor i o Kaldricku.

Widzisz zawiodlem sie na tobie. Jestes moderatorem i jaki przyklad dajesz uzytkownikom? Zeby kolege ktory ci zaufal i ktory cie polubil zjechac publicznie na forum? W tym momencie to ty zachowales sie jak smarkacz. Takie sprawy zalatwia sie na priv, a nie na forum gdzie wszyscy ludzie to czytaja. Moze ty jestes perfekcyjny, ale kazdy ma swoje wady i zalety. I jezeli chcem mu o tym powiedziec, to powiedz mu to w 4 oczy a nie oswiadczaj wszystkim to. Cieszyl bys sie gdyby ktos objechal Cie tym z czego mu sie zwierzales i o czym z nim rozmawales? Jestem pewny tego ze Kald nie wypomni Tobie Twoich wad bo nie jest takim zwyklym chamem.

@ #tibia.pl

Mozesz mi Scor juz zabrac flage i dac ja Estrie, bo ja nie mam zamiaru wiecej pokazywac sie na waszym kanale. Mialem o Tobie bardzo dobra opinie ale niestety zmienila sie ona. Ciekawe jak dlugo bedziecie, o ile wogole bedzicie jechac na chorych zasadach Estrie.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 26-11-2004, 00:46   #17
Hubert-pol
Użytkownik Forum
 
Hubert-pol's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2003
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 68
Hubert-pol ma numer GG 4817893 Hubert-pol ma login Tlenu ohubo
Domyślny Jeśli nie masz 18, odwróć się lub wyłącz przeglądarkę, czytasz na własną odpowiedzial

Ja bym chciał powrócić do tematu Estrie i jej opa...
Osobiście do Estrie nic nie mam.
Ale Scor, wytłumacz nam, dlaczego ona ma opa? Bo MIAŁA, podkreślam MIAŁA opa na tibia.gery.pl? I co z tego? Bo jej chłopak to moderator? I co z tego? Powiedzmy, że Gewof będzie moim chłopakiem, dostane opa?
Bo jest dziewczyną? I co z tego, kobiety chyba same chciały równo uprawnień...
Że masz do niej szacunek? Czyli znaczy, że do nas nie masz szacunku? BULLSHIT!

Co do dyskusji między Estrie i Kaldrickiem? Nie mogłaś mu tylko zwrócić uwagi? Tylko musiałaś pieprzyć jakieś głupoty? Baby tak już maja~

Później dopiszę resztę
Hubert-pol jest offline  
stary 26-11-2004, 15:15   #18
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Hubert nie zapominaj o jednej rzeczy - ownerem #tibia.pl jest Scor. Właściwie to jest jego kanał. Na pewno nie należy do tibia.pl. I o tym kto będzie opem, a kto nie będzie decyduje Scor [oczywiście nie raz może się zasugerować zdaniem innego opa].
__________________
.
Bambuko jest offline  
stary 26-11-2004, 15:22   #19
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
To jest tibia.pl a nie tibia.gery.pl. Wiec powinno sie dostawac opy i modki za to, co sie robi tutaj, a nie tam?
Jak juz wspomnial Gonzo, to nie jest kanal strony tibia.pl, to jest kanal ogolno tibijski, ktory zreszta mial na poczatku "pogodzic" ( nie moge znalezc innego okreslenia, mimo ze to tu nie pasuje ) tibia.pl i tibia.gery.pl . Jako ze od tibia.gery.pl odzewu zbyt wielkiego nie bylo, to wszyscy odnosza wrazenie ze to jest kanal naszej strony. Nieprawidlowe wrazenie. Zreszta, gdyby to byl kanal strony tibia.pl to opa mieli by tylko modowie. Bo czym zasluzyl sie np.taki gewof probujacy teraz ponownie robic z siebie bohatera, robiac dramatyczne odejscie z #tibia.pl, dla strony/forum? On dostal opa tylko za dzialalnosc na IRC.
Cytuj:
Mozesz mi Scor juz zabrac flage i dac ja Estrie, bo ja nie mam zamiaru wiecej pokazywac sie na waszym kanale. Mialem o Tobie bardzo dobra opinie ale niestety zmienila sie ona. Ciekawe jak dlugo bedziecie, o ile wogole bedzicie jechac na chorych zasadach Estrie.
Ojej, bez naszego Gewofka sobie nie poradzimy I co my teraz zrobimy... Na naszym kanale bedzie panowala ( az strach wypowiedziec to slowo ) kultura! Ah, zapomnialem... Przeciez bez przeklenstw zamiast przecinka daleko nie zajedziemy...


@topic
Uwazam ze powinno byc "pozwolenie" na uzywanie przeklenstw. Wszyscy wiemy, ze kazdemu zdarzy sie od czasu do czasu wkurzyc i przeklnac. Byleby nie bylo to do przesady, zamiast przecinka czy jako "zabawa", jaka czasami mozna bylo zobaczyc na #tibia.pl,w wyzywanie sie.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 26-11-2004, 15:47   #20
Pupilka
Użytkownik Forum
 
Pupilka's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Moon's Spawn

Posty: 78
Domyślny

tez mi sie wydaje, ze czasem NAPARWDE mozna sobie ulzyc uzywajac pewnych slow. czasami, BEZ PRZESADY, nie za czesto. I oczywiscie nie kierujac ich do osob, tylko w powietrze. Bo takie nikogo nie obraza. Zatem dobra rada Cioci Annyonne: WYLUZUJCIE (zarwono Ci, ktorym to WIELCE przeszkadza, jak i ci, ktorzy "MYSLA", ze bluzgajac sa bardziej dorosli). JESTESCIE LUDZMI (tylko i az).

Nie lubie, jak ktos tego naduzywa i sama zwroce uwage. Ale NADUZYWA, a nie sobie palnie. Zatem nie przesadzajmy z tymi zasadami, bo to mowiac wprost idiotyzm. Nie pozwalajmy rowniez na zwyczajne chamstwo, czyli traktowanie pewnych slow, jako przecinki w wypowiedzi.

Cytuj:
Hubert nie zapominaj o jednej rzeczy - ownerem #tibia.pl jest Scor. Właściwie to jest jego kanał. Na pewno nie należy do tibia.pl. I o tym kto będzie opem, a kto nie będzie decyduje Scor [oczywiście nie raz może się zasugerować zdaniem innego opa].
Wiecie, myslalam do tej pory, ze # (nie mowie tylko o tibia.pl, ale generalnie) nie nalezy do 1 czlowieka... 1 czlowiek postanowil zalozyc, 1 czlowiek powiedzmy ma ownera na te rozne boty... Ale # tworza ludzie i nalezy do tych, ktorzy tam przychodza i rozmawiaja. Byc moze sie myle, byc moze na innych serwerach inne zasady panuja. Ale @ sa wszedzie. To one maja wladze, pilnuja porzadku, ale nie traktowalam @ jako wlascicieli. Siebie rowniez tak nie traktuje na #, na ktorych jestem @ tudziez #, ktore zalozylam. Rozumiem, ze pewni ludzie maja wiecej do powiedzenia, ale stwierdzenie, ze ktos jest wlascicielem i TYLKO on decyduje o WSZYSTKIM... Brzmi, sami wiecie jak... A @ tez nie sa od tego, aby wykorzystywac swoja pozycje i kopa/banowac bez potrzeby tudziez sensu.

Cytuj:
Napisales "ma moj szacunek".Spoko i w ogole, ale to jest troche niesprawiedliwe.Ktos gada madrze i w ogole, ale go nie lubisz.I co? Opa nie dostanie.
Tez racja. Co prawda sprawiedliwosci nie ma na tym swiecie, ale skoro ktos chce go zmienic (oduczajac przeklinania), to moze takze postara sie uczynic go bardziej sprawiedliwym? A nie dzielic na rownych i rowniejszych.

Zatem powtorze sie: WYLUZUJCIE, bo zniszczycie sobie #tibia.pl, a chyba nei o to chodzi?
__________________
Zakatarzona

I am still standing in this moment of pure madness...

Proud Member of Metal Militia
Pupilka jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:55.


Powered by vBulletin 3