Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-12-2010, 21:41   #1
Kethuzan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 03 2010

Posty: 6
Pergamin Odezwa! Tibijczycy! Nadeszła Nasza godzina!

Odezwa! Tibijczycy! Nadeszła Nasza Godzina! Klan Starożytnych Wilków wchodzi w życie Tibii!

Herb Klanu Starożytnych Wilków


Od lat zapomnieni...od lat błądzący po różnych krainach, szukając prawdy, przeznaczenia, czasem przeciwnika godnego walki, czy nawet chwalebnej śmierci... Wielu z nas nawet odłożyło oręż, zapuściło siwą brodę i zaczęła spisywać pamiętniki z dawnych przygód, ale czy tylko to nam pozostało? Dnia 22.12.2010 (najbliższa środa) wzywam wszystkich chętnych do stania ramię w ramię z okrutnościami świata Tibia. Pod jednym znakiem zdobędziemy ten świat, smok już nie będzie tak straszny, a wszystkie dziewice nasze

Jeżeli jedynym Twoim zadaniem w celu naprawienia gry jest opłakiwanie starego systemu, klimatu, atmosfery to życzę powodzenia, ale to nie jest miejsce dla Ciebie. Jeżeli chcesz coś zmienić...po prostu zrób to. Dołącz do klanu, zasil go! Nie ważne czy będziesz przyjmował pierwsze ciosy potworów na siebie, czy leczył, czy strzelał z łuku niczym z kałacha to i tak jesteś tu mile widziany, o ile masz choć odrobinę wyobraźni.
Niech nareszcie ruszy coś porządnego w świecie Tibijskim. Każdy umie tylko narzekać na nowości CipSoftu niszczące stare zasady... Ale po co to robisz jeżeli w normalnej grze używasz wbudowanego lighthacka, zdobywasz X-setne poziomy. Expisz na jednym gatunku potwora, czy w jednej lokacji przez X-dziesiąt poziomów...Narzekać każdy umie, ale pokazać że się ma jaja to już niekoniecznie. Przede wszystkim szukam ludzi poważnych, mógłbym grać ze znajomymi, którzy sharują konta i bocą wbijajac kolejne x-setne cyferki, ale po co?

W czym widzę grę RPG?
Jest to klan braci i sióstr, gdzie każdy jest sobie równy. Pomoc drugiemu jest większą potrzebą niż dobicie kolejnego mobka. Samotne polowania są dopuszczalne, ale to priorytetem są wyjścia grupowe. Nie wymagam wyniosłego języka, aczkolwiek jest mile widziany. Nie używamy spoilów zadań, tibia wiki, sprawdzania cen u Rashida, Djinów czy innych NPCów. Sami doszukujemy się informacji i zadań. Nie używamy wbudowanego lighthacka, a pochodni (innych przedmiotów światła) lub czarów. Bierzemy udział we wszelakich eventach (przede wszystkim organizowane przez CipSoft, a także przez graczy) - w przyszłości również organizowane przez nas.

W jakiej krainie zostanie rozpoczęta gra?
Na pytanie odpowiem w e-mailu oraz w temacie jakiś czas po wyjściu na świat dzienny. Jeżeli o rodzaj serwera to myślę nad Optional PvP (Dlaczego? Niestety, porównawczo do Open PvP zwiększona masa noobów i botów. Jednak tutaj można w spokoju odwiedzać różne lokacje. Jeżeli będzie więcej chętnych na PvP, oczywiście nie będzie problemu w takowym wybraniu), chociaż wiem, że na Open PvP ciężko się wybić, zwłaszcza jeżeli gramy nieco inaczej. Nie chcę po paru miesiącach dobrej gry, zobaczyć stałą rzecz, tendencję opuszczania gry z powodu paru śmierci, huntów itd. dlatego myślę, że wy, jako gracze najdłużej zostaniecie na Optional PvP. A i zabawić się będzie można w inny sposób.
Nie kieruj się wybraną w Prefixie Azurę, wzięta została jako pierwsza z brzegu.

Wszyscy, którzy chcą zasilić Klan Starożytnych Wilków, proszę o wysłanie e-maila z kilkoma słowami o sobie na [email protected]
Informacje podstawowe, jakie potrzebuję to:
- Proponowany nick postaci (oraz profesja) - oczywiście jeżeli ktoś już wie (Proszę pisać nicki 'klimatyczne', nie Czeslaw Ziomek ani Elite Knight of Azura, osoby, które chciałyby dojść do projektu powinny wiedzieć o czym mówię, w drugim wypadku nie masz sensu pisać)
- Wiek, miejscowość gdzie mieszkasz (możesz podać województwo, z tym nie ma problemu)
- Angielski na poziomie komunikatywnym (gra jest po angielsku, więc do zadań/rozmów będzie potrzebne)
- Kiedy zacząłeś grać w Tibię, Twoje osiągnięcia (poziom-profesja)
- Czy masz/będziesz kupować Premium Account (Wiadomym jest, ze Facc to tzw. demo gry, oczywiście też na głównym kontynencie znajdziemy wiele niebezpieczeństw, lokacji, miasta i mniejsze osady...Ale to nie wszystko. Pacc kryje w sobie o wieele więcej możliwości i dobra gra zaczyna się wraz z nim. Kto nie wie, niech przeczyta odpowiednie tematy)
- Kontakt GG (po dostaniu odzywam się)
- Czym się interesujesz, co robisz w swoim życiu (tzw. parę słów o sobie, od razu zastrzegam nie pisać "Lubię grać na komputerze z czym wiąże się gra w Tibię, słucham co w leci w ucho i jestem fajny") - liczę na kreatywność

W odpowiedzi na e-mail, wysyłam opracowany regulamin, który proszę o przeczytać.

Przewodniczący Stada
Kethuzan

PS 1: Znając życie i obecne czasy, projekt nie przejdzie powyżej X dni, nie mniej dalej gra będzie się toczyła. RPG nie zaginie, dopóki choć jedna osoba jeszcze będzie grała. Kto nie spróbuje ten nie wie jak to smakuje. Zapraszam!
PS 2: W odpowiedzi na głupie pytania: Taak, oczywiście, że przeczytałem temat podobny, o stworzeniu ekipy RPG na Antice...Z tego co przeczytałem i mogłem się dowiedzieć, system nie koniecznie mi pasuje. Dlaczego? O tym jest inny temat i nie chcę plątać tego tutaj.
PS 3: Hm..to tak w skrócie, wszelakie pytania mile widziane. Do środy nieco czasu, więc proszę o namyślanie się. Każda para rąk jest potrzebna do walki!

Ostatnio edytowany przez Kethuzan - 17-12-2010 o 18:20.
Kethuzan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:07.


Powered by vBulletin 3