Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-03-2009, 01:27   #14001
guralsoon
Użytkownik Forum
 
guralsoon's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: Konin

Posty: 105
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hasuminu
Profesja: Sorcerer
Świat: Danera
Poziom: 49
Poziom mag.: 48
Domyślny

uuu cato widze steam odpalony xD
cs rox ^^



dawalem juz ale teeraz idealnie wpasuje sie w klimat ;p

wiem ze madry nick mam ale po co grac na RLNICKU na FFA
__________________
c=8

98% osob czyta posty z reka na myszce. Nie odrywaj reki, juz za pozno. xD

Ostatnio edytowany przez guralsoon - 01-03-2009 o 01:29.
guralsoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-03-2009, 01:29   #14002
Herag007
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2008

Posty: 51
Imię: Herager
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

kazdy wie ze szafa to wielkie 0 alu doszedl do ins~~ po war i mysli ze kozak ahahha rozjebales mnie w chuj kazdy wie ze doeszedles bo srasz sie o swoja dupe

Ostatnio edytowany przez Herag007 - 01-03-2009 o 01:32.
Herag007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 01:39   #14003
dudek949
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 343
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 202
Skille: 106/77
Poziom mag.: 25
Domyślny

Po wojnie ? Wlasnie sie wojna zaczęła chłopczyku.... Bye
dudek949 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 01:55   #14004
Wizoo
Użytkownik Forum
 
Wizoo's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2008
Lokacja: Szczytno

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Xerena
Poziom: 35+
Wizoo ma numer GG 2245683
Domyślny

Jaga@ huja wiesz jak z nami jest a bujasz sie jak butelka po rzece...
no widzisz peszek ze hunt i nie bedzie szczytno owned...
skoro taki jestes na mnie napalony jak szczerbaty na orzechy ( w sensie ubicia mnie) to czemu nie zrobileś tego jak jeszcze nie byłeś "hunted" przecież wiedziałes kim jestem...

może bałeś się PZ wbic?
Moze tak? moze nie? kto wie?
Idz do jagi, jaga ci doradzi. Jak popie-rdolic trochę od rzeczy, i opierdolić kumpli...?
Nie wiem co ty bierzesz ale odstaw to bo siadło ci max na łeb
Nasz Dawidku :* życzę szybkiego zbierania kasy na next payment o.O i jeszcze na ten który teraz masz....
Wizoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 01:58   #14005
Herag007
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2008

Posty: 51
Imię: Herager
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

jezeli to co teraz sie dzieje nazywasz war to masz cos pojebane w bani xd rlly
Herag007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 02:22   #14006
dudek949
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 343
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 202
Skille: 106/77
Poziom mag.: 25
Domyślny

Zastanów sie troche, poczytaj forum .com, przemyśl to jeszcze raz i wypowiadaj sie dopiero.
dudek949 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 02:25   #14007
Herag007
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2008

Posty: 51
Imię: Herager
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

ok niech Ci bedzie to jest WAR , ale z czego sie cieszysz ? xD i tak Ty nie bedziesz sie bic haahha :* Bop ofc
Herag007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 02:37   #14008
dudek949
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 343
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 202
Skille: 106/77
Poziom mag.: 25
Domyślny

No to zobaczymy.

"Nie wiesz-nie pierdol" jak ktoś to pare postów up przytoczył.
dudek949 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 02:44   #14009
Lemiko
Użytkownik Forum
 
Lemiko's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2007
Lokacja: Konin
Wiek: 34

Posty: 139
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Danera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kain90 Pokaż post
Gubernator

ASHIAUSH szkoda, że jak grałeś nie byłeś taki wyszczekany, pamiętam jeszcze za old times jak cie w ofie pizgaliśmy i do artura o helpa płakałeś chara wyjebałem w chuj bo od 65 levela troche mineło, ale kim ty kurwa jesteś zakompleksiona pizdo żebym ci się tlumaczył?? weś lepiej chłopcze naucz sie pisać bo all tak na geralta ciśli, a tu typ wyjeżdża z w "somie" , może ci o słomę chodziło bo nie masz czym dupy podetrzeć na tej swojej wsi jebanej. Pierdolisz o szacunku, a ujebał cie Artur (niby twój kumpel) to co możesz mi o tym mówić skoro sam go nie masz?????? hahahha friend go upierdolił zajebisty szacun miałeś pozazdrościć.

Lemiko

hahahaha kolejny forum kozak, który myśli, że jak próbował ujebać tisbe z fe jakiś jebany pvp master. Opanuj się chłopak, zbieraj zabawki z piaskownicy i idź do taty na kolana. btw nazywacie nas pionasami to kim wy kurwa jesteście UAHSIAUHSIAUS po prostu niczym

Mejkaj msa zrób fe i spróbuj mnie ujebać teraz UASHAUHSUAHSUAHS
Pozdrów rodzinę w jaskini
Elo
A co ty kurwa wiesz nygusie jebany? Na kolanach to ty do starego dobijasz zeby do papy dostac(pierwszy zaczales na rodzine jechac lamo). Mam wy*ebane na to, ze z FE na Tisbe polecialem majac 36lvl... to byl moj first char... i co? Ty bys lamusie biegal z noobami szarpiac loota.podjarany jestes na to? Ty w tych czasach "waliles z aksa" a ja przynajmniej jak zawsze mialem wyjebane na to co w Tibii Zawsze pomagalem kumplom, nie wazne czy rl czy nie a ty mozesz tylko powiedziec "plix". Pionas w ch*j jestes... Z toba to mozna tylko k*rwa na swiniobicie jechac ****u.
__________________
22:50 Kokos drunker [52]: kurwa ty jedyne co masz z watroby to tylko wspomnienie xD



Lemiko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 03:00   #14010
Phil128
Użytkownik Forum
 
Phil128's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2007
Lokacja: ...

Posty: 893
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 173
Poziom mag.: 76
Domyślny Bad Boy.

__________________
Sell 174 ED

http://www.flogao.com.br/druidphilip
Phil128 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 03:07   #14011
Pdf
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007
Lokacja: Konin

Posty: 342
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sapr
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Alu pajacu nie wiesz ze forum podobnie jak tv, klamie? :< Najlepiej dojsc do wygranego teamu po warze, nie tykajac nawet palcem i stac sie hardkorowcem na forum, bo co mi moga? :> Tak sie respectu nie zdobywa ^^
A tak btw, to podpis fifiego mowi all o was (ALU&TIDUS)

Szyna~
__________________
Im making a lvling-training service.
I can do it on every world, prefer premmy accs.
As a payment I accept rl cash (Polish) or premmy accs.
If u are interesed just pm me.
I dont have my pricelist yet, so u can offer me.
Pdf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 03:11   #14012
BakiHanma
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No widze ze znowu musze sie wypowiedziec xD
Dudek siedzial cicho i sie nie wychylal no i co k***a z tego ze gral sobie gral wjebal lvl i teraz ma wysoki, co wy wogole mowiecie ze lvl mu do glowy od****ł wbil lvl i teraz cos zrobi moze dolaczyl do wara zeby was wy****ć z danery z philipem & inc. padacie jak szmaty i to jest wiadome ze przegracie to jedyne co mozecie zrobic to sobie jechac na forum xD

Tide propsy dla ciebie xD

@Pdf

To ale teraz dales z tym podpisem philipa hsahsahsa nie wiem jak Tide ale Alu znam juz ......nie wiem chyba od zawsze xD i on to napisal w 100% dla jaj a nie na serio hgsahshsasasa to ze nie masz poczucia humoru albo jakiegos wyczucia jak ktos zartuje to nie jego wina xD

Ostatnio edytowany przez BakiHanma - 01-03-2009 o 03:14.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 03:17   #14013
dudek949
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 343
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 202
Skille: 106/77
Poziom mag.: 25
Domyślny

Jakbyś nie zuwazył doszedlem dopiero jak sie war zaczął wiec nie pie***l mi tu...

A co do od*******ania do głowy przez lvl to mnie to raczej nie dotyczy. Dla kumpli ktorych znam od początku zawsze jestem lojalny... I ciesze się ze rozumieją to ze poszedlem do Inso. Bye...

Też sie miałeś do czego przyczepić !! ashashash podpis Filipa.
W sumie tonący to sie brzytwy nawet chwyci uhasuashuash

Ostatnio edytowany przez dudek949 - 01-03-2009 o 03:19.
dudek949 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 03:34   #14014
Pdf
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007
Lokacja: Konin

Posty: 342
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sapr
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Tonacy? :>
Czy ja joinam inso w akcie desperacji, zaslaniajac sie warem ktorego nie ma? ;D Nagle skonczylo sie twoje neutralowanie :< Wszyscy wokolo wiedza ze Voxy nie maja hajsu tylko ty nie wiesz heuaeuaehau. Ale i tak ss z nk wykonczyl all. ;*
Bez odbioru.
Szyna~
__________________
Im making a lvling-training service.
I can do it on every world, prefer premmy accs.
As a payment I accept rl cash (Polish) or premmy accs.
If u are interesed just pm me.
I dont have my pricelist yet, so u can offer me.
Pdf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 03:39   #14015
Porkidrucik
Użytkownik Forum
 
Porkidrucik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2006

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Vuco Vuco
Świat: Danera
Poziom: 108
Poziom mag.: 69
Domyślny

Ostatnia noc feri 3 rano a ja k***a czytam te zaspamione only danera i chociaz juz tu nie gram i unikam postowania to sie nie moge powstrzymac czytajac ten SHIT
WOJNY , PRZYJAZNIE danera to stracony server a inso juz prawdopodobnie jak sie nie podzieli na 2 teamy to bedzie panowac do konca... wojna jak wojna nie bede porownywac tej z danera do innych servow bo kazdy ktory sie chociaz troche interesuje co sie dzieje na innych servach wie...
Ale to nic nie zmienia w kazdej wojnie trzeba chociaz troche powalczyc i zawsze sie cos ryzykuje wiec teoretycznie powinno sie szanowac kazdego ktory walczy o swoje racje no i niestety tutaj nawiazka dla...

@Alu / Tide / Reszta polakow i nie tylko polakow
Po tym co czytam na forum to nie myslcie ze po dojsciu do Inso mozecie wszytko bo jestescie nadal tym samym gownem ktorym byliscie przed dojsciem tyle ze inny dopisek i jak napiszecie na GC ze macie kogos do zabiacia i wstawi sie za wami 50 osob i to nie z powodu ze cie lubia szanuja czy chca ci poprostu pomoc to beda ludzie ktorzy zrobia to dla zabawy nei przejmujac sie niczym a i tak za to nie zaplaca nawet jezeli zabijajac go popelnia blad bo ofiara nie miala nic na sumieniu . Polacy ktorzy mieli cokolwiek do powiedzenia na tym servie patrzac i zapracowali sobie na to sami a nie dolaczajac do wygranej wojny to : DAMU stawiam go na pierwszym miejscu poniewaz za czasow w ktorych ja tu gram DAMU to byl jedyny polak ktory mial na tyle duzo do powiedzenia na servie ze mowil ze bedzie "tak" i bylo "tak" nie bojac sie o to czy bedize musial za to zaplacic
Georgesso/Artur/Philip/Porki i o ile dobrze pamietam to jeszcze JAGA za czasow keidy inso dostalo wpierdol na 9 miechow chyba on byl z Swatami ale nie pamietam doklandie ;P ci ktorych wymienilem brali udzial w kazdej WAZNEJ wojnie na servie i byli w kontakcie z glownymi leaderami na tyle blisko ze mogli sugerowac swoje pomysly ktore zawsze byly brane pod uwage
Zaraz sie pewnie posypia komentarze no ale ALU/TIDE oni doszli do wojny do swojego przyjaciela Philipa taki to wasz przyjaciel to gdzie byliscie jak stal 9 miechow w PZ bo wojne przegralismy zaden polak nie kiwnal palcem zeby cokolwiek zrobic kazdy byl obsrany ze straci swoj lvl kase ciezko zarobiona keidys to mialo prawdziwa wartosc nie to co teraz 3 dni posiedzialem na pc po 6+ h i zarobiolem 600K MAGIEM na servie gdzie slaby resp a exp byl z 250k+ czy to jest normlane?? keidys zeby zarobic tyle kasy to bylo potrzbne w huj wiecej czasu juz nie wspomne o tym ze teraz ludzie potrafia bocic po 3 chary na MC i kase maja a 100 MAGA w 1 miesiac to nie problem juz nie wspomne o grze palkiem jaka latwosc i przyjemnosc expienia najlatwiejsza profesja
@Szafa
Nigdy nic do Ciebie nie mialem bo grales sam dla siebie i miales w dupie wszytko patrzles tylko zeby tobie bylo dobrze i w sumie cie rozumialem ziomek grales dla przyjemnosci na wojne byles tam gdize wygrywaja chara oddales to ktos ogarniety mogl poleciec na takim KINIE! ale jak widze te twoje posty to mi sie srac chce se co najwyzej piatke mozesz przybic z TIDE i AULU bo jestes 3 gowna ktore razem smierdza w INSO nie zaprzecze bedac w tej gildi mozecie sobie pozwalac na duzo bo nikt na danera was nie ruszy ale jezeli macie zamiar robic syf na only danera forum na ktorym wszyscy dobrze wiedza jak wyglada historia kazdego gracza i co zrobil na tym servie.
Pamietajcie Szacunku u polakow nie wyrobicie sobie LVLem czy bedac w gildi ktora ma wladze na servie na to jest potrzbne znacznie wiecej czasu i wysilku
@Cos na temat kto keidy zaczal grac
Jak widze ludzi ktorzy pisza
"Ja zaczalem grac od Tibi 7.5 wiec co ty mozesz wiedzec skoro grasz od tibi 7.9"
Ale niech kazdy ktory tak mysli spojzy na to z tej strony czy przez te pare lat od mial chociaz w swojej tibijskiej histori swoje 5 min??????? Chodzi mi o czas w ktorym mogl zmienic cos na calym servie PFFT chociaz zasugerowac ze cos by moglo byc innaczej a ktos by to wzial pod uwage a potem zacznij pierdolic bo mozna zaczac grac na servie 1 rok i zrobic tyle syfu ze zmieni sie wszytko na servie mam tu na mysli sprawy zwaizane z cala spolecznoscia na danera nie tylko polakow bo jestem w stanie wymienic kilku polakow takich jak ANDRZEJ CHROBY, WOREK KOSCI ,ZBYSZEK KOWALSKI
sa to polacy na tym servie ktorzy spedzili tu ladne pare lat grania i kazdy polak go zna a wielu naprawde ich szanuje tak jak ja ich szanuje sa to osoby ktore graja dla sibie dla swoich przyjaciol preferuja PAECE nigdy sie nie wyrozniali wbijali lvl dla sibie dla przyjemnosci

xd tak sobie na to patrze i troche napislem na wiecej nie mam juz naprawde sily a molgbym pisac i pisac dzisaij nie jestem na silach wiecj pozdro ! :* jutro cos jeszcze dodam


No i co Geo ty mi zrobiles ze sie nie moglem powstrzymac CO ??


@Georgesso
to bez watpienia osoba ktora na tym servie mogla zalatwic wszytko a ma chlopak taka gadane ze nawet jak by teraz zaczac grac i mial 8 lvl moze zrobic naprawde duzo : ;*:*:*:*:*


/spie
__________________


@ Lista tych ktorzy pamietali o GEORGESSO


Porki Druid
Sawio'Jotwupe
Szalony Kogut
Lord Maszin
PSYCHOL
Samant
Ether'Dymek - Pierwszy owner
Mad Iris
Azion Irla
Sir Damu Krazy
Luki'the Angel
Kokos Drunker - Stary Owner
Vox Animus
Moria
Enivir
Argheon Dariu
Fiedo
Chlopaki z Zamoscia
Emef Buhh
Porkidrucik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 03:56   #14016
dudek949
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 343
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 202
Skille: 106/77
Poziom mag.: 25
Domyślny

Dopiero co dołączyłem do wojny nawet jeszcze ban mi sie nie skończył a wszyscy juz o mnie wszystko wiedzą lepiej niż ja hashsah.

@Porki
Nie oceniaj mnie jak mnie nie znasz
dudek949 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 05:26   #14017
Sm0Kq
Użytkownik Forum
 
Sm0Kq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007

Posty: 105
Imię: Artu Erlan
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 122
Poziom mag.: 70
Domyślny

Aluzux olej ;; p przeciez im nie przetlumaczysz oni wiedza lepiej.. jak ja wchodzilem do war to vox'ow bylo 3x wiecej niz inso i wiekszosc twierdzila ze nie maja szans przegrac, a ja i tak joinolem inso - to przeciez tez bylo pierdolenie na forum...
Alu weszedl do guild ktora jest wciaz w stanie wojny i dobrze kazdy wie ze to zawsze jest ryzyko, a jesli nie ma wojny to idzcie expic - szyna jaga itd.. A! i powiedzcie tym co dzis (dla niektorych wczoraj) padli ze nie ma wojny, napewno beda wam mieli za zle ze nie powiedzieliscie im tego wczesniej.

Tylko martwi ujrzeli koniec wojny. (Platon)

Hera, szyna i inni co pierdola a maja tutaj ***** do powiedzenia, po co tak spamicie? co wam to daje xd ?

Pozdro forum fighterzy, ktory z was ma juz rs?
Sm0Kq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 08:48   #14018
Kain90
Użytkownik Forum
 
Kain90's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2007
Lokacja: 3miasto

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Szafinio
Profesja: Elite Knight
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 212
Skille: 99
Poziom mag.: 9
Domyślny

ASGYAGSYAS booo jebnę ja lizałem stachowi?????? ty się pierdolnij w ten swój ryj co wygląda jak krzywe pół dupy za krzaka.... Trzymałem z nim kiedyś pokazałem mu na low lv jak huncić w ofie żeby w miare expa trzepać i good się chodziło (pamiętam wtedy expiłem nawet z nim, więc all time miał miejscówke)
a ten mi qrwa wyjeżdża, że assa mu lizalem rofl. Gadalem se z nim normal kiedyś to mu pomagalem w grze proste, ale tacy ludzie dwulicowi kończa właśnie w taki sposób jak on ( POZDRO ARTUR PAMIĘTASZ WTEDY Team Speaka???? AHSAUIHSUIAHSUIAHSIUAS) Co do lemiko to kup sobie pajacu batonika bo jesteś jebanym lamerem, pozdrów starego w pierdlu od szafy AHSAUHSIUAHSIUAHS
__________________
23:23 Quenative [78]: hello i'm small african boy
23:23 Quenative [78]: meat please
23:23 Pox Paladinen [145]: haha
23:23 Quenative [78]: or water
Kain90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 08:56   #14019
struspendziwiatr18
Użytkownik Forum
 
struspendziwiatr18's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2007
Lokacja: Maze of Lost Soul

Posty: 247
Gildia: Insomniacs
Poziom: 159
Poziom mag.: 76
Domyślny

jesli mowicie ze tidas i szafa to pionasy to qrwa kim wy jestescie w tym vox/gow ?:
chyba nawet pass od venta wam nie dali

aaa ofc to wy wiecie najlepiej jak jest w inso, to wy wiecie czemu alu dolaczyl (nawet nie wiecie w jakich okolicznosciach, ale dla psa nie wytlumaczysz)



__________________
struspendziwiatr18 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 11:24   #14020
Jagaoo7
Użytkownik Forum
 
Jagaoo7's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2009

Posty: 140
Profesja: Elite Knight
Gildia: Gears Of WaR
Świat: Danera
Poziom: 154
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wizoo Pokaż post
Jaga@ huja wiesz jak z nami jest a bujasz sie jak butelka po rzece...
no widzisz peszek ze hunt i nie bedzie szczytno owned...
skoro taki jestes na mnie napalony jak szczerbaty na orzechy ( w sensie ubicia mnie) to czemu nie zrobileś tego jak jeszcze nie byłeś "hunted" przecież wiedziałes kim jestem...

może bałeś się PZ wbic?
Moze tak? moze nie? kto wie?
Idz do jagi, jaga ci doradzi. Jak popie-rdolic trochę od rzeczy, i opierdolić kumpli...?
Nie wiem co ty bierzesz ale odstaw to bo siadło ci max na łeb
Nasz Dawidku :* życzę szybkiego zbierania kasy na next payment o.O i jeszcze na ten który teraz masz....


ogarnij sie nigdy nie bedziesz mial szacunku jak ja mialem albo mam moze jeszcze;p ty jestes ZEREM= ]
chlopak przed warem kto sie sprol to spal nie bilem cie bo mi dupe lizales i byles tide ziom a on moj
never nie payne ja nie ty ;DDDDDDDDDD ciota 3ever

ja tam jestem dumny z siebie z 4 wary na danera wygralem i 1 przegralem i starczy ale zawse ja wal;czylem na charze ;Ddddddddddd a nie jak wy pizdy
i wbilem 1 fraga na war Swat Vs SIlent ;dd Elder cabal jesli sie nie myle

bałem sie pz wlaczyc?




szanuj sie dziwko
o takim eq jak ja na rs w tamtych czasach to sobie moglems pomarzyc tylko chlopak:ddd=ddd=))=dd


a no z Porkim tez mialem w huj problemy ,cos sie kluclismy o Geo;P ale widac ze chlopak umie napisac prawde nawet przeciwko swojemu teamowi i za to SZACUNEK W HUj
wierze ze moglby was ,tide smoqa aluzuza wyjebac z inso jakby tylko zechcial ale ma wyjebane w danera,;dd 3manko moze cos na pandori rozkminimy heh;p

aluxuz to jest juz nie war pamietaj,nikt nie ma szans wyrgac z inso,...
to jest fun ze sttrony vox i gow
TO NIE JETS WAR Powtarzam GOOD LUCK sorry ale to nie jest war poraz 3
;//////////// załamka

Ostatnio edytowany przez Jagaoo7 - 01-03-2009 o 11:32. Powód: WUAH
Jagaoo7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:53.


Powered by vBulletin 3