Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-05-2007, 21:33   #381
xxXXxxJuStYnKaxxXXxx
Guest
 

Posty: n/a
Król

Kinigts Pomiata
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-05-2007, 21:33   #382
Huwoon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lellek Pokaż post
hahaha master sorcerer leprzy chyba pękne ze śmiechu elder druid może niema UE ale Ma PS(Poinson sztorm)(exevo gran mas pox) robi uhy ichy explo
i częściej brany do grupowych huntuw ze wzglendu na uhy ihy mass heal friend heal
hahah każdy ma słownik , a ty nie -.-'
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 22:34   #383
Bigzone
Użytkownik Forum
 
Bigzone's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 216
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara/Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lellek Pokaż post
powiedzcie mi jesno jaki sorcerer ma 319 lvl żaden a druid Mateusz Dragon Wielki knight dobry Eternal Oblivion
Czym się podniecasz idioto?? Wbiłeś ten lvl że się tak ekscytujesz?? NOOB

Człowieku zastanów się sam MDW powiedzial że gra w tibie po 8h/dziennie więc ja mu sie nie dziwię, że ma taki lvl. Jakby Taifun chciał to by wyższy lvl miał tylko że on nie expi.

Żadna profesja nie zastaąpi nigdy MS'a kapisz to nigdy.
Nie mówię tego ze względu na to, że gram sorcem lecz ze względu na to, że sam widzę jak bardzo taki MS (lub sorc bez pacc'a) jest użyteczny w huncie na jakiegoś h lvl'a. A taki drut ?? Niech sobie robi te UH'y do końca życia co mu z tego?? SD sobie nighy nie zrobi i zawsze bedzie musial zamieniac uh'y na sd. Patrz on jako jedyny ma UE i on ma SD. żadna profesja nigdy nie bedzie tak szybko huncila jak ms z ue . Pozdro
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki
aby pomóc mu w zawładnięciu światem!!!
Bigzone jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 23:18   #384
VanCut
Użytkownik Forum
 
VanCut's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Van Cut
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 53
Skille: 80
Poziom mag.: 16
Domyślny

Nie ma lepszych ani gorszych profesji kazda profesja ma swoje + jak i -
VanCut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2007, 09:04   #385
booobooo
Użytkownik Forum
 
booobooo's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2007
Lokacja: Piotrków Tryb.

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Shadow Team
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VanCut Pokaż post
Nie ma lepszych ani gorszych profesji kazda profesja ma swoje + jak i -
I ja to potwierdzam
booobooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2007, 09:17   #386
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bigzone Pokaż post
żadna profesja nigdy nie bedzie tak szybko huncila jak ms z ue
Przypominam, że regulamin zabrania pisania o OTS-ach.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2007, 09:41   #387
booobooo
Użytkownik Forum
 
booobooo's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2007
Lokacja: Piotrków Tryb.

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Shadow Team
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez raysenthio Pokaż post
Knight jest bezapelacyjnie najsłabszą profesją w Tibii:
1. Zadaje najsłabsze obrażenia w mocne potwory ze wszystkich profesji (średni hit dużo niższy niż u pala)
2. Zadaje najsłabsze obrażenia w ludzi ze wszystkich profesji i musi podejść do przeciwnika żeby cokolwiek mu zrobić
3. Ma straszliwy waste na większości mocnych potworów.
4. Najnudniejszy początek (jest to jedyna profesja która musi skillować bo pal wystarczy że wbije 40 dista)
5. Brak możliwości zabijania najmocniejszych potworów, które leczą się szybciej niż knight zadaje obrażenia (najlepsze co knight może zabić to demon a jest już przecież wiele mocniejszych od niego potworów w Tibii)
6. Największe straty po śmierci ze wszystkich profesji (godziny treningu + godziny expienia + AoL + blessy)
7. W wielu przypadkach łatwiej go zabić niż pala który mocniej się leczy
8. W PvP najłatwiej strapować knighta, ponieważ nie posiada on żadnych run typu Magic Wall.
9. Ilość hp przeważnie nie pomaga mu w przeżywaniu ataków PK, ponieważ każdy z nas ma dostęp do ventrilo i może zebrać odpowiednią grupkę ludzi na danego gracza, więc profesja ofiary ma obecnie niewielkie znacznie i każdego łatwo zabić
10. Bardzo mało expa dostaje za blokowanie (czasami nawet nic nie dostaje) a mimo to musi dzielić się conajmniej połową loota z shooterami
11. Nudno się nim gra bo to postać defensywna więc rzadko pada, ale i rzadko zabija.
12. W PvM (Player versus Monster dla niekumatych) koncentruje się na zabijaniu słabych potworów, które szybko się nudzą.

Lol, ty sie dobrze czujesz? Knight powinien byc na ostatnim miejscu a na pierwszym sorc/drut. Co z tego ze nie ma visa skoro nawet z glupich hmm'ów wali średnio 80+ za niewielką sumkę podczas gdy knight musi zrobić skille 95/95 żeby średnio walić po tyle samo. Combo rozdzka+hmm jest duzo silniejsze od uderzeń knighta z broni i kosztuje mniej bo knight stojąc obok potwora 3 razy dluzej musi wiecej wydac na leczenie. Imho sorc facc jest lepszy od druta facc bo co prawda ma troche gorsza rozdzke (TR > WoI) ale posiada wiele czarów ofensywnych ktore przydaja sie na wyzszych poziomach a drut nie ma ani jednego na facc. Ale to ostatnie zdanie to juz tylko moje odczucie i mozecie sie ze mna nie zgadzac. (ale to co wczesniej napisalem ze knight ssie na potęgę to święta prawda i tutaj juz nie macie jak mi udowodnić ze nie mam racji bo po prostu tak jest!)

Obowiązujący w dzisiejszych czasach szybkiej many ranking profesji jest następujący:
1. Sorcerer/Druid (do was nalezy wybór kto lepszy bo te profesje obydwie wymiatają i nie ma wielkiej roznicy, drut expi troche taniej ale sorc troche szybciej)
2. Paladin (az tak bardzo od magów nie odstaje a na niektorych potworach jest nawet lepszy, podobnie jak magowie przebije obronę każdego potwora swoim boltem)
.................................
.................................
.................................
3. Knight - zdecydowanie najslabsza profesja, o 3 klasy (czyli u mnie linie) za wszystkimi innymi a monotonią gry być może nawet bije na głowę rookstayera. Przebijasz się swoją "wspaniałą" bronią tylko przez potwory typu dragon i gorsze, a na wszystkich lepszych (np. GS) jest mega-extra-biggest waste taki jakiego sorc na oczy nie widział w całej swojej karierze.

Czlowieku co ci czy sorc i druid na swoich pierwszych huntach poradziliby by sobie bez knighta otoz nie - NIE!!!
Knight z huntow najczesciej zbiera loot, wiec reszta profesji ma z huntow straty.
Nic nie dostaje exp z hunta - to to chyba nie wiem jak wymysliles, zawsze dostaje porownywalnie expa.
Sorciem lub drutem nie pojdziesz nigdzie nie znajac mapy, a knighta jak spotka groznego potwora to zawsze sie uratuje.
"4. Najnudniejszy początek (jest to jedyna profesja która musi skillować bo pal wystarczy że wbije 40 dista)" - tera to zes napisal pal do 40 dista o lol, pallek w nawet nie musi skilowac, moj kolega nie skilil a na 60 levie ma 80 dista. Skilowales kiedys knightem? Chyba nie i nie mozesz wiec wiedziec ze skilowanie moze stac sie przyjemne najbardziej na slimach gdy wtedy nie musisz szukac potwrkow i mozesz spkojnie z kumplami pogadac, a jak sie osiaga wymarzone skile to chce sie jeszcze dalej skilic.
Knight na skilach 65/65 moze spokojnie juz solowac draga.Gra knightem jest ciekawsza ciagle robisz cos nowego, a sorc drutem ciagle exp i runy - TYLKO!!!
Drutem i Sorciem sie zalatwo gra , wiec to nie dla mnie, knightem to wyzwanie skilach.
Nie myslcie, ze pisze tak bo gram knightem mam wszystkie profesje w tibii i jakos knight najbardziej przypada mi do gusto, wiec jak cos piszesz to sie 3 razy zastanow

--------------------------------------

HAIL HARMONIA
HAIL MY ALL FRIEND'S ^^
KNIGHT'S ARE THE BEST
booobooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2007, 10:28   #388
Technick
Użytkownik Forum
 
Technick's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006

Posty: 164
Domyślny

@up
Porównywalnie expa?
Trzymaj mnie... Knight na hydrach - tak, na pewno on zbierze połowę expa a tych 3 sorców za jego plecami będzie nawalało z LMMów albo z FFów i jakimś fuksem uda im się zebrać połowę expa ;/
Technick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2007, 13:33   #389
Szczypior_Knight
Użytkownik forum
 
Szczypior_Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Szczypior_Knight ma numer GG 8883387
Domyślny

Wady:
  • Paladynem skilluje się o wiele gorzej niż knightem, ponieważ jedyną bronią do skillowania są speary, które trzeba ciągle podnosić i na wyższym skillu zadają zbyt duże obrażenia...

Nie Prawda bo kamienie też się nadają do skillowania ;D
Szczypior_Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 15:37   #390
Towarzysz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2007

Posty: 8
Domyślny Knight!!!!

he mojim zdaniem najlepsza postacia jest knight, wiem ze jest to ciezka postac , gdyz trzeba skilowac ale pozniej jest dobre wynagrodzenie juz wiecie jakie
Towarzysz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 22:42   #391
Son of Justice
Użytkownik Forum
 
Son of Justice's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Hucisko
Wiek: 36

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 81
Skille: ~~/~~
Poziom mag.: 19
Domyślny

Sam gram paladynem i śmiem twierdzić wszem i wobec iż jest to najbardziej optymalna postać. Wlezie często tam gdzie żadna inna profa na podobnym lvl'u się nie odważy. No i potrafi wszystko bić z dystansu ^^
Son of Justice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 13:11   #392
Jiro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Ługi

Posty: 4
Imię: Jiro
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 18
Skille: 69/69
Poziom mag.: 4
Jiro ma numer GG 2391732
Domyślny lol

i tak knight najlepszy
Jiro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 14:09   #393
PanKracy
Użytkownik Forum
 
PanKracy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 199
Domyślny

Wszystko fajnie, zajebiscie, super, ekstra, tylko że ten temat ma już grubo ponad 2 lata, więc po kiego grzyba cytujecie wypowiedzi z 1 strony? Od tamtego czasu tibia się "troszeczke" zmieniła i uwierzcie mi, że to co jest tam napisane to była prawda na tamte czasy.
PanKracy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 20:03   #394
elvispudliszki
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez baager Pokaż post
A mówi to typowy noob 10 lvl ktory nie gral nigdy zadna inna (lepsza) profesja
Czyli np. jaką ??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 19:50   #395
jasiek555
Użytkownik Forum
 
jasiek555's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 27
Domyślny

Osobiście wole druida od sorka ale sorka też lubie. Bardzie lubie grać druidem. Knight i pall dla mnie się nie liczą. Wszyscy co lubią palla mogą mnie w policzek pocałować dla mnie i tak liczy się tylko druid i sorc! Ostatecznie knightem moge zagrać ale nie lubie nim grać koniec i kopka

Ostatnio edytowany przez jasiek555 - 14-05-2007 o 19:53.
jasiek555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 02:21   #396
Melther
Użytkownik forum
 
Melther's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Lokacja: ŁÓDŹ

Posty: 11
Profesja: Elite Knight
Gildia: Violet
Świat: Danubia
Poziom: 127
Skille: 93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Miejmy nadzieje ze po updacie rycek zacznie roxowac znowu albo chociaz bedzie lepiej mu szlo expienie i mozliwosci pvp ;P
Melther jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 09:10   #397
Dronezz
Użytkownik Forum
 
Dronezz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dronezz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 42
Skille: 75/34:P
Poziom mag.: 13
Dronezz ma numer GG 8087393
Domyślny

jak dla mnie pallek ale po updacie wszystko sie moze zmienic
__________________
Myśle że,... sr niemyśle, GRAM W TIBIE
_/_/_/_/HAIL TIBIA CLIENT 7.5_/_/_/_/
R.I.P.
You see a dead system. You recognize PvP. It was killed by summer uptade 2006.
[CHAR]Dronezz[/CHAR]
Dronezz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 09:35   #398
Marciunia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja gram druidem gralam kazda profesja i spodobal mi sie druid no coz, Knighta tez mialam podobal sie ale na uhy sporo kasy szlo , Sorka mialam ale niespodobal mi sie, palladyna mialam to na bolty kesh niemialam , a druidem robie ihy i ide 18 druidem na dragony HA
Pozdrawiam :-)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 12:06   #399
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Ja tam wybrałem palla zamiast knighta ze względu na skillowanie.. wole już podnosić co minute moje 100 kamieni i wbić 40-45 dista w 3 godziny (?) niż skilować dziesiątki godzin knightem używając knife..
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 19:35   #400
Tision
Guest
 

Posty: n/a
Cool

nie posci calkim calkim
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:04.


Powered by vBulletin 3