Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-12-2006, 21:48   #41
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Simi Pokaż post
Ja tam myślę, że Eternal się weźmie za chara, wbije 300lvl i zrobi to solo tak jak demon helmet quest.
Widziales chociaz sski albo film? tego by 500 lev solo nie zrobil ;]
Kasztaniaczek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-12-2006, 22:03   #42
Rajman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

moze ktos juz to pisal ,ale ja mysle ze trzeba wziasc pod uwage fatk ,ze byc moze mozna wziasc tylko jeden z podanych itemow ,a runy dostaje sie gratisowo ;d
 
stary 14-12-2006, 22:29   #43
ReeGal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A ja sądzę,
że ludzie którzy nie widzieli ss z ts'a ani Filmików z Poi, mogą wyjść.
 
stary 14-12-2006, 23:02   #44
Palladyn von hellgate
Użytkownik Forum
 
Palladyn von hellgate's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Łódz

Posty: 953
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 145
Skille: 27
Poziom mag.: 71
Domyślny

cos mi sie zdaje ze ten qest bedzie zrobiony jako pierwszy na furorze /harmoni albo antice gdyz na harmoni i antice jest 200+ druid ktory bez problemu przejdzie przez scierzke dal druida a an furorce jest tajfun a poztym tam naprawde tzreba zgranej ekipy min z 20 osob i wszystkie tak 150+ ofc z 5-8 blokerow a reszts sd shooterzy
__________________



Cave me, Domine, ab amico ab inimico vero me ipse cavebo
Palladyn von hellgate jest offline  
stary 14-12-2006, 23:10   #45
Epikur
Użytkownik Forum
 
Epikur's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Wiek: 36

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rajman Pokaż post
moze ktos juz to pisal ,ale ja mysle ze trzeba wziasc pod uwage fatk ,ze byc moze mozna wziasc tylko jeden z podanych itemow ,a runy dostaje sie gratisowo ;d
To jest dosyć prawdopodobne że masz wybór albo club albo miecz albo kuszę a reszte dostaniesz gratisowo albo losowo. Ponieważ na sskach widać jak matro daro pokajue cluba na trade , Faraonek pokazuje mieczyk i royal suchy pokazuje kuszę oraz inne duperele
jak niżej na zdjęciach.




i tu wszystko co mamy do zaoferowania w qeście razem z opisami własnymi:

Zagadką też jest skąd 100 lvl (Xellos Dreamweaver) Senior Tutor posiada Magic Longsword ale to w to lepiej niebede wnikał bo może powiem coś za co można bana dostac
ale zobzczcie na to: tu może być mowa o Magic Longsword albo o Warlord Sword lub inna nazwa Avengera to Excalibug?
__________________
"Naruszanie limitów sygnatury" --> ubecja naszych czasów

Ostatnio edytowany przez Epikur - 14-12-2006 o 23:33.
Epikur jest offline  
stary 14-12-2006, 23:51   #46
zoom
Użytkownik Forum
 
zoom's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Zambrów
Wiek: 35

Posty: 431
Domyślny

Test server, stad posiada.
zoom jest offline  
stary 15-12-2006, 06:19   #47
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Jesli chodzi o Harmonie to jutro (sobota) o godzinie 10:00 idzie okolo 20 osobowa druzyna. A piszac o ludziach ktorzy zrobili questa na TS zapomnieliscie o Teduniu (wlasnie z Harmonii).
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline  
stary 15-12-2006, 15:36   #48
MaRtInX
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A w końcu ten nowy CLub Arcane Staff jest 1 czy 2-ręczny bo Epikur mówi ,że 1 ,a z innych źródeł dowiedziałem się że 2 ???
 
stary 15-12-2006, 16:02   #49
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Palladyn von hellgate Pokaż post
cos mi sie zdaje ze ten qest bedzie zrobiony jako pierwszy na furorze /harmoni albo antice gdyz na harmoni i antice jest 200+ druid ktory bez problemu przejdzie przez scierzke dal druida
na każdym 'ogniu' traci 300 hp więc wystarczy żeby miał 300+hp(no chyba że coś tam dalej jest), zresztą jak był tutaj filmik jak pada tam 210ek to ta ścieżke przeszedł 58(?) ed...
__________________
[HACKED]
morwi jest offline  
stary 15-12-2006, 16:07   #50
MaRtInX
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Do tego questu jest potrzebna dobra ekipa h lvli bo nawet Eternal oblivion by solo nie zrobił , najlepiej jak by top 10 playerów grało na jednym świecie i np.EO blocker Taifun Shooter Marcin Dragon wielki uher
 
stary 15-12-2006, 16:18   #51
Ferumbras
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2006
Lokacja: Apocotokomu?

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Inferna
Poziom: 15
Skille: 18/21
Ferumbras ma numer GG 351247 Send a message via Skype™ to Ferumbras
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxiv Pokaż post
@Up
HAHAHAHAHAHAHAHAHA
Rozwaliles mnie chlopie. XD
A teraz na powaznie. ;p
To nie jest fake tylko Test Server na ktory moga wejsc gracze z innych serverow.
A czy ja się przewidziałem, czy na głównej stronie było napisane "Wszelkie drzwi questowe zostały zamknięte". Ewentualnie GM mógłby ich teleportorać, ale wątpie, żeby ktokolwiek miał jakiekolwiek wąty, że tego nie zrobił, więc tego nie będę tłumaczył...

@down
Aha. To nie wiedziałem . Sorki.
__________________
[quote=Nieugiety;867583]moj qmpel to steve, ja to gm a moja babcia zabiła bazyliszkaQUOTE]

lol...nie wiem jak się cytuje

Ostatnio edytowany przez Ferumbras - 15-12-2006 o 16:42.
Ferumbras jest offline  
stary 15-12-2006, 16:36   #52
Impalable
Użytkownik Forum
 
Impalable's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 219
Impalable ma numer GG PW to nie laska?
Domyślny

Na wewnetrznym tescie questy nie byly zablokowane...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luba126
jest w niej duzo ruznych aut dla rórznych gustów sa ałta egzotyczne gdze jest naprzekład Lambordzini gajardo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maciekwo
Czyrzby facke??
Notka
Prywatna wiadomość do Impalable.
Impalable jest offline  
stary 15-12-2006, 17:10   #53
Dark Lord Markus
Użytkownik Forum
 
Dark Lord Markus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Gryfice

Posty: 215
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaRtInX Pokaż post
Do tego questu jest potrzebna dobra ekipa h lvli bo nawet Eternal oblivion by solo nie zrobił , najlepiej jak by top 10 playerów grało na jednym świecie i np.EO blocker Taifun Shooter Marcin Dragon wielki uher
Nie Marcin tylko Mateusz Dragon Wielki

Hmm...Sadze, że na Harmonii jest najmocniejsza ekipa 5x 200+ i z dwustu 100+ . Jakby sie zgrali to powinni wykonac questa, oczywiście zaznaczam, że POWINNI nieoznacza, że zrobia :S
To tyle

Ostatnio edytowany przez Dark Lord Markus - 15-12-2006 o 17:12.
Dark Lord Markus jest offline  
stary 15-12-2006, 19:26   #54
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Też myślę, że na Harmonii zrobią tego questa pierwsi, ale mam nadzieję, że na Novie gdzie grałem też zrobią szybciutko - tu też jest sporo ludzi na dużych poziomach. Mam nadzieję, że niedługo się o wszystkim dowiemy.
Andrew jest offline  
stary 15-12-2006, 19:37   #55
Frisbi
Użytkownik Forum
 
Frisbi's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Imię: Trod
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Poziom: 68
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaRtInX Pokaż post
Do tego questu jest potrzebna dobra ekipa h lvli bo nawet Eternal oblivion by solo nie zrobił , najlepiej jak by top 10 playerów grało na jednym świecie i np.EO blocker Taifun Shooter Marcin Dragon wielki uher
Wiadomo, że nikt tego solo nie zrobi, bo potrzebne do tego są wszystki profesje ... Są tzw. "drogi życia" ; d
__________________
Hail Candia!
You see yourself. You are an elder druid.



Retired: 12 maja 2007
15:05 GM Borceforth Candia [2]: Trod your name seems fine to me
Frisbi jest offline  
stary 15-12-2006, 19:52   #56
Snajpik
Użytkownik forum
 
Snajpik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2006
Lokacja: Venore

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 70+
Skille: 84+
Poziom mag.: 18
Domyślny

drogi życia? znaczy że jak pall przejdzie drogą dla knighta to pada? ciekawe @@@ byly zablokowane dżwi ale dla "zwykłych śmiertelnikow" a ten qest został zrobiony na test servie dla tutorów gmów i seniorów... Ten qest jest na pewno trudniejszy niż Anihilator patrząc jakie potwory mamy do zabicia w tym qeście... sam Jungernaut (niewiem jak to się pisze) jest o wiele lepszy od Demona (Junger 20k hp a Demon tylko 8h ileś).... Wcześniej myślalem że qest jest ostro przesadzony runy po 99 strzalów i te bronie.... ale wtedy nie wiedzialem że te potwory będą tak silne...
Snajpik jest offline  
stary 15-12-2006, 20:23   #57
MaRtInX
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Z tymi runami 99x to Tibia będzie przypominała OTS'a
Sorry za double posta ale mi sie net zacioł i nie wiedziałem czy post wszedł i wcislem znowu a tu patrze i 2 posty
 
stary 15-12-2006, 20:31   #58
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

@snajpik
ta... obejrzyj se film z jamery(?) jak dulokz 210ek pada bo wbił się na ścieżkę druida, dostał hit za 3,1k dmg i się poskładał
@runy 99x
przecież nie będzie tych run aż tak dużo, zresztą mało kto będzie ich używał, bo zużyją i koniec. już prędzej zostawią na wystawę w domku
__________________
[HACKED]
morwi jest offline  
stary 15-12-2006, 20:39   #59
boorex
Zbanowany
 
boorex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Wa-wa

Posty: 355
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Mi tam nie przeszkadzaja 99x runki, to fajne urozmaicenie tibii, a jaki to rare bedzie.. O tym ze demon teraz juz nie jest najsilniejszym potworem nie nalezy polemizowac, nawet nie wiem czy przy niektorych potworach orshabaal sie nie chowa, chociaz nie jestem pewien,orsh moze 1600+ walnac,a te nowe potwory mysle ze hand of cursed fate ze 1000+ wyciagnie. Undead dragony tez niczego sobie, a juggernaut to tylko duzo hp, hity max 800 tak mi sie zdaje z tego co widzialem na tescie, demon po tym co zsummonowaly cipy na tescie z nowych potworow, byl milym rozluznieniem

Nowy quest jest b trudny, nie ma co plakac ze bramka od 80 lvl i teraz KAZDY 80 LVL BEDZIE MIAL BRON 50 atk TO NIE SPRAWIEDLIWE. Co do tej drogi zycia... Sa ognie ktore odbieraja po 300 hp, jezeli zla profesja wejdziesz w zla droga ktorys tam z kolei ogien zabiera ci 700+ hp ( jak wejdziesz w dobra droge to caly czas 300), nastepny ogien dla zlej profesjii zabiera 1500+ hp, a nastepny 3000++ hp, widac golym okiem ze dmg sie podwaja, wiec imho nastepny odebral by 6000+ hp. 3000 wiem z tego ze 210 ek wlazl tam i padl na strzala Watpie czy ktos sprawdzi next ogien xD. Na PoI sa tez miejsca w ktorych mozna huncic, Destroyer to taki behemoth, lootem tez podobny GS , steel boots(?)... Ogladalem tez filmik jak kolesie sobie tam hunt urzadzili i z Hellfire fighter wypadl mu Demonbone amulet ( lub necklace nie pamietam ) wiec ladnie z nich sie sypie... Dobra juz sie za bardzo rozpisalem cya
boorex jest offline  
stary 15-12-2006, 20:50   #60
Epikur
Użytkownik Forum
 
Epikur's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Wiek: 36

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Żarówka

20:21 Nitr~: ello Mastro kopa lat
20:21 Mastro ~: hiiiiiiooo
20:22 Nitr~: widzialem ze qesta zrobiles na test serwerze niby POI ale to bylo na test serwie a mi mowili ze wszystkie drzwi do qestow zostaly zablokowane dawno temu wiec pytam sie o to czy te drzwi sa nadal blokowane czy juz czesc udostepnili w normalnej tibi a konkretniej czy jest POI qest?.
20:24 Nitr~: ??
20:24 Mastro~:Qest istnieje juz w normalnej tibi
20:25 Nitr~: xD super
20:25 Nitr~: ty ajk oceniasz trudnosc qesta od 1 do 100?
20:26 Mastro ~: jak nieznasz dobrej drogi jest niedoprzejscia ale nawet jak ja znasz to i tak wydaje mi sie on najtrudniejszym qestem jak narazie.
20:28 Nitr~: o zadne podpowiedzi do qesta nawet niepytam bo wiem ze i tak nic niepodasz ale dzieki ci za te informacje co mam one juz DUZO znacza a qesta i tak predzej czy puzniej sam rozkmunie )
20:29 Nitr~: ok ja lece na guardie powiedziec kumplom o "jest niedoprzejscia" zapewne sie wciesza <heh>
20:30 Mastro ~: ok do uslyszenia
20:25 Nitr~:bye
__________________________________________________ _______________
No i wszystko jasne ja jemu ufam jak dla brata.
__________________
"Naruszanie limitów sygnatury" --> ubecja naszych czasów
Epikur jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:27.


Powered by vBulletin 3