Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-03-2014, 14:49   #1
Borucao
Użytkownik Forum
 
Borucao's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 287
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Strzałka Pytanie o exp 50 ed

Witam,
mam druida w granicach 50lvla, mam zamiar kupić pacca i poexpić nim trochę. Ale nie grałem od tibii 8.6 i nie wiem gdzie teraz expić i na czym. Jeśli chodzi o eq to również jestem zacofany. Jeśli ktoś przedstawi mi sytuacje albo wklei linka do jakiejś strony będę bardzo wdzięczny. Jeśli chodzi o kase na exp to nie ma czym się przejmować. Moge kupić kase na allegro. ; )
__________________
Cytuj:
11:22 Dizt Cold [60]: Czasem budze sie w nocy z krzykiem na ustach "URIZAAA NIEEEE"
Cytuj:
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...
Borucao jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2014, 10:17   #2
Eldunariel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2014

Posty: 6
Domyślny

Z tym levelem możesz już opłacalnie expić na Dragon Lairach, krótychkolwiek. Jak masz dobry mlvl, to przywołując Demon Skeletony i waląc lodem powinieneś je tłuc jak leci. Polecam oczywiście tereny PACC (np. Edron), mniejszy tłok zawsze.

Larva Caves (Ancient Scaraby) są też bardzo dobrym expowiskiem, choć zyskasz tu mniej niż sorc, bo ancienty mają 5% wrażliwości na lód, ale aż 20% na ogień. Jest tam trochę hardkorowo, jak cię strapują dwa, możesz bardzo szybko paść. Ale sypie się dobry loot, dużo czystej kasy i plate armorów.

Kolejną bardzo dobrą opcją, nie wiem czy nie najlepszą z tych trzech, są Tomby, również koło ankh. Kupujesz scarab coiny (żeby przejść przez teleport), i na niższych poziomach rozwalasz masy nieumarłych, najlepiej lodem, bo pałętają się DSy między nimi, ale główną atrakcją sa wampiry (do nich polecam wyrobić Blessed Wooden Stake, będziesz zbierał vampire dust i trzepał kasę, nie mówiąc już o możliwym Vamp shieldzie jak masz szczęście). Kupujesz lub robisz avalanche i padają w mgnieniu oka, 120k/h expa można wyciągnąć, a poradzisz sobie bez problemu na tym levelu. Ja tam expiłem na 40 sorcem i chyba nawet ani razu nie padłem.

Ostatnio edytowany przez Eldunariel - 10-06-2014 o 16:03.
Eldunariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2014, 21:28   #3
Sutto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

50 edem mozesz bic dragi bez waste, bo zawsze jakis dragon hammer albo woi spadnie, a jesli chcesz miec mega exp to worker golemy. Tylko na workerach sa warunki:
-musisz dobrze ogarniac druida
-jesli nie chcesz miec waste, bierzesz thunderstormy i bijesz po 3 tylko uwazaj bo jak podejda to dedzik.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2014, 18:50   #4
Eldunariel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2014

Posty: 6
Domyślny

Worker golemy na tym levelu są bardzo ryzykowne, nawet jeden może cię szybko zabić, jak cię strapuje Ale jak rzeczywiście ogarniasz druta, to exp jest tak dobry, że nawet jak raz po raz padniesz, powinno się opłacić (jeśli strata eq nie jest tak bolesna dla ciebie).
Eldunariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:56.


Powered by vBulletin 3