Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-04-2006, 20:28   #101
Reod
Użytkownik forum
 
Reod's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2004

Posty: 29
Profesja: Elite Knight
Gildia: Faint
Świat: Xerena
Reod ma numer GG 5143604
Domyślny

Tylko ze ja ciagle nie filozofuje i nie udaje ze jestem najmadrzejszy...rzecza ludzka jest mylic sie.
Reod jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-04-2006, 20:47   #102
Risofek
Użytkownik Forum
 
Risofek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: P(r)oland

Posty: 150
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 89/84
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jojo Ninja
Można go kupić za 500 gp, jak i sprzedać za tyle samo. Więc, też nie zachwycasz mądrością.
http://www.tibianews.net/pricelist.asp
Ehh ludzie tacy jak Ty mnie rozje*uja...
Przeczytales na stronie i myslisz ze wszystko wiesz a na dodatek najezdzasz na Road :S

Sprobuj isc do djina i Kupic tego ssa za 500gp...

SS u djina kosztuje 5k

Pozatym takie najty nosza aole wiec nie oplaca im sie wrzucac ssa bo jak padna to jest niemilo...
Risofek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2006, 22:28   #103
Protarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 109
Domyślny

OK moj blad bylem pewny ze ssa kosztuje 500gp poniewarz sam korzystam z uslug green jina wiec nie moglem tego sam sprawdzic. Przyznacie jednak ze rycerze czesto chodza na hydry z ktorych wypadaja ssa i to dosyc czesto.

Faktem jest ze dla rycerzy bardziej oplaca sie nosic aola lecz te zaklada sie raczej na hunty. Strapowali spoxstera wiec mogli sie spodziewac spamu ue, wiedzieli ze ma 166 lvl wiec powinni o tym pomyslec(lub chociarz i might ringu z ktorym mogliby sie latwiej wyuchac)

Zaluje ze Ci trzej rycerze padli bo to spoxstera najbardziej nie lubilem z dus~ ale po doswiadczeniach z magramim(ledwo sie wyuchal od spamu ue) czy doon'juanem powinni o tym pamietac.

Pozdro
Protarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2006, 22:44   #104
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Protarus
To powiedz mi mistrzu co ich tak bardzo zajmowalo ze nie mogli zmienic(zalozyc) ssa?
Przecierz gfb nie zdejmuje ssa

Lol mimo wszystko w ogniu walki majac na sobie np mpa+sca+w piz*u run balbym sie zalozyc ssa, a co jak niezauwaze ze ladunki ssa sie skonczylyczy?, czy tam jak bedzie na wyczerpaniu i nagle poleca sdki + ue i niezodze zmienic albo mnie zlaguje i dedne bez aola i np strace sca ?
Podroznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2006, 23:31   #105
Protarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 109
Domyślny

Stali wsrod swoich wiec mogli sie spodziewac ze w razie deda odyskaja eq
Nie maja 100lvli wiec watpie czy mieli sca lub sovy(tak jak ty)
Protarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2006, 01:05   #106
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jojo Ninja
Można go kupić za 500 gp, jak i sprzedać za tyle samo. Więc, też nie zachwycasz mądrością.
http://www.tibianews.net/pricelist.asp

Na stronce jest blad, ss u djina kosztuje 5k

A jak masz na sobie bp i full runow to nikt nie zalozy ssa, zwlaszcza ze najty bily explo i sami by sobie je zbili a przy deadzie sam plecak byl by wart wiecej niz aol i blessy, zreszta po fakcie fajnie sie gdyba.

Ostatnio edytowany przez Smerfu - 03-04-2006 o 01:08.
Smerfu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2006, 17:50   #107
Risofek
Użytkownik Forum
 
Risofek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: P(r)oland

Posty: 150
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 89/84
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Protarus
Stali wsrod swoich wiec mogli sie spodziewac ze w razie deda odyskaja eq
Nie maja 100lvli wiec watpie czy mieli sca lub sovy(tak jak ty)
Akurat wszystkie najty 100lvl kazdy ial SoVa badz SCA
Risofek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2006, 18:52   #108
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Protarus
Stali wsrod swoich wiec mogli sie spodziewac ze w razie deda odyskaja eq
Nie maja 100lvli wiec watpie czy mieli sca lub sovy(tak jak ty)

lol co Ty pier****sz . Czy czeba miec 100lvl zeby miec sca ? lmao to nie Diablo ze czeba miec jakis levl zeby tam moc nosic jakas bron buahau. I nie mowie konkretnie o nich, ogolnie ze knight niezaryzykuje zdjecia aola jak lata z max ekwem i aolem w bpku ? Moze jakis rs se mzoe z ssem latac...
Podroznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2006, 23:19   #109
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Protarus z przykroscia stwierdzam ze robisz z sibie idiote - tym samym przejmujesz paleczke po nevolu, ktory najwyrazniej zrozumial ze byl kretynem i zamkna ryja.

Twierdzisz ze nie mam 500gp, a chuj wiesz jak gralem kiedy i jaki lvlik mialem! Powiedz mi mistrzu jaki ty masz? Masz tak zajebisty ze sobie chodzisz w ssach i jestes bogiem? Sov ma przykladowo lechista'gru 63lvl o ile dobrze pamietam, wiec kolejna twoja "teza" zostala obalona, wczesniej juz Cie zjechali ze bluzgasz ludzi ze ich nie stac na ssa za 500gp, a nawet nie wiesz ile na serio kosztuje. Pozatym jestem ciekaw jaki masz lvl, z pewnoscia nie zawysoki.

@[edit]
a zapomnialem! na tym serwie nie ma swoich ;] jk by spadl sca to najwiekszy friend by podjebal w 100% zgadzam sie z opisem spoxstera. btw. imargam w szeregach sunblade nie wiem czy walczyl w tamtej bitwie ale jak tak to za chuj bym nie sciagal aola...

Ostatnio edytowany przez Kapucha - 03-04-2006 o 23:27.
Kapucha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2006, 00:06   #110
Risofek
Użytkownik Forum
 
Risofek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: P(r)oland

Posty: 150
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 89/84
Poziom mag.: 70
Domyślny

Jesli dla Ciebie ma to jakies znaczenie to Imargam bal udzial w tej akcji ale nie widze powodu by nie moc sciagnac przy nim aola...

Protarus o ile sie nie myle to 80~ pal
Risofek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2006, 09:29   #111
Protarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 109
Domyślny

Wiem kapusniaczku jaki lvl masz i jaki lvl miales. Jesli chodzi o ssa to ja mialem w domku zawsze przynajmniej bp tego gowna i kilka przy sobie. Poza tym do tej pory nie bluzgalem ludzi(a potrafie to robic dziecino).

Poza tym jesli nie ufalbym ludziom z tibi to wogule bym w to nie gral. Dla mnie czlowiek ktory nie jest warty zaufania jest jak klocek na chodniku.

Jelsi chodzi o moj lvl to risofek troche sie pomylil 80(prawie) byl jakies 5 miesiecy temu. Bylem w top 25 w expie a w skilach chyba na 8 miejscu(w shieldingu na 50+)

Poza tym mowiles ze mogli sie wyuchac od ue spoxstera. bardzo ciekawe jak?
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale ue spoxstera zadaje mniej wiencej 430-800 obrazen co przy dwokrotnym spamie daje jakies 860-1600 podczas gdy rycerz na 80+ lvlu ma ok 1300hp.Nawet gdyby zdazyli sie uhnac to spoxster mial many na 3(a po uzyciu jednego mf na 4) ue wiec ci na nizszych levelach praktycznie nie mieli szans sie wyuchac(uhem zwracaja sobie jakies 450 hp). Jedynym sensownym rozwiazaniem bylo by w tej sytuacji wziasc slabszy eq i ssa lub przynajmniej miec na sobie might ringa(zwiekszylo by to ich szanse) albo poprostu wcale tam nie isc

PS. kapucha z tego co wiem to masz 15lat a jesli te zdjecie w twoim awatarze bylo prawdziwe to musze ci powiedziec ze masz ryj jak dupa mojego psa.

PS (zwierzu wiem ze mnie nie lubisz ze wzgledu na nasze wczesniejsze sprzeczki nie tylko na forum) wiec powstrzymaj sie od komentarzy ktore nie beda obiektywne

Pozdro
Protarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2006, 16:55   #112
Losari
Użytkownik Forum
 
Losari's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Żagań
Wiek: 35

Posty: 418
Stan: Początkujący
Imię: Noname
Profesja: Sorcerer
Adres Jabbera do Losari
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik
Lol mimo wszystko w ogniu walki majac na sobie np mpa+sca+w piz*u run balbym sie zalozyc ssa, a co jak niezauwaze ze ladunki ssa sie skonczylyczy?, czy tam jak bedzie na wyczerpaniu i nagle poleca sdki + ue i niezodze zmienic albo mnie zlaguje i dedne bez aola i np strace sca ?
Omg co Ty gadasz? Chyba idiota idzie na wojne knightem w eq z aolem.
Losari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2006, 17:08   #113
Palek Demon
Użytkownik Forum
 
Palek Demon's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 377
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Protarus
Wiem kapusniaczku jaki lvl masz i jaki lvl miales. Jesli chodzi o ssa to ja mialem w domku zawsze przynajmniej bp tego gowna i kilka przy sobie. Poza tym do tej pory nie bluzgalem ludzi(a potrafie to robic dziecino).

Poza tym jesli nie ufalbym ludziom z tibi to wogule bym w to nie gral. Dla mnie czlowiek ktory nie jest warty zaufania jest jak klocek na chodniku.

Jelsi chodzi o moj lvl to risofek troche sie pomylil 80(prawie) byl jakies 5 miesiecy temu. Bylem w top 25 w expie a w skilach chyba na 8 miejscu(w shieldingu na 50+)

Poza tym mowiles ze mogli sie wyuchac od ue spoxstera. bardzo ciekawe jak?
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale ue spoxstera zadaje mniej wiencej 430-800 obrazen co przy dwokrotnym spamie daje jakies 860-1600 podczas gdy rycerz na 80+ lvlu ma ok 1300hp.Nawet gdyby zdazyli sie uhnac to spoxster mial many na 3(a po uzyciu jednego mf na 4) ue wiec ci na nizszych levelach praktycznie nie mieli szans sie wyuchac(uhem zwracaja sobie jakies 450 hp). Jedynym sensownym rozwiazaniem bylo by w tej sytuacji wziasc slabszy eq i ssa lub przynajmniej miec na sobie might ringa(zwiekszylo by to ich szanse) albo poprostu wcale tam nie isc

PS. kapucha z tego co wiem to masz 15lat a jesli te zdjecie w twoim awatarze bylo prawdziwe to musze ci powiedziec ze masz ryj jak dupa mojego psa.

PS (zwierzu wiem ze mnie nie lubisz ze wzgledu na nasze wczesniejsze sprzeczki nie tylko na forum) wiec powstrzymaj sie od komentarzy ktore nie beda obiektywne

Pozdro
jeżeli umiesz czytać to niebyla jego fota idioto....
__________________
Oh aH...
Palek Demon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2006, 20:44   #114
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Losari
Omg co Ty gadasz? Chyba idiota idzie na wojne knightem w eq z aolem.
Wiem co mowie i knight to nie sorc czy palek zeby w p secie i knight axe paradowal lmao. Knight na war bieze max uh np 40 bp full ekw i jazda, myslisz ze wyjde w p secie i np fire axe i 10 bp uh naco czlowieku ? Moze kasa Ci sie dupy nieczymala to myslisz ze aol to fortuna ale tak naprawde to niewidziales chyba prawdziwej wojny lol.... All hig lvle knighci to sa "twierdze" jego zadaniem zbierac hity itd, w trapy sie pakowac nie w p secie bo to waste tylko wyniszczac goscia runy... ale co Ty otym wiesz...
Podroznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2006, 21:30   #115
Risofek
Użytkownik Forum
 
Risofek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: P(r)oland

Posty: 150
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 89/84
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik
Wiem co mowie i knight to nie sorc czy palek zeby w p secie i knight axe paradowal lmao. Knight na war bieze max uh np 40 bp full ekw i jazda, myslisz ze wyjde w p secie i np fire axe i 10 bp uh naco czlowieku ? Moze kasa Ci sie dupy nieczymala to myslisz ze aol to fortuna ale tak naprawde to niewidziales chyba prawdziwej wojny lol.... All hig lvle knighci to sa "twierdze" jego zadaniem zbierac hity itd, w trapy sie pakowac nie w p secie bo to waste tylko wyniszczac goscia runy... ale co Ty otym wiesz...
Masz troche racji ale Ty tez z tego co widze nie wiesz o czym mowisz bo na Furorze nigdy w wojnie ani nawet jakiej kolwiek akcji udzialu nie brales...
Risofek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2006, 22:34   #116
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Risofek
Masz troche racji ale Ty tez z tego co widze nie wiesz o czym mowisz bo na Furorze nigdy w wojnie ani nawet jakiej kolwiek akcji udzialu nie brales...
Ta prawda bo na furoze swiat sie niekonczy ? To niejest moj 1 server i niejedna wojne widzialem i uczestniczylem... btw Valoria rok temu bylem na wojnie co trwala rok, sam uczestniczylem z 6 miesiecy az sie runy i kasa skonczyla i checi .
Na furoze jak niemusze niechce sie bic... powiedzmy ze po polrocznej wojnie, zbanowanych/zabitych, wrogach/kolegach niejara mnie to juz... chyba mam prawo ?

Btw pare dni temu Padl Apitov najwyszy lvl Valori, jak ja bylem na wojnie byl nieosiagalny... jakbys sie cos chcial na temat wojen dowiedziec polecam Warlorie i tamtych graczy... praktycznie odkad istnieje tamten server niebylo tam pokoju moze czasem na pare dni ...

Ostatnio edytowany przez Podroznik - 04-04-2006 o 22:38.
Podroznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2006, 22:49   #117
Losari
Użytkownik Forum
 
Losari's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Żagań
Wiek: 35

Posty: 418
Stan: Początkujący
Imię: Noname
Profesja: Sorcerer
Adres Jabbera do Losari
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik
Wiem co mowie i knight to nie sorc czy palek zeby w p secie i knight axe paradowal lmao. Knight na war bieze max uh np 40 bp full ekw i jazda, myslisz ze wyjde w p secie i np fire axe i 10 bp uh naco czlowieku ? Moze kasa Ci sie dupy nieczymala to myslisz ze aol to fortuna ale tak naprawde to niewidziales chyba prawdziwej wojny lol.... All hig lvle knighci to sa "twierdze" jego zadaniem zbierac hity itd, w trapy sie pakowac nie w p secie bo to waste tylko wyniszczac goscia runy... ale co Ty otym wiesz...
I co Ci daje ze masz full eq jak hity jako 3+ wchodza w cialo?
Losari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 00:25   #118
Risofek
Użytkownik Forum
 
Risofek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: P(r)oland

Posty: 150
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 89/84
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik
Ta prawda bo na furoze swiat sie niekonczy ? To niejest moj 1 server i niejedna wojne widzialem i uczestniczylem... btw Valoria rok temu bylem na wojnie co trwala rok, sam uczestniczylem z 6 miesiecy az sie runy i kasa skonczyla i checi .
Na furoze jak niemusze niechce sie bic... powiedzmy ze po polrocznej wojnie, zbanowanych/zabitych, wrogach/kolegach niejara mnie to juz... chyba mam prawo ?

Btw pare dni temu Padl Apitov najwyszy lvl Valori, jak ja bylem na wojnie byl nieosiagalny... jakbys sie cos chcial na temat wojen dowiedziec polecam Warlorie i tamtych graczy... praktycznie odkad istnieje tamten server niebylo tam pokoju moze czasem na pare dni ...
Wojen nigdy za malo
Risofek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 12:49   #119
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Losari
I co Ci daje ze masz full eq jak hity jako 3+ wchodza w cialo?

noto wyjdz bez ekwa knightem i zdzialaj cos lmao, wez se p seta nagitane 10 bp uh i jazda

Mysle ze w p secie hity od knightow zbierasz po 100+ a w dobrym ekwie 3 razy mniejsze i niemyle sie... a walki czasem nietrwaja 5 minut tylko 50 minut noi w takim p secie dlogo bys niewyczymal z 10 bp uh, nobo poco brac wiecej uh jak Ty bez aola chcesz szalec

Ostatnio edytowany przez Podroznik - 05-04-2006 o 13:03.
Podroznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 18:34   #120
Losari
Użytkownik Forum
 
Losari's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Żagań
Wiek: 35

Posty: 418
Stan: Początkujący
Imię: Noname
Profesja: Sorcerer
Adres Jabbera do Losari
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik
noto wyjdz bez ekwa knightem i zdzialaj cos lmao, wez se p seta nagitane 10 bp uh i jazda

Mysle ze w p secie hity od knightow zbierasz po 100+ a w dobrym ekwie 3 razy mniejsze i niemyle sie... a walki czasem nietrwaja 5 minut tylko 50 minut noi w takim p secie dlogo bys niewyczymal z 10 bp uh, nobo poco brac wiecej uh jak Ty bez aola chcesz szalec
W moim przekonaniu lepszy wybor jest pset + dwureczna bron niegidze nie napisalem zebys bral naginate, wieszkosc moich friendsow 100+ na wojnach jednak bralo pseta + np gs popatrz np na Valorie albo Aurea wojny trwaja tam po pol roku zgony sypia sie ciagle a knight jest bezbronny w trapie i ginie tak samo jak inne voc wiec na dluzsza mete aol + blessying to waste cash wystarszy sam blessing.
Edit: To jest moje przekonanie jak chcesz to biegaj se w aolu nie kaze Ci biegac w psecie.

Ostatnio edytowany przez Losari - 05-04-2006 o 18:36.
Losari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:27.


Powered by vBulletin 3