Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-11-2009, 14:18   #41
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Btw najlepiej zakazać produkcji zwiazku o trudnej angielskiej nazwie dihydrogen monoxide, bo też jest gazem cieplarnianym, a są go całe chmury w atmosferze. : <
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-11-2009, 14:21   #42
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Nie powiedziałbym że jesteśmy niczym. Uważam, że to, czy uda nam się opuścić ziemię zanim ona naturalnie ulegnie zniszczeniu, jest bardzo prawdopodobne. Inny przypadek, kiedy sami ją zniszczymy (a właściwe nie ją, tylko sami siebie). Tak jak zauważyłeś, ziemia się odrodzi, ale bez nas.
Ahh jest szansa ,że w podobnych warunkach jak były jakis czas temu (tam kilka mld/mln lat..) ludzkość się odrodzi.Teoretycznie.

@alb
Biali nie wyginą =].Ujemny przyrost jest głownie we wschodnich krajach europy czyli co najwyżej my wyginiemy ;d.Zachod ma dodatni przyrost naturalny.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 14:44   #43
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
No tak, tylko że jak chyba zauważyłeś, na razie nie było żadnego gigantycznego wybuchu wulkanów (w porównaniu do tych z przeszłości).
Więc skoro nie ma wulkanów, to rozwalmy ekosystem freonami, żeby lodowce i tak zaczęły się topić.
Jesteś głupi czy tępy?
Przejrzyj aktywność wuklaniczną na przestrzeni ostatnich setek milionów lat - a nie "ostatnio"
Poza tym - nie rozwalamy ekosystemu. To propaganda, ponieważ nie jesteśmy na tyle potężni aby to zrobić.
Cytuj:
Czy to nie jest przyśpieszanie według Ciebie?
Powiedz, odpowiedz na pytanie, czy to nie jest przyśpieszanie?
Nie nie jest to przyspieszanie. Ponieaż ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak wolno/szybko by się to działo bez naszego udziału. Prognozy "fachowców" można sobie w dupe wsadzić ponieważ i tak większość z nich się nie sprawdza/ nie sprawdziła.
Cytuj:
No tak, ludzie wogóle nie mają wpływu na ekosystem
Mają trochę większy wpływ od reszty zwierząt. Jednak to i tak jest nic z perspektywy całej planety.

Cytuj:
Czy myślisz, że jak wytniemy wszystkie lasy, to nie będzie to miało wpływu na ekosystem?
Czy myślisz, że jak wyłowimy wszystkie ryby, to nie będzie to miało wpływu na ekosystem?
Na krótki dystans oczywiście, że będzie miało to wpływ.
Na daleki - na perspektywy milionów lat nie będzie to miało wpływu. Miejsca jednych zwierząt zajmą inne. Jesteś kretyńsko zapatrzony w najbliższe 50-100 lat. Dla ziemii jest to jak sekunda dla nas. Nasze działania dla planety są niczym. O wiele gorsze rzeczy się działy. Myślisz, że 165 mln lat temu po tym meteorzy/superwulkanie przetrwały jakieś drzewa (nie ma fotosyntezy = kaput), przetrwały jakieś ryby (wszystkie niegłębinowe, bazujące na świetle = kaput). A jakoś wszystko się odbudowało bez problemu. No difference.

Cytuj:
Wpisz sobie na google: wpływ człowieka na ekosystem, i znajdź chociaż jedną pracę, gdzie ktoś uważa tak jak Ty, że człowiek nie ma wpływu na środowisko naturalne.
Co to za argument? Przy obecnej olbrzymiej propagandzie oczywiste jest, że głosy, że mamy na to wpływ są większością. Jednak historia nie raz pokazywała, że to co ludzie twierdzą, a to co jest prawdą (lub jest możliwe) to dwie zupełnie różne rzeczy.

Cytuj:
To prawda, czas naszej egzystencji na Ziemi jest policzony. Ale to nie znaczy, że nie możemy pożyć troche dłużej. Gdy nasza gwiazda zacznie się wypalać, powiększy się do takich rozmiarów że pochłonie ziemię, zostawi tylko metaliczne jądro które w końcu ostygnie.
Dłużej, krócej - nie ma znaczenia. Każdy gatunek mimowolnie stara się żyć jak najdłużej - taka natura.
Cytuj:

Nie powiedziałbym że jesteśmy niczym. Uważam, że to, czy uda nam się opuścić ziemię zanim ona naturalnie ulegnie zniszczeniu, jest bardzo prawdopodobne. Inny przypadek, kiedy sami ją zniszczymy (a właściwe nie ją, tylko sami siebie). Tak jak zauważyłeś, ziemia się odrodzi, ale bez nas.
Dokładnie. Ziemia odrodzi się bez nas. My jej kompletnie zwiewamy, dlatego teksty w stylu "ratujmy ziemię" czy "chrońmy ekosystem" są kretyńskie. Ziemia i ekosystem się sami odrodzą.
Jak to powiedział G.C
"There's nothing wrong with the planet.
The planet is fine
People are fucked!
difference"

Cytuj:
Zatrzymać ewolucję? Hoho, właśnie chyba potencjalny kataklizm bardziej zahamuje ewolucję.
./facepalm
Nie dziwie się, że greenpeace się rozwija. Jak ma takich agentów jak ty.
Jak kataklizm zatrzyma ewolucję? Właśnie popchnie ją bardzo do przodu. Wszystkie organizmy będą potrzebowały się dostosować do nowych warunków. Gdy sytuacja jest spokojna i stabilna - wtedy zmiany nie są tak drastyczne.
Cytuj:
Nie wiem nawet co Ty tu napisałeś, na prawdę.
Wytłumacz mi to wielki mistrzu. Chętnie się pośmieje. Ciekawe co za żałosną pseudoteorię wysnujesz?
Cytuj:
Ostatnie zlodowacenie skończyło się 12 tys lat temu, po 100 tys lat trwania. Więc obecny stan, logicznie rzecz biorąc, powinien się utrzymać jakiś czas.
Logicznie rzecz biorąc? To jest twój argument? BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Noo? Powiedz mi!
Że "tak powinno być?" pff...
OStatnie wielkie ochłodzenie skończyło się 12000 lat temu to raz. Dwa - po tym czasie była masa mniejszych ochłodzeń i ociepleń - jak choćby to w średniowieczu. Trzy - Nawet próbując zaakceptować ten twój żałosny argumencik - skończyło się oziębienie, teraz trwa ocieplenie. Cały czas robi się cieplej, aby za ok. 38 tysięcy lat osiągnąc pkt. kulminacyjny i znowu zacząć się ochładzać. TADAAA. Bardzo ambinty argument na twoim poziomie.
Cytuj:
Ja też mam takie zdanie ;p Nasz zakres rozumienia jednak nieco się różni. Ale o to się nie martwię, bo pracując w unii europejskiej i tak zapłacisz za walkę z Co2, co wzbudza we mnie dziką satysfakcję
Za jaką walkę z CO2? Jeden lot samolotem tworzy więcej CO2 niż 1 gospodarstwo domowe w ciągu roku. To jest tylko przykład tego, jak ambitnie wszyscy z tym walczą.

Ciekawe kiedy znudzi mi się dyskusja z tobą. Lepiej wrzuć w końcu jakiś normalny argument, bo nie mam ochoty musieć powtarzać wszystko.
Cytuj:
@alb
Biali nie wyginą =].Ujemny przyrost jest głownie we wschodnich krajach europy czyli co najwyżej my wyginiemy ;d.Zachod ma dodatni przyrost naturalny.
Od kiedy? W ostanich 10 latach to zachód miał o wiele dłużej negatywny przyrost. Nie wiem jak to jest na 2008/2009 rok
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 14:59   #44
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
OStatnie wielkie ochłodzenie skończyło się 12000 lat temu to raz. Dwa - po tym czasie była masa mniejszych ochłodzeń i ociepleń - jak choćby to w średniowieczu. Trzy - Nawet próbując zaakceptować ten twój żałosny argumencik - skończyło się oziębienie, teraz trwa ocieplenie. Cały czas robi się cieplej, aby za ok. 38 tysięcy lat osiągnąc pkt. kulminacyjny i znowu zacząć się ochładzać. TADAAA. Bardzo ambinty argument na twoim poziomie.
Pozwolę sobie wtrącić, że niektórzy naukowcy twierdzą, iż globalne ocieplenie skończyło się gdzieś w 1998 roku. Od tego roku klimat ponownie zaczął się ochładzać.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 15:15   #45
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

No właśnie Twoje argumenty nie są na poziomie. Ciągle próbujesz mi udowodnić, że jestem głupi i tępy, mając inne zdanie od Ciebie. Nie nauczyli Cie wogóle zasad debaty, nie umiesz uszanować zdania innej osoby. Jesteś egocentryczny, podobnie jak nasi kochani politycy. Każdy się śmieje z nich, bo oni postępują identycznie tak, jak Ty.

Co to za pytanie? "Jesteś głupi czy tępy?". Zastanów się nad tym, czy jesteś na prawdę na tyle mędrcem, że możesz kogokolwiek nazwać głupim?

Moim zdaniem eksploatując ziemie w takim samym stopniu jak teraz, doprowadzimy do szybszego upadku naszej cywilizacji.
Każesz mi zaglądać kilkaset milionów lat wstecz, kiedy człowiek jako homo-sapens ma zaledwie 2,5 miliona lat. Mnie nie obchodzi generalnie to, czy ziemia będzie sobie istnieć czy nie, ale czy my na tej ziemi będziemy, rozumiesz?

Tu chodzi o ochronę nas, nie ziemi. Żebyśmy przetrwali. Być może za kilka tysięcy lat (jeżeli chodzi o geologię, jak już zauważyliście, nie jest to sporo) będą takie technologie, że będzie można eksplorować kosmos. Może kiedyś uda się zasiedlić inną planetę o podobnym środowisku do ziemskiego, oby gatunek ludzki do tego czasu nie zniszczył sam siebie.

Powiedz mi, jaki jest Twój cel wypowiadania się w tym temacie? Ty tutaj nie wszedłeś przedstawić swojego zdania, tylko kłócisz się ze mną. Przedstawiaj swoje argumenty, ja będę przedstawiał swoje, a kto będzie chciał, wyciągnie z tego własne wnioski.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Ostatnie zlodowacenie skończyło się 12 tys lat temu, po 100 tys lat trwania.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
OStatnie wielkie ochłodzenie skończyło się 12000 lat temu to raz.
Co racja, to nie kłamstwo
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe

Ostatnio edytowany przez thoro - 08-11-2009 o 15:23.
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 15:26   #46
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Tu chodzi o ochronę nas, nie ziemi. Żebyśmy przetrwali. Być może za kilka tysięcy lat (jeżeli chodzi o geologię, jak już zauważyliście, nie jest to sporo) będą takie technologie, że będzie można eksplorować kosmos. Może kiedyś uda się zasiedlić inną planetę o podobnym środowisku do ziemskiego, oby gatunek ludzki do tego czasu nie zniszczył sam siebie.
I wtedy już w porządku będzie niszczenie klimatu na kolejnych planetach, bo będziemy mogli się przenieść gdzie indziej? : )
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 15:26   #47
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ta, też się zdziwiłem, że eerion, z Dobo na czele nie potrafią dyskutować. Thoro przedstawił swoje racje. Mogą być one totalnie nietrafione, ale sam fakt, że przedstawił je w sposób kulturalny i czytelny nakłada na odbiorce obowiązek uszanowania tego. Jeżeli masz z tym problem, a zamiast prowadzenia merytorycznej dyskusji pytasz, czy ktoś "jest głupi czy tępy", to chyba naprawdę nawet nie warto podejmować z tobą dyskusji (eerion/Dobo, czy kto tam jeszcze).

Niektórzy chyba zapomnieli, że każdy ma prawo mieć własne zdanie w każdej sprawie. Z drugiej strony - nikt nie zabrania podejmowania z taką osobą kulturalnej i merytorycznej dyskusji mającej na celu przekonać odbiorcę do swoich racji tudzież wymianę poglądów.

Albo poziom tego forum i użytkowników wypowiadających się tutaj spada na łeb na szyje, albo dla niektórzych wyzywanie ludzi mających inne zdanie jest na porządku dziennym, a ja żyję w świecie, gdzie panują całkiem inne standardy.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 08-11-2009 o 15:29.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 16:08   #48
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post

Od kiedy? W ostanich 10 latach to zachód miał o wiele dłużej negatywny przyrost. Nie wiem jak to jest na 2008/2009 rok
przyrost naturalny ukrainy -0.651% (2008)
przyrost naturalny polski okolo 0% (2008)
przyrost reczywisty francji 0,436% (2007)
wiecej mi sie szukac nie chce.

Cytuj:
zachód tez ma ujemny nawet bardziej niż my , nie zapominaj ze tam do statystyki wlicza się arabów i inne takie.
No tak arabi i "inne takie" to na pewno stanowia 50%...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 08-11-2009 o 16:10.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 16:13   #49
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
I wtedy już w porządku będzie niszczenie klimatu na kolejnych planetach, bo będziemy mogli się przenieść gdzie indziej? : )
Właściwie tak, bo, jak zauważyliście, te zmiany nie są trwałe. Kiedyś ziemia i tak będzie przechodzić różne kataklizmy, różne stany, będzie się zmieniać, a kosmos - jest tak duży, że jeżeli uda się nam wyrwać z układu słonecznego (no bo, hmm, warunki na planetach w naszym układzie słonecznym nie są sprzyjające), to nie będzie to jakiś wielki problem.

Planet jest więcej niż ziarenek piasku na wszystkich plażach świata, gwiazd, galaktyk, także tu generalnie chodzi tylko o nasze przetrwanie. Nie jestem egoistą, chciałbym żeby gatunek ludzki przetrwał, i mógł kiedyś oglądać koniec świata (ziemi), teleskopami, bądź jakąś nowocześniejszą technologią z innej planety, być może wokół innej gwiazdy, być może nawet w innej galaktyce.

(Trochę się rozmarzyłem )
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 16:26   #50
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
przyrost naturalny ukrainy -0.651% (2008)
przyrost naturalny polski okolo 0% (2008)
przyrost reczywisty francji 0,436% (2007)
wiecej mi sie szukac nie chce.
Przyrost naturalny, a rzeczywisty to dwa rozne pojecia.

@thoro
Za duzo spedalonej ekopropagandy sie naczytales
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 16:33   #51
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Właściwie tak, bo, jak zauważyliście, te zmiany nie są trwałe. Kiedyś ziemia i tak będzie przechodzić różne kataklizmy, różne stany, będzie się zmieniać, a kosmos - jest tak duży, że jeżeli uda się nam wyrwać z układu słonecznego (no bo, hmm, warunki na planetach w naszym układzie słonecznym nie są sprzyjające), to nie będzie to jakiś wielki problem.

Planet jest więcej niż ziarenek piasku na wszystkich plażach świata, gwiazd, galaktyk, także tu generalnie chodzi tylko o nasze przetrwanie. Nie jestem egoistą, chciałbym żeby gatunek ludzki przetrwał, i mógł kiedyś oglądać koniec świata (ziemi), teleskopami, bądź jakąś nowocześniejszą technologią z innej planety, być może wokół innej gwiazdy, być może nawet w innej galaktyce.

(Trochę się rozmarzyłem )
Nie wiedziałem, że to tym zajmuje się Greenpeace. Nie masz co siebie i nas oszukiwać, że chciałbyś ocalenia całej rasy ludzkiej, tylko własnej dupy i dupy twoich najbliższych. Za pewne jakiś murzyn, azjata czy jakikolwiek człowiek który jest ci zupełnie obcy i mieszka po 2giej stronie świata ci zwisa i powiewa, z resztą mnie też. Dodatkowo nie ma bata żeby wybudowano tak wielki statek lub tak wielką flotę statków aby pomieściły całą ludzkość, która wciąż się rozrasta. Czyli tak czy inaczej zostaną skazani na śmierć, a ucieknie elita najbogatszych i wpływowych a reszta...
__________________
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 16:44   #52
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Przyrost naturalny, a rzeczywisty to dwa rozne pojecia.
sry w wikipedii byl tylko przyrost rzeczywisty a mi sie szukac nie chcialo o/.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 16:54   #53
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma Pokaż post
Nie wiedziałem, że to tym zajmuje się Greenpeace. Nie masz co siebie i nas oszukiwać, że chciałbyś ocalenia całej rasy ludzkiej, tylko własnej dupy i dupy twoich najbliższych. Za pewne jakiś murzyn, azjata czy jakikolwiek człowiek który jest ci zupełnie obcy i mieszka po 2giej stronie świata ci zwisa i powiewa, z resztą mnie też. Dodatkowo nie ma bata żeby wybudowano tak wielki statek lub tak wielką flotę statków aby pomieściły całą ludzkość, która wciąż się rozrasta. Czyli tak czy inaczej zostaną skazani na śmierć, a ucieknie elita najbogatszych i wpływowych a reszta...
Czy ja kiedykolwiek wspomniałem coś o Greenpeace? To po pierwsze.
Po drugie, skąd możesz wiedzieć jaki ja jestem? Nie znasz mnie, a od razu piszesz, że moje intencje są nieczyste. Wszystkich ludzi mierzysz swoją miarą, myślisz że jeżeli Ty masz innych w dupie, to każdy jest taki sam.

Na prawdę, to co piszesz dotknęło mnie głęboko. Potem ludzie sie zastanawiają, jak człowiek mógł dopuścić do Holocaustu, jak ludzie mogli się upadlać, zabijając innych w imię ideologii.

Takie jednostki jak Ty powinny być zamykane w więzieniu. Jesteś skłonny do popełniania najgorszych przestępstw, nie masz żadnego poszanowania dla drugiego człowieka, nie mówiąc już o zwierzętach. Zabijesz dla własnego komfortu. Wstyd mi za ciebie.
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:04   #54
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

jebie mnie to
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:11   #55
Rzyttofrajer
Użytkownik Forum
 
Rzyttofrajer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamne Pokaż post
jebie mnie to
A nie boli cie dupa? musisz byc nie zle wyjebany
__________________
E wez daj piec gorszy dla wina smakoszy ... no dobra moze byc NOTKA
Rzyttofrajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:13   #56
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Bo trzeba przyznac ze jego [Nostradamusa -W] niektore przepowiednie sie sprawdziły
Jakie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Takie jednostki jak Ty powinny być zamykane w więzieniu. Jesteś skłonny do popełniania najgorszych przestępstw, nie masz żadnego poszanowania dla drugiego człowieka, nie mówiąc już o zwierzętach. Zabijesz dla własnego komfortu. Wstyd mi za ciebie.
Powiedział to człowiek, który trąbił o "argumentach na poziomie", "zasadach debaty" i "uszanowania zdania innej osoby".

@TOPIC
O GO nie chce mi się po raz pięćdziesiąty osmy dyskutować; swego czasu popełniłem na tutejszych blogach dość długi tekst wyjaśniający parę wątpliwości.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:17   #57
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Wybacz ryba, ale jak ktoś na taką wiadomość
Cytuj:
poczytaj sobie o pewnej ciekawej, ale niezbyt popularnej rzeczy - o zmniejszającej się aktywności wulkanicznej na świecie oraz wpływie tego na świat. Do tego... Przejrzyj sobie informacje o średnim przekroju temperatur na przestrzeni setek milionów lat.
odpisuje tak
Cytuj:
No tak, tylko że jak chyba zauważyłeś, na razie nie było żadnego gigantycznego wybuchu wulkanów (w porównaniu do tych z przeszłości).
Więc skoro nie ma wulkanów, to rozwalmy ekosystem freonami, żeby lodowce i tak zaczęły się topić.
(Zupełnie nie na temat i kompletna zlewka kwestii o której napominam)
lub
Cytuj:
Tylko jakim cudem oceniają czy zmiany nie zachodzą zbyt szybko/wolno skoro nie potrafią wytłumaczyć poprzednich = nie znają czynników tworzących tego?
Poza tym - doskonałym przykładem tego jak nasza wiedza jest niekompletna jest obecny rozłam afryki. Szczelina, którą by oszacowali, że powstawała by przez kilkaset tysięcy lat (jak nie kilka milionów) powstała... w tydzień.
Obecnie nieukowcy "są w trakcie analizowania informacji, by wytłumaczyć..." bla bla bla.
i tekst z jego następnego postu
Cytuj:
No tak, tylko że jak chyba zauważyłeś, na razie nie było żadnego gigantycznego wybuchu wulkanów (w porównaniu do tych z przeszłości).
Więc skoro nie ma wulkanów, to rozwalmy ekosystem freonami, żeby lodowce i tak zaczęły się topić.

Czy to nie jest przyśpieszanie według Ciebie?
Powiedz, odpowiedz na pytanie, czy to nie jest przyśpieszanie?
To ja się pytam - gdzie są moje argumenty?
Czemu nie odpowiesz mi na żaden z nich? Zarzucam ci co ci zarzucam, ponieważ dość mam ludzi, którzy myślą, że dyskutują, a pomijają 75% wątków, na które nie chcą/nie mają ochoty odpowiedzieć. Sorka, ale to nie jest dyskusja. Zlałeś na praktycznie wszystkie informacje które ja podałem, które są kontrargumentami w tej dyskusji. I ty masz mi czelność mówić, że my debatujemy? Nie, to nie jest debata. Ja próbuje z tobą rozmawiać, a ty prowadzisz coś podobnego do monologu. A ja już jestem zmęczony takim zachowaniem - dlatego poniosły mnie nerwy i dlatego pisałem tak jak pisałem.
Cytuj:
Każesz mi zaglądać kilkaset milionów lat wstecz, kiedy człowiek jako homo-sapens ma zaledwie 2,5 miliona lat. Mnie nie obchodzi generalnie to, czy ziemia będzie sobie istnieć czy nie, ale czy my na tej ziemi będziemy, rozumiesz?
Zaś cywilizacja ma zaledwie kilka tysięcy lat. Po co w ogóle zaglądać wcześniej?
Dyskusja na temat zmian klimatycznych nie może być prowadzona tylko na podstawie ostatnich np. 10 000 lat ignorując całą przeszłość. To tak jakby oceniać sprinterów w dystansie na 400m, analizując tylko pierwszą sekundę ich biegu. Jest to wybrakowane i bezsensowne.

Cytuj:
Ta, też się zdziwiłem, że eerion, z Dobo na czele nie potrafią dyskutować. Thoro przedstawił swoje racje. Mogą być one totalnie nietrafione, ale sam fakt, że przedstawił je w sposób kulturalny i czytelny nakłada na odbiorce obowiązek uszanowania tego.
Ja też na początku napisałem spokojnie. Nerwy zacząłem tracić w momencie, gdy okazało się, że nieważne co napisze - zostanie zlane. Naprawdę nie jest to miłe. Człowiek przygotowuje się do dyskusji, szuka argumentów, zastanawia się jak coś przekazać. A co dostaje w zamian?
Bardzo przemyślane argumenty w stylu
Cytuj:
Ostatnie zlodowacenie skończyło się 12 tys lat temu, po 100 tys lat trwania. Więc obecny stan, logicznie rzecz biorąc, powinien się utrzymać jakiś czas.
Cytuj:
Zatrzymać ewolucję? Hoho, właśnie chyba potencjalny kataklizm bardziej zahamuje ewolucję.
A jeszcze jedno
Cytuj:
Nie wiem nawet co Ty tu napisałeś, na prawdę.
Zarzucił mi błąd, ale już mnie nie poprawił. Bo po co?

Tyle na ten temat ode mnie. Ktoś chce normalnej, kulturalnej dyskusji? Niech przedstawi argumenty. Puste słowa i slogany, niezależnie jak ubrane będą bezwartościowe.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:21   #58
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

Cytuj:
Po drugie, skąd możesz wiedzieć jaki ja jestem? Nie znasz mnie, a
na podstawie jednego posta zbudowałeś mój cały profil psychologiczny o.O.
__________________
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:21   #59
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Jakie?
atak na WT, A.Hitlera, bombe atomowa i wiele innych, musialbym odkurzyc ksiege jego przepowiedni : P
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:23   #60
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Oho, widzę, że forumowi specjaliści zabrali się za wyjaśnianie ciemnemu ludowi, dlaczego naukowcom nie można wierzyć. Zwykli ludzie wiedzą lepiej.

eerion, z czego robiłeś doktorat? Z fizyki czy geografii?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:43.


Powered by vBulletin 3