Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-04-2006, 00:54   #41
Magic Gladiator
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Próbowałem z Sunrise gadać a on tylko
Cytuj:
IGNORE PRIVATE MESSAGE!!
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-04-2006, 15:40   #42
Sir zajacc smialy
Użytkownik Forum
 
Sir zajacc smialy's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2006
Lokacja: Katowice, stacja kolejowa nr 8 peron 3 rząd 5 ławka 4 miejsce 7 ;P
Wiek: 31

Posty: 309
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Szukam
Świat: Harmonia
Poziom: 15+
Skille: 40+/25
Poziom mag.: 6+
Sir zajacc smialy ma numer GG 6544596
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nynon
A moze Veroth pojawia sie tylko w Halloen i to w przebraniu zajaca zmienia wszystkich w poczwary

i mozna by sie zapytac sunrise'a moze powie
Veroth nie pojawia sie pod moją postacią

A tak serio to ja takich ludzi który poświęcają całe dnie na rozwiązywanie zagadek Rook-a to podziwiam. Ja dążyłem tylko do 8 lvl-u i szybko na main... Tyle że jak przechodziłem jedną, jedyną postacią nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak quest...
Sir zajacc smialy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 16:32   #43
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Strzałka

Ech... Sukam i szukam ale jedyne co znalazłem to na razie to że Sam to kuzyn Obiego, że Amber to najładniejsza kobieta nie tylko na rooko ale i podobno na mainie. A Seymour to król rooko ale on jest skromny i założył sobie akademię i uczy newbie. Tylko że dlaczego nikt niewie kto to Dixi. Znalazłem też że Obi całe dnie bez odpoczynku sprzedaje i tak jest tym pochłonięty że w przeciwieństwie do innych nie śpi w nocy tylko sprzedaje (tak naprawde to kazdy NPC sprzedaje cały czas ale to ze NPC odpoczywają to tylko fabuła gry) Teraz jestem juz na 100%pewny ze ze Veroth istnieje! W pokoju Dixi są 2 łóżka!!! hmm... to chyba jednak siostra bo jak by nia nie była to by spali na 1. Aha i coraz wiecej dowodów wskazuje na to że Hiacynth boi sie ratów! Lurujcie do niego rata a ja jescze poszukam.


PS: Ktoś tam wspomniał o pomoscie na której ejst pomost. Po pierwsze to łódź a nie pomost, po 2 Amber była u króla w Thais i gdy tylko przypłynęła zaczęli gadać o nieludzko pięknej dziewczynie czyli o niej - tylko król z nia nieflirował(chyba dlatego że obok niego zawsze ejst jego żona ) Amber miała wykonać jakąś ważna misję za Dallheima ale niestety Tibianus powiedził że ona nie da rady pomóc. Amber zafascynował mainland i zaczęł robic wszystkim psikusy. Było to bardzo łatwe bo każdy jej ulegał nawet najdzielniejsi męże. W koncu zrobiła cos psu króla i ją wypędził (król a nie pies). Powróciła (zabrała ze sobą ziarno bananowca) na rookgaard. No i dochodzimy do momentu jak Amber zamieszkała w jakimś pokoiku pod ziemią. I uwaga! NIECH NOOBY NIE PISZĄ PO RAZ 1000: Amber jest kobietą lekkich obyczajów która dawała duppy każdemu pokolei nawet psu króla i zapisywała to w pamietniku a z maina wziela banana zeby sobie po drodze go wsadzac!!! BO TO SĄ NAJGORSZE BZDETY JAKIE POWTARZAJĄ SIĘ W KAŻDYM TEMACIE O AMBER!!! Dowiedziałem się że Amber to bardzo mądra i rozważna dziewczyna. Miała męża Dallheima i była bardzo pogodna miała poczucie humoru. Kochała męża nade wszystko. I dla noobów: nie ruchała się z psem krola -.- . Jednak gdy powróciła oskarżono ja że to ona ukradła miecz i Dallheim ją żucił. Przestała być juz tak pogodna i zadowolona z życia jka kiedyś. Zaszyła sie w ciszy w podziemiach i założyła jakiś szpitalik czy coś w tym rodzaju. Przestała o siebie dbać choć nawet zgarbiona, smutna, niuśmiechnieta wyglądała jak 8 cud świata (no może troche przesadziłem... ale zmizerniała i zmieniła charakter. Aha i jescze jedno: poniecali ją kapitanowie i silni woje . To historia ideału dziewczyny (ten list niedokonczony do kapitana to on był podejrzewam po rozstaniu sie z mężem). A więc to historia ideału dziewczyny pokrzywdzonej przez los. Niezajmujmy się tym bo to chyba wszystko o Amber co jest ważne. Zajmijmy się lepiej tematem Hiacynta -zluryjcie ratka plxxxxxx
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 16:47   #44
Nynon
Użytkownik Forum
 
Nynon's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Darknes
Świat: Thoria
Poziom: 27
Skille: xx/23
Poziom mag.: 30
Nynon ma numer GG 8659475
LOL

z checia bym rata zlurowal ale nie mam chara na rooku za o popytam NPC w thais moze cos powiedza (a tak wogole jak jest psikus lub cos podobnego po angielsku??)
Nynon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 17:02   #45
segnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 40
segnis ma numer GG 1659920
Domyślny -.,.-

czesc.
Dawno nie gralem w tibie, ale ostatnio w telewizji cos tej grze uslyszalem i wlazlem na tutejrze forum i przy okazji przeczytalem ten post, i wrocila chec zdobycia spika. Mam wlasnego rookstayera i tez mam troche informacji, ktorych nie zobaczylem w tym poscie. Pewnie i to znacie, ale moze nie wszyscy ;>

Dallheim: Wlasciciel najpotezniejszej broni na rooku. Kiedy sie go zapyta o "weapon" odpowie nam w czasie present simple, co oznacza, ze nadal posiada spike, albo tak mu sie wydaje. Jednak o to co zauwazylem: O spike'u nie mowi "Spike sword" ale "Spikesword". Wiec moze jest to jakis blad, i jak sie pyta npc o "spike sworda" to nie reaguja, ale na "spikesworda" zareaguja ?

Amber: Wrocila z main, to wiemy. Jednak dlaczego Dallheim jej nie ufa ? Jednym z tych powodow moglby byc fakt, ze ukradla mu spike sworda(bardziej prawdopodobne jest ze Dallheim nadal go posiada. To tylko hipoteza). Wiadome jest rowniez, ze amber byla wieziona przez orkow przez kilka miesiecy, tam sie nauczyla orkowego jezyka ( hi, orcs, prisoner). Jesli bylaby wiezione przez orkow, to raczej odebranoby jej wszystko, rowniez z bronia (czyt. SPikey). Wiec jest szansa, ze orki sa nadal w posiadaniu sofa. <<mialem cos jeszcze tutaj napisac, ale zapomnialem. jak sobie przypomnie to dopisze>>

Trolle: Gorka kolo wysepki z Spike swordem i kolo gorki minotaura. Po server save, mozna tam znalesc kartke (przynajmniej tak kiedys bylo, ale chyba nadal istnieje), na ktorej jest napisane (moge cos przekrecic, ale chyba cos takiego tam bylo), ze trolle raz zakradly sie do miasta i cos ukradly, ale co ? Czyzby spikesworda ? Czy to moze one wrzucily tam nasz skarb ? Poszukajcie tej kartki, ja tez sprobuje...


Jak sobie cos jeszcze przypomnie to dpisze..

Seg.
segnis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 17:14   #46
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez segnis
czesc.
Dawno nie gralem w tibie, ale ostatnio w telewizji cos tej grze uslyszalem i wlazlem na tutejrze forum i przy okazji przeczytalem ten post, i wrocila chec zdobycia spika. Mam wlasnego rookstayera i tez mam troche informacji, ktorych nie zobaczylem w tym poscie. Pewnie i to znacie, ale moze nie wszyscy ;>

Dallheim: Wlasciciel najpotezniejszej broni na rooku. Kiedy sie go zapyta o "weapon" odpowie nam w czasie present simple, co oznacza, ze nadal posiada spike, albo tak mu sie wydaje. Jednak o to co zauwazylem: O spike'u nie mowi "Spike sword" ale "Spikesword". Wiec moze jest to jakis blad, i jak sie pyta npc o "spike sworda" to nie reaguja, ale na "spikesworda" zareaguja ?

Amber: Wrocila z main, to wiemy. Jednak dlaczego Dallheim jej nie ufa ? Jednym z tych powodow moglby byc fakt, ze ukradla mu spike sworda(bardziej prawdopodobne jest ze Dallheim nadal go posiada. To tylko hipoteza). Wiadome jest rowniez, ze amber byla wieziona przez orkow przez kilka miesiecy, tam sie nauczyla orkowego jezyka ( hi, orcs, prisoner). Jesli bylaby wiezione przez orkow, to raczej odebranoby jej wszystko, rowniez z bronia (czyt. SPikey). Wiec jest szansa, ze orki sa nadal w posiadaniu sofa. <<mialem cos jeszcze tutaj napisac, ale zapomnialem. jak sobie przypomnie to dopisze>>

Trolle: Gorka kolo wysepki z Spike swordem i kolo gorki minotaura. Po server save, mozna tam znalesc kartke (przynajmniej tak kiedys bylo, ale chyba nadal istnieje), na ktorej jest napisane (moge cos przekrecic, ale chyba cos takiego tam bylo), ze trolle raz zakradly sie do miasta i cos ukradly, ale co ? Czyzby spikesworda ? Czy to moze one wrzucily tam nasz skarb ? Poszukajcie tej kartki, ja tez sprobuje...


Jak sobie cos jeszcze przypomnie to dpisze..

Seg.


TAK DZIEKI! Prypomniałeś mi o niej! Koledzy mi mówili że widizeli tą kartkę (scroll) a ja miałem sprawdzic... tak musze to sprawdzic.


PS: NApiszcie do Amber monsters a powie ze najbardziej nielubi cyklopow, minosow i... ORKOW. Masz racje. Szukajcie tej kartki albo ja znajde (kto bedzie 1? ) A pikus to joke chyba. Jak tłumaczyłem to to chyba było joke. Albo i nie... nieweim. Szukajcie dalej!!! Widzicie właśnie takie posty są ważne!!!


PS2: Kiedy jest czyszczenie serva? Wiem ze zamulam ale chba wzedzie ejst inna strefa czasowa... znaczy serv w niemczech albo w brytani.. to na Azurze jest o... 11??? Powiedzcie plx zawsze zpominam o tych resetach.

edit:
thx Seg. sprawdze o 11... a ty segin powiedz co wiesz albo naklon kolege zeby jak wie to sie wypowie

Ostatnio edytowany przez Stonoga - 21-04-2006 o 17:38.
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 17:24   #47
segnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 40
segnis ma numer GG 1659920
Domyślny

@up.
na amerykanski serverach chyba o 11, a na niemieckich o 9.. ale moge sie mylic :>
segnis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 18:06   #48
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Pytanie

Mi została jedna postać na rooku (bo rookstayer hacked). Wie ktoś może jak do Hiacyntha (czy jakos tak) rata zlurować? Bo chyba się nie da.
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 18:24   #49
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Strzałka WaŻne!!!

EJ plx wypowiedzcie sie w temacie: To ja Stonoga odbiór... bo tam jest bardzo wazna sprawa do omowienia(to jest zwiazane z tym postem tez) Looknijcie tego postaaaa! PLX
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 18:48   #50
engelbergerer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Skała z minosem

Jeśli sie wam to przda to żeby przejść do tego minosna na skale to trzeba ustawić krzesła i zorganizować sobie skrzynke ponieważ żeby sie dostać na samą góre trzeba ustawić tam jeszcze jednej skrzyni. Jeśli to prawda że trzeba zabić tego minosa gołymi rękami jest prawdą to można poprosić któregoś z rookstayerów i wtedy sie zobaczy co dalej... może wypadnie z minosa scroll " to gain access to the spike sword you need to be lvl 80 "

Ostatnio edytowany przez engelbergerer - 21-04-2006 o 18:55.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 19:02   #51
engelbergerer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Teraz trzeba już dwie skrzynie :P

Odwiedziłem przed chwilą mino's rock i ktoś ukradł jedną skrzynie teraz trzeba już dwie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 19:07   #52
Razzor Hunter
Guest
 

Posty: n/a
Oczko

Szczerze mówiąc widzialem tego scrola w gorze trolli wiele razy.
Czasami byla zmienona tresc np. "pozrdo dla polakow". Ale chyba pare razy widzialem orginal, tylko nie czytalem bo mnie takie rzeczy nie obchodza jak czytanie ksiazek itd. a na niemieckich serwach safe serwej jest o 8.00
przynajmniej tak jest na Nebuli
Wiem ze zabardzo nie pomoglem ale zawsze cos.
A zlurowanie rata do Hiacynta mi sie wydaje niemozliwe
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 19:28   #53
D Rookmaster
Użytkownik Forum
 
D Rookmaster's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 46
Problem Nieprawda

To nieprawda. Gdezieś o tym czytałem i nawet jak do zabijesz tarczą to nic nie wyleci
D Rookmaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 19:49   #54
D Rookmaster
Użytkownik Forum
 
D Rookmaster's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 46
Pytanie Próba

Ratów tam nie da się slurować. Pomyślełem żę możę inne potwory też coś dadzą spróbowałem więć zlurować tam wolfa i snake'a. Oto efekty mojej pracy. (tylko nie mówcie że jestem lulerem, to dla sprawy)




Niestety te potwory "wylogowywły się jak tylko udało mi się je wciągnąć piętro wyżej. Możę to właśnie są te czary.

Ostatnio edytowany przez D Rookmaster - 21-04-2006 o 19:53.
D Rookmaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 19:56   #55
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

To nie czary tylko anti-luring system -.-
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 20:45   #56
Drzamich
Użytkownik Forum
 
Drzamich's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: Find me if you can

Posty: 381
Domyślny

Wiem o tym ale chodzi o to że to troche dziwne bo snake był spod tej górki, a wolf z daleka. Jednak "wylogowały się" w tym samym miejscu.
P.S. Nie wiem skąd wy wiecie o tych ratach bo jak się powie wo Hiacynta rat tovnic nie odpowie.
__________________
~The only and unfakeable Drzamich.

Chcesz wiedzieć ile mam lat? Skompiluj TO:
Ukryty tekst:
PHP Kod:
#include <iostream>
main(){
       
int rok_urtwoj_wiekmoj_wiek;
       
       
cout << "Podaj swoj rok urodzenia: ";
       
cin >> rok_ur;
       
cout << endl;
       
       
twoj_wiek 2007 rok_ur;
       
moj_wiek twoj_wiek 1;
       
cout << "Masz wiec " << twoj_wiek << " lat. Ja mam " << moj_wiek << ".";

Drzamich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 20:45   #57
borekziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 31

Posty: 94
Profesja: Paladin
Świat: Isara
Poziom: 40
Skille: 77+/62+
Poziom mag.: 11
borekziom ma numer GG 6732084
Domyślny

Ozurtes ma racje po ostatnij albo przedostatnim update niemożna lurować potworów z jednej strony to głupie a z drugiej nie . Więc nawet jeśliby dało się rata jakoś wywalić z miasta to zaraz by znikł , ale mam lepszy pomysł weź świeże ciało rata i mu to zanieś może to coś pomoże
__________________
Zanim napiszesz jakiś nowy durny Topic...
http://http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm
borekziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 20:49   #58
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

Ja już kiedyś zaniosłem świeże ciało rata i nic, może trzeba mu to dac na trade albo coś? lol
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 20:58   #59
Nynon
Użytkownik Forum
 
Nynon's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Darknes
Świat: Thoria
Poziom: 27
Skille: xx/23
Poziom mag.: 30
Nynon ma numer GG 8659475
Domyślny omg rat im scared

pokombinuje z tym ratem ale tez nie wiem skad o tych ratach wiecie

19:13 Vernathan: magic19:13

19:13 Hyacinth: I am one of the few magic users on this isle. But I sense a follower of the dark path of magic hiding somewhere in the depths of the dungeons.


to cos wazne czy nie??




hmmmmm

tak se teraz mysle i moze to on robi ze na rook napadaja szczury ale tylko sobie mysle

Ostatnio edytowany przez Nynon - 21-04-2006 o 21:09.
Nynon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 21:12   #60
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

jest "jednym z pieciu" tych którzy używaja many tutaj, to chyba sie przyda, nie?
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:58.


Powered by vBulletin 3