Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-03-2006, 12:56   #21
Farell
Użytkownik forum
 
Farell's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Wa-Wa rox

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dybel
Profesja: Sorcerer
Gildia: Toolith
Świat: Iridia
Poziom: 24
Skille: 15/21:D
Poziom mag.: 25
Farell ma numer GG 6003114
Domyślny

Ja pierdykam ludzie. Ktos powiedzial nie chce mi sie cytowac. Ze sorc nie powinien moc sie leczyc. -.-' Jesli ta osoba jest taka madra to prosze bardzo niech idzie sorcem i sie co chwila uha. Bardzo inteligetne. nvm. To ze CIP chce zarobic to chyba kazdy z nas wie. nastana czasy w ktorych knight to wogole na mlvl 1 bedzie musial zrobic z 2000 exur. Ludki pogodzcie sie z tym. Co zrobicie? przyciskaja was zeby pacca kupic. I tak nic z tym nie zrobimy.(Co najwyzej wyslemy tam binladena z hajsu forum i albo przesle nam wszystkie pliki albo zabierze komputery i wysadzi reszte w powietrze.) No Co zrobic. A co do tego ze knight nie powinien czarowac. To tak samo jak sorc ktory sie musi uhac przy cycach jak nie ma dobrego eq -.-'. Nic nie mowie........
Farell jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-03-2006, 14:45   #22
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Farell
Ja pierdykam ludzie. Ktos powiedzial nie chce mi sie cytowac. Ze sorc nie powinien moc sie leczyc. -.-'
Chyba nie wyczules ironii w odpowiedzi na pomysl zeby knight nie mogl sie leczyc bo jest tepym glupim osilkiem bez magii.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:05.


Powered by vBulletin 3