Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-08-2004, 12:35   #101
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Fajny artykuł ale błędny.

Po pierwsze definicja n00ba jest za bardzo okrojona. To nie jest tylko osoba która gra a nie ma pojęcia o grze (czyli chociażby nieumiejętność korzystania z interfejsu). N00b jest to sposób zachowania, przykład:
Mafi high lvl z Eternii, swego czasu bardzo chciał żeby jego brat został przyjęty do gildii, w której i ja miałem przyjemność być (hail Growling Maniacs). Gildia była tylko i wyłącznie dla przyjaciół (Dobo za Ryśka to ci się należą dwa kopy ). Na stanowcze NIE naszego przewodniczącego gildii, Mafii odpowiedział prostym:
Przyjmijcie go bo jak nie to was wszystkich pozabijam.
Kolejny przykład:
Na Eternii panował niepisany zwyczaj że ten kto pierwszy wejdzie na guardy ten na nich expi, a następni ustawiają się w kolejce. Wszyscy to respektowali. No więc expię sobie w spokoju, przyszedł jeden gracz, pogadaliśmy chwilę, ustawił się w kolejce. Przyszedł kolejny (jakiś 15 lvlik) i wszedł mi na respa. Nic bardziej nie wkurza. Tłumaczę mu jak tłukowi że jest kolejka, na co on że musi expić i jego to nie obchodzi. Cóż koleś nadal ma chyba jeszcze wpis deada odemnie i od tego co był za mną w kolejce.
Jest jeszcze jedna cecha charakteryzująca n00ba: totalny brak chęci uczenia się!!

Neewbie - czyli ktoś nowy. Każdy z nas nim był. Pamiętam kumpla jak się darł Hunter is pk. Ehh łezka się w oku kręci. Wracając do tematu. Neewbi potrafi być upierdliwy, zadając ciągłe pytania w stylu który czar kupić, gdzie hutnować, czy to jest dobry sprzęt, ale on się chce uczyć!! Zresztą nie ma nic lepszego niż zobaczyć jak takie neewbies który pytał się ciebie praktycznie o wszystko prześciga cię w lvlu i wykazuje większą wiedzę w jakiejś dziedzinie niż ty. Aha i jeszcze jedno. Neewbi stara się trzymać klimat jeżeli wytłumaczysz mu o co chodzi.

Pisałeś, Wszechstronny, że najbardziej szanujesz za sposób gry Odyna i Craziego, wiesz o ile Odyna w sumię lubię to i tak uważam że zrobił wielką krzywdę sposobowi grania w tibię w Polsce. Nie wiem czy wiesz ale sławetne See You in Tibia wprowadził właśnie Odyn. Kiedyś kiedy jeszcze istniały 3 światy (Antica, Premia, Nova) większość polskich graczy grała na Novie, więc kiedy ktoś podskoczył Odynowi na forum (czytaj Odyn nie mógł go przegadać) Stosował on tekst See You in Tibia i huntował taką osobę w tibii. Jest to typowe zachowanie n00ba Pomimo tego lubię go. Tak samo jak Goldyego, Williama, ale większy szacunek żywię dla tych dwóch czy też chociażby dla Wigo (aka Civatateo) czy Psychopaty.

Kolejna sprawa - 80% Polaków to n00by -> hehe no cóż racja, ale wiesz Brazuca nie są lepsi, a Szwedzi także nie są za nami bardzo daleko (tutaj Est mogła by co nieco napisać). Wszystkiemu winna jest sama konstrukcja tibii, a dokładniej sposób zakładania konta. Gdyby wprowadzić takie wymogi jak są chociażby w UO (czyli historia postaci, pytania o RPG i cRGPie) to sprawa wyglądała by o wiele wiele lepiej. Dostępność czyni z tibii śmietnik mudów.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-08-2004, 13:22   #102
Nosferat
Użytkownik forum
 
Nosferat's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wiek: 35

Posty: 6
Nosferat ma numer GG 2000994
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus
Wszystkiemu winna jest sama konstrukcja tibii, a dokładniej sposób zakładania konta. Gdyby wprowadzić takie wymogi jak są chociażby w UO (czyli historia postaci, pytania o RPG i cRGPie) to sprawa wyglądała by o wiele wiele lepiej. Dostępność czyni z tibii śmietnik mudów.
Zgadzam się w 100%... Gdyby były takie wymogi, graliby tylko maniacy RPG..
Teraz jednak powstaje pytanie co na to CIPsoft..?
Napewno nie zrobią tak jak już wspominał $corcerer w temacie "Wy nie potrzebujecie pomocy, wy potrzebujecie ponownego wychowania..", który GDZIEŚ SIĘ ZAWIERUSZYŁ ALE NASI MODERATORZY NAPEWNO TO WYJAŚNIĄ..
więc przypomne tylko iż $corcerer wspominał o tym, że CiPY mogliby zrestartowąc wszystkie serwery do zera i gra zaczęłaby się od nowa.. wspomniał także, że Cipsoft tego nie zrobi ponieważ straciłby większość tych noobków, którzy mają PACC a co za tym idzie straciliby kase... święta prawda..
Co więc Cip soft może zrobić??
Jedyne chyba to stworzyć dwa nowe serwery(standardowo jeden w stanach drugi w niemczech), na których wymogiem gry byłoby napisanie podania (w języku angielskim) oraz pytaina o RPG, na które trzebaby odpowiedzieć..
Dzieki temu n00bki mieliby swój kochany smietnik, na którym im tak wesoło a ludzie szukający w tibii elementów RPG znaleźliby je na nowym serwerku..
Jesliby się drastycznie zwiększyła ilość chętnych do gry na serwerkach z wymaganą wiedzą o RPG mogliby założyć nowe..
Także zapewne znajdzie się wiele osób które tak jak ja dzieki nowemu serwerowi kupią PACC, bo znajdą w tej grze to czego poszukują..

@down
Jasne, że Nosferat myśli... szkoda tylko, że jako jeden z nielicznych na tym forum...

Ostatnio edytowany przez Nosferat - 25-08-2004 o 11:22.
Nosferat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 02:49   #103
Zyraf
Użytkownik Forum
 
Zyraf's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Lidzbark
Wiek: 36

Posty: 162
Zyraf ma numer GG 8374789
Domyślny

Wreszcie jakis sensowny post na tym forum !!
Nosferat jednak myśli ale reszta nie rządzi ...
Dobry pomysł z tymi nowymi krainami, sam sie zastanawiam nad kupnem pacc ale to dałoby chyba więcej satysfakcji na nowym serwie z wymogami rpg bez noobów (im by sie nie chcialo tego wypełniać)
No i z forum robi sie chaotyczne pier******e noobów
Może tu nikt nie da wam bana bo to nie jest strona serwera ani admini by nic niezrozumieli ale wejdzcie na ten link
http://stargate.uz.zgora.pl/~realm/f...opic.php?t=442
i zobczcie jak masowo bany lecą na Diablo II (tylko przykład)
więc pomyślcie choć troche!! Ten topic nie został założony przez Wszechstronnego (FuLL ReSpEcT To YoU) żeby na nim bluzgać, wyzywać i kogos oskarżać.
A najbardziej to mnie wkurzyły komentarze o ortografii tylko BIG n00by mogły coś takiego napisać.Tu chodzi o treść textu co on zawiera a nie o to ile błedów robie lub kto jest lepszy z języka polskiego tu chodzi o nas Polaków. Wszechstronny dokonał samokrytyki naszego kraju. Wszystko co powiedział jest prawdą. I nie grałem z nim a jednak mam do niego szacunek i wierze że on nie jest taki jak inni mam nadzieje że kiedyś się spotkamy w tibii Wszechstronny. Jeśli myslicie że nie jesteście n00bami tylko dlatego że gracie w Tibie rok 2-3 lata to sie mylicie, ja jestem newbie i "wiem że nic nie wiem"
ale patrząc na innych POLAKÓW ta gra coraz mniej mi sie podoba sytuacje ratują tylko ci inni Polacy właściwie to 2 i wielu brazylijczyków którzy mi pomagali.
Teraz mam pytanie do wszystkich możecie na nie odpowiedziec w sercu a nawet na forum i tu nikt nie bedzie tego komentował (no chyba że n00by) zapytajcie się sami siebie gdybyście się znaleźli w sytuacji że gość cię zaatakował ma białą czache i woła "sorry man", "miss click" co byście zrobili.
Ja w ten sposób zyskałem ostatnio przyjaciela ponieważ odpowiedziałem mu: i don't pk you dont afraid.
Ale większość myślałaby pewnie inaczej : "on ma napewno kase!" "pewnie dobre itemki" " no i miesko " "zaatakował mnie to czemu nie miałbym go pk!"
itd ...
Zyraf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 18:14   #104
Hysterus
Użytkownik forum
 
Hysterus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Lodowka
Wiek: 30

Posty: 18
Hysterus ma numer GG 5416232
Domyślny

tak!!! Kilka razy chcialem przy czarze cos napisac ale sie powstrzymalem przecies mnei to wkurza poco ebde to robil? Znam takiego dekla co nie wychodzi z depo porzycz kase i nie oddaje a potem kupuje se rzeczy. Ciagle kupuje lepsze i za kazdym lepsyzm itemkiem wychodzi z depo i spada lvl w dol.

Ostatnio edytowany przez Hysterus - 25-08-2004 o 18:29.
Hysterus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 18:38   #105
Hysterus
Użytkownik forum
 
Hysterus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Lodowka
Wiek: 30

Posty: 18
Hysterus ma numer GG 5416232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siergiey
Bo wiekszosc to dzieci, ktore chca pokazac, jak to wszystko wiedza, jakie mocne w gebie...poprostu takie dzieciaki maja troche naj***ne w glowie, dla nich wyzywanie kogos przez internet, oszukiwanie itd, to wszytsko co wymienil wszechwiedzacy, to dla nich jest poprostu lepsza zabawa niz samo granie w tbie ;P
-_- UjAwNiAm MoJ WiEk
11 latek mam
i mi sie to nei podoba ja nie przeklinam ja nie kradne i nic ja poprostu gram w ta nudna gre nie wiem poco ale m isie chcem ... mam lepsze sprawy na glowie robie strone o Detektywie Monku nie umiem graficzki, ale se ksiazke kupuje o grafice, no i brzydka strona Ale nei o tym. Nikomu nie pokazuje ze dobry jestem w tibie!!! Staram sie pomagac! a jak mnei okradziono? jestem za ufny! porzyczylem kolesiowy 1k ;/ a to byla na ihy i hmmy
Hysterus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 19:04   #106
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Oczko

Nie bede sie rozpisywal

Jedyna zecza jaka cialem powiedziec jest to ze jestem z toba
bo masz absolutna racje Pozostaje nam miec nadzieje ze kiedys to wszystko sie zmieni
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 20:06   #107
PacMan
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

Podoba mi się Temat i jego treść ponieważ pokazuje smutną prawde o polskich graczach...
Jednak nie podoba mi się ponieważ odebrałem go jako próbe pokazania " Jaki to ja jestem boski...o przepraszam ...BOSKI - a wy NIE ! "
Takie są moje odczucia...prawda ale MOCNO przesadzona - na niekorzyść czytającego a na korzyść autora...eh...
--------------------------------------------------------------------------
Przepraszam za błędy ortograficzne.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 23:32   #108
Stu
Użytkownik Forum
 
Stu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2004

Posty: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zyraf
Jeśli myslicie że nie jesteście n00bami tylko dlatego że gracie w Tibie rok 2-3 lata to sie mylicie,
Domyślam sie że pomyliło Ci się z "newbie". Jeśli nie, to już odpowiadam: gram o wiele krócej, ale za n00ba się nie uważam. I nikt inny też mnie za takiego nie uważa.
Cytuj:
Teraz mam pytanie do wszystkich możecie na nie odpowiedziec w sercu a nawet na forum i tu nikt nie bedzie tego komentował (no chyba że n00by) zapytajcie się sami siebie gdybyście się znaleźli w sytuacji że gość cię zaatakował ma białą czache i woła "sorry man", "miss click" co byście zrobili.
Ja w ten sposób zyskałem ostatnio przyjaciela ponieważ odpowiedziałem mu: i don't pk you dont afraid.
Ale większość myślałaby pewnie inaczej : "on ma napewno kase!" "pewnie dobre itemki" " no i miesko " "zaatakował mnie to czemu nie miałbym go pk!"
itd ...
Dziwne, że tak to wyolbrzymiasz - mnie takie coś zdarza się niemal codziennie, i to nieraz po parę razy na dzień - w kopalniach to bardzo częste (zwłaszcza przy classic control). Jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, żeby ktoś takiego gościa zabił, i jakoś nikt nie uważa tego za "wielką przysługę" - to zupełnie naturalne zachowanie. "missclick" to taki żelazny list - nikt Cię nie tknie, chyba że w pobliżu leży ciało ze statusem "killed by <your_nick>". Gram na Isarze.
Kiedyś natomiast zdarzyło mi się co innego - jakiś świeżo upieczony knight (8lvl) zaatakował mnie niechcący, po czym w panice się wylogował. Nie tylko nic mu nie zrobiłem, ale jeszcze zabiłem goblina który się skądś przypętał. A potem tak długo przy gościu stałem aż mu zniknął "battle" i go wywaliło.

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Do życia podchodzę z dystansem.
Stu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 03:56   #109
Zyraf
Użytkownik Forum
 
Zyraf's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Lidzbark
Wiek: 36

Posty: 162
Zyraf ma numer GG 8374789
Domyślny

No dobra może troche to uogólniłem , ale to nie oznacza że n00bem nie jest ten kto gra od dawna Ty np grasz niedługo a (prawdopodobnie nie jestes n00bem ale nie ze wszystkimi tak jest
Zyraf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 13:31   #110
Spiderser
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2004

Posty: 10
Spiderser ma numer GG 1405140
Smutny

jak to mozna owiedziec
raz kumpel mila deada
ii wypadlo mu dragon shield
mysle aa
niedomysli sie
ale co ja mam zrobic ja widze dragon shield
kusi ze by wziosc ja sie nie czuje noobem
choc niektury<ten kolega>
sadzi ze ja noob
i ze bym mu oodal dragon shielda co mam zrobi c
oodac
czy??
Spiderser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 17:05   #111
PacMan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Up...

Moim zdaniem powinieneś oddać jeśli jesteś prawdziwym kolegą - każda znajomość w końcu musi przejść jakąś próbe - a ta właśnie jest dla ciebie .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 09:06   #112
Siragar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Wkońcu mi ktoś to powiedział.

Ja starałem sie nie być nOObem i wielu błędów nie popełniłem ale z tego co zostało wymienione zrobiłem ich kilka . Ale się przynajmniej przyznaje.


PS. Moim największym błędem jest walaka o (dla mnie) dobry przedmiot. ;-(.

Ostatnio edytowany przez Siragar - 30-08-2004 o 09:08.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 12:02   #113
Senadex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 38

Posty: 64
Senadex ma numer GG 1986695
Smutny Nienawidze 99,9% polaków !!

Gram na Solerze mam 10 level był 15 ale zasrani polacy mnie zabili wtedy powiedziałem koledze że jak będe na wyzszym levelu będe zabijał nisko levelowych polaków ale uświadomił mi ze będą sie czuć tak samo jak ja byłem zabijany więc postanowiłem że będę pomagał polakom ale moich wrogów wybije co do jednego bo miałem już parę postaci w większosci bylem niestety zabijany przez polaków więc trzeba się wstydzic za nich i to bardzo szkoda tylko że ci normalni polacy tez musza cierpiec za innych.
Senadex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 15:17   #114
sniper1990
Guest
 

Posty: n/a
Problem Reakcja

W tym poscie postanowil napisac mój dialog z Kwiatek knight of Pacera.


Ide sobie przez gory Kazandoom z naprzeciwka nadchodzi Player: Kwiatek Knight of Pacera. i bez powodu wyskakuje do mnie: *** - i tak zaczela sie ta rozmowa:

Masakrater: ??
Kwiatek knight of Pacera: Jestes noob *******ony ( zaczynam sie zastanawiac czy goscia kiedys spotkalem, ale dochodze do wniosku że nie i czekam na jego reakcje)
Masakrater: Czy ja cie znam ??
Kwiatek knight of Pacera: Huuuj
Masakrater: http://www.tibia.pl/forum/showthread...4983#post94983 . (jest to link do forum na ktorym jest ten artykul)
Masakrater: przeczytaj uwaznie ten artykul
Kwiatek knight of Pacera: po co ***u
Masakrater: moze cie czegos nauczy
Masakrater: po za ordynarnymi odzywkami
Kwiatek knight of Pacera: tam opisuja ze Masakrater to *******ony NOOB
Masakrater: jaki ty masz wogule level ?
Kwiatek knight of Pacera: sraki
Kwiatek knight of Pacera: 32
Masakrater: jasne (mial bodajze lewel kolo 16- ztad ta reakcja)
Kwiatek knight of Pacera: a ty gnoju 10
Kwiatek knight of Pacera: czy 7



Ten dialog moze udowodnic tylko tyle ze nie ktorych ludzi nie da sie poprostu nauczyc najprostrzych zeczy, i to ze nooby sa byly i zawsze beda..

Ostatnio edytowany przez sniper1990 - 30-08-2004 o 15:22.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 20:45   #115
Marker
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Bardzo dobry post!!!

Post byl naprawde dobry.Nietrzeba sie patrzec na definicje noob-a tylko nato co jest dalej. Chyba kazdy wie kto to jest nOOb .Wartym elementem tego postu jest zwrocenie uwagi na chamstwo szerzace sie w tibii.PK-owcy , Thiefy i inni sprawiaja ze mozna sie w(cenzura ) . Ale bez nich tibia bylaby gorsza. Dlaczego ludzie graja na serwerach PvP??? Bo na nich jest po prostu ciekawiej !!! Wieksza adrenalina... Chociaz czasami marze zeby grac na non PvP.Zwlaszcza kiedy mnie ktos zabije .

Ten post ma u mnie plusa i oby wiecej takich postow wskrzeszajacych nas abysmy nauczyli ta cala Tibie szacunku dla siebie nawzajem (bo chyba o to chodzi w Tibii???)

Tibiocze z calego swiata laczcie sie!!!

Ostatnio edytowany przez Marker - 30-08-2004 o 20:48.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 17:19   #116
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Strzałka

Słusznie zrobiłeś jadąc po forumowiczach i polakach w tibii,ale moim zdaniem przegiołeś troche.... a co do PLX, to walnij się w łeb, to nie ma nic wspólnego z nOObami....
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 17:30   #117
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny
(...) wiecie tyle ze trzeba robić większy lvl, mgc lvl, skile i huntować, i kupować lepsze rzeczy(...)
Mam do ciebie pytanie, i prosze o odpowiedź.... NA CZYM TWOIM ZDANIEM POLEGA TIBIA?? NA STANIU W MIEJSCU?? BO TEGO NIE ZROZUMIALEM.... WYMIENILES NAJWAŻNIEJSZE RZECZY JAKIE SIE NAJCZESCIEJ ROBI W TIBII.. I powiedz mi teraz co ty robisz grając w tibie?? stoisz ciągle w depo?? i gadasz sobie?? czekam na odpowiedź.....
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 18:21   #118
Kaktusior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 35

Posty: 82
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom mag.: 46
Kaktusior ma numer GG 8094008
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Detharon
Jak Polak może "sprzedawać" fałszywe pacc dla innego Polaka...mówić "ej no ja jestem Polak i Cię nie oszukam" to już nie jest noobowstwo...coś gorszego to jest wykorzystywanie ludzi i ich naiwnośći.
Takie zachowanie nie jest "noobostwem" tylko ewidentna kradzierza ludzie oferujacy takie rzeczy powinni byc bezwzglednie eksterminowani.
Co do artykulu bardzo mi sie spodobal, ale szczerze watpie czy takiemu "noobkowi" chcialo by sie to czytac.
SZACUN!!
Kaktusior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2004, 18:03   #119
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

A ja wtrace tez cos swojego, skoro kazdy cos pisze
@wszechstronny:
1)moglbys pisac od - a nie ciagle te , i , bo to jest lekko dziwne
2)Kupa gowna na forum - ciekawe, ciekawe.Jesli wg ciebie okolo 25% uzytkownikow - n00bow, 35% newbie i 40% doswiadczonych uzytkownikow, jest kupa gowna? No brawo brawo.Ale nie martw sie - ty TEZ siedzisz w tym "gownie", i ci sie to podoba, inaczej nie pisalbys tych postow na tym forum.
3)Co do pokazywania interface - po H*JA pokazywac ten interface? To juz takie z nas matoly, zeby nie wiedziec co to znaczy "skills" albo "battle"? No, bez przesady.A jak myslisz, szwedzi nie maja takich samych newbie co my?Tylko tam siada do gierki mastah i od razu wie co, gdzie i jak...
4)A co TY zrobiles, zeby nie bylo n00bow? Narazie krzyczysz i nic nie robisz.Jak to powiedzial Adaras - "jesli newbie doda >prosze<, chetnie mu pomoge".
5)A po co jednoczyc Polakow? Czemu? Czemu mam byc tak samo postrzegany, jak 10 latek z 20 lvlem ktory nawet nie dojrzal i sie podnieca bo ma wyzszy lvl i sie wozi na 15lvlowcach?I jak ktos powiedzial - nie da sie ludzi zjedonczyc, poniewaz kazdy ma inny charakter.
6)W zwiazku z mateuszem_90 : istotnie, lvl TEZ ma znaczenie, chociaz widzialem 15lvl, ktory NAPRAWDE potrafil grac, jak i 60lvl n00ba.Mowisz, ze grales wszystkimi postaciami.Ok, rozumie.Ale czemu zmieniales swiaty?Moze n00by cie wygonily?
7)Mowis, ze "Szwedzi prawie nie walcza miedzy soba".I to jest gowno prawda.Po przyklady nie trzeba daleko siegac - Del Toro.Oni nie mieli oporow zeby zabic goscia, obojetnie czy byl to Szwed, Polak czy Brazylijczyk.Tak samo na Eterni - kto sie tlucze? Prawie sami Szwedzi vs Szwedzi z mala domieszka Polakow.

Nastepnym razem bardziej przemysl to co piszesz...Chociaz post mogl komus dac do zrozumienia...
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2004, 07:24   #120
globi
Użytkownik Forum
 
globi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axemir
Profesja: Knight
Świat: Pandoria :D
Poziom: 52
Skille: 74/71
Poziom mag.: 6
Domyślny

Uważam, że artykuł jest dobry nawet bardzo dobry. Ja super znawca nie jestem, gram dopiero kolo 3-4 miesięcy, ale wydaje mi sie ze n00bem nie jestem<dopiski przy czarach mam ale nie typu mlvl plx>. Staram sie pomagac jak tylko jestem w stanie. Gram na Harmonii i ludzie cały czas sobie przeszkadzają i tłumaczą to tym, że albo to jest świat Non-PvP, albo on tak robi bo wszyscy tak robią. To jest bardzo denerwujące:/. Ostatnio pomogłem takiej dziewczynie tzn. dałem jej coś za friko i spytała sie czy może dostać miecz no to dałem jej katane, bo sama też musi coś zrobić, żeby miecz coś lepszego, a ona zaczeła mnie od hu..wyzywac i takich tam, że ja jej katane dałem. Ja nie wiem, gra powinna być przyjemnością nie tylko dla nas ale też dla innych więc powinniśmy grać tak żeby innym szkody nie robić. Na Harmonii kolo 700 osób to n00by, które tylko przeszkadzają:/. Pozdro dla redaktora artykułu.
__________________
yours
Globus

Loyal till the end...
globi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:52.


Powered by vBulletin 3