Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-03-2011, 23:49   #3041
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Ktoś z BLa może mi powiedzieć co to za cudaczna gildia End Game? Powstała z połączenia Wiewiór i czegoś tam jeszcze.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-03-2011, 00:14   #3042
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Z połączenia 2 gildii - Unleashed i Squirrels zostaje założona End Game.
Co do samej gildii. Niewiele mogę powiedzieć, ale patrząc na progress, idzie im dobrze biorąc pod uwagę to, że gildia jest młoda.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2011, 02:43   #3043
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Co do samej gildii. Niewiele mogę powiedzieć, ale patrząc na progress, idzie im dobrze biorąc pod uwagę to, że gildia jest młoda.
Pytanie moje stąd, że squirells wylądowało za wotlk na chromaggusie, a teraz ta gildia pomimo że działa na BL rekrutuje na chromie. W sumie progress mają fajny ale za czasów wotlk squirells strasznie mnie drażnili i jakieś mam takie dziwne uczucie co do ich rekrutacji teraz.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2011, 02:49   #3044
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Pytanie moje stąd, że squirells wylądowało za wotlk na chromaggusie, a teraz ta gildia pomimo że działa na BL rekrutuje na chromie. W sumie progress mają fajny ale za czasów wotlk squirells strasznie mnie drażnili i jakieś mam takie dziwne uczucie co do ich rekrutacji teraz.
Ja słyszałem, że się w nich potajemnie podkochiwałeś ; /
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2011, 10:23   #3045
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Ja słyszałem, że się w nich potajemnie podkochiwałeś ; /
KŁAMSTWO!!! POTWARZ!!!! DEFEKACJA!!!!!
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2011, 22:24   #3046
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

I nareeeeeszcie Sinestra down o\
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2011, 11:43   #3047
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

gratz!!!!
a my dopiero 4/13 HC
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2011, 19:15   #3048
jaroszjarosz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

witam

skorzystam z tego tematu aby przyszpanowac moim nowym blogiem z informacjami o Wow'ie. Zaczalem go prowadzic od kiedy stalem sie wowowym emerytem kiedy moja gildia sie rozpadla i zrobilem sobie przerwe na jakis czas. Dla potwierdzenia wiarygodnosci moje postacie to Jarosz i Jarrosz na realmie Terrokar. Mozecie smialo sprawdzic na armorach na battle.net

A wiec blog: http://jaroszwowhelper.blogspot.com/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2011, 23:13   #3049
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Obtained Maldo's Sword Cane.



\o/
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2011, 15:54   #3050
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Jaki serwer polecacie? Alliance, głównie zależy mi na normalnych cenach w AH i zbalansowanym ilościowo PvP, i żeby nie było samych chamów-polaczków (BL odpada).
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2011, 16:35   #3051
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Moze Burning Blade? Kiedys tam wlasnie gralem, po stronie ally. Przyjemna atmosfera, byly z 3 polskie gildie, polaczkow raczej brak. Najwiecej czechow i slowakow.

@topic.
Myslalem zeby wrocic do gry ale nie wiem czy to ma sens. Skonczylem po tym gdy z pol roku raidowalem icc i doszedl tylko smieszny rs i poprostu sie nudzilem. Teraz ZAJEBISCIE chce mi sie znow grac ale nie mam duzo wolnego czasu i raczej cale wieczory po 5h raidowania odpadaja, gralbym po 2-3h. Eh:/ Co myslicie?
__________________
TORG > to forum
VarianWrynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2011, 17:48   #3052
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Czas, który możesz na raidowanie poświęcić pozwoli ci co najwyżej na robienie normali, co znudzi ci się szybciej niż farma ICC, więc... nie wiem czy warto.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2011, 19:44   #3053
bugajek4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2011

Posty: 9
Domyślny

u nas niestety 25 man nie wychodzą bo osób brakuje.... ale teraz znów jest ten dreszczyk jak jest progress ;D Nefarian padl i w piatek udalo sie zabic halfusa hc 10 man kolo 20 wipow razem zeszlo ale nie jest zle jak sorbet pisze, ze to jeden z trudniejszych encounterow na 10 man
w poniedzialek-wtorek chimareon musi pasc a przyszly reset maloriak, na razie takie plany.
chimek bardzo trudny jest na 10 man?
bugajek4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2011, 20:28   #3054
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

@


Ty na serio wziąłeś że halfus jest trudny na hc ? O_o
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2011, 21:44   #3055
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Ty na serio wziąłeś że halfus jest trudny na hc ? O_o
Na 10 Halfus naprawdę jest trudny, chociaż większa połowa sukcesu to gear żeby przeżyć i przedpsować.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bugajek4 Pokaż post
chimek bardzo trudny jest na 10 man?
Straszny faceroll, łatwiejszy niż niektóre bossy na normalu. Jedyna trudność to dobre wejście w 3 fazę (bez heala) - jeśli zbliża sięfeud a boss ma 21-25% hp, to najlepiej poczekać na feud i stopować dps, po feudzie i masakrze wytopować raid do full i zbić go do 20% zanim będzie pierwszy Caustic Slime (bl/hero tu się przydaje), potem tylko disci priest musi bańkować i tyle. Totalny faceroll.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2011, 01:43   #3056
bugajek4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2011

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
@


Ty na serio wziąłeś że halfus jest trudny na hc ? O_o
tak, na serio. wiele osob, ktore to robily na 10 man, po zrobieniu tego najpierw na 25 mowilo, ze jest cholernie trudny.
co do dpsu nie mamy problemu bo prawie kazdy z glownego skladu jest full geared i dobrze ograny, najwiecej problemu bylo z tankowaniem tego bo mamy starszych wiekiem tankow i troche bledow robia ale jak na razie jest git poniedzialek, wtorek chimek musi pasc, w przyszlym resecie zaczniemy maloriaka, moze sie uda
dobranoc
bugajek4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2011, 22:19   #3057
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Straszny faceroll, łatwiejszy niż niektóre bossy na normalu. Jedyna trudność to dobre wejście w 3 fazę (bez heala) - jeśli zbliża sięfeud a boss ma 21-25% hp, to najlepiej poczekać na feud i stopować dps, po feudzie i masakrze wytopować raid do full i zbić go do 20% zanim będzie pierwszy Caustic Slime (bl/hero tu się przydaje), potem tylko disci priest musi bańkować i tyle. Totalny faceroll.
My tak kiedyś robiliśmy na normalu, że topowaliśmy do maxa wszystkich i stop DPS : D

Co do halfusa na HC to nigdy go nie biłem na 25 manie (normal i HC), ale na 10HC bez dobrych tanków i bardzo mocnego heala jest ciężko. Głównie to jest tam najważniejsze.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2011, 14:37   #3058
bugajek4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2011

Posty: 9
Domyślny

kurcze z halfusem nie mamy najmniejszych problemów już, w sumie jest łatwy, każdy te 55-60k dps ma, dobrzy healerzy tylko niekiedy tankowie ci wcześniej urodzeni mają problemy z przerywaniem novy. Innym tematem jest chimek ... 3 dni wipowaliśmy i kurcze wczoraj mieliśmy 2 próby 250k i 120k ale ogólnie źle weszliśmy w ostatnią fazę, totalny faceroll tutaj jest. W tym resecie pada. Kogo byście radzili następnego bić? Maloriak czy Atramedes? Duży problem jest z addami na Atramedesie? Doradzacie samych rdps? Z rdps każdy robi 17k +, warkowie tyle i więcej tylko pytanie się nasuwa czy opłaca się ich brać skoro w 2 fazie mogę /dance albo się mylę?
bugajek4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2011, 17:01   #3059
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bugajek4 Pokaż post
kurcze z halfusem nie mamy najmniejszych problemów już, w sumie jest łatwy, każdy te 55-60k dps ma, dobrzy healerzy tylko niekiedy tankowie ci wcześniej urodzeni mają problemy z przerywaniem novy. Innym tematem jest chimek ... 3 dni wipowaliśmy i kurcze wczoraj mieliśmy 2 próby 250k i 120k ale ogólnie źle weszliśmy w ostatnią fazę, totalny faceroll tutaj jest. W tym resecie pada. Kogo byście radzili następnego bić? Maloriak czy Atramedes? Duży problem jest z addami na Atramedesie? Doradzacie samych rdps? Z rdps każdy robi 17k +, warkowie tyle i więcej tylko pytanie się nasuwa czy opłaca się ich brać skoro w 2 fazie mogę /dance albo się mylę?
Addy na Atramedesie schodza na kilka hitów, nie wnoszą one nic do walki. Co do ranged i melee to naprawdę nie ma znaczenia - na fazie wzlotu nikt nie powinien dpsować, bo nie ma zasięgu, a jeśli ma to prawdopodobnie stoi tam gdzie nie powinien. Faza wzlotu to przede wszystkim przeżywalność.

Co do wyboru bossa - to zależy. Atramedes to dps check, a Maloriak to tank&heal check.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2011, 22:06   #3060
Iszu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam dzisiaj zarejestrowałem się na Wowa i otrzymałem 10 dniowe darmowe konto mam teraz takie pytanko. Gdy wchodzę do SW po jakimś czasie zawiesza się gra i trza robię Alt+Ctrl+Delete bo inaczej nie da się wyjść z gry. I tera nie wiem czy to jest jakieś ograniczenie tego konta czy coś jest nie tak. Mógł by ktoś pomóc?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:00.


Powered by vBulletin 3