Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-12-2011, 18:14   #1
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny ED z DSami na Ancienty

Witam,
Chciałbym wybrać się na Ancient Scaraby moim druidem, niestety mam za niski poziom żeby w miarę bezpiecznie ekspić uciekając przed stworem. Wyczytałem, że da się na nich ekspić z DSami - lecząc je używając mass healing lub run IH. Próbował już ktoś z was ekspić na nich w ten sposób? Ciężko z utrzymaniem DSów przy życiu?
__________________

Ostatnio edytowany przez i00n - 31-12-2011 o 18:44.
i00n jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-01-2012, 13:10   #2
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Na moje to troche głupi pomysł, bo i tak szybko padną. Jaki masz lvl? Może przeczytałeś zbyt stary poradnik, teraz obecnie o wiele lepsze by były fire walle. Rzucasz tak żeby totalnie mu nie zablokować przejścia i biegasz po wallu i go bijesz a on cie próbuje dogonić. Albo znajdź sobie jakiegoś blokera ^^
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2012, 23:45   #3
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny

No właśnie jestem ciekaw, bo AS bije do 200 z łapki i teoretycznie jeśli walnie max hita 2x, to zabije tego DSa. Jeśli będzie w niego co jakiś czas nie trafiał lub bił po 50-80 tak, że mi więcej niż dwa IHy na jednego AS nie zejdą, to myślę, że nawet da radę tak ekspić. Póki co mam 30 poziom i jeszcze się tam nie wybieram, bo trochę za mało bym robił bez Hailstorm Roda. Myślałem żeby dać DSowi bloczyć, a ja bym atakował z Hailstorm Roda + exori flam. Głównie interesuje mnie ile expa mógłbym w ten sposób wyciągnąć jeśli to zadziała, kasy sporo pójdzie na manasy i ew. IHy tak więc zysk będzie znikomy. Jeśli uda mi się przekroczyć w ten sposób 30k/h, to będę zadowolony.
__________________
i00n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2012, 03:05   #4
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

w tibii z summonami to tylko się biega na pvp światach, no i jeszcze dsy się stawia przy ataku ghazbarana by rozwalały stające im na drodze deathslicery...

Zacznij używać fire walli/energy walli więkoszść potworów nie przechodzi przez nie jeśli ma inną drogę.
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2012, 15:13   #5
Kropek.eu
Użytkownik Forum
 
Kropek.eu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2011
Wiek: 29

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@i00n
2 taski na tarantule i masz 33,dobijasz 36-37 na dragach i wtedy ancienty,wcześniej za wolno biegasz
__________________
Kropek.eu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2012, 00:48   #6
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny

Opcja z wallami brzmi ciekawie Jak tylko dobiję 33, żebym mógł fire walli używać, to przetestuję.

edit:
Testowałem i jestem w lekkim szoku, postawienie fire walla pomiędzy schodami a ścianą pozwoliło mi na bezproblemowe zabijanie Ancient Scarabów - latał jak głupi naokoło, a ja tylko wchodziłem na walla i ten od razu zawracał, by do mnie dojść, wtedy przechodziłem na drugą stronę i tak w kółko. Szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałem, niezła opcja z tymi wallami jest na Optional-PVP.
__________________

Ostatnio edytowany przez i00n - 19-01-2012 o 03:52.
i00n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:08.


Powered by vBulletin 3