Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-01-2012, 13:25   #1
Visek13
Użytkownik Forum
 
Visek13's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Visekk
Profesja: Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 41
Poziom mag.: 41
Visek13 ma numer GG 1494896
Domyślny Zagadka w Dreamer's Challenge

Witam wszsytkich. Od momentu, kiedy zacząłem robić ów Quest (mowa oczywiście o Dreamer's challenge) natchnęłem się na pewną rzecz, która do dziś nie daje mi spokoju. Zatem, może ktoś z was, wie, co kryje się w teleporcie na północy komnaty? (patrz zdjęcie)
Chodzi o komnatę z filarami, jedyne zadanie, w którym można zginąć. Otóż, zanim się tam dostaniemy, musimy przejść przez korytarz, na zewnątrz tego śmiesznego pokoiku. Wchodząc doń widać w komnacie z throwerami na samej północy teleport (widać go na zdjęciu na minimapce, będąc w miejscu, gdzie na minimapce zaczynają się strzałki, to można go zobaczyć przez ścianę)
Był ktoś odważny, kto tam zaglądnął?


Ostatnio edytowany przez Visek13 - 01-01-2012 o 13:27.
Visek13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-01-2012, 03:06   #2
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

To jest chyba teleport powrotny, jakbyś się zaciął lub ktoś ciebie zamknął
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2012, 20:54   #3
Visek13
Użytkownik Forum
 
Visek13's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Visekk
Profesja: Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 41
Poziom mag.: 41
Visek13 ma numer GG 1494896
Domyślny

Wlasciwie robilem tego questa, ale troche malo zgrabnie to wyszlo + lekkiego laga zlapalem w tamtym momencie, throwery robia swoje, wiec myslalem co by tylko dać dyla stamtąd, ale mnie ten teleport spokoju nie daje do dzis, moze swoim druidem tam zagladne jak wbije ciut wiekszy level zeby zdazyc dobiec Pytam moze byl ktos ciekawski lub odwdazny poszukiwacz przygod kto sie tam dostal, mozliwe ze to powrotny, ale po co powrotny jak hmm, jest tam teleport na srodku.
Visek13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2012, 08:27   #4
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Visek13 Pokaż post
Wlasciwie robilem tego questa, ale troche malo zgrabnie to wyszlo + lekkiego laga zlapalem w tamtym momencie, throwery robia swoje, wiec myslalem co by tylko dać dyla stamtąd, ale mnie ten teleport spokoju nie daje do dzis, moze swoim druidem tam zagladne jak wbije ciut wiekszy level zeby zdazyc dobiec Pytam moze byl ktos ciekawski lub odwdazny poszukiwacz przygod kto sie tam dostal, mozliwe ze to powrotny, ale po co powrotny jak hmm, jest tam teleport na srodku.
bo jakbyś nie zauważył gdy otwierasz ściany to one po X czasie pojawiają się na nowo, więc ktoś by mógł wyjść w bok i nagle zonk, że został zamknięty i musi paść, to dlatego ma teleport u góry
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:46.


Powered by vBulletin 3