Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-09-2007, 22:51   #21
Katan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2007
Lokacja: Polska

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vision
Świat: Furora
Domyślny

Etam xD

Uwież 3/4 ludzi (minimum) jakie znam posiadają boty, czy to na combo sd czy na noob chara do pk itd.
__________________
Legend never died
Katan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-09-2007, 22:56   #22
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No i poznaliśmy tajemnicę sukcesów wojennych [guild]Vision[/guild]....
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 23:11   #23
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
[W ogóle mi to nie przeszkadza] Nie przeszkadza ci, gdy ktoś używa botów. Raczej uważasz, że powinno to być dozwolone.
Zaznaczyłem tą odpowiedz bo jest ona najblizsza moim przekonaniom. Aczkolwiek tez nie do konca. Jestem boterem i uwazam ze boty NIE powinny byc zalegalizowane. Pewnie sie zdziwicie ze "jak to boter i nie chce legalizacji botów"? Otóż jakby boty były legalne to każde 12 letnie dziecko neo by je miało i używanie bota straciłoby na prestiżu. A tak to ryzyko bana i deda powoduje że tylko elita intelektualna z nich korzysta bo bezmózgowcy są eliminowani poprzez bany i dedy wynikające z korzystania ze slabych botów albo ich zlego konfigurowania.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 23:29   #24
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Elita intelektualna w Tibii? O kurwa = >
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 23:33   #25
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Elita intelektualna spośród graczy a nie ludzi ogółem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 23:39   #26
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Elita intelektualna spośród graczy a nie ludzi ogółem
No właśnie o to chodzi.
Wyjątek potwierdza regułę ;;;;;;;;;;;
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 00:18   #27
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
No i poznaliśmy tajemnicę sukcesów wojennych [guild]Vision[/guild]....
moze ja sie nie znam, ale chyba niewielu h lvlow nie uzywa botow na wojnach... wiec chyba vision nie jest wyjatkiem
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 00:26   #28
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Zaznaczyłem tą odpowiedz bo jest ona najblizsza moim przekonaniom. Aczkolwiek tez nie do konca. Jestem boterem i uwazam ze boty NIE powinny byc zalegalizowane. Pewnie sie zdziwicie ze "jak to boter i nie chce legalizacji botów"? Otóż jakby boty były legalne to każde 12 letnie dziecko neo by je miało i używanie bota straciłoby na prestiżu.
Raczej po prostu nie dawałoby ci to żadnej przewagi nad innymi graczami, a po co oszukiwać, skoro nic to nie daje?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
A tak to ryzyko bana i deda powoduje że tylko elita intelektualna z nich korzysta bo bezmózgowcy są eliminowani poprzez bany i dedy wynikające z korzystania ze slabych botów albo ich zlego konfigurowania.
Widzę, że dobre samopoczucie boterów nie opuszcza. W innym temacie ktoś się wypowiadał o "pseudoboterach" i "prawdziwych" boterach (do których on sam się rzecz jasna zaliczał). A więc programy te spełniają dobrze swoją funkcję - podbudowują nadwątlone ego ich użytkowników.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 13-09-2007 o 00:28.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 09:02   #29
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Powiem wam tyle co ja pamietam z mojego tibijskiego zycia. Od tibi 7.5 byly juz uzywane boty napewno w mniejszym stopniu ale byly na 100% , wystarczylo na danym serwerze znac ludzi ktorzy wladaja danym serverem i sie z nimi zakumplowac , gdy dochodzilo do wojny lider dawal poszczegolnym osobom linka lub przesylal na emaila i wtedy sie zadzilo , malo kto posiadal takie "wspomaganie" w tamtych czasach i jako jeden z nich tez mialem az do tibii 7.8. Po tym czasie przestalem grac w tibie i tyle. Obecnie jak widzimy chyba najbardziej narazie znany bot to ng ktorego mozna zakupic za 20 $ ? (juz nie pamietam).
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "


Ostatnio edytowany przez ..::QRAS::.. - 13-09-2007 o 09:04.
..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 09:38   #30
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
... i używanie bota straciłoby na prestiżu.
Wielki mi prestiz... ranga lossera. >.>

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Elita intelektualna spośród graczy a nie ludzi ogółem
"elyta" tak? Co to za elita skoro nawet dobrej interpretacji slownej nie posiada. =p
Moim zdaniem chodzilo ci raczej o ta elite botterow umiejacych owymi botami sie obslugiwac bo elita intelektualna to by bylo zdecydowanie za wiele.

Rzadko zadarzalo mi sie spotykac botterow w starej tibi dlatego nie odczulem zbytniego "oszukanstwa" z ich strony. Jednak gdy patrze teraz co sie dzieje z tymi cave botami to mozna jedynie plakac jak ten debilny cipsoft mogl do tego doprowadzic... Niestety tibia sie robi coraz starsza, a co za tym idzie botow jest coraz wiecej wyniszczajacych ta gre juz kompletnie. (jakby pomysly cipsoftu nam juz nie starczaly)

Musim sie z tym pogodzic. xd
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 14:33   #31
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

@ do tych co uważają, że kiedyś nie było botów
Kiedyś po prostu botowało się w inny sposób. Ludzie zaszywali się swoimi 11 lv druidami w najgłębsze zakamarki tibijskich dungeonow i robili uhy, czy skillowali shielding. Teraz, kiedy zabrano im te dwie możliwości gracze botują tak jak widzimy. (zresztą kiedyś nie było takich "zmyślnych" botów, które same by expiły)
Glacial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 14:53   #32
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::.. Pokaż post
wystarczylo na danym serwerze znac ludzi ktorzy wladaja danym serverem i sie z nimi zakumplowac , gdy dochodzilo do wojny lider dawal poszczegolnym osobom linka lub przesylal na emaila i wtedy sie zadzilo
Boty były już dużo wcześniej. Dostępne dla każdego. Nie pamiętasz farm druidów, light hacków? Aim botów?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Otóż jakby boty były legalne to każde 12 letnie dziecko neo by je miało i używanie bota straciłoby na prestiżu. A tak to ryzyko bana i deda powoduje że tylko elita intelektualna z nich korzysta bo bezmózgowcy są eliminowani poprzez bany i dedy wynikające z korzystania ze slabych botów albo ich zlego konfigurowania.
Głupota Miesiąca - gwarantowana; nominacja do Debilizmu Roku.

@Topic
Sam przestałem grać z powodu botów już jakiś czas temu. Paradoksalnie, bo sam ich używałem.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 15:14   #33
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Boty były już dużo wcześniej. Dostępne dla każdego. Nie pamiętasz farm druidów, light hacków? Aim botów?
A no tak , prawda ^^
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 16:20   #34
Tuba^^
Użytkownik Forum
 
Tuba^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Braniewo
Wiek: 34

Posty: 154
Stan: Niegrający
Domyślny

Wole farym druidów niz stado noobów botujacych na rotach
__________________



"Sex, drugs and Hardstyle!"
Tuba^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 17:43   #35
Moczymordah
Użytkownik Forum
 
Moczymordah's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2007
Lokacja: z przemytu

Posty: 270
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Danera
Poziom: 62
Skille: du/pa
Poziom mag.: 58
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tuba^^ Pokaż post
Wole farym druidów niz stado noobów botujacych na rotach
Święta racja... logout pod farmą, wbijasz na noobchara na 2 acc, bierzesz pół bp gfb, wyrzynasz całe bydło w pień, banan leci, logasz mainem i ściągasz xxx bp free runek Szkoda że te czasy już minęły ;/
__________________
Czym jest 1 br na księżycu? Problemem.
Czym są 2 br na księżycu? Sporym problemem.
Czym są wszyscy br na księżycu? Problemem rozwiązanym.
Moczymordah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 19:40   #36
sath_okh
Użytkownik Forum
 
sath_okh's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aphalon
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Undead Souls
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Zaznaczyłem tą odpowiedz bo jest ona najblizsza moim przekonaniom. Aczkolwiek tez nie do konca. Jestem boterem i uwazam ze boty NIE powinny byc zalegalizowane. Pewnie sie zdziwicie ze "jak to boter i nie chce legalizacji botów"? Otóż jakby boty były legalne to każde 12 letnie dziecko neo by je miało i używanie bota straciłoby na prestiżu. A tak to ryzyko bana i deda powoduje że tylko elita intelektualna z nich korzysta bo bezmózgowcy są eliminowani poprzez bany i dedy wynikające z korzystania ze slabych botów albo ich zlego konfigurowania.
Jesli umiejetnosc konfiguracji bota swiadczy wg ciebie o przynaleznosci do elity intelektualnej(nawet w tibi) to wspolczuje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Rzadko zadarzalo mi sie spotykac botterow w starej tibi dlatego nie odczulem zbytniego "oszukanstwa" z ich strony. Jednak gdy patrze teraz co sie dzieje z tymi cave botami to mozna jedynie plakac jak ten debilny cipsoft mogl do tego doprowadzic... Niestety tibia sie robi coraz starsza, a co za tym idzie botow jest coraz wiecej wyniszczajacych ta gre juz kompletnie. (jakby pomysly cipsoftu nam juz nie starczaly)

Musim sie z tym pogodzic. xd
Miejmy nadzieje ze Cipsoft wreszcie zauwazy jak bardzo psuje to gre i sie tym zajmie, wlasnie dlatego tak wazny jest duzy odzew ta sonde. Sa przeciez specjalne programy ktore umozliwiaja znaczne ograniczenie cheatowania - powinni w koncu zakupic licencje i wmontowac cos takiego w tibie lub sami napisac bo tak jak teraz to sie nie da grac.
__________________
Wierzyłem w coś, bez tego ciężko żyć
Marzyłem też, wolno było marzyć ...
sath_okh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 22:58   #37
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Widzę, że dobre samopoczucie boterów nie opuszcza. W innym temacie ktoś się wypowiadał o "pseudoboterach" i "prawdziwych" boterach (do których on sam się rzecz jasna zaliczał). A więc programy te spełniają dobrze swoją funkcję - podbudowują nadwątlone ego ich użytkowników.
Jak to możliwe żeby gra w pikselki podbudowywała czyjeś ego? Tym bardziej boterów ktorych średnia wieku jest przeważnie 17 lat a nie 12 lat tak jak uczciwego gracza

My boterzy jestesmy tu na forum nie po to zeby sie chwalić. My pokazujemy graczom inną droge do sukcesu. Jesteście poddani stałej propagandzie cipsoftowskiej. Wszyscy wymagaja od was zebyscie byli aniolkami w grze: nie uzywali botow, nie kradli, nie zabijali. My dajemy alternatywę ale niczego nie narzucamy. Pokazujemy że można grać inaczej. Na tym polega RPG. Że jedni sa po jasnej stronie mocy, inni po ciemnej.

Ostatnio edytowany przez Soldier of Harlen - 13-09-2007 o 23:04.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 23:07   #38
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

@up
Za takie teksty o RPG powinni jaja wyrywać. Co ty, kurwa, wiesz o role playingu? Tibia nie ma z tym nic wspólnego.

Oczywiście jest jasna i ciemna strona, ale z pewnością nie w tym kontekście.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 23:09   #39
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper Pokaż post
@up
Za takie teksty o RPG powinni jaja wyrywać. Co ty, kurwa, wiesz o role playingu? Tibia nie ma z tym nic wspólnego
Yo elo! Nawet przeklinać umiesz spox ziooom
Cytuj:
Oczywiście jest jasna i ciemna strona, ale z pewnością nie w tym kontekście.
W tym rowniez.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 23:13   #40
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Może ustalmy jedno - mówimy o botach w Tibii. Samo słowo "Tibia" sprawia, że nie ma co tu mówić o prawdziwym graniu ról. Chyba że mówisz o roli botera i anty-botera, ale to z szeroko pojętnym rp ma zbyt mało wspólnego.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:55.


Powered by vBulletin 3