Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 23:18   #401
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Heh, pewnie zaraz topic pod kluczem będzie.
M4r3X jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 23:19   #402
osaell
Użytkownik Forum
 
osaell's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez guzik116
Stary ,rooka sie przechodzi w 4h max ;/
Tak, na pacc area, albo w nocy, kiedy to rook jest pusty.. Bo jak w dzien zaczniesz, to pelno noobkow sie wszedzie kreci, wszystko kradnie... i jeszcze Ciebie nazywaja noobem za nic :-/
__________________
osaell jest offline  
stary 17-07-2006, 23:20   #403
Tasiorstrasz
Użytkownik Forum
 
Tasiorstrasz's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Poland (Gdańsk)
Wiek: 34

Posty: 701
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 150
Domyślny

Fajnie jest sie na koniec dnia dowiedzieć o takich bzdurach

Jezeli to wejdzie w zycie... ehhh.
__________________
waste <3
__________________
Pozdrawiam, Tasior...
Tasiorstrasz jest offline  
stary 17-07-2006, 23:20   #404
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

sama zmiana uhania sie duzej roznicy mi nie robi...stojac potrafie sie recznie uhac czasem szybciej niz bot, ale w biegu...to juz inna historia wiec jednak sie przyda
Rekin Master jest offline  
stary 17-07-2006, 23:21   #405
RooFooZ
Użytkownik Forum
 
RooFooZ's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bake Samo
jak narazie tibia.pl przetlumaczyla newssa z tibia.com i nie widzialem zadnego opisu o teame zeby mogl caly team zbeirac to co wypadlo. a co jak exp podzieli sie na rowna polowe?
a czy zauwazyles slowo MOZE ?? to sa moje przypuszczenia
RooFooZ jest offline  
stary 17-07-2006, 23:21   #406
boorex
Zbanowany
 
boorex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Wa-wa

Posty: 355
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Wali mnie zmeczenie, wali mnie battle list, najlepiej jeszcze zeby cipsoft zrobil light hacka wbudowanego w tibie, mody na tibia.org.pl maja mniej roboty nad botami.

Loot - bye bye tibia 4 ever, nie wyobrazam sobie tego, hunty staja sie dla mnie nie oplacalne, a z knighta zrobili pieprzonego dupka do tracenia uh.
MIalem isc zaraz po zakupie nowego pacca na demony, lecz to kobieta lekkich obyczajówa nie ma sensu. W 10 sek zdolal bym skosic shooterem 3 mpa, 4 mmsy i 2 g legs. "nie nic nie wypadlo, sux hunt " gdzie ma byc ta uciecha z zobaczeniem loota jako pierwszy i przekazac wiadomosc shooterom....Porazka, naprawde Retired my dear knight Robie sorca na enforced i kupuje sd na allegro ( -.- ) i bede napieprzal na battle w h lvle ....Bez jaj, nawet nie moge wyrazic tego co teraz czuje jestem kur** bliski swieczek w oczach jak to czytam....NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

btw. Sorcem mozna, UEowac, praktycznie legalnie aimbotowac, gran hastowac, kroic loota gdy dostaniesz najwiecej expa. Co jeszcze ? Gdy knighci rzekomo kosili loota czy ten walony cipsoft nie pomyslal co teraz bedzie ??? Czy ich juz konkretnie poj***** ?? Brzmi to tak jakby mieli knightow za ostatnich smieci ktorzy jako jedyni sa zdolni do koszenia loota, wiec udupili ich z korzyscia dla sorca, druta , palla. Jest to nie wyobrazalne..Troche sie unioslem ale naprawde nie mam slow .

Ostatnio edytowany przez boorex - 17-07-2006 o 23:26.
boorex jest offline  
stary 17-07-2006, 23:28   #407
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

@Boorex
widze ze sie przejoles ;/
ja odczuwam to samo, lecz zawsze mozesz umowic sie z qmplami ze po zabiciu potwora odchodzicie wszyscy od ciala i po 10sekundach biegniecie razem obejrzec nowego mpa czy g-legi ) luzik
Rekin Master jest offline  
stary 17-07-2006, 23:28   #408
Sebastianky
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Płock

Posty: 40
Stan: Początkujący
Imię: Ularis
Profesja: Knight
Gildia: Szukam ;]
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Boorex zgadzam sie z tobo w 100%
Sebastianky jest offline  
stary 17-07-2006, 23:29   #409
Chi Chi
Użytkownik Forum
 
Chi Chi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 69
Imię: Galilee
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Domyślny

Boorex i inni knight-ci Jak co kolwiek bloczycie komus to przez pierwsze 10 sec nie mozecie brac z potworka nic ani go przesuwac ale otworzyć go można!
Więc sie nie martwcie ... -.- zaden shoter wam nic nie zajebie. A shoterom mozna zaawsze powiedziec aby nie podlazili przez 10sec. A loot zawsze zobaczy pierwszy knight ^^
Chi Chi jest offline  
stary 17-07-2006, 23:30   #410
Iszin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Milowka
Wiek: 45

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 127
Skille: 22/27
Poziom mag.: 70
Iszin ma numer GG 2127557
Domyślny

....dobre dobre , ale placzecie Najty , jakis 97 EK "ktos mi ukradnie MPA z demona i co ? " hahaa skonczyl sie wasz monopol na otwieranie zabitych potworkow, teraz to WY bedziecie musieli, tak MUSIELI zaufac shooterom w czasie huntu. Po update napisze do paru osob ktore chcial pojsc mi bloczyc Demony zobacze ilu bedzie chetnych


Nie wiemy jeszcze jak daleko zajdzie update, to jest dopiero pierwsza czesc, moze w nastepnej dowiemy sie czegos wiecej np. o nowych questach, takich dla lvli 100+


pozdrawiam

Wieslaw
Iszin jest offline  
stary 17-07-2006, 23:31   #411
Kwaso
Użytkownik Forum
 
Kwaso's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Niegrający
Kwaso ma numer GG 5575784
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rekin Master
lecz zawsze mozesz umowic sie z qmplami
Nie zawsze kumple sa spoko...czasem moga ci nie powiedziec a jak idziesz na hunta z malo znanymi ci ludźmi to tym bardziej

Tu potrzeba naprawde zaufanych osób...
__________________
Chrzanie to forum... Jestem tu tylko ze względu na MTA i by pomagać znajomym -.-

Pozdr0 :l
Kwaso jest offline  
stary 17-07-2006, 23:31   #412
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::..
Z tymi potworami ze ten kto zada wiecej obrazen ten bedize mogl otworzyc potwora pierwszy jest scaignete od gry Maple gdzie pierwszy raz sie z tym spotkalem. a ogolnie update spox ;]

Takie rozwiazanie widzialem w innej grze online jakies 3-4 lata temu , w tamtej grze to sie sprawdzalo.. w Tibi ? watpie , teras juz napewno nie pojde blokowac Demonow czy Hydr dla "obcych" , nie ma sensu.

Co do celowania runami na battle screen , Cip'y poszly na latwizne , zamiast wypowiedziec wojne bot'om , ulatwiaja gre innym zeby nie czuli sie pokrzywedzeni przez swoja uczciwosc, jak to bedzie wygladac w praktyce ?

1. Sorc stanie sie zabojcza bronia.
2. Jeden z najwazniejszych elementow pvp (celowanie run + wybor odpowiedniej runy w odpowiednim momencie) zostanie praktycznie calkowicie zautomatyzowane , za 2-3 update wrzoca poprostu do klienta boty i tak to sie skonczy , jak dla mnie ten update bedzie chyba ostatnim ktorego wyprobuje , potem mnie juz w tibi nie zobaczycie , gra ktora byla kiedys gra trudno i taktyczna , staje sie zwykla naparzanka dla laików.. nie , dziekuje.
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 17-07-2006, 23:36   #413
Loron
Użytkownik Forum
 
Loron's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 33

Posty: 88
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Poziom: 30
Skille: ;P
Poziom mag.: 35
Domyślny

Co do tego zmęczenia:
nie chciało mi się czytać 41 stron więc Czy Nikt Nie Pomyślał, Że To Wychodzi 8 Godzin Expienia Dziennie? Wiecie ile to jest? Jeżeli grasz dziennie 10 godzin, to na pewno nie logujesz się na PoHu i od razu lejesz GSy, wylogowujesz się w świątyni na PoHu i idzesz spać. Od tego odliczyć trzeba tą godzinę przygotowań, no i nie codziennie jest przecież wolny PoH. Czyli taki przeciętny, nienapalony h-lvl nie będzie miał z tym problemu, a nawet raz w tygodniu będzie mógł zrobić nockę

lootowanie:
Cytuj:
Mam nadzieję, że dodadzą do tego coś takiego, żeby członkowie party w którym jest osoba która zadała największy dmg. też mogli brać loota.
Zgadzam się

podsumowując
Cytuj:
no z deka dopiesili graczy na non-pvp i zalatwili low-lvl
Cytuj:
Z drugiej strony jednak straaaasznie wzmocni to sorców i druidów, więc obawiam się, że inne profesje też zostaną w jakiś sposób w następnym updacie wzmocnione (nie może chyba tak zostać, że sorc z battle za każdym razem trafia z sd, a knight nie dość że tylko raz na jakiś czas trafi to zada obrażenia 10 razy mniejsze).
Cytuj:
a ja bym dodał pacc, który nalicza się nie w dniach tylko w minutach ( godzinach), wtedy pacc był by bardzo opłacalny.
no to tyle
__________________
Tibia? Brzyyydal ;p
RO rox ;D
www.kdr.net.pl
Loron jest offline  
stary 17-07-2006, 23:37   #414
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kwaso
Nie zawsze kumple sa spoko...czasem moga ci nie powiedziec a jak idziesz na hunta z malo znanymi ci ludźmi to tym bardziej

Tu potrzeba naprawde zaufanych osób...
tak, jezeli sie umowicie ze nie podchodzicie przez 10sekund, a on podejdzie to juz z nim nigdy na hunta nie idziesz... zawsze myslalem ze to knight wybiera team i nie ma problemu ze znalezieniem shooterow, nie odwrotnie
mam z 4 zaufanych qmpli, ktorym bym mogl powierzyc nawet wlasny acc i wiem ze nic nie zniknie
edit.
chcialbym jeszcze dodac, ze poziom sorckow na e-pvp bedzie sie bardzo zmienial...jedbnego dnia bez problemu moze wzrosnac o 3-4lvl<mowie o 80+> oraz spac o np. 5
walka sorc kontra sorc...kto ma wiecej run ten wygrywa...no i oczywiscie kto wiekszy lvl i magic...pvp sie nie liczy

Ostatnio edytowany przez Rekin Master - 17-07-2006 o 23:43.
Rekin Master jest offline  
stary 17-07-2006, 23:37   #415
Pandaray
Użytkownik Forum
 
Pandaray's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Łdz

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Trimera
Poziom: 44
Skille: 19/24
Poziom mag.: 53
Domyślny

LOLz prawda ;/// gra z update na update coraz gorsza ....jak dlamnie tibia 7.4 wymiata..a z tym expieniem to totalna porazka mysle ze duzo osob odejdzie z tibi nie wiem co im strzelilo do uba z tym expieniem zupelnie bez sensu ;// a blokowanie potworow pojdzie do historie tibi
Pandaray jest offline  
stary 17-07-2006, 23:37   #416
Bamargera
Użytkownik Forum
 
Bamargera's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006
Lokacja: W łodzi pływam...

Posty: 38
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 24
Skille: 66/66
Poziom mag.: 5
Bamargera ma numer GG 1351444
Domyślny

Ten loot to przesada! :/ Jak knight blokuje potworka to dostaje najmniej expa! I co? Zblokuje demka shooter podbiegnie i przy farcie ma mpa! :/ Chyba napisze do CIP zeby to zmienili :/
Bamargera jest offline  
stary 17-07-2006, 23:40   #417
malkolm
Użytkownik Forum
 
malkolm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ajron 88
1. Sorc stanie sie zabojcza bronia.
Zauwaz, ze jest to bron obosieczna. W tym ukladzie mam kazdego sorka (do lvl ok 100) na 2 x sd + 2 x bolt. I nie pomoze mu nic, chocby nie wiem jakim zygzakiem s*******al.
__________________
"W zeszłym roku o tej porze padał deszcz."
malkolm jest offline  
stary 17-07-2006, 23:41   #418
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.T.E.K.
Jest druga strona medalu. Wszyscy myślą, że battle na ludzi tylko dla pvp/pk. A ja dam sobie ślepą kiszkę uciąć, że po tygosniu od update'a wyjdzie nowy który specjalnie na pvp da 5+ sekund exhausta.
Niewarzne czy jest 2,4 sekundy czy 5 sekund exausted (chyba kazdy potrafi sie uhnac w 2,4 sekundy recznie ?) , chodzi o to ze teras kady bedzie trafilam 100 % strzalow co = smiercia jesli wysokolevelowy sorc zaatakuje nisko poziomowego kinight , lub w wypadku gdy knight potrafi sie wyleczyc , bedizie to ogromny uh waste , nie , dziekuje.
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 17-07-2006, 23:42   #419
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nataniel
do noobowaty mistrz

pff koles to ty sie czytac naucz kazdy sie doczyta jak napisze o zamiast ó

A propo upadate nei przejmujcie sie tak.
Bedzie doprze, musi byc
LOL
Nie o to mi chodzilo.
Jakbys byl chociaz troche inteligentny to bys zauwazyl ze napisales "muwie" zamiast "mowie" badz "mówię". -.-
noobowaty mistrz jest offline  
stary 17-07-2006, 23:42   #420
browomir
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wszyscy mowia, ze sorc bedzie zabójczą bronią bo będzie mógł strzelać runami z okienka 'battle' , ale czy ktoś pomyślał z kąd sorc zdobędzie sporą ilość soul points'ów aby mieć run pod dostatkiem ? Bo jakoś mi sie nie widzi ze przez te zmeczenie duzo souli nabije.A w sklepie raczej nie opłaca sie kupować. To dotyczy sie także providerów bo z kąd ci zrobi jak nie ma souli,i musi odczekać X godzin aby móc wpęłni poexpić.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:52.


Powered by vBulletin 3