Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-07-2007, 00:36   #101
Sorcer_Pips
Użytkownik Forum
 
Sorcer_Pips's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007

Posty: 261
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 70
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mx310 Pokaż post
Update 7.6
-Tańsze mana fluidy
Mogę wiedzieć ile przed tibią 7,6 kosztowały manaski? Grałem wtedy drutem ale nie pamiętam ; o
__________________
(\(\
(>'.')
(~(")(")

17:23 Dziadek Do Orzehuw [8]: HO OTWORZE CII

23:50 Golderax [37]: kurwacka jak na zlosc 4 % do leveala i expiel man aposio ncave a fooda nei ma ;/

10:30 Aleethya [99]: popirtfolonr
10:30 Aleethya [99]: popierdolone*

21:09 Rodelar Fingun [40]: Rio de Janero jest w australi?

Blan Rien [36]: 12:05 Blan Rien [36]: omg
Olga of Guardia [8]: i buy omg offer
Blan Rien [36]: lol xD 12:05
Olga of Guardia [8]: no lol i buy omg
Sorcer_Pips jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2007, 04:34   #102
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Update 7.4:
-Wprowadzili Faraony
-Zmienili szybkość GS
-Wprowadzili zmiany w wygladzie itemków
Do Tibii dorwałem się w czasie 7.2, o ile się nie mulę, jedyną zmianą jaką pamiętam z update 7.3 to skasowanie możliwości blokowania GSa e-bombami, co swoją drogą odcieło mi drogę do szybkiego expa moim druidem ;] ale mniejsza z tym. Update 7.4 nie przewidywał takiego czegoś jak balans postaci o m.in. z tego powodu zasługuje na miano jednego z lepszych update
Cytuj:
Update 7.5
-Wprowadzili Tiquande
-Wprowadzili bardzo duży respawn Hydr co spowodowało spadek cen i zepsucie gospodarki wielu światów.
-Wprowadzili system soul pointsów
Tiquanda, kolejny nowy teren, i co ważne duży. Kończą się na pewnie okres czasy, że spawny są zawsze zajęte. Jeżeli chodzi o respawn Hydr. Gdyby gospodarka była utrzymana w ryzach, nie doszło by to czegoś takiego. Przecież można nawet teraz sprzedawać Fire Sworda za 15k
Cytuj:
Update 7.6
-Wprowadzenie Wandow i Rodow dla Maga i Druida.
Moim zdaniem całkowita porażka imbalans profesji w stosunku do paladyna i knighta
-zmieniony system czarów
-Tańsze mana fluidy
-Całkowicie zmieniony wyglad otoczenia
Update ten zepsół Tibie przez niego Mag i Druid stał sie najłatwiejsza profesja
która bez wysiłku mozna wbic 100 lvl w 2 miesiace.Mineły czasy kiedy Druidem i Sorcererem grało sie najtrudniej ale za to na wyższych lvlach expilo się najszybciej
Wandy to coś, czego mi zawsze w Tibii brakowało. Wszak mamy do czynienia z MAGAMI, a wszelkie fantasy przyzwyczaiło nas do tego, że mag ma brodę, kapelusz i kostur którym sieka na prawo i lewo... Zmienienie systemu czarów było dobrym rozwiązaniem, idącym bardziej w stronę 'realizmu' 7.6 był zresztą pierwszym update balansującym postacie i to warto zapamiętać do dalszych wniosków
Cytuj:
Update 7.8
-Wprowadzenie Liberty Bay oraz Nowych wysp
-Nowe expowiska dla Knigtów (żółwie )
-Nowe expowiska dla Magów (Wyspa z Hydrami i GSami)
-Wprowadzenie Nowego systemu PvP
-Nowe Outfity
Jeden z gorszych updatów dla graczy ze światów PvP przez wprowadzenie nowych expowisk umożliwiło to Knightom zdobywanie lvlow o wiele szybciej.
Co zmniejszyło troche balans miedzy profesjami.
Wprowadzenie nowych spotów nigdy nie powinno być brane jako element związany z balansowaniem postaci. Tym elementem powinna być ilość/szybkość zadawanych dmg oraz wytrzymałość a nie to czy mam gdzie expić... Jeżeli chodzi o balans jest to całkiem neutralny update, za to wprowadza wiele ciekawych zmian i nowinek jeżeli chodzi o lokacje.
Cytuj:
Update 7.9
-Wprowadzenie PoI i questów z nim zwiazanych
-Wprowadzenie Goblinów na świeta.
Update ten bradzo zepsól klimat i tajemniczość Tibi. Dotąd itemy takie jak Teddy Bear Panda Bear stały sie bezwartośćiowe.W Tibi zostało coraz mniej Rarów o których marzył każdy gracz.
Misiek zawsze był dostępny, wystarczyło nie popaść pokusie SoVa przy Anni. Co do rarów, to zależy, moim zdaniem nie powinno być tutaj przedmiotów całkowicie nieosiągalnych. Na każdą rzecz powinna być możliwość zdobycia, ale na pewno nie przy tym systemie questów i mob-droppów
Cytuj:
10 urodziny CipSoftu
Totalna porażka firmy wprowadzenie prezentów z których wypadaja Rary oraz ogromna ilość śmieci.Po tym wydarzeniu ceny itemów na wielu światach spadly.
To ocenia każdy jak chce, dla mnie to była jakas promocja, rary aż takie straszne to to nie były, E-Plate raczej ci z prezentu nie wypadnie...
Cytuj:
Update 8.0
-Nowy długo zapowiadany balans profesji
-wprowadzenie Svagrodu
-Drop Rarów z potworów np:Crystal Mace
-Nowy Outfit
Chyba najwieksza porażka CipSoftu długo zapowiadany balans profesji spowodował odwrócenie ról.Po tym updacie Knight i Palladyn stali sie najpoterzniejszymi profesjami a postacie magiczne nie potrzebne.
Powiem tutaj, że czytanie Ojca Chrzestnego może czegoś nauczyć, na przykład tego, że lepiej patrzeć dalekosiężnie, bardziej w przyszłość... Fakt, update skasował magów równo, ale zauważcie, że przy 7.6 dopiero rozpoczynał się balans. Człowiek uczy się na błędach, test serwer otwarty jest tylko tydzień i raczej jest to pk-serwer a nie test więc CipSoft nie miał ŻADNEJ innej możliwości na SPRAWDZENIE swoich pomysłów jak po prostu wporadzić je do gry i zobaczyć co z tego wyjdzie. Wyszło to, że mag wymiatał na całej lini, czas to naprawić i skończyło się tak jak się skończyło, ale to nie oznacza, że balans został zakończony! za rok, max 2 pojawi się kolejny update nastawiony na balans. Taka rzecz nie ma prawa skończyć się na 1dnym update! Trzeba to zrozumieć!
Cytuj:
Podsumowując Tibia staje sie gra dla coraz młodszych. Staje sie coraz łatwiejsza przez co sciaga wiele mlodszych ludzi ale z updatu na update odpycha bardziej doświadczonych graczy.
Doświadczonych graczy nie odpycha wiek nowo przybyłych ale ich zachowanie. To nie wiek jest problemem ale ogólne chamstwo polaków i tyle...
Cytuj:
Podsumowując Tibia powinna stać sie trudniejsza grą ,a nie Hack& Slashem może wtedy może wroci jej stary klimat.
Tibia i H&S?! Rozy, ale turlam się ze śmiechu... A trudność =/= klimat... Klimat tworzą gracze, a jeżeli są nimi rozwydrzone, chamskie i pyskate małe polaczki, szwedziki, brazylijczyki to nie ma innego wyjścia...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Laleczka voodo Pokaż post
NIE CHCESZ NIE GRAJ !!!!!!!!!!!NIKT PLAKAC NIE BEDZIE
Genialne motto który każdy nób ma gdzieś... -.-" Warto to wrzucić na stronę główną przy każdym update...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo Pokaż post
jak zobaczyłem że knight ubija cyca na hita i Mino guarda też na hita a miał 24lv to poczyłem sie tak jakbym zjadł gówno
bon apetit... a na przyszłość, używajcie bardziej unormowanych metafor ok?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gladius Pokaż post
Powinni usunąc profesje druida.
Mag dostałby wtedy wszystkie czary druida i byłby tak samo wartościowy jak knight i paladyn teraz.
Zróbmy krok dalej, 1oo% wyrównanie profesji, polecam skasowac wszystko i zrobić profesję Battle Mage i po problemie... -.-" Powinno się jak już wprowadzać nowe profesje a nie kasować stare...
Cytuj:
Tibia w tej chwili to gra dla noobow, nie zostalo praktycznie nic z klimatu sprzed 2 lat gdy zdobycie chociaz 30 lvla bylo juz osiagnieciem a np. na of quest chodzilo sie w 15 osob i kazdy sie bal zeby nie pasc.
Tak nie było 2 lata temu, tak nie było nawet 3 lata temu, to gdzieś z okresów tibii 6.x...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 18-07-2007, 04:58   #103
Kiepa
Użytkownik Forum
 
Kiepa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2007
Lokacja: polska

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pusio
Profesja: Rookstayer
Gildia: bez gildi
Świat: celesta
Poziom: 19
Skille: 20/24
Domyślny

Wszyscy płaczą o ten upade , lecz looknijcie czy było fair przed upadem jak knight siedzial godzinami na zółwiach a sorc ubijał demce? a i tak w tym upade sorc jest mocniejszy od knighta i mi tu niepierdolcie ze jest tak żle jak i tak jesteście mocniejszy od kina
__________________
Akcja Stop Glupim Tematom

Jesli jestes przeciwny tworzeniu glupich tematow np:narzekajacych na upade 8.0
Skopiuj to do swojego opisu
http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=103055 napisz mi notke


http://www.fasole.pl/default.asp?id=27395 << zarejestruj się mozesz zarobic na darmowego pacca
Kiepa jest offline  
stary 23-07-2007, 09:51   #104
Raziel4ever
Użytkownik Forum
 
Raziel4ever's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 34

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Castus
Świat: Titania
Poziom: 99
Skille: =/=
Poziom mag.: 66
Raziel4ever ma numer GG 3979069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiepa Pokaż post
Wszyscy płaczą o ten upade , lecz looknijcie czy było fair przed upadem jak knight siedzial godzinami na zółwiach a sorc ubijał demce? a i tak w tym upade sorc jest mocniejszy od knighta i mi tu niepierdolcie ze jest tak żle jak i tak jesteście mocniejszy od kina
Zgadzam się, chociaż gram druidem
Raziel4ever jest offline  
stary 26-07-2007, 02:09   #105
katja of isil
Użytkownik forum
 
katja of isil's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2006

Posty: 21
Profesja: Elder Druid
Gildia: White Army
Świat: Refugia
Poziom: 78
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Mówisz żeby nie porównywac m-levela do skilla? Chyba masz rację. Nie da się porównac pistoletu na kapiszony (m-level) do M90 (skill). Dzięki temu, z moim mizerniutkim m-lev 72 na który pracowałem sporo ponad rok biję obecnie z visa 140-180 (to 180, to jak mam szczęście). Za to knight, na ~40 levelu, ze skillem ~75 na który pracował ok. miesiąca potrafi z b-sworda uderzyć za 200+. Masz 100% rację, nie ma co porównywać. Ja nigdy w życiu nie zdołam zabić DL-a za cenę 1 UH lub kilkunastu boltów. Z "byle HMM-a" biję za 85-100 czyli mniej niż mój 26 lev palek ze zwykłych strzał. Z e-wave nie wychodzę ponad 400 (za 280 many!), o SD wole nawet nie wspominać. Tak, NIE MA CO PORÓWNYWAĆ...
Zgadzam sie w 100%, jak zobaczyłam hity mojego palla zanim jeszcze wbilam 60 dista , 0 waste koszty minimalne, wynoszę z tomba zawsze kasę i loot , bo capa wiecej mam niz magiczny,,,,Nikt mi nie powie że 62 mvl to nic ale pracowałam na niego długo , pallem skilowałam niewiele , a ostatnio skile się SAME nabijaja podczas ekspienia i już ,ze spearami moj kłopot polega na tym , gdzie zapakować loot,

Dobrze to ujał TibiaToDno

Obecnie palkiem ze skillami ,które robi sie 2 dni walisz tyle ile 100+ sorc z zakichanego hmm-a i to tez co 2 sekundy ,bo hmm to nie vis którego można używać szybciej !

Wiec weź sobie hmmową teorie i wsadź głeboko w poważanie ...

Ostatnio edytowany przez katja of isil - 26-07-2007 o 02:36.
katja of isil jest offline  
stary 02-08-2007, 15:36   #106
Cery
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 536
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Cery Cery ma numer GG nie mam gg Adres Jabbera do Cery Send a message via Skype™ to Cery
Domyślny

Najlepszy update to 8.0. Sorc był za dobry przez te ostatnie 2.5 roku.

Niech teraz chociaż sorc pocierpi te 2.5 roku .
Cery jest offline  
stary 06-08-2007, 00:33   #107
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

W tibie nie grałem od pewnego czasu (dość długo) jak widze kolejny update i jak zwykle głosy krytyki. Prawda jest taka ze cokolwiek zrobi CiPsoft i tak będzie źle . Zmiana systemu czarów wprowadzenie wandów uhhh na serwach full sorców drutów noob pk - cieżko było ustrzec się przed chamskim zachowaniem innych. Później nowe tereny i "boot" - wtedy właśnie przestałem grać - bo... byłem sorcem moje pvp było hyhy śmiesznie słabe ale... fajnie jest wiedzieć że wszystko zależy od zręcznych palców zimnej krwi wyczucia opanowania i strategi a ten bot - zepsół dla mnie owy system gra stała się zbyt "blondynkowa" (nie obrażając przy tym płci pięknej posiadającej owy kolor włosów). Obecny update hmmm najgorzej jest jak coś się daje i zabiera a tak jest w tym przypadku. Postacie magiczne czują się oszukane i nie bez przyczyny . Tłumaczenia typu - wy mieliście lepiej teraz role się odmieniły - są śmieszne . Przy żadnym z updatów siła uderzeń knighta/pala nie została zmniejszona (nawet niszczone speary - to utrudnienie w skilowaniu a nie zmniejszenie dmg). Bawiono się systemem czarów i dodano wandy ale jak sorc do 60 lvl siedział na rotach to było ok ?? (idąc tokiem rozumowania większości Polaków - nie myśli się byśmy my mieli tak samo dużo jak inni ale by inni mieli tak mało jak my ). Zaleta postaci magicznych (bynajmniej przed tym updatem) to możliwość wygenerowania najwyższego że wszystkich profesji dmg (w tym ukłon w stronę sorca) - zmniejszając dmg po prostu "kastrujemy" postacie magiczne. Widać kosmetyczny zabieg cipsoftu (do tej pory najwięcej faców to knighci ) czyli dodanie nowych czrów dla knighta oczywiście dla pacc. Nie wiem czy ktoś tego nie zauważył ale sorc/drut od paru lat nie doczekał się nawet 1 nowego czaru a tu pach knight/pal dostaje ich parę aaaano przepraszam i sorc dostaje siakieś enhant staff czy cuś na wten styl . Wolałbym juz roty do 60lvl ale chociaż później sorc by wymiatał aniżeli grać kastratem wbijając 40lvl w 8 dni

Podsumowując jako iż nie gram w tibie i szczerze update jak update pogracie przyzwyczaicie się bo i tak gracie dla przyjaciół a nie dla cipsoftu. Powodzenia
jastr jest offline  
stary 06-08-2007, 02:07   #108
Endrju9
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Do Listopada już nikt nie będzie narzekał.
w Grudniu czy styczniu i zimowy update, o jak źle, jak nie dobrze, nie gram, najgorszy update jaki był, jeszcze DMG pala i Knighta można było przeżyć, ale to?!

Każdy narzeka "To takie Polskie"
__________________
Mistrz PvP
Endrju9 jest offline  
stary 06-08-2007, 09:34   #109
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Update 7.5
-Wprowadzili Tiquande
-Wprowadzili bardzo duży respawn Hydr co spowodowało spadek cen i zepsucie gospodarki wielu światów.
-Wprowadzili system soul pointsów
Soulpointy byly w 7.6 dopiero razem z wandami
__________________

Cashtan jest offline  
stary 07-08-2007, 02:10   #110
Gatho Gokhinin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Wiek: 32

Posty: 215
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 110
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Domyślny

Nie, są od Tibii 7.5
Gatho Gokhinin jest offline  
stary 09-08-2007, 10:44   #111
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TibiaToDno Pokaż post
Albo twoje upośledzenie umysłowe sie rozwija i zatacza coraz to szersze kręgi albo ty po prostu masz IQ 10 letniego dziecka z neostrada za 25 złotych ,które kradnie loota ludziom i biegnie rozchichrany do rodziców sie tym pochwalić


Zrób sorcem/drutem 45 lvl w 2 tygodnie ,zarabiając przy tym ~100k i grając po max 8 h na dzień ,ok ?

Sorc ma robić masshunta hmm-ami ?
Puknij sie w łeb !
OBECNIE MAMY TIBIE 8.0 A NIE 7.4 ,DOTARŁO ??????? NIE MOŻESZ PORÓWNYWAĆ STAREJ TIBII DO NOWEJ BO TO ZUPEŁNIE INNA TIBIA BYŁA ,ROZUMIESZ TO ?!
Obecnie palkiem ze skillami ,które robi sie 2 dni walisz tyle ile 100+ sorc z zakichanego hmm-a i to tez co 2 sekundy ,bo hmm to nie vis którego można używać szybciej !

Wiec weź sobie hmmową teorie i wsadź głeboko w poważanie ...
1. Do pierwszej czesci twojej odpowiedzi nie bede sie ustosunkowywal - ona swiadczy tylko o tobie ;P
2. Wbilem 50 level sorcem w 10 dni i ba nawet zarobilem mniej wiecej tyle ile piszesz.
3. Kiedys sorce expili hmmami i jakos im sie to udawalo. A co takiego sie zmienilo w sile dmg miedzy tibia 7.4 a np tibia 7.9? Po wprowadzeniu taniej many po prostu wszystkim zaczelo sie oplacac expic z vis , no a teraz mozna by to zrewidowac i sprawdzic na nowo?
4. No i co z tego ze palek moze zadac wiekszy dmg? Jak i tak srednia ma mniejsza? Zreszta po twoim poscie widac ze nie tyle drazni cie ze sorc zostal udupiony tyle co ze inne profesje moga rownie ladnie poexpic.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 09-08-2007 o 10:45.
mago jest offline  
stary 09-08-2007, 11:01   #112
Grzesiek194
Użytkownik Forum
 
Grzesiek194's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
1. Do pierwszej czesci twojej odpowiedzi nie bede sie
2. Wbilem 50 level sorcem w 10 dni i ba nawet zarobilem mniej wiecej tyle ile piszesz.
...ponieważ
a) od 20 lvl botowałem na rotach pod liberty bay ew. larvach w ankh
b) od 20 lvl biłem demony ze znajomym blokerem na sdki miałem kase z innego chara - miałem duży fart lootowałem zawsze mpa?
c) Przez 10 dni zbierałem kase żeby sobie kupić postać?

Twoja wypowiedź jest żałosna.
__________________



Jeśli chcesz mieć podobny podpis pisz do mnie na PW .
Grzesiek194 jest offline  
stary 09-08-2007, 11:16   #113
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grzesiek194 Pokaż post
...ponieważ
a) od 20 lvl botowałem na rotach pod liberty bay ew. larvach w ankh
b) od 20 lvl biłem demony ze znajomym blokerem na sdki miałem kase z innego chara - miałem duży fart lootowałem zawsze mpa?
c) Przez 10 dni zbierałem kase żeby sobie kupić postać?

Twoja wypowiedź jest żałosna.
Na samych rotach czy larvach w 10 dni zarobisz ponad 100k - zmniejszajac to o koszty mf wyjdzie okolo 100k.

Posiedz dluzej niz 4h dziennie to wbijesz a bota to nigdy nie uzywalem - powiem wiecej - po nocach siedze po to by nie expic tylko kampic boterow takich jak ty
Ja nawet nie pomyslalem o bocie no fakt z botem wbilbym nieco wiecej i zarobil o wiele wiecej.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 09-08-2007, 11:40   #114
Grzesiek194
Użytkownik Forum
 
Grzesiek194's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Na samych rotach czy larvach w 10 dni zarobisz ponad 100k - zmniejszajac to o koszty mf wyjdzie okolo 100k.
Może na jakimś nowym świecie, bo na candi jakoś sobie tego nie wyobrażam. Poza tym bicie larv do szczególnych przyjemności nie należy... Druga rzecz, ja nie mogę sobie pozwolić na wysiadywanie przed kompem całego dnia i całej nocy .

Jednak przyznaję ci rację jest to możliwe o ile ktoś gra tylko po to aby być lepszym od innego. Mi wiekszą przyjemność sprawia granie po 2-3h dziennie niż ciągłe expienie przez 8-12h.
__________________



Jeśli chcesz mieć podobny podpis pisz do mnie na PW .
Grzesiek194 jest offline  
stary 09-08-2007, 12:18   #115
Dragon-Rook
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 06 2007

Posty: 46
Domyślny

grzesiek ja wiem jak on to robil, kupowal od hu sd mf itd i expil z waste ptem jakos kasa zalatwial ( ALLEGRO ROX -.- ) i i juz
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DrakoOsek Pokaż post
Ehh=P cHłoff!ekoOo $Chybk! I!e$teś =)=] JoOo$ch z m!en$!ąć gra=)=]=)=]
No Comment.

Cytuj:
12:05 Alvin Heshel [25]: buy DSM, MMS, BOH msg me venore
Allegro ROX -.-
Dragon-Rook jest offline  
stary 09-08-2007, 12:28   #116
Dragon-Rook
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 06 2007

Posty: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
4. A runy tak wypadly poniewaz obecnie nikt nie uzywa run atakujacych.... kiedys najwiekszym odbiorca byli rycerze (sorce tyko SDki), obecnie rycerze run atakujacych nie uzywaja praktycznie wogole a sorce SDkow tez nie uzywaja bo gdy przed update ledwo sie dalo wyjsc na swoje bijac z SDkow to po update gdy ich sila spadla znacznie (sila magi spadla tylko u high lvl, a to oni wlasnie uzywali glownie SDkow).

Przed upate rycerze stanowili 1/3 ogolu, obecnie stanowia grubo ponad polowe.
A na udany hunt potrzeba bylo przed update:
Paladynowi: kilka UHow, troche HMM lub GFB, duzo boltow.
Rycerzowi: mniej wiecej po rowno UHow i albo HMM albo GFB albo Explo (zalezy na co).
Sorcowi: pojedyncze UHy, troche GFB, HMM, Explo, SD, duzo fluidow.

Obecnie:
Paladynowi: Sporatyczne UH, troche mf, amunicja.
Rycerzowi: UHy i mf mniej wiecej po rowno (zwroccie uwage na zupelny brak run atakujacych).
Sorce: pojedyncze UHy, troche innych run, duzo fluidow.

Jak mozna zobaczyc sorce w sumie nie zmienily rynku, rynek run zmienil sie poniewaz runy atakujace ktore byly w duzej mierze uzywane przez rycerzy/paladynow obecnie przez nich nie sa uzywane a na UHy wzrosl popyt poniewaz pojawilo sie duzo wiecej rycerzy.


O Jezus i to mnie właśnie przybiło..niektórzy dalej próbują sellować ale nie idzie kompletnie ja sobie odpuscilem. Przed update to kwestia pól godziny zsselować 5 bp gfb albo góra godzinki a teraz ? Kumpel bp hmmow sellował 3 dni i moim zdaniem miał szczęście ! Widac na trade juz paniczne oferty "Sell bp hmm 1k" ale i tak nikt nie kupuje... Zobaczcie na trade ! Widzicie "buy bp gfb" "buy bp hmm" ? Nie ! wszedzie widac tyko " buy bp uh" buy bp of uh"

NIKT nie kupuje runek ofensywnych zadnych ! Ani sd, ani gfb, ani hmm, ani explo nawet i oczywiscie knighci i palle wydaja znacznie mniej teraz bo runki nie potrzebne ehh...

Aa i jedna rzecz co mnie denerwuje trcohe: Druid moze robic explo ?! Druid to postac razczej leczaca a nei ofensywan wiec skad do cholery explo !?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DrakoOsek Pokaż post
Ehh=P cHłoff!ekoOo $Chybk! I!e$teś =)=] JoOo$ch z m!en$!ąć gra=)=]=)=]
No Comment.

Cytuj:
12:05 Alvin Heshel [25]: buy DSM, MMS, BOH msg me venore
Allegro ROX -.-

Ostatnio edytowany przez Dragon-Rook - 09-08-2007 o 12:32. Powód: Błedy :P
Dragon-Rook jest offline  
stary 09-08-2007, 12:50   #117
Grzesiek194
Użytkownik Forum
 
Grzesiek194's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Dlatego sorc musi robić ihy! Ile razy chciałem pójść na dragi ale ihów brak na trade, a sam nie mogę zrobić .
__________________



Jeśli chcesz mieć podobny podpis pisz do mnie na PW .
Grzesiek194 jest offline  
stary 10-08-2007, 04:08   #118
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Nie wiem jak wyglada exp nowa postacia na etapie starego swiata - ja zawsze zaczynam grac nowa postacia od samego startu serwera i wierzcie mi wtedy :
1. by sie liczyc albo polec w pierwszej wojnie ;P musisz przyexpic na poczatku
2. Ludzi jest tyle ze 5k na rotach na godzine to nedzny strasznie exp.
3. zysk z rotow wynosi sie 2-3k na godzine kasy.
4. od wyzszego levela lejesz ez waste cycki ktore jeszcze wiecej kasy ci daja
To sa przyklady , i naprawde nie ma zadnego problemu z wbiciem takiego levela.

Jesli chodzi o postacie highlevelowe tibia polega na ciaglosci i doswiadczeniu na niczym wiecej.
Ad1 Doswiadczenie : wiesz co lac na danym levelu by miec dobry exp i w miare sie finasnowo nie uwalic a dobrze jak zarobisz.
Ad2 Ciaglosc : expisz monotonnie po 6-8h dziennie na tych potworach ktore ci podpowiezialo doswiadczenie (patrz pkt 1|)

A w ramach urozmaicenia sobie zycia czasami wybierasz sie na cos na czym masz waste albo kasy albo czasu.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 10-08-2007 o 04:11.
mago jest offline  
stary 15-08-2007, 20:12   #119
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Pewien czas dobrze miał mag to teraz pewien czas dobrze ma mieć rycerz? Bez sensu... A może lepiej zrobić tak żeby obaj mieli dobrze w tym samym czasie? :/ To na pewno jest wykonalne. CipSoft jest troszkę denerwujący. Mówią, że sorc i druid expią nawet po update dużo szybciej. Tak to prawda, expią dużo szybciej, tylko czemu do cholery mają mieć takie waste? To ja wole expić tak jak knight swoim magiem, ale za to na każdym expie na plus z kasą wychodzić. Bo teraz jeden dzień zarabiam, zbieram kase a na drugi wszystko tracę na exp. Takie balansowanie na mijankę nie ma sensu, albo wszystkie profesję mają dobrze, albo nie gramy wogóle! Bo takie "ery" są denerwujące. Raz ma dobrze sorc, to teraz niech ma dobrze knight! Czemu obydwaj nie mogą mieć dobrze?! Albo obydwaj źle?!

Pozdro
Kogutt jest offline  
stary 15-08-2007, 21:36   #120
katja of isil
Użytkownik forum
 
katja of isil's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2006

Posty: 21
Profesja: Elder Druid
Gildia: White Army
Świat: Refugia
Poziom: 78
Poziom mag.: 62
Domyślny runki

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Rook Pokaż post
O Jezus i to mnie właśnie przybiło..niektórzy dalej próbują sellować ale nie idzie kompletnie ja sobie odpuscilem. Przed update to kwestia pól godziny zsselować 5 bp gfb albo góra godzinki a teraz ? Kumpel bp hmmow sellował 3 dni i moim zdaniem miał szczęście ! Widac na trade juz paniczne oferty "Sell bp hmm 1k" ale i tak nikt nie kupuje... Zobaczcie na trade ! Widzicie "buy bp gfb" "buy bp hmm" ? Nie ! wszedzie widac tyko " buy bp uh" buy bp of uh"

NIKT nie kupuje runek ofensywnych zadnych ! Ani sd, ani gfb, ani hmm, ani explo nawet i oczywiscie knighci i palle wydaja znacznie mniej teraz bo runki nie potrzebne ehh...

Aa i jedna rzecz co mnie denerwuje trcohe: Druid moze robic explo ?! Druid to postac razczej leczaca a nei ofensywan wiec skad do cholery explo !?

Racja w 100%, kolega sorc zalamuje sie powoli bo robi runki a nikt nie kupuje , absolutnie nikt , jedyne runki , które sprzedasz zawsze i wszedzie to UHYi co poradzil mu mój kolega na gc -- zrób sobie druida jak lubisz runki robic,,,,,Niedawno kolega widzial na trade sd w cenie mniej niz 4 k,, a przeciez ile to many idzie ,Nie dziwie się , że tylu sorców dalo sobie spokoj , runek nie sprzedasz , kasy nie masz idziesz ekspic masz waste i nie zwraca sie za to co na ten exp wziales.
katja of isil jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:48.


Powered by vBulletin 3