Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-08-2012, 10:59   #1
vanarax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Tibia umiera, ale dlaczego?

Witajcie, coś nakłoniło mnie żeby poruszyć ten temat. Nie jestem jakimś zapaleńcem grającym w Tibie, lecz stwierdzam, że gra umiera, a niesłusznie.

Umiera nie tylko Tibia, ale mnóstwo dobrych gier, takich jak cabal, Perfect World, i wiele innych. Jeszcze gdzie inne gry które wymieniłem zjada komercha, tibia wcale nie jest do końca pay2win. Pacc daje przewage, ale nie jest tak, że z pacckiem musisz wygrać.

Mimo wszystko do czego zmierzam. Chce obronić tibie, bo wielu z was twierdzi, że jeśli ktoś gra w Tibie, jest dzieckiem i w ogóle, jedzie się po "tibijczykach" równo. A to niesłusznie, gra ma niepowtarzalny klimat, jest jedną z nielicznych gier, gdzie współpraca = sukces. I to ona wychowała tak naprawdę stare pokolenie MMORPGów. Dopatruje się w niej znakomitego rozwiazania, czyli siatki bitewnej (Tak pikselowata grafika ma swoje zalety). A siatka bitewna = taktyka, czego brakuje w dzisiejszych grach. Docencie Tibie, za klimat za współprace, grafika w grach to nie wszystko, w końcu liczy się dobra zabawa, a dobra zabawa jest wtedy, kiedy gramy ze znajomymi. Osoby które wstydzą się grać w Tibie bo koledzy będą gadać niech się przełamią, bo ta gra jest klasykiem, tak jak diablo 2, i inne. Mimo że grafiki nie moge porównać do diablo 2, nie moge tez porównać sukcesu twórców, ale Tibia ma klimat, i warto w nią grać.

Gram sobie dla zabawy na serverze Titania, gdyby znalezli się chetni mam server TS3/skype. Zapraszam chetnych do gry. Bo czasy kiedy na serverze bylo 800 osób mineły, ale nie pozwólmy Tibii umrzeć
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2012, 20:18   #2
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

W Tibię grało/gra wiele osób, niezależnie od wieku. Wystarczy spojrzeć na mnie, a znam również starsze od siebie osoby. Liczy się podejście, gra ta jest grą społecznościową, gdzie spotkać można wielu ludzi, zaś w przeciwieństwie do np. czata, można dodatkowo rozwerać się rozgrywką.
Wspomniałeś o Diablo II....uwielbiam tą grę, zabija ona mój czas, gdy nie ma mnie tu (oczywiście wraz z dodatkiem LOD).
Nie lubię rozmawiać o śmierci, więc nie napiszę czy Tibia umiera, czy też nie..... Dla mnie jest ona wciąż żywa...
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2012, 23:15   #3
Crunsher
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2008
Lokacja: nie znasz? tos noob

Posty: 90
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Unitera
Poziom: ?
Skille: ??/??
Poziom mag.: ??
Domyślny

przeglądałem trade na mainie, w niezliczonym spamie 8 lvli o sprzedaży cc za pieniądze dojrzałem coś takiego:
xx[zz]: 8 lvl is 80 % bot --'
yy:[256] same at 200 lvl ^^

po prostu teraz graczy jest bardzo mało, większość to automatyczne programy.
Szczegołnie na no-pvp....
kiedyś się na rooku targowało o każde 1 gp za mace, teraz normalni gracze robią "nowego" questa, a automatyczne programy są na ratach.
__________________
/\ WEZCIE TOM KREHE BO NIEWIEM CO WAM/\ /\ ZROBIE!!!

Crunsher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2012, 09:59   #4
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

@Up
Dokladnie =/
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2012, 17:44   #5
Me$z
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: W domu.

Posty: 313
Profesja: Knight
Domyślny

@2up dokładnie, kiedyś Tibia miała jeszcze jakiś klimat, teraz przez kolejne update'y niestety, jak dla mnie, go straciła.
__________________
________________________________
*Liczą się ludzie, a nie cyferki przy Nicku...*

Ostatnio edytowany przez Me$z - 31-08-2012 o 17:45.
Me$z jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2012, 18:50   #6
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez vanarax Pokaż post
Umiera nie tylko Tibia, ale mnóstwo dobrych gier, takich jak cabal, Perfect World, i wiele innych.
I co z tego, MMO to przeżytek.

Cytuj:
Jeszcze gdzie inne gry które wymieniłem zjada komercha, tibia wcale nie jest do końca pay2win. Pacc daje przewage, ale nie jest tak, że z pacckiem musisz wygrać.
Tibia jest w tym kretyńskim punkcie gdzie za darmo da się zrobić zbyt dużo rzeczy, aby zakwalifikować Tibię jako P2P, ale zbyt mało, aby uważać ją za F2P. To źle, ale Tibia i tak nigdy nie była konkurentem w głównym rynku MMO, najwyżej żarcikiem, a i to tylko w Polsce i innych Brazyliach.

Cytuj:
Mimo wszystko do czego zmierzam. Chce obronić tibie, bo wielu z was twierdzi, że jeśli ktoś gra w Tibie, jest dzieckiem i w ogóle, jedzie się po "tibijczykach" równo.
im cry. Tak, hejt na Tibię jest durny, ale co zrobisz? Ludzi nie przekonasz, możesz najwyżej się poddać i nie robić z igły widły, przecież nie robią ci wjazdów na chatę za granie w Tibię.

Cytuj:
A to niesłusznie, gra ma niepowtarzalny klimat
Nie, to ty masz niepowtarzalne wspomnienia związane z nią. Nostalgia z czasem z każdego gówna uczyni coś, za czym się tęskni i miło się wspomina.
Cytuj:
jest jedną z nielicznych gier, gdzie współpraca = sukces.
ha ha

nie
Cytuj:
I to ona wychowała tak naprawdę stare pokolenie MMORPGów.
Stare pokolenie MMO"RPG"(sic) to wychowywało się na Ultimie, Tibię mało kto zna.
Cytuj:
Dopatruje się w niej znakomitego rozwiazania, czyli siatki bitewnej (Tak pikselowata grafika ma swoje zalety). A siatka bitewna = taktyka, czego brakuje w dzisiejszych grach.
Więc przypadkowy geniusz trzeba zrównoważyć prymitywnością, to jest podstawą PvP będzie okładanie się jednym czarem, czarnymi kuleczkami i zwiewanie do PZ.

Tak naprawdę, wszystkie ciekawe rzeczy w tibijskim PvP opierały się kreatywnym wykorzystywaniu bugów.
Cytuj:
Docencie Tibie, za klimat za współprace, grafika w grach to nie wszystko, w końcu liczy się dobra zabawa, a dobra zabawa jest wtedy, kiedy gramy ze znajomymi.
Czyli nie jest to ani trochę ekskluzywne dla Piszczela.
Cytuj:
Osoby które wstydzą się grać w Tibie bo koledzy będą gadać niech się przełamią, bo ta gra jest klasykiem, tak jak diablo 2, i inne. Mimo że grafiki nie moge porównać do diablo 2, nie moge tez porównać sukcesu twórców, ale Tibia ma klimat, i warto w nią grać.
Trochę za późno na takie kazania, Tibia pada, bo nie ma w niej nic ciekawego.
Cytuj:
Gram sobie dla zabawy na serverze Titania, gdyby znalezli się chetni mam server TS3/skype. Zapraszam chetnych do gry. Bo czasy kiedy na serverze bylo 800 osób mineły, ale nie pozwólmy Tibii umrzeć
Rest in pieces.
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:50.


Powered by vBulletin 3