Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-06-2007, 22:19   #121
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

@up & 3xup.

Taa... a świstak siedzi i zawija...
a moze by tak cos sensowniejszego?
co do pvp... to bez sensu... chyba ze by jakąs specjalną arene do tego zrobili...
gdzie mozna by bylo rozgrywac takie "walki".
Cos slyszalem ze Master Slayer, dal taka propozycje na forum.tibia.com.

pzdr0.
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-06-2007, 19:31   #122
Kasopea
Użytkownik Forum
 
Kasopea's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007
Lokacja: England

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 22
Skille: duze
Poziom mag.: 9
Kasopea ma numer GG 5390639 Send a message via Skype™ to Kasopea
LOL Brakuje--> nie brakuje

A mnie to brakuje zcarow i depo. i wiekszej ilosci przestrzeni, co mi sie podoba to to ze nie mozna zabijac graczy przynajmniej nie madam co 10min
Kasopea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 19:38   #123
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

Najbarrdziej brakuje mi GM'ów, którzy mogli by zbanować bottera.
Nie wiem jak jest na innych światach ale na Morganie to poprostu dramat.
__________________






Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 14:56   #124
ROOKIE_MARIO
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy mi brakuje 5 rzeczy...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salvatore Pokaż post
Mi brakuje :
Demonów,
Zabijania innych graczy
Ciekawe, ciekawe. Pomyślmy... Podchodzi 60 level do początkującego 1. level'a i go dedzi...(no comment) Następne(Demony...) Masz w tym rację Demony muszą być na rooku(ironia). Będziemy go mieli na 2 hity z Katany i nam wypadnie MPA albo Mastermind Shield.

@Topic
Mi brakuje na rooku tylko tych rzeczy:
-zabicie MM( Minotaur Mage),
-Zabicie Ghoula,
-Zdobycie SS(Spike Sword albo Sword of Fury),
-No i oczywiście wejść w TP niedaleko MM (Minotaur Mage).
-Chcę też "pobić" "Sunrise" w level'u( nie możliwe, ale można pomarzyć).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2007, 23:28   #125
Maciektgk
Użytkownik Forum
 
Maciektgk's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Elite Team
Świat: Harmonia
Poziom: 60+
Skille: 7X/6X
Poziom mag.: 14
Maciektgk ma numer GG 8053742
Domyślny

Mi brakuje wykrywacza noobów, który mówił by który gość to noob i brakuje mi czaru który przyzywał by nowego potwora na rooku który nazywał by się Noobkiller i dedał nooby wykryte wykrywaczem.
__________________
fri notka blx !

Maciektgk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2007, 11:02   #126
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

Ja marzę o GH
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2007, 19:14   #127
walet-94
Użytkownik forum
 
walet-94's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2007
Lokacja: Polska

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Labdi
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 10/27
Poziom mag.: 35
walet-94 ma login Tlenu pik94@tlen.pl
Pergamin

Według mnie brakuje najbardziuej depo i czarów. Czary tylko niektóre, albo specjalnie stworzone nowe. wyobrażmy sobie któryś lvl na roku który wali z Exori lub SD`ków, a depoo w ograniczeniu do 100-200 itemów bo więcej na roku się nie ma itemów.
walet-94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2007, 19:24   #128
Rychulec
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A mi brakuje potworów....Jest ich za mało
Na nowym serwie trudno szczura spotkać
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2007, 12:16   #129
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez walet-94 Pokaż post
Według mnie brakuje najbardziuej depo i czarów. Czary tylko niektóre, albo specjalnie stworzone nowe. wyobrażmy sobie któryś lvl na roku który wali z Exori lub SD`ków, a depoo w ograniczeniu do 100-200 itemów bo więcej na roku się nie ma itemów.
No nie wiem, w podpisie masz noobom stop a piszesz takie głupoty, czary na rooku? Daj spokój. Antidote wystarczy. Depo by tylko spowalniało wyjście na maina a po to jest rookgaard. Po co 6lvl depo? Żeby sery i cluby chował? A po co? Jest bank i to wystarczy.

Jeśli mieliby coś dokładać to tak:
Nowy bankier - doskonale wiemy jak wyglądają kolejki do bankiera, czasmi to 15 minut się czeka.
Kurczaki - przenieść z miasta na północno - zachodnią część wyspy (koło wasp tower). Ograniczy to ilość tz feather-botterów na 1 lvlach.
Stamina - ograniczyć do 15h, tyle czasu wystarczy spokojnie aby opuścić rook, a ograniczy to botterów na ratch
Noclegownia u Amber - możliwość wynajmowania łóżek, przydatna jeśli skończy ci się stamina (to akurat dobre dla Rookgaardianów)
Nowe tereny - rook jest początkiem, reklamą Tibii, należy więc zareklamować ją odpowiednio, np dodając na plaży dziurę do rozkopania wewnątrz której odnajdziemy katakumby stylizowane na piramidy z Ankrahmun, potwory oczywiście typowo rookowe. Dodać więcej pięter do górki ze ślepym orkiem, na samym czubku będzie lodowa kraina (potworki jakieś typowe dla rooka ale jednak inne, np winter wolf, czy dzwiedź polarny), na końcu lodowej krainy zagubiona dolina wyglądająca jak dżungla z Port Hope, potwory typowo rookowe. Nie popsuje to rooka, a ludzie zapragną zobaczyć podobne tereny na mainie.
Nowe bossy - Sheng jest za twardy dla większości newbe, nie posiadają wystarczającego doświadczenia i wolą się okradać niż walczyć ramie w ramię. Dlaczego by nie dodać nowych łatwiejszych bossów? Np:
Anakonda - boss - wąż (pomysł darushu) na stronie dla pacc w dziurze z węzami, hp: 55 exp 40 - truje od 5 hp
Worg - boss - wilk, dziura na północnym zachodzie rooka na facc, hp 60 exp 40 loot: wolf fang necklace (very rare) i wolf paw
Bombardier Beetle - boss - bug, bugi pod All Dee, hp 60, exp 40, atakuje raz kiedyś explozją na 1sqr (1-15 obrażeń) loot: 5-10 wisienek, 10-25 gp, stuffed bug (very rare) - nowy itemek, taka mała wypchana biedronka, typowa ozdoba/trofeum za zabicie bossa
Araneus - boss - poison spider, poison spider hell, hp 55, exp 50, trucizna od 5 hp, summonuje 1-2 zwykłych spiderów. Loot: 1-10 gp, Araneus silk ( very rare, taki jak z GSa tylko całkiem bezużyteczny )


Oki koniec bo sie za dużo rozpisałem, część pomysłów zaczerpniętych od gildii AoR i ewentualnie nieco zmienionych...
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2007, 13:21   #130
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

... albo? Pospolitego scorpiona.
Pewno wielu z Was by stwierdzilo, ze na rooku to jest smiertelne dla graczy 1-8 lev. No ale zmusilo by to do noszenia 'antidote runes' (gdybys oczywiscie mial chec stanieciem z nimi 'oko w oko').
Byloby to takze duze urozmaicenie dla Rookstayerów... My Rookstayerzy tragamy ze soba tylko i wylancznie Life Fluid'y. Co do 'antidote runes'... to bardzo rzadko a jak juz tak to w ilosciach nieprzekraczajacych '2'. Skusilo by to do noszenia ich wiekszej ilosci... tylko ze by byl problem, bo nikt by niechcial na nie isc.
Albowiem i na to by byla rada... wystarczyl by nowy teren w 'poison cave'
A dokladniej, idac do areny z Rotwormem, na samym koncu... schodzilo by sie w dol, i bylby tam jakis korytarzyk z kilkoma osobnikami Na koncu - skrzynki z nagrodami. 100gp - 10 poison arrows - wedding ring - ewentualnie scarf.

Dobrze by takze zrobil jakis resp, do dwoch carrion wormów gdzies za gorami za lasami...

Co do amazonek niemam nic przeciwko... jednak twierdze ze co za duzo to nie zdrowo dla Rookgaardu... i owe troche zepsuly by ten klimat. Chociaz gdyby sie pojawily... jak juz powiedzialem: niemialbym nic przeciwko.

Ale co najwazniejsze... Nalezy zmienic dialog z Blind Orc'iem.
Bo ilez razy chcac kupic wieksze ilosci strzał... bylismy to niejednokrotnie 'muted', albo schodzilo nam na zakup 400 strzal... kilka minut.
Czyz nielepiej i niepraktyczniej, byloby dodac do rozmowy 'cyferki'?
Zeby juz niepisac 'goshak pixo' (10 strzal), tylko np. 'goshak 400 pixo' (400 strzal)?

Moze to update cos zmieni bardziej znaczacego na Rookgaardzie, niz wprowadzenie nowej grafy.
Ja juz osobiscie ze spelnieniem ostatniej propozycji bylbym szczesliwy.

See Ya.
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 21-06-2007 o 13:25.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2007, 13:45   #131
Grimer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 80
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia 4ever
Poziom: xx
Domyślny

hmm....depo, mogło by byc chodz pare skrzynek ( tłok przy nich byl by zapewnie ooooogromny ale co tam ).
Troche nowych terenów dla pacc jak i facc w podziemiach( np.nowe tajemnicze miejsca )
Więcej zagadek (ktore da sie rozwikłac) i ciekawostek...
__________________
szacónek ludzi ulicy!11 joł joł
Grimer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2007, 14:02   #132
Mowicz
Użytkownik Forum
 
Mowicz's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2006

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Gildia: Nie Gram
Świat: W
Poziom: Ten
Skille: Shiiiit
Poziom mag.: !!
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
Zaraz ktos napisze - oooo odezwal sie czolowy Botter (juz sie przyzwyczailam do tego okreslenia =] )
PeZet Dr. =]
Hmm wlasnie dlaczego debówke nazywacie Botterką?Nigdy nie bottowała a wiedzcie pamietam ją z czasów 38-go lvla..Nie ma czego zarzucać na temat botów,jednak nie wiem czy sprawa MC jest prawdziwa ale pamietam jak cie z 5 razy Przyłapałem jak Ridguimem i debovą byłaś zalogowna w 1 chwili,może 2 kompy któż to może wiedzieć,lecz przy podejściu do testu na Tutora nie powiesz ze robiłaś to do końca legalnie..lecz i tak nie zdałaś . Ale naprawde apeluje do ludzi o nie nazywanie Jej Botterką ponieważ nią nie jest.Sry za lekki offtop..



() ./\. ()
\______/
Mowicz
__________________
12:08 Knajcik Adi [12]: jednak to prawda ze ci co maja pacca to ich mama nie kocha
Mowicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2007, 16:05   #133
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Instynkt
Zdaję sobie sprawę, że to są tylko pobożne życzenia, na tym polega chyba ten temat

Jak rozwiązać bankiera? A proszę bardzo, może tak jak kapitanów statków? Rozmowa z kilkoma ludzmi "Hello, please can you deposit 400 gold?"/"Hello i want to withdraw 400 gold".

Kurczaki, a co będzie przeszkadzało żeby były poza miastem? Może i ją jak króliki jeśli chodzi o exp, ale dają jeden itemek który jest potrzebny do addona, tak na rooku jak i na mainie. Ludzie ustawiają boty na 1lvlach i zbierają całymi dniami pióra. Mów sobie co chcesz jest to nielegalne, a zbanowanie wszystkich botterów niemożliwe, bo zakładają kolejne postacie. Raportowanie tutaj nic nie daje.

Stamina - nie mówie 3h bo tyle nie zajmie newbe wyjście z rooka, potrzebują oni znacznie więcej, a 15h to wystarczająca ilość. Pokaże to teżnowym co ich czeka jak wybiorą sobie profesję. Na mainie 50h staminy jest dobre, nie potrzeba tego zmieniać. A raportowanie botterów? Można oczywiście tylko po co robić prace GMom, niech się zajmują poważniejszą pracą niż botter na ratch, np h lvl dzielący konto.

Noclegownia - ograniczyć spanie do max 1-2h

Anakonda - dziura na pacc jest na bagnach i w środku w dziurze również są bagna
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:36.


Powered by vBulletin 3