Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-05-2007, 22:40   #21
Drangir
Użytkownik Forum
 
Drangir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 119
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: --
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

Gdzyby dali w updacie rozwiązanie to by zlamili gorzej niż nie jeden thiev na ratach (2 expa i ser!!!111!1! jeah!) myślę że rozwiązanie już dawno jest. tylko my go nie znaleźliśmy
__________________
Yo, nigga
Drangir jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-05-2007, 23:02   #22
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiechoss Pokaż post
Lipa , gra na rooku stracila by sens ( o ile go ma ) wielu rookstayerow lubi rozmyslac nad tymi zagadkami a gdyby to sie skonczylo bylo by troche nudno


@up
maslo maslane ;p
Moze niekoniecznie gdyby np wiadomo by bylo jak wejsc do pokoju z ghoulem to nielada wyzwanie by bylo go ubic tak samo mozna powiedziec o mino mage.
Inaczej ze spike
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 03:04   #23
Kayoshi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Letni Update...

Letni Update powinien przynieść nowe facc expowiska i bramki levelowe powiedzmy 9lv +!
Mam dosyć tego że na mh wbijają się nooby z 2 lv a ja nie mogę nic zrobić (VNS potwierdzi tu moje zdanie). Dla rookstayerów powinny być specjalne miejscówki! Na tych miejscówkach były by także ciekawe questy jakieś ;p. No nie wiem, bodajże na brass armor, do zabicia ghoul ;p. To tylko mój pomysł.
@EDYCJA
Jeszcze wpadło mi do głowy takie coś:
Depo od lv ... powiedzmy 20... Ograniczyłoby to używanie mc na dp chary
Pozdrawiam, Jesion

Ostatnio edytowany przez Kayoshi - 14-05-2007 o 03:06.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 09:40   #24
Derwan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007

Posty: 5
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom: sux
Domyślny

Terenów z bramką lvl powiedzmy 9+ na bank nie dadzą, a jeśli już by mieli dać to conajmniej 50+ [teren dla pacc oczywiście] żeby sobie byle noob w 1 dzień nie zrobil rookstayera i poszedl tam noobować. Generalnie CIPSoft i tak w ostatnim czasie [a nawet ostatnim update] mimo wszystko umilił Wam [mówię do rookstayerów] po troszku nudę rookgaardowego życia, poprzez bank [mimo wszystko wg. mnie nie było to najmądrzejsze, mogli dać samą wymianę gp -> pc -> cc], bossów [AS, a z nim nowe przedmioty takie jak MLW, czy knife; czy Munster - rozwijając pomysł munstera mogli by wprowadzić 'najazdy' paru munsterów wraz z już istniejącymi najazdami ratów].

Co do qestów, choć sam jestem jednak sceptyczny to odkrycie zagadki zniknięcia SS jest conajmniej początkiem do rozwiązania drugiej części questów, jednakże nie sądzę, że zostanie to odkryte przez 'naszych' rookerów, gdyż, jak zauważyłem wolą oni zamiast na odkrywaniu tajemnic, czas spędzić na zaspamowaniu forum postami.

I może w tym update pojawił by się jakiś 1 silniejszy stworek, nawet nie koniecznie 'najazdowy', a zwyczajny mający resp gdzieś w trudno dostępnym miejscu [może MH, albo Goblin Hell]. Mam na myśli Mino Archera, są Minotaur, MM, AS, a godnym przeciwnikiem z pewnością byłby Archer, no chyba że CIP by zaszalał i dowalił coś naprawde Hardcore'owego, typu Elf Arcanist, czy Hunter... ale do tego jednak naprawdę niezbędna była by ta zakichana bramka lvl, jak wspomniałem 50+ lvl. Echhhh pomażyć zawsze można... No ale tak do codziennego expienia mogliby dać ciutek mocniejsze stworki, mam tu na myśli Dwarf [ew. Soldier], Bandit, czy nawet Valkyrie.

Ostatnio edytowany przez Derwan - 14-05-2007 o 09:45.
Derwan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 10:45   #25
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kayoshi Pokaż post
Letni Update powinien przynieść nowe facc expowiska i bramki levelowe powiedzmy 9lv +!
Mam dosyć tego że na mh wbijają się nooby z 2 lv a ja nie mogę nic zrobić (VNS potwierdzi tu moje zdanie). Dla rookstayerów powinny być specjalne miejscówki! Na tych miejscówkach były by także ciekawe questy jakieś ;p. No nie wiem, bodajże na brass armor, do zabicia ghoul ;p. To tylko mój pomysł.
@EDYCJA
Jeszcze wpadło mi do głowy takie coś:
Depo od lv ... powiedzmy 20... Ograniczyłoby to używanie mc na dp chary
Pozdrawiam, Jesion


No tak ale 9+ to moze nie quest na brassa gdyby byl to pewnie 50+ jak nie lepiej ale jakis monster co by sie go klepalo w kilka/nascie ludzi to nie głupi pomysl xd
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 11:10   #26
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Wiec o silniejszych potworach wedle mnie mozemy juz na starcie zapomniec. Po to tak naprawde nie ma sensu dla osoby ktora patrzy z boku. Dlaczego ?? Mianowicie, niektore servery sa przepelnione graczami grajacymi na rooku, ale na niektorych jest zaledwie kilku. Co przy dobrym potworku stanlowilo by nie lada problem z ubiciem bo nie wszyscy gracze chca wspolpracowac, a co za mi z 200 graczy z 5 lev.
Co do nowych terenow, facc jak zawsze chca najwiecej a najmniej daja tibi, najczesciej sa to nooby ktore maja 12 lev na rooku i jak im sie wydaja rzadza, sa tez wyjatki, ale i osoba z 100 lev moze byc n44bem. I trzeba sie zastanowic tez nad tym czy wlasciwie az tak desperadzko sa potrzebne te nowe tereny.
Nowe questy i bramki levelove. O tym drugim mozna juz zapomniec bo to rook, wiec nie ma szans, sensu, powodu by je tu dac. Quest jakis nowy mogl by powstac, mogl by byc to quest przypominajacy postmana w ilosci misji itp itd. A co by za niego bylo, tego sam wsumie nie wiem ... ale mogl by byc to quest ktory robi sie dniami z powodu np. ze jakas rzecz potrzebna do jego wykonania respila by sie raz na miesiac(jedna osoba jedna ow rzecz do wziecia na miesiac). A quest mogl by byc 2 fazowy, pierwsza czesc dostepna dla facc i pacc(oczywiscie z nagroda), a druga juz tylko dla pacc. Tak by bylo najsprawiedliwiej i naj realniej.
Ludzi sie uparli by to SS bylo latwiej zdobyc, lub by byl quest na Brass Armor. A skad wiecie ze SS juz nie mozna zdobyc? A po co wam Brass Armor? Poprostu ludzicie sie iz majac taka "kosiarke" i taka "klate" staniecie sie lepsi w te klocki? Wedle mnie to co aktualnie jest najlepszego na rooku z eq nie powinno byc zmieniane po przez dodanie czegos nowego mocniejszego. Mozna pododawac jakies rzeczy do kolekcjonowania, nowy rodzaj fooda ktory jest zadko dostepny czy cos takiego. A moze z ktorym update zostaniemy dodani oficjalnie do grupy profesji Tibi? Wedle mnie to by bylo to na co wielu o ile nie wszyscy z nas czekaja!
Napewno doczekamy sie kosmetyki, pewnie jakas czesc update ktora jest na rooku skapnie tez i na maina i na odwrot, poprostu bedzie to cos jak np. bank ostatnimi czasy, lub system ownera zabitego potwora.
Z domkami to juz wogole nie realne, a i tak naprawde nie potrzebne. Mogl by powstac budynek z np.4 pokojami do wynajecia jako guild pokoje, lecz w nich tylko stol, krzesla, piecyk, smietnik itp, bez loza-wkoncu to nie main.


Ci co zyja test Serverem to tez mnie dziwi, bo wkoncu 7 dni w roku(no wsumie to okolo 14 dni, 2xTS=14d dni zazwyczaj), to naprawde malo w skali roku. I jeszcze to ze mozna poznac, trafic na ciekawych ludzi. Na TS ludzie zachowuja sie jak zwierzeta, no to fakt mozna ich poznac dobrze i to z dobrej strony .... hyhy aby naprawde ??

PS. Ktos napisal ze MH i GH to naprawde trudno dostepne miejsca w sam raz na resp potworow, takich lepszych ... jak dla mnie to niezle koles dal mi sie posmiac, TRUDNO DOSTEPNE MIEJSCA ?? Hyhyhyhy no tak bo zdobyc 15 lev na rooku to ciezko by tam chodzic expic czy trenic...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.

Ostatnio edytowany przez Scobel - 14-05-2007 o 11:18.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 13:40   #27
Stavros
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No nie wiem. Nie sądzę aby nastawienie CIPów do Rooka się zmieniło. Tak po prawdzie działamy na ich szkodę. Więcej rookgardczyków = bardziej zapchane tereny = newbie się zniechęcają.. zanim wbiją ten 8 lvl.. i tak już dużo dostaliśmy w kązdym razie. Najlepsze co by mogło być to jakieś nowe tereny z wejściówką od 8lvla dla nas specjalnie. Bo kto ma wyjść to wyjdzie na 8. Nie blokowali byśmy terenów facc, pacc do 8 i oni byliby szczęśliwi.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 13:50   #28
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Jak dla mnie niewiele się zmieni, jeśli coś dodadzą, to najwyżej 1-2 rzeczy, prawdopodobnie dość małych.
Z resztą, może nie powinienem pisać "prawdopodobnie" bo po Cipsofcie nigdy nie wiadomo czego się spodziewać ;).

Osobiście najbardziej zadowolony byłbym z jakiegokolwiek użytecznego przedmiotu (cokolwiek, nowa broń (nawet nie najlepsza), klucz, jakaś część pancerza, pierścień, amulet, pojemnik, instrument), albo nawet nie użytecznego, ale z możliwością zbierania (jak rzadko wypadające owoce).
Najbardziej cieszyłbym się z np. kolorowego baga/bp (whatever) czy szalika (vide propozycja Master Slayera).

Oczywiście nie pogardziłbym nowym questem czy potworem, ale na to się nie nastawiam.

Ale jeśli nic z tych wymienionych zmian nie wejdzie w życie, to fajnie by było uaktualnić parę "wyglądów", np. wygląd marchewek, jabłek, łososia, ryb, niektórych broni etc.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, będę zadowolony z każdej dodanej rzeczy, lub prawie każdej zmienionej ;). Świadczy to bowiem o tym, że Cipsoft pamięta o tej małej wysepce :).
__________________
11:52 Oscarius Niveus [38]: you are like a little wood nymph or a rich hobbit
18:36 Gatao-brother [12]: main hunted
12:37 Gamemaster: Hamburger joppie is banished

nosane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 15:50   #29
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nosane Pokaż post
Jak dla mnie niewiele się zmieni, jeśli coś dodadzą, to najwyżej 1-2 rzeczy, prawdopodobnie dość małych.
Z resztą, może nie powinienem pisać "prawdopodobnie" bo po Cipsofcie nigdy nie wiadomo czego się spodziewać .

Osobiście najbardziej zadowolony byłbym z jakiegokolwiek użytecznego przedmiotu (cokolwiek, nowa broń (nawet nie najlepsza), klucz, jakaś część pancerza, pierścień, amulet, pojemnik, instrument), albo nawet nie użytecznego, ale z możliwością zbierania (jak rzadko wypadające owoce).
Najbardziej cieszyłbym się z np. kolorowego baga/bp (whatever) czy szalika (vide propozycja Master Slayera).

Oczywiście nie pogardziłbym nowym questem czy potworem, ale na to się nie nastawiam.

Ale jeśli nic z tych wymienionych zmian nie wejdzie w życie, to fajnie by było uaktualnić parę "wyglądów", np. wygląd marchewek, jabłek, łososia, ryb, niektórych broni etc.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, będę zadowolony z każdej dodanej rzeczy, lub prawie każdej zmienionej . Świadczy to bowiem o tym, że Cipsoft pamięta o tej małej wysepce .

Dobrze powiedziane popieram
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2007, 18:44   #30
Wiechoss
Użytkownik Forum
 
Wiechoss's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Poland

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Neo Thrill
Profesja: Knight
Gildia: -||-
Świat: Eternia
Wiechoss ma numer GG 3352375
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez vns.rlz Pokaż post
Moze niekoniecznie gdyby np wiadomo by bylo jak wejsc do pokoju z ghoulem to nielada wyzwanie by bylo go ubic tak samo mozna powiedziec o mino mage.
Inaczej ze spike
Tak ale pomysl ile noobow by zostawalo na rooku i kradli by exp nawet gdyby bylo cos dodane od 50 + lvl to i tak byla by lawina rookstayerow
Wiechoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2007, 18:56   #31
CzesioMS
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drangir Pokaż post
juz nie może pare lat temu, ale już nie. Teraz myślą:
"ej, jak damy im bossy to oni bendom się cieshyć. a jak damy im addonsy bendom cieszyc sie jeszcze bardziej i kupować PAKKA!!!!1111! zrubmy im kwezt na super itams, addonsy i bossy i bendom sie cieszyc i kupować PAKKA! bo jak im nie damy to nie bendom grac i nie bendom kupowac PAKKA" błędy celowe
Niestety tak jak powiedział kolega. Cipy kierują się tylko tym że ktoś kupi PAKKA chociaż może to i dobrze. Średnio na 100 rookstayerów powyżej 25lvl 30 ma PAKKA, a jeśli wprowadzą 1 ghoula który będzie sie respił raz na DWA tygodnie czy Mino maga to na pewno ta liczba 30 skoczy na 50-60
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 18:05   #32
Sakkub
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Lokacja: Zamość

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sakkub
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 31
Skille: 21/26
Sakkub ma numer GG 3375621
Domyślny

http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=1386365
Oto pare propozycji od bardzo szanowanej gildi na rooku, mogę wam powiedzieć to dzięki nim mamy trade-rookgaard
Według mnie wszystkie propozycje są genialne i bardzo je pochwalam.
Sakkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 08:06   #33
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Z tymi propozycjami od tej gildii, co dałeś, Sakkub, podchodzę sceptycznie. O ile nowe questy i miejsca mi się podobają, to "rookgard vocation" już nie. Czemu? Bo Rookgard to miejsce początku gry, a jego głównym zadaniem jest przygotować i zachęcić graczy do wyjścia na Mainland. Zobaczysz, każdy bo sobie brał taką klasę na samym początku gry (każdy!) i sens jej wprowadzenia będzie stracony.

[quote=Ujo;1464825]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nethalis Pokaż post
@up
Puknij sie w leb z tymi swoimi wypowiedziami. Piszesz to co si slina przyniesie na jezyk
a ty puknij sie jaja ...
kurde coś opcja cytuj sie zepsuła czy co
Jak ja uwielbiam takie "mocne" gadki... Aleś mu pojechał, pewnie poszedł sięjuż powiesić.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 16:06   #34
Sakkub
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Lokacja: Zamość

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sakkub
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 31
Skille: 21/26
Sakkub ma numer GG 3375621
Domyślny Rook Vocation

Ja jednak myślę, że propozycja jest trafna. Wielu nowych graczy zamiast mowić Rookgaard to mówią "pierwsza wyspa" albo inne głupie rzeczy (Rookgaardian-Rookgaard to wyraz blisko znaczny). Ten argument powinien zmienić wasze nastawienie do tej propozycji.
Sakkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 20:00   #35
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Po co ulepszać Rookgaard? To jest wyspa dla newbie, którą po zdobyciu 8 poziomu trzeba jak najszybciej opuścić... Rookstayerzy sux.

@Moderatorzy i Administratorzy
CipSoft też tak uważa
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 20:07   #36
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Po co ulepszać Rookgaard? To jest wyspa dla newbie, którą po zdobyciu 8 poziomu trzeba jak najszybciej opuścić... Rookstayerzy sux.

@Moderatorzy i Administratorzy
CipSoft też tak uważa
Może dlatego, iż rook jest reklamą Tibi? To jest pierwsze spojrzenie potencjalnego klienta na produkt. On nie widzi maina, on widzi zapyziałą wioseczke. Teraz już jest lepiej ale nie idealnie. Jeśli osoba która ma kasę ma ją wydać na Tibie, a nie na np WoW musi mu się ten pierwszy rzut oka podobać.


Co do propozycji? Całkowicie zgadzam się z propozycjami Rookgaard Circle.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 23:17   #37
Candi
Użytkownik Forum
 
Candi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Rookgard nie jest żadną wizytówką i według mnie nic nie powinno być dodawane. Co teraz jeszcze tam chcecie? Postawić wam tam miasto, dodać czary już na rookgardzie, dodać nowe bronie, różdżki, powiększyć teren z 3x? Rook powinien zostać taki jaki jest i kompletnie nic nie powinno się do niego dodawać, a rookstaylerzy jeśli mają ochotę expić 5 godzin dziennie na trolach, bugach i minotaurach to życzę powodzenia i nie widzę w ich grze ani sensu ani przyjemności...
Candi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 23:44   #38
Drangir
Użytkownik Forum
 
Drangir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 119
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: --
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

ale dużo osób widzi. a wizytówką jest. To dla wielu graczy ostateczna decyzja czy będzie grał czy nie (a później czy kupi PACCa czy nie). Rookgard yest ważny ale nic nie pisaliśmy o bronach i czarach. przynajmniej na poważnie.
__________________
Yo, nigga
Drangir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 10:41   #39
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Candi Pokaż post
Rookgard nie jest żadną wizytówką i według mnie nic nie powinno być dodawane. Co teraz jeszcze tam chcecie? Postawić wam tam miasto, dodać czary już na rookgardzie, dodać nowe bronie, różdżki, powiększyć teren z 3x? Rook powinien zostać taki jaki jest i kompletnie nic nie powinno się do niego dodawać, a rookstaylerzy jeśli mają ochotę expić 5 godzin dziennie na trolach, bugach i minotaurach to życzę powodzenia i nie widzę w ich grze ani sensu ani przyjemności...
Nie widzisz tego sensu i przyjemności co nie oznacza że my teżtego nie widzimy. Skoro nabiłem 1,5kk expa na "bugach i trollach" to chyba coś znaczy? I na pewno nie to, że boimy się maina bo wielu z nas posiada postacie na main (w tym ja) i to na całkiem wyskich poziomach.

A jak możesz mówić, że nie jest wizytówką? A co widzisz pierwsze po założeniu postaci? Ja nie mówie to o wprowadzeniu wandów czy innych pierdół. Rook jest teraz wyważony ale nie zmienia to faktu że potrzebuje zmian. Np kurczaki powinny być przeniesione za miasto żeby choć trochę ograniczyć plagę botterów z facc na 1 lvl zbierających pióra. Chcesz jeszcze kilka przykładów?
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 11:27   #40
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Noo to jest problem z tymi kurczakami, taki koleś z maina nie ma kasy/chce zarobić, to ściąga tibiaauto albo inny badziew, ustawia żeby zabijał kurczaki i zbierał piórka, potem szybko wbija 8 lvl.
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:24.


Powered by vBulletin 3