Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-05-2007, 12:06   #1
Gabriel666
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Bot-y na rooku

Nic mnie bardziej nie irytuje na rooku jak goście którzy przy użyciu bota w ciągu paru dni robią 20, 30 lvl. Raportowanie ich do GM jest równie skuteczne jak pisanie na Berdyczów. Nie trapuje graczy, to dla nich robię wyjątek. Poza tym jest to dość łatwe, ale ważne jest ich dostatecznie wcześne wykrycie. Ja gram na rooku od czasu do czasu, a takie "szukanie" jest dość czasochłonne. Może by tak stworzyć system wczesnego ostrzegania i informować o takich przypadkach kolegów? A oni już zrobią z nim porządek. Lot może być interesujący! Mi z takiego gościa który jechał kilka dni 24 h/na dobę wypadło 2630 gp, 6 bear paw, 12 wolf paw i honeycomb !
Ja gram na Thorii. Oto przykłady z mojego serwera:
- Degum Lafis (dawca lota heheh) 29 lvl
- Kanin fan'skapet 38 lvl
Proszę o pomoc
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2007, 12:11   #2
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gabriel666 Pokaż post
Nic mnie bardziej nie irytuje na rooku jak goście którzy przy użyciu bota w ciągu paru dni robią 20, 30 lvl. Raportowanie ich do GM jest równie skuteczne jak pisanie na Berdyczów. Nie trapuje graczy, to dla nich robię wyjątek. Poza tym jest to dość łatwe, ale ważne jest ich dostatecznie wcześne wykrycie. Ja gram na rooku od czasu do czasu, a takie "szukanie" jest dość czasochłonne. Może by tak stworzyć system wczesnego ostrzegania i informować o takich przypadkach kolegów? A oni już zrobią z nim porządek. Lot może być interesujący! Mi z takiego gościa który jechał kilka dni 24 h/na dobę wypadło 2630 gp, 6 bear paw, 12 wolf paw i honeycomb !
Ja gram na Thorii. Oto przykłady z mojego serwera:
- Degum Lafis (dawca lota heheh) 29 lvl
- Kanin fan'skapet 38 lvl
Proszę o pomoc
Masz absolutna rację co do plagi botterów na rooku. Jak patrze na online counters i widzę typów co siedzą po 22h na dobę przez 5 dni to sie aż dziwnie dlaczego nie mają jeszcze bana. Widocznie GMy mają jakiśpowód dla którego nie banują takich osób.

Dawno nosiłem się z napisaniem poradnika "Jak doprowadzić do BANa dla Bottera!" i widzę że nadszedł już czas. Mam chwile czasu, więc idę po kawę i zabieram się do pracy. Zaraz edit....

Edit 1°
Pewnie sie zdziwicie dlaczego niby uważam się za jakiegoś "eksperta" od banowania botterów. Otóż mam już całkiem duże doświadczenie w tym zakresie. Na Titanii gdzie gram, dzięki naszej "sieci" wpadło juz kilkadziesiąt botterów, z czego 7 powyżej 25 lvla.

Edit 2°
Nasza organizacja nazywa się Anti Botter Titania RookPolice. Liczy ona kilkunastu członków "oporu", głównie Rookstayerzy.
Wygląda to w ten sposób, że każdy expi mniej więcej w innym miejscu, co jest oczywiste żeby sobie nei wchodzić pod nogi i nie zabierać expa. Takie expienie działa również jak "patrol" w poszukiwaniu BOTTERow. Jeśli znajdziemy jakiegoś to doprowadzamy do BANa, zazwyczaj trwa to od 2h do 2 dni.
W kolejnym edit: Jak rozpoznać bottera, jak ich skutecznie znaleźć....

Edit 3°
Jak znaleźć bottera? Wcześniej wspomniałem o patrolach, ale jeśli jest was mało może zająć wam to za dużo czasu. Z pomocą idzie stronka www.rookstat.com . Na górze strony wybieramy statystyki wg świata i klikamy na nasz świat.
Dla przykładu wybieramy server Aurea. Następnie przeszukujemy listę rookstayerów i zwracamy uwagę na awanse, które oznaczone są jako takie małe zielone trójkąciki, cyfra przy trójkącie wskazuje na to ile lvli w ciągu tygodnia dana osoba zdobyła.
Na serverze aurea widzimy niejakiego [char]Slaktar'barn[/char] który zdobył 2 awanse. To jest nasz potencjalny botter. Oczywiście nie każdy kto szybko expi jest botterem dlatego należy się upewnić.
W tym celu odwiedzamy stronkę http://www.pskonejott.com/ (co mi się wydawało że on jest GM a wyszło na to że się myliłem za dużo masła jem chyba)
Na tej stronie możemy sprawdzić ile kto gra. Po lewej stronie klikamy na Online Time Counter a następnie na Display Online Times.
Po prawej w pole "Char Search" wpisujemy imię postaci.
Naszym oczom ukazuje się coś takiego


W polach widzimy ile dana osoba siedziała online. Im bardziej czerwony kolor tym większe prawdopodobieństwo że siedzi na bocie.
Tutaj widzimy że siedział 2x po 18h. Dlatego możemy śmiało dodać go do VIP i systematycznie sprawdzamy czy nie siedzi na bocie. Po prostu gadamy do niego, lub też szukamy na "ulubionych expowiskach botterów" czyli: Raty pod All Dee, raty pod Lee Delle, Trolle na pacc, raty pod miastem, rzadziej poison spider hell.

Powiedzmy że już wiemy iż mamy bottera. Co teraz? Jedyny skuteczny sposób, POST NA GM FORUM.

Edit 4°
Jak napisać taki post? Zaraz podam piękny szablon który prawie zawsze sie sprawdza.
Najpierw wchodzimy na www.tibia.com tam wybieramy fora i klikamy na support board i dalej na Gamemaster forum. Na dole stronki klikamy na "new topick". I zaczynamy procedurę pisania

Jako temat najlepiej wpisać coś takiego: <Imię i lvl> - Cave Botter, online for <czas>.
Dalej w treści: Hello there Noble Game Masters! <trochę wazeliny nie zaszkodzi>
<imię i lvl> is cave botting on <All Dee rats, Lee Delle rats, Trolls.... niepotrzebne skreślić>
We need Your help to clean our server of cheaters. Botter have GM alarm and macro stop when GM on battle.
We was blocking him few times, and reporting on "ctrl + r".

Please help us as fast as possible.

Yours <
twoje imię>

I teraz wystarczy czekać na reakcję GMa. Jeśli wasz temat spadnie za nisko, prosicie kolegę aby cos dopisał do tematu, typu "Please help us" i temat ląduje na samej górze i tak z uporem maniaka. Jedynie potrzeba trochę cierpliwości. Prędzej czy później dostanie on bana.
Z doświadczenia wiem że zbyt częste odświeżanie tematu nie pomaga. Róbcie to co np 2h albo jeśli widzicie że na forum jest GM. Można to poznać po tym że odpowiada na inne tematy. Wtedy odświeżacie swój i BAH kolo ma bana.

POMYŚLNYCH ŁOWÓW.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 18-05-2007 o 14:08.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 12:14   #3
Cvonio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: De.Gie

Posty: 302
Stan: Niegrający
Imię: Zryty Ziom
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 73
Skille: 79/77
Poziom mag.: 6
Cvonio ma numer GG 1409154
Domyślny

zgadzam sie z wami
to jest szczyt hamstwa jak ktos jezdzi na bocie 24/h ;/
Cvonio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 12:42   #4
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Ja niestety też odczuwam ten problem....stymże to już przegięcie -.- przypomina mi się, gdy podczas okresu wielkanocnego boty latały po królikach[nie tylko na faccu] i zbierały jajka blocząc resp -.-

Ostatnio czekałem na GM'a 3h żeby jakoś zareagował namojego reporta[18lvl na ratach pod all-dee]i się nie doczekałem...a jedyne co mogłem zrobic to trapnac go tak żeby się tylko ruszac nie mogl...

btw. proponuję żeby ten temat stał się również listą botterów na poszczególnych światach?
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 13:33   #5
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

Ciekawy poradnik. Musze przyznać że o obecności tego Rookstayera z Aureii o którym wspomniałeś nawet nie wiedziałem. Wezmę go pod "lupę". Dzięki. =]
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 13:45   #6
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Edek Rozprowacz Pokaż post
Ciekawy poradnik. Musze przyznać że o obecności tego Rookstayera z Aureii o którym wspomniałeś nawet nie wiedziałem. Wezmę go pod "lupę". Dzięki. =]
Ty go pilnuj bo on siedzi na bocie, pod All Dee na ratach. http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=1654323

Tu masz temat na Tibia.com jak coś to tylko go odśwież, tematy które mają więcej niż jedna odpowiedź są bardziej wiarygodne. Najczęściej siedzi on po 15:00. Udanych łowów życzę.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 13:45   #7
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

No coz ja nigdy nie mam czasu na pisanie tematu na forum dla GM, ale stary ctrl+r tez pomaga. Przyklad moje zraportowania, zajelo one hmm 2 h zanim GM zareagowal.
"
Character Information
Name: Pheryz Edox
Sex: male
Profession: None
Level: 46
World: Nerana
Residence: Rookgaard
Guild membership: Demigod of the Instinct
Last login: Apr 27 2007, 22:16:45 CEST
Account Status: Premium Account


Account Information
Banished: until May 28 2007, 02:31:55 CEST because of macro use
Created: Feb 24 2007, 20:14:10 CET"
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 14:31   #8
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
No coz ja nigdy nie mam czasu na pisanie tematu na forum dla GM, ale stary ctrl+r tez pomaga. Przyklad moje zraportowania, zajelo one hmm 2 h zanim GM zareagowal.
"
Character Information
Name: Pheryz Edox
Sex: male
Profession: None
Level: 46
World: Nerana
Residence: Rookgaard
Guild membership: Demigod of the Instinct
Last login: Apr 27 2007, 22:16:45 CEST
Account Status: Premium Account


Account Information
Banished: until May 28 2007, 02:31:55 CEST because of macro use
Created: Feb 24 2007, 20:14:10 CET"
Czasami działa, to zależy od servera, bo GMy siedzą częściej na swoich ulubionych serverach. Na Titani niestety jak sie nie napisze posta to nic się nie zdziała
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 15:45   #9
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:46.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 16:38   #10
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zito Pokaż post
Wszystko ladnie i pieknie ale w teori... "boter -> report -> GM -> puff(ban)"
W praktyce zadziala to tylko i wylacznie jesli ów "boter" to przyglupi dzieciak ktory w zyciu nie widzial GM w akcji i/lub nie przeczytal instrukcji do bota.
Praktycznie kazdego bota idzie tak ustawic ze GM bedzie bezsilny. Nie ma co z tym stwierdzeniem polemizowac... testowane/obserowane nie raz i nie dwa...

Prawda jest taka ze wielce szanowny "CIPsoft" ma w <zadzie> to ze ktos botuje/sharuje/lamie_rules. Od poczatku istnienia tibi nie wprowadzili "ZADNYCH" zabezpieczen w kliencie przeciw ingerencji w dzialanie programu.
Wrecz dzieki swoim Test Serwerom umozliwiaja (prze)pisanie nowych botow praktycznie jeszcze przed wprowadzeniem update.
Wylapac WSZYTKICH boterow mozna przy kazdym update, a jesli sie uprzec to mozna w kazdej chwili.

Dlaczego tego nie robia? Cipsoft dokladnie zdaje sobie sprawe ze boty w jakims stopniu przyciagaja wiecej graczy do gry, a co za tym idzie do (ew) pacc.
Oczywiscie dla zachowania pozorow rozpisuja sie o przyjmowaniu nowych wspanialych GM, wciskaja jakies brednie o staminie, SP, i innych niewypalach. Nie ma sie co uszukiwac: GM(czlowiek) vs BOT(program)... zawsze przegra czlowiek.

Osobiscie mam juz dosyc Tibi takiej jak aktualnie. Jesli Tworca pobiera oplate i nie potrafi/nie chce kontrolowac swojego produktu, to kto ma to robic? Mam gonic i ubijac kazdego botera bo CIPsoft potrafi tylko wyslac niebieskiego ludzika ktory swoim 'kolorem' wylacza wszystkie boty? Dziekuje, nie za po to place zeby jeszcze za nich robote odwalac. Do przyjemnosci tez nie nalezy sciganie sie z boterami w zdobytym 'doswiadczeniu', itemkach, kasie...
Dokładnie, masz racje i to jest właśnie smutne. Bo jaki byłby problem dać "moc" GMowi taką żeby był CAŁKIEM niewidzialny? Albo żeby mógł przybierać dowolną postać (np monstera albo playera) ?
Ale nie jesteśmy bezsilni, ja się nie poddaje, tak samo moi koledzy. BOT program tak ale obsługuje go człowiek, a człowiek popełnia błędy. Jeśli popełni błąd to ja już go będę miał.....

Ostatnio właśnie był taki cwaniaczek, co dobrze wszystko ustawił i myślał ze mu nic nie grozi. Wystarczyło wjechanie na ambicje "coo tylko 200k masz? Kurde to ja bez bota mam 2x tyle. Ty nawet na bocie mnie nie dogonisz z tym expem." Po czym nie logowałem sie 2 dni no i kolo pękł, ustawił na noc siedział 20h no i go dorwaliśmy.

EDIT

A co powiecie na to żeby oprócz zamieszczania BOTTERów w tym temacie umieszczać również swoje "trofea"?
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 17-05-2007 o 16:44.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 17:19   #11
H.S.R.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
A co powiecie na to żeby oprócz zamieszczania BOTTERów w tym temacie umieszczać również swoje "trofea"?
No ja jestem za
na saphirze moim zdaniem botuje [CHAR]Rookstat[/CHAR] on niedawno mial 11 lvl a na nastepny dzien 19 o0
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 20:42   #12
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

DObrze też miec otwartego trade'a...
Po każdym banie GM daje ładną czerwoną informację na tym chacie, wtedy wiemy, że jest online.

Ostatnio miałem taką sytuację na refugii. Zobaczyłem, że GM online, a dosłownie przed chwilą widziałem bottera, puff ctrl+r report, Gm nawet nie pogadał tlyko po 10 minutach napisał "yes he was, ty" i sie odłączył xD 31 lv zfragowany.

Tak więc warto badać czy GM jest online zwykle jak kogoś zbanuje to nie opuszcza odrazu danego świata i mamy większą pewnośc, że ctrl+r się powiedzie...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 21:00   #13
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Mnie bedzie martwic tylko jedno, tzn juz martwi. Ze potem dzieki takiemu tematowi jeden na drugiego bedzie jechal bo tez ma lepszy lev to na pewno botuje ... Zreszta wedle mnie idea dobra ale za duzo serverow i noobow-i nie chodzi tu o boterow ale o tych co beda chciecli wrobic innych, moz enie przez ban ale ich dyskredytacje.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 10:55   #14
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

@do autora
Dzięki pokazanie nam problemu tego aktualnie (26 lev). Udało nam się znaleźć drugiego bottera na 80% są to chary jednego usera. Teraz kiedy pisze tego posta stoję koło jednego a Aqua Pal koło drugiego i czekamy na GM xD.

Edit: Obudził się (obaj). No nic trzeba poczekać aż do następnego razu .
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C

Ostatnio edytowany przez Edek Rozprowacz - 18-05-2007 o 11:10.
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 13:00   #15
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Mnie bedzie martwic tylko jedno, tzn juz martwi. Ze potem dzieki takiemu tematowi jeden na drugiego bedzie jechal bo tez ma lepszy lev to na pewno botuje ... Zreszta wedle mnie idea dobra ale za duzo serverow i noobow-i nie chodzi tu o boterow ale o tych co beda chciecli wrobic innych, moz enie przez ban ale ich dyskredytacje.

Dlatego podkreślałem żeby być w 100% pewnym i mieć na to dowody w postaci np "online counters". Wiele razy raportowano mnie jako bottera, strasznie mnie to dziwi, prawie cały swój czas poświęcam walce z nimi a tu ktoś mi takie świństwo robi. Ale jak GM pojawił się trzeci raz zatrzymałem go na dłużej i po rozmowie zrozumiał że to ktoś sobie jaja robi (Pozdro dla GM Elu _/)

A tak na marginesie polecam w http://www.pskonejott.com/otc_display.php wpisać kilka imion sławnych rookstyayerów , dziwi mnie jak oni moga siedzieć np 23h 15min i to np kilka dni pod rząd. Mi na studiach wpajali że człowiek jeśli nie śpi więcej niż 45h to w jego psychice mogą nastąpić nieodwracalne zmiany, a tu proszę! Siedzą!
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 13:11   #16
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Dlatego podkreślałem żeby być w 100% pewnym i mieć na to dowody w postaci np "online counters". Wiele razy raportowano mnie jako bottera, strasznie mnie to dziwi, prawie cały swój czas poświęcam walce z nimi a tu ktoś mi takie świństwo robi. Ale jak GM pojawił się trzeci raz zatrzymałem go na dłużej i po rozmowie zrozumiał że to ktoś sobie jaja robi (Pozdro dla GM Elu _/)

A tak na marginesie polecam w http://www.pskonejott.com/otc_display.php wpisać kilka imion sławnych rookstyayerów , dziwi mnie jak oni moga siedzieć np 23h 15min i to np kilka dni pod rząd. Mi na studiach wpajali że człowiek jeśli nie śpi więcej niż 45h to w jego psychice mogą nastąpić nieodwracalne zmiany, a tu proszę! Siedzą!
Wiec moge ci powiedziec ze sam osobiscie siedzialem po 48 h na tibi non stop online. Wiem ze to nei zdrowe potem czasem przez tydzien to odsypialem i dochodzilem do siebie, ale wszystko zalerzy potem od tego co pijesz i co jesz. No ale w tym przypadku to ewidentne botowanie. Ja siedzialem jak np PG jechalem ale to jeszcze przed stamina
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 13:23   #17
Devis
Użytkownik Forum
 
Devis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Black Hawks
Świat: Isara
Poziom: 27
Skille: ...
Poziom mag.: 8+
Devis ma numer GG 6830983
Problem

Ja widzialem 16 lvl bot na ratach :/ 16 lvl wybijal raty 1 lvlom... ehh...
__________________
17:51 Hajeva [14]: buy 10k for 1k
12:54 Lenack Aneiter [19]: SELL KANAPKA Z HELLMANSEM
15:28 Raphollas [16]: 11:03 Yu si Orszabal. gazu do gobilow jak do glesta goblin cave
18:44 Terrus [12]: Ja i piotrus jestesmy zebraczkami z carlin. Kto ma duze serce niech nam pomoze... poszukujemy pieniendzy i jedzeniajestesmy glodni i bezdomni , mieszkamy w depo kto nam pomoze. prosze.
Devis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 14:06   #18
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mioduch Pokaż post
Prośba z mojej strony. Nie wiesz, nie znasz się - nie pisz.

Od kiedy Pskonejott jest GM'em? ; *
Ooooo masz racje o.0 co mnie zdziwiło, mógłbym przysiąc że widziałem kiedyś jego imię na spisie http://www.tibia.com/support/?subtopic=gamemasterlist
o.0 teraz to się zdziwiłem.... może za dużo kawy XD a może kiedyś był

Za błąd serdecznie przepraszam, już poprawiam. Dzięki za kontrolę.

a może mi się skojarzyło z Erigiem ...... ale dziura

EDIT
Już wiem, to pewnie dlatego że za dużo masła żre masło to zuo!!1!
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 18-05-2007 o 14:11.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2007, 09:24   #19
Rookmasterek
Użytkownik forum
 
Rookmasterek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 11
Imię: Shrimpeye
Profesja: Rookstayer
Świat: Vinera
Poziom: 20
Rookmasterek ma numer GG 6651562
Domyślny

Niestety taka smutna prawda z botami :/. Na Askarze koles z 31 lvl jezdzil 24h. na dobe na bocie zaliczajac wkolko wolf cave i bear cave. Z kumplami zrobilismy trapa zlurowalismy wszystkie beary... Koles padl, ale botowal dalej, tyle ze gdzie indziej . Niestety dla niego ktos go znowu zbloczyl podlurowal spearmana i cos tam jeszcze, bot ten nie przechodzil po boxach i.... Zaganiacz Owiec (taki nick mial) padl znowu.
Jedyny skuteczny report na botera zakonczyl sie tak:

Name: Artenzo
Sex: male
Profession: None
Level: 34
World: Askara
Residence: Rookgaard
Last login: May 01 2007, 23:51:27 CEST
Account Status: Premium Account
Account Information
Banished: until Jun 01 2007, 01:41:42 CEST because of macro use
Created: Apr 10 2007, 02:19:04 CEST

Niestety takich przypadkow jest malo, a ich przyczyna jest za mala ilosc GMow :/
Rookmasterek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2007, 11:04   #20
Rogver
Użytkownik Forum
 
Rogver's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2007

Posty: 54
Gildia: Oldboys
Świat: Berylia
Domyślny

@Pan Klocek
Wspaniały poradnik. Chyba będę musiał z niego skorzystać, bo jakieś 2 miesiące temu na Arcanie zawitał Marleris... aktualnie ma 36lvl i botuje na ratach pod Lee Delle (nie jestem pewien czy dobrze napisałem)

@topic
A co wy na to, żeby wspólnie połączyć siły i dobrać się do Xaerooka? Chyba nie musze nikomu mówić kim on jest .

Btw. gz trofeów
Rogver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:50.


Powered by vBulletin 3