Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-12-2007, 00:02   #1201
AdiZgOlek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 07 2007

Posty: 212
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

jed@
Elo.
Witajmy po radosnej stronie życia
xD


Ale...
...O kurczę..normalnie wielki Crimmish próbował zrobić gildię. Miało powstać na nowo kkthxbye...Ale już Crimmish usunął ją.
AdiZgOlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2007, 01:05   #1202
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jed Pokaż post
@Ciri...

Daj już spokój. Powoli już nawet mnie nużą te pierdoły. Pierdolisz na forum dla samego pierdolenia. 140+ na Titanii? Nigdy nie wbiłeś 40+lv sam... Poza tym to wypisywanie o tych wszystkich imprezach, na których się pojawiasz jest żałosne. Zachowaj trochę godności w swoich wypowiedziach.

No i po wojnie. ;] W sumie dobrze. Nie było sensu dalej tego ciągnąć. Gratulacje dla obu stron.

Elo!
Jakich kurde imprezach :O?
Pisze sobie na forum, bo po to ono jest i w dupie mam Twoje zdanie, tak samo jak i Ciebie.
Co do levela: Ty tez nie .
A no wbilem 140 na Titanii, nie wierzysz to mozemy sie kiedys umowic na gg i sobie tam pogadamy.
Godnosc? Ty mowisz o godnosci? Osoba ktora wystawila na probe przyjazn miedzy mna a Filipem (ktora i tak przez ciebie szlag trafil)z powodu jakiejs posranej gierki? Mysl czlowieku...

@Kiniol
Widocznie mnie nie znasz ;]

@Nuriel
Wystarczylo pierwsze open battle na ktorym Wanted uzylo bota, a my dostalismy oklep, by podlamac morale druzyny. Potem wszystkie problemy przyszly "lawinowo".
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 10:41   #1203
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
@Nuriel
Wystarczylo pierwsze open battle na ktorym Wanted uzylo bota, a my dostalismy oklep, by podlamac morale druzyny. Potem wszystkie problemy przyszly "lawinowo".
Naprawdę łatwo się tłumaczyc. Szczerze mówiąc, jeżeli nie dopuszczaliście mysli, że Wanted będzie stosowac wszystkie chwyty, czy to czyste, czy nieczyste ( i watpię, żebyście Wy zamierzali inaczej ), to już na starcie przegraliście wojnę. Ale zwalanie winy na bota? Wystarczy obejrzec niektóre open battle, żeby zobaczyc że i bez bota Wanted daliby radę.

Śmieszą mnie też ludzie (akurat nie mówię o Tobie - chyba ), którzy byli w Wanted, robili dokładnie to co Oni, a po odłączeniu się nagle stali się "czyści" - i nie ma co gadac, Puni/LA stosowało wszystko to, co Wanted, a może i więcej, no ale Wanted było bardziej zgrane. Tyle
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 11:51   #1204
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Owneed Pokaż post
@ Ciri, z dnia na dzien jak widze twoje wypowiedzi to mnie krew zalewa... pierdolisz takie glupoty, bot- hahahha, wez ty sie ogarnij.
W dupie byles gówno widziales i trzaskasz farmazonami bo chcesz byc fajny ?

Pierdolisz ze ktos nie widzi zycia poza tibia, widzac twoje denne posty i ich ilosc zastanowil bym sie kto tu jest typem "No-Life"
Tylko, ze napisanie posta zajmuje mi okolo 2 minut, a Wanted granie w Tibie pare godzin dziennie ^.-. Diametralna roznica. Bylem w wojnie praktycznie od samego jej poczatku wiec stfu noobie ^^. Z reszta bodajze Urbexx sam powiedzial ze uzywaja bota ^.-.

@Nuriel
Hum, widac, ze nie grales nigdy 100+ i nie walczyles w wojnie... Wyjdz sobie na open battle to zobaczysz jak to jest jak przeciwnik uzywa bota. My bez bota musielismy M WALLOWAC przeciwnika zeby go wziasc w trapa i machnac combo. Wanted z botem nie musialo tego robic. Wystarczylo, ze wszedles im w pole widzenia combo lidera i juz leciala w ciebie salwa sdkow. Dlatego tez mielismy kupe w majtach jak trzeba bylo wyjsc do przeciwnika i m wallowac ich. Akurat mankament taki byl, ze Dragoholikus kupil za 300k i inva do Wanted Korsarza Kosiarza ktory byl ich szpiegiem. Niestety Drago dalej nie dal mu ani kasy ani inva. Hrhrhr, i tu jest dla niego plus . Wykorzystal go i olal. I bardzo dobrze .
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 13:34   #1205
Ise~
Użytkownik Forum
 
Ise~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006

Posty: 145
Stan: Usunięty
Imię: Weraxin
Gildia: Wanted
Domyślny

Podtrzymuje stanowisko, że w dupie byłeś i gówno widziałeś ... Korsarz Kosiarz to rl Draga i nie obiecywał on mu żadnej kasy ani żadnego inva. A, że wy jesteście lamusami (byliście) i przyjmowaliście każdego, kto się napatoczył to już wasz problem - nie nasz. A co do bota - pierdolisz farmazony, a wy też bota mieliście. Tylko, że nawet z niego pożytku nie umiecie zrobić i tyle. Jak chcesz wciskać, że nie mieliście i, że nie mam dowodów na to, o tak samo Ty nie masz dowodów na to, że Wanted niby miało.

Pozdrawiam ...
__________________
_/Wanted

20:20 Sir Pinio: sandra mokra ma, gdy heg jej buzi da

Obraźliwa to jest Twoja morda. : )
Ise~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 15:26   #1206
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Zgadza się, nie grałem 100, nie brałem udziału w wojnie ale nie przeszkadza mi się to śmiac z tłumaczeń, że oni mieli bota a my nie. Nikt Wam nie przeszkadzał załątwic sobie bota ( i tak mieliście, z Waszej strony też to parę osób przyznało ), a jesli chcieliście walczyc o wolną Azurę (pusty śmiech) uczciwie - no to odpadliście na starcie..
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 16:21   #1207
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
Tylko, ze napisanie posta zajmuje mi okolo 2 minut, a Wanted granie w Tibie pare godzin dziennie ^.-. Diametralna roznica. Bylem w wojnie praktycznie od samego jej poczatku wiec stfu noobie ^^. Z reszta bodajze Urbexx sam powiedzial ze uzywaja bota ^.-.

@Nuriel
Hum, widac, ze nie grales nigdy 100+ i nie walczyles w wojnie... Wyjdz sobie na open battle to zobaczysz jak to jest jak przeciwnik uzywa bota. My bez bota musielismy M WALLOWAC przeciwnika zeby go wziasc w trapa i machnac combo. Wanted z botem nie musialo tego robic. Wystarczylo, ze wszedles im w pole widzenia combo lidera i juz leciala w ciebie salwa sdkow. Dlatego tez mielismy kupe w majtach jak trzeba bylo wyjsc do przeciwnika i m wallowac ich. Akurat mankament taki byl, ze Dragoholikus kupil za 300k i inva do Wanted Korsarza Kosiarza ktory byl ich szpiegiem. Niestety Drago dalej nie dal mu ani kasy ani inva. Hrhrhr, i tu jest dla niego plus . Wykorzystal go i olal. I bardzo dobrze .
Jak widze twoje posty to nie wiem czy smiac sie z twojej glupoty czy plakac ze w polsce sa tacy idioci ...
Co z tego ze Wanted mialo bota ?? Puni tez nie bylo swiete wiele osób z puni bota uzywalo moze ty akurat nie uzywales ale inni tak ...
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 18:18   #1208
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

@Werek/Anuskka
No to nie wiem skad ty takie info wytrzasnales .
Filip spotkal sie z Drago za namowa Dzedaja i wlasnie na tym spotkaniu dogadali sie co, jak i za co ^^.

Czy ja mowie ze my bota nie mielismy?
U nas mialo z 9-10 osob ktore nie byly nastawione na walenie combo przez combo lidera.

Z reszta u nas bot pojawil sie po kolejnej masakrze na pustyni Ankh. Troche za pozno ;P.

@Fredd
OK! Mr TP!
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 18:21   #1209
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel Pokaż post
Zgadza się, nie grałem 100, nie brałem udziału w wojnie ale nie przeszkadza mi się to śmiac z tłumaczeń, że oni mieli bota a my nie. Nikt Wam nie przeszkadzał załątwic sobie bota ( i tak mieliście, z Waszej strony też to parę osób przyznało ), a jesli chcieliście walczyc o wolną Azurę (pusty śmiech) uczciwie - no to odpadliście na starcie..
sensownie mowisz

tak tak ciri, te twoje gadki ze musieliscie mwallowac to zachowaj dla siebie. zdjelismy kogos w biegu? nie? raz falzer dostal combo w biegu to dziwnym trafem odrazu uh polecial (widac na filmie) wiec wiesz
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 19:07   #1210
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
@Werek/Anuskka
No to nie wiem skad ty takie info wytrzasnales .
Filip spotkal sie z Drago za namowa Dzedaja i wlasnie na tym spotkaniu dogadali sie co, jak i za co ^^.

Czy ja mowie ze my bota nie mielismy?
U nas mialo z 9-10 osob ktore nie byly nastawione na walenie combo przez combo lidera.

Z reszta u nas bot pojawil sie po kolejnej masakrze na pustyni Ankh. Troche za pozno ;P.

@Fredd
OK! Mr TP!
No i widzisz sam przyznales ze tez mieliscie bota. Nawet z botem gówno zrobiliscie bo przegraliscie ta wojne W Wanted tez pewnie kilka moze kilkanasie osób nie uzywalo bota. Przegraliscie wojne bo nie potrafiliscie sie zgrac przyjmowaliscie byle kogo do gildi i póżniej byly takie wyniki wojny. Wanted potrafi sie zgrac. To jest ich glówna przewaga dzieki której wygrali ta wojne.
I jesli myslisz ze sie zalamalem tym ze dostalem Tp na poi to sie mylisz tibia to tylko gra i te twoje teksty wogóle na mnie nie dzialaja. Jezeli ci sie podoba to sobie je pisz ile chcesz
__________________
Legalize it !! _\|/_

Ostatnio edytowany przez Freddd - 05-12-2007 o 19:09.
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 19:46   #1211
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

@Ciri

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
dzisiaj polowinki czy inny cos tam xD 23 a ja juz biegam po scianach XD a nooby z wanted nie wiedza co to zycie i expia n jakims czyms tego

Bartuś (4933051)
tatooo ale
22:38:04 Bartuś (4933051)
ja naprafde nic kurfe nie pildem



hrhhrhr
To był jeden z Twoich żałosnych postów. Ostry imprezowicz się z Ciebie zrobił.

Przyjaźń? Wszystko to była decyzja Johnego. Poza tym nie wiem czy można nazwac przyjacielem kogoś, kto go ojebał na 100k. A jak tam 100k mosiura? Zapewne tą kasę też oddałeś.
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 21:22   #1212
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Widzę, że macie tutaj lepszy kabaret niż u Piotra Bałtroczyka Jutro dzień św. Mikołaja, zróbcie komuś prezent, np. podzielcie się posiłkiem z dziećmi z domu dziecka ;] A za 18 dni i kilka godzin Wigilia Bożego Narodzenia więc podajcie sobie dłonie i skończcie tą beznadziejną wojnę
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 21:24   #1213
Hassanoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 10 2007

Posty: 82
Imię: Hassanoo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
Wanted potrafi sie zgrac. To jest ich glówna przewaga dzieki której wygrali ta wojne.
Ich największa przewaga to level.
Hassanoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 21:47   #1214
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zeus1985 Pokaż post
Widzę, że macie tutaj lepszy kabaret niż u Piotra Bałtroczyka Jutro dzień św. Mikołaja, zróbcie komuś prezent, np. podzielcie się posiłkiem z dziećmi z domu dziecka ;] A za 18 dni i kilka godzin Wigilia Bożego Narodzenia więc podajcie sobie dłonie i skończcie tą beznadziejną wojnę
zeusik skoncz juz z tym wiemy ze ty 24h offline i w ogole nic cie nei obchodzi tibia itp. w sumie mimo ze nam przypominasz co powinnismy zrobic w prawdziwym zyciu


Cytuj:
Ich największa przewaga to level.
kurwa kolejny jebany znawca, skad sie tacy biora? 0 polotu, 0 pomyslow, tylko "no liferzy" "hajelewele i huj". grembol, ciebie tu trzeba! o!
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 22:26   #1215
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hassanoo Pokaż post
Ich największa przewaga to level.
I tu sie mylisz. Fakt w wojnie sopro zalezy od lvla ale najwazniejsze jest zgranie gildi jezeli tego zgrania nie ma to gildia w której sa same h lvle moze przegrac wojne z teoretycznie slabsza od siebie gildia.
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 22:55   #1216
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
I tu sie mylisz. Fakt w wojnie sopro zalezy od lvla ale najwazniejsze jest zgranie gildi jezeli tego zgrania nie ma to gildia w której sa same h lvle moze przegrac wojne z teoretycznie slabsza od siebie gildia.
-> duskiness
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 23:02   #1217
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siggurdius Pokaż post
-> duskiness
Dokladnie to mialem na mysli piszac tamtego posta
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 23:17   #1218
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hassanoo Pokaż post
Ich największa przewaga to level.
Przypomniała mi się jedna z ostatnich akcji, gdzie padł Drago na Edron.. a potem wpadli Wanted (Marjola i Ecrusher, reszta później) i w dwójkę ustawili całę Puni To też przewaga lvla? Puni miało dwóch najlepszych sorców, Minavanda (pvp) i Sandrę (mlvl), na 1 trójcę h lvl, 2 (Falzer i Sandra) był z Puni

Ich największa przewaga to zgranie. Tak twierdzę i tak twierdzic będe

A co do Zeusa - coś w tym jest Zresztą... jak nie macie większych problemów tylko te dotyczące kto miał bota a kto nie, to pojedźcie sobie odwiedzic jakikolwiek zakład dla niewidomych albo niepełnosprawnych. I jeśli ktoś po takiej wizycie stwierdzi, że i tak ma gorzej, bo wczoraj padł, to jest po prostu idotą

Sry za OT
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 23:44   #1219
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jed Pokaż post
@Ciri



To był jeden z Twoich żałosnych postów. Ostry imprezowicz się z Ciebie zrobił.

Przyjaźń? Wszystko to była decyzja Johnego. Poza tym nie wiem czy można nazwac przyjacielem kogoś, kto go ojebał na 100k. A jak tam 100k mosiura? Zapewne tą kasę też oddałeś.
1. Bylem akurat po spotkaniu z siwym, kamykiem, jackiem itd, baaardzo trudnym spotkaniu. xD Rano jak sie obudzilem nawet nie pamietalem zebym cos takiego w nocy napisal .

2. O'rly? Kiedy ja go wyjebalem? Sam mi pozyczyl na Avengera i praktycznie to on ciagle z nim biegal. Przez jakis tydzien, dwa a moze nawet trzy . Mialem mu ta kase oddac, ale doszedlem do wojny i nie mialem mozliwosci zarabiania, bo trzeba bylo jeszcze wydawac siano na blessy, uhy itd itp. Dopiero po tym jak sie dowiedzialem ze to on byl szpiegiem powiedzialem mu, ze nie oddam mu kasy. 300k za blessy i aol w zamian za 100k.

3. Spytalem sie Kamila czy moge oddac mu jak wroci do Tibii. Nie protestowal :*.

@Sigg
A ja wygralismy 1 ob? Jak ktos wchodzil nam na ekran m walle mu na plecy i otaczalismy go. Po tym jak mieliscie bota magowie nie wchodzili wam na ekran, bo z utamo vita skladaliby sie na 2-3 salwy.

@All
Liczy sie:
- zgranie
- level
- bot
- szpieg.

Jak ktos nie wierzy, ze level sie liczy to moge wrzucic wam filmik z masakry na POI u nas na Titanii, gdy nasz 222EK stal sobie u przeciwnika i wybijal im sorcow / podtrzymywal im locka.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2007, 23:56   #1220
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
@All
Liczy sie:
- zgranie
- level
- bot
- szpieg.
Ja bym to ułożył tak -

Zgranie
Doświadczenie/Skill
Level
Bot/Szpiedzy/InnyWojennySyf

w tej kolejności... ale co ja tam wiem
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:29.


Powered by vBulletin 3