Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-12-2007, 01:40   #1301
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Oj mowilem mowilem, i to bardzo duzo Urbowi.
Szkoda, ze troche poprzeinaczane byly te informacje .
Myslisz, ze Ahpril od noobow jak sie wyjebala ?

Z reszta dzieki temu upewnilem sie, ze Polli nie sciemnial, ze Korsarz jest szpiegiem :*.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-12-2007, 03:58   #1302
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
Chara nie kupilem. Dziwne ze wszyscy na tym forum maja ciebie i Ciri the Witcher dosc. wiesz dlaczego ?? Bo wy myslicie ze jestescie super extra zajebisci a tak naprawde nie jest i to z wami sie ciezko dyskutuje
Nie kupiles? To czemu kurwa koles ode mnie z bolku ktory mieszkal klatke dalej sprzedal jakiemus frajerowi chara ktory nazywal sie Kazuru, na chuj klamiesz buraku? Co wstyd? Ogarnij bo prawdy boisz sie jak pionki z Wanted wiec prosze... oszczedz..


Cors, z Twoimi postami, WSZYSTKIMI sie zgadzam, a najbardziej z ostatnim, jedyna osoba na forum ktora madrze pisze, pozdro Corsik.

Ise.. Przysluge ludzkosci? hehe jak mowimy tu o przysludze to jakbys byl patriotą to byś już dawno się powiesił... Sory że tak mowie, ale to chyba fakt.
MOwie tak bo mimo iż nie gram na Azurze, to sledze forum i po Twoich wypowiedziach śmiem twierdzić że jestes Kretynem. Bluzgaj mnie, jak CI to ulzy, wiedz tylko że opinią przedszkolaków nie zwykłem się przejmować
PS> nie pozdrawiaj bo kazdy ma Cię w dupie :*
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl

Ostatnio edytowany przez DetiVo - 11-12-2007 o 04:06.
DetiVo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2007, 14:07   #1303
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

@DetiVo / Nosso Mc'Furry / Pipa ;D
Co Ty tutaj robisz ;D Pewnie zabłądziłeś i na Twoje nieszczęście trafiłeś na ten temat Po co piszesz takie rzeczy o Urbexxie? Przecież wszyscy o tym wiedzą, ale i tak zaprzeczają. Jak dziś pamiętam filmik zrobiony na cześć wielkiego Urbexxa po którejś tam próbie Deleta z muzyczką DJ Tiesto - Beautiful Things.

@Siggurdius
Created: Sep 26 2005, 14:32:01 CEST
Co Ty możesz o DetiVo wiedzieć, jak on skończył z Tibią kilka tygodni po tym jak Ty założyłeś konto? Nosso był spoko kumplem ;D Zawsze można było z nim iść poexpić na Smokach, a w BP zawsze nosił Poty bo nie stać go było na Magic Walle heheh ;]
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2007, 15:47   #1304
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zeus1985 Pokaż post
@DetiVo / Nosso Mc'Furry / Pipa ;D
Co Ty tutaj robisz ;D Pewnie zabłądziłeś i na Twoje nieszczęście trafiłeś na ten temat Po co piszesz takie rzeczy o Urbexxie? Przecież wszyscy o tym wiedzą, ale i tak zaprzeczają. Jak dziś pamiętam filmik zrobiony na cześć wielkiego Urbexxa po którejś tam próbie Deleta z muzyczką DJ Tiesto - Beautiful Things.

@Siggurdius
Created: Sep 26 2005, 14:32:01 CEST
Co Ty możesz o DetiVo wiedzieć, jak on skończył z Tibią kilka tygodni po tym jak Ty założyłeś konto? Nosso był spoko kumplem ;D Zawsze można było z nim iść poexpić na Smokach, a w BP zawsze nosił Poty bo nie stać go było na Magic Walle heheh ;]
Ano patrz o tym filmiku nawet zapomniałem ;d nie był zły masz go jeszcze?

P.S o tych potach nie musiales mowic
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl
DetiVo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2007, 20:33   #1305
Ise~
Użytkownik Forum
 
Ise~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006

Posty: 145
Stan: Usunięty
Imię: Weraxin
Gildia: Wanted
Domyślny

Eeee ... mnie mają w dupie, czy Ciebie ... ? -.^ Zacznij może Ty czytać posty zanim coś palniesz ...

Co się tyczy zaś przedszkolaków, to Ty prędzej na niego wyglądasz (wnioskując po Twoich postach oczywiście).

A jeżeli chodzi o przysługi dla ludzkości, to dalej jestem zdania iż Twoją śmiercią by ucieszyło się znacznie więcej ludzi niźli mą. A skoro nie grasz na Azurze, to nie masz pojęcia tak naprawdę co się tam dzieje, więc proszę - zamilcz. Bo tak naprawdę to na forum pisane są tylko fragi. A jak doskonale wiadomo, mimo iż na Azurze wojna odgrywa znaczą rolę, to jednak nie jest wszystkim.

Pozdrawiam ...
__________________
_/Wanted

20:20 Sir Pinio: sandra mokra ma, gdy heg jej buzi da

Obraźliwa to jest Twoja morda. : )
Ise~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2007, 00:46   #1306
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DetiVo Pokaż post
Nie kupiles? To czemu kurwa koles ode mnie z bolku ktory mieszkal klatke dalej sprzedal jakiemus frajerowi chara ktory nazywal sie Kazuru, na chuj klamiesz buraku? Co wstyd? Ogarnij bo prawdy boisz sie jak pionki z Wanted wiec prosze... oszczedz..


Cors, z Twoimi postami, WSZYSTKIMI sie zgadzam, a najbardziej z ostatnim, jedyna osoba na forum ktora madrze pisze, pozdro Corsik.

Ise.. Przysluge ludzkosci? hehe jak mowimy tu o przysludze to jakbys byl patriotą to byś już dawno się powiesił... Sory że tak mowie, ale to chyba fakt.
MOwie tak bo mimo iż nie gram na Azurze, to sledze forum i po Twoich wypowiedziach śmiem twierdzić że jestes Kretynem. Bluzgaj mnie, jak CI to ulzy, wiedz tylko że opinią przedszkolaków nie zwykłem się przejmować
PS> nie pozdrawiaj bo kazdy ma Cię w dupie :*
Dobra masz racje z tym ze kupilem chara ale kupilem gdzies na 45~lvlu tak wiec troche nim lvli wbilem. A chara kupilem od mojego rl kumpla tak wiec jezeli znasz tego kolesia to musisz mieszkac tam gdzie ja czyli w Iławie.
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2007, 01:05   #1307
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
Dobra masz racje z tym ze kupilem chara ale kupilem gdzies na 45~lvlu tak wiec troche nim lvli wbilem. A chara kupilem od mojego rl kumpla tak wiec jezeli znasz tego kolesia to musisz mieszkac tam gdzie ja czyli w Iławie.
Brawo! Wieć po co kłamiesz sieroto, widzisz, jednak wszystko wychodzi. 45 lvl, czy 30, fakt faktem że chara kupiłeś, a to ile lvli nim nabiłeś to już naprawde mnie nie interesuje. Dla Twojej informacji, mieszkam klatke dalej od Artura

Ise, Ty masz inne poglady polityczne na Azurze i ja mam inne, wiec daj sobie spokoj z wyzywaniem mnie, bo naprawde nie rusza mnie to. A co do przedszkolaków to bym nad tym spekulował Koniec konwersacji na ten temat.
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl

Ostatnio edytowany przez DetiVo - 12-12-2007 o 01:17.
DetiVo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2007, 01:32   #1308
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DetiVo Pokaż post
Brawo! Wieć po co kłamiesz sieroto, widzisz, jednak wszystko wychodzi. 45 lvl, czy 30, fakt faktem że chara kupiłeś, a to ile lvli nim nabiłeś to już naprawde mnie nie interesuje. Dla Twojej informacji, mieszkam klatke dalej od Artura

Ise, Ty masz inne poglady polityczne na Azurze i ja mam inne, wiec daj sobie spokoj z wyzywaniem mnie, bo naprawde nie rusza mnie to. A co do przedszkolaków to bym nad tym spekulował Koniec konwersacji na ten temat.
A mozna wiedziec jak cie nazywaja bo pewnie bede cie kojazyl.
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2007, 03:11   #1309
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Oto dowód na PA na azurze:
Name: Smiercionosny Druid
Dec 11 2007, 21:47:13 CET Killed at Level 35 by Urbexx

Tylko z depo wyszedłem i z SD dostałem
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2007, 20:05   #1310
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
Oj mowilem mowilem, i to bardzo duzo Urbowi.
Szkoda, ze troche poprzeinaczane byly te informacje .
Myslisz, ze Ahpril od noobow jak sie wyjebala ?

Z reszta dzieki temu upewnilem sie, ze Polli nie sciemnial, ze Korsarz jest szpiegiem :*.
Hahahah... Długo myślałeś nad tą wymówką? Muszę przyznać, że naprawdę przednia. Gówno wiedziałeś o Korsarzu. Nie miałeś o tym wszystkim pojęcia, a Urbowi się podlizywałeś, żeby uratować dupsko. Kto chwalił się, że załatwi Korsarzowi wolność?

Po co to wszystko ciągniesz dalej? Im dłużej wypowiadasz się na forum, tym większe są to bzdury. Naprawdę nie możesz dać za wygraną? Po co te kłamstwa? Tylko się ośmieszasz...
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2007, 21:19   #1311
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jed Pokaż post
Hahahah... Długo myślałeś nad tą wymówką? Muszę przyznać, że naprawdę przednia. Gówno wiedziałeś o Korsarzu. Nie miałeś o tym wszystkim pojęcia, a Urbowi się podlizywałeś, żeby uratować dupsko. Kto chwalił się, że załatwi Korsarzowi wolność?

Po co to wszystko ciągniesz dalej? Im dłużej wypowiadasz się na forum, tym większe są to bzdury. Naprawdę nie możesz dać za wygraną? Po co te kłamstwa? Tylko się ośmieszasz...
Ehehehehe.
1. Powiedzialem Urbowi, ze chce szpiegowac.
2. Powidzialem Tobie, ze szpieguje.
3. Spytales sie Urba czy to prawda.
4. Wygadales sie na temat Korsarza i Ciebie :*.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2007, 21:30   #1312
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cos nie moge edytowac wiec tutaj dokoncze:
Wszystko co mowilem Urbowii bylo jednym wielkim stekiem klamst. Wszystko co mowilem bylo naciagane i poprzeinaczane tak zeby w to wszystko uwierzyl. Coz udalo sie, nawet ty sie wkreciles. Jezeli wierzyliscie w to, ze wyjebalem Xajakiego na kase itd to spytajcie sie go czy cos takiego mialo kiedykolwiek miejsce ^^. :*
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2007, 23:58   #1313
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

@Ciri wlasnie m innymi przez takich jak Ty ta wojna wygladala tak ze poki byli sami szwedzi to wygrywali, a z calym dofowym motlochem zaczeli od razu zaczelo sie przegrywanie. Jeszcze piszesz na forum ze sobie "szpiegowales" - nie mam słow.

@ktos mi powie kto to wogle jest Kazuru? nigdy nie widzialem...


@z tych Wantedowcow co aktywnie graja - moze ktos napisac jakie REALNE zmiany w PvP wprowadzil ten zimowy update? tylko ktos z pojeciem i ogarniety plx, a nie forumowy krzykacz co skopiuje opis upa z tibia.pl albo tibia.com - przeczytac sam moge - ale interesuje mnie realny wpływ na mechanike
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2007, 01:23   #1314
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent Pokaż post
@Ciri wlasnie m innymi przez takich jak Ty ta wojna wygladala tak ze poki byli sami szwedzi to wygrywali, a z calym dofowym motlochem zaczeli od razu zaczelo sie przegrywanie. Jeszcze piszesz na forum ze sobie "szpiegowales" - nie mam słow.

@ktos mi powie kto to wogle jest Kazuru? nigdy nie widzialem...


@z tych Wantedowcow co aktywnie graja - moze ktos napisac jakie REALNE zmiany w PvP wprowadzil ten zimowy update? tylko ktos z pojeciem i ogarniety plx, a nie forumowy krzykacz co skopiuje opis upa z tibia.pl albo tibia.com - przeczytac sam moge - ale interesuje mnie realny wpływ na mechanike
Eheheh, taaa szpiegowalem ^^.

Z reszta wlasnie ja walczylem niemalze od poczatku. Ja bylem na Orc Fortress action, ja bylem na akcji z Rajstinem i Urbemm, ja bylem na wygranym ob. Wiec stfu :*. Dopoki walczyl fea, vorn i ja bylo dobrze .
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2007, 02:03   #1315
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Tacy jak TY sa najbardziej zajebisci - nie kumaja prostego postanowienia "nie gadamy z nimi" - musza gadac bzdury bzdurki i jeszcze wieksze bzdury. - PO CO?

potem na 30 min przed masslogiem 4 takich pajacow jak ty pisze do urba i kazdy cos sciemnia - kazdy inaczej - kazdy sobie tlumaczy ze "pomaga", tyle ze tylko poldebil by nie poskladal do kupy ze zaraz cos sie bedzie dzialo

skoro Xajaki 20 razy wypisal wszedzie zeby z nikim o niczym z wanted nie gadac to po kiego to robiles?
musiales podbudowac swoje niespelnione ego i poczuc sie kims waznym?
- kolejny przyklad do przyczyn przegrania wojny ktora napisalem kilka postow wczesniej - NIE SLUCHANIE ROZKAZOW - bo "JA WIEM ZE ZROBIE LEPIEJ"

nie szlo po prostu grac i walczyc? musiales jeszcze pajacowac?
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2007, 02:44   #1316
Ise~
Użytkownik Forum
 
Ise~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006

Posty: 145
Stan: Usunięty
Imię: Weraxin
Gildia: Wanted
Domyślny

Co do zmian w PvP to jest masakra ... wydaje mi się, że czary ofensywne rzuca się wolniej (większy exhausted) ale za to są one silniejsze, więc do spamu bez różnicy, combo zaś jest silniejsze. Co do samego dmg to bardzo dużo zależy od mlvla - ja jako iż mam słaby nie czuję zbyt dużej zmiany, ale taki Bayter ze swojego exevo gran mas frigo z 500 wyciąga (w PvP ofc). Co się palków tyczy, to tak jak do tej pory na wojnie nie znaczyli wiele, to teraz będzie gorzej jeszcze, bo assassin stary mają ograniczony zasięg - żeby coś zrobić, musisz stać bodajże nie dalej jak 4 sqm od celu. W sytuacjach gdy mała grupa ludzi Cię bije znacznie łatwiej przeżyć sorcem/drutem (exura gran z reda leczy na prawie full), knightem zaś bez dużego waste z czegoś takiego nie wyjdziesz (ja i Limehit biliśmy z exori vis i różdżek 60 knighta, to mimo, iż leczy się szybciej niż my walimy, nie wyrabiał z uhaniem się). Knight w trapie nie ustoi nawet 5 sekund, chyba, że sorce/druty będą go uhać/siochać. Ale dużo to nie da, bo jak wiadomo cap jest dość ograniczony i ja jako sorc noszę przy sobie raptem bp uhów.

Coś jeszcze chcesz wiedzieć ? Pytaj o konkrety.

A przy okazji, Ulfmaa myślał, że może zrobić w konia Avertyego na pacca ... więc dzisiaj padł. Cóż, widać nie jest mu dane nosić strój błazna.

Pozdrawiam ...
__________________
_/Wanted

20:20 Sir Pinio: sandra mokra ma, gdy heg jej buzi da

Obraźliwa to jest Twoja morda. : )
Ise~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2007, 08:34   #1317
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

@Up
Nie sądziłem, że Ty aż taki głupi jesteś ;D Knight i Uhy? Teraz ma LifeFluidy za 250 leczące po 600, czyli od około 110 Levelu leczy się gorzej z LifeFluida niż przed Updatem z Uhów
Zmiany w PvP dla Knighta są takie, że zyskał badziewny czar leczenia, Uhy może wywalić do kosza, a z LifeFluidów leczenie jest badziewne.
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2007, 10:36   #1318
Kiniol
Użytkownik Forum
 
Kiniol's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2006

Posty: 89
Imię: Limehit
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Oprocz tego ,hity z exori gran zostaly bardziej rozrzucone, np:
jak przed update taki 150~ ek walil caly czas z exori gran w potwory po 350+, to teraz wchodza hity od 200+ do 400+.
Kiniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2007, 12:46   #1319
Pavvulonik
Użytkownik Forum
 
Pavvulonik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 253
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nje wjem
Świat: AZURA
Poziom: hmm
Skille: bylo 98
Domyślny

Co do palka to z poczatku myslalem ze pójście na wojne takim 100 + lvlem to bedze tragedia bo vita to kupa uh tak samo tylko jakies exura frigo co leczy z 400 ~ ale puzniej zobaczylem ze moge uleczyc na raz exura frigo i średnim healing fluidem co daje mi prawie 1000 hp .Assasiny maja wiecej strzalow i sa tanie ale niestety na 3 krati tak samo royal speary natomiast bolty maja normalny zasięg.Nie przeszkadza to w expieniu ale na open battle to pewne bedze lipa :/.A i jeszcze sa takie nowe czary exori con co zabiera 20 many ale tez ma ograniczony zasięg i exevo mas san to takie cos jak u knigta exori mas tylko mocniejsze 110 lvl wali z tego 50-120 w potwora.
__________________
Stop wariatom drogowym
http://pl.youtube.com/watch?v=_rOpbYZhL8A-To przestroga dla tych którzy myślą ,że jak dostali prawo jazdy to mogą wszystko i wiedzą wszystko
Pavvulonik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2007, 00:39   #1320
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

@ Cors Ent
Ja gram Kazuru
Co bys chcial wiedziec ??
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:23.


Powered by vBulletin 3