Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-05-2011, 20:00   #4861
Crunsher
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2008
Lokacja: nie znasz? tos noob

Posty: 90
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Unitera
Poziom: ?
Skille: ??/??
Poziom mag.: ??
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venor12 Pokaż post
Vermilion jeżeli nie wierzysz w istnienie Sword of Fury to obejrzyj mój awatar,a poza tym po co cipsoft robiłby MM,SoFa,ghoula i resztę ? Ja już 4 lata Spika szukam i jeżeli będzie trzeba,to poświęcę na to kolejne 4 lata.Poza tym ten temat służy do dzielenia się odkryciami,teoriami itp.a nie zniechęcaniu ludzi,i wiedz,że pewnego dnia zdobędę Spika i nie podam rozwiązania questa,ale pokaże miecz na trade i stole w trade roomie i w pierwszej kolejności pozdrowię tych,którzy mówią,że Spike Sword nie istnieje.
Szukaj i dzięsięć lat, tak, zmarnuj na szukanie kilku pixeli całe swoje życie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venor12 Pokaż post
,a poza tym po co cipsoft robiłby MM,SoFa,ghoula i resztę ?
Po 1. po to żeby newbie zobaczyły że jest takie coś jak np ghoul, spike sword które/y są na mainie?
Po 2. Dla fabuły?
Po 3. no i co z tego że w przypadku jakiegoś buga ( bo legalnie nie da sie go zdobyc) go zdobedziesz. Bedziesz fajny, że cale swoje zycie straciłeś na 15 pixeli? Questa nie ma, ludzie nie sa tacy glupi jak myslisz. jakby byl by lezaly tuziny 'spaik słortuF' na allegro ( a może nawet już leżą)

Pzdr
Sorry za błędy ale pisze szybko
__________________
/\ WEZCIE TOM KREHE BO NIEWIEM CO WAM/\ /\ ZROBIE!!!

Crunsher jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-05-2011, 23:22   #4862
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

@Vermilion

Tak, na TSie. Co za różnica, skoro interakcje są te same?
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2011, 18:01   #4863
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Tak, na TSie. Co za różnica, skoro interakcje są te same?
Nie wiesz tego na 100%
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2011, 19:35   #4864
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Widocznie wiem.

A teraz możecie sobie flamować dalej, GL.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2011, 15:18   #4865
Rookstayer_the_humble
Użytkownik Forum
 
Rookstayer_the_humble's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2011
Lokacja: Pl

Posty: 22
Stan: Usunięty
Profesja: Rookstayer
Gildia: brak
Świat: Antica
Poziom: 42
Skille: 23/27
Domyślny

Nie gram już na rooku długi czas ale po przeczytaniu wielu wypowiedzi GM'ów CM'ów czy samego Knighmare doszedłem do pewnego wniosku. SS, MM i ghoul na chwilę obecną nie są dostępne. Kiedyś może były a obecnie nie są ale prawdopodobnie kiedyś znowu będą. Słynny napis na tablicy przy wysepce z mieczem, że tylko pokorny, skromny czy jak chcemy to tłumaczyć może dotknąć miecza furii sugeruje że osoby które robią wszystko żeby go zdobyć nie są godne (skromne, pokorne) aby go posiadać. Cipsoft prawdopodobnie za pokorę uznaje dalszą grę i czekanie na to co oni bogowie gry wprowadzą. Jeżeli będziemy pokorni i będziemy czekać to zostaniemy wynagrodzeni. Jako argument można postawić wprowadzony jakiś czas temu demon oak quest. Wszyscy na pewno kojarzą misję gdzie za zabicie masy potworów dostajemy możliwość walki z demonicznym dębem. Po letnim update na rooku ma się pojawić nowy quest... Nie pamiętam nazwy ale było coś w stylu rookie guard quest. Może to będzie podobne jak misje w stylu zabij 1000 minosów na main żeby móc walczyć z bossem i np za zrobienie kilku tasków będzie można wejść do mino maga czy ghoula. Nie ma co szukać na siłę i takie jest moje zdanie.
__________________
Zapraszamy na RON OTS!

Wielki rozwinięty Rookgaard!
Misja na ss, demony, smoki, warlocki!

Poza tym mili i przyjaźni gracze którzy pomogą wkręcić się w świat Rona.
Rookstayer_the_humble jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2011, 21:59   #4866
ziooom12
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
No to ja z przecieków wam powiem, że potrzeba zabić wszystkie minotaury na rookgardzie, z mino hell, bear room quest, i poustawiać ludzi tak żeby się nie zrespiły, a następnie zabić minotaura na skale.
Znalazłem to na jakimś rosyjskim forum. Może warto wypróbować ten sposób ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2011, 03:14   #4867
drago77
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2011

Posty: 9
Domyślny

Ja myślę że quest na SS niedługo się pojawi i zacznie się prawdziwy pościg kto pierwszy go zdobędzie.
drago77 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2011, 19:27   #4868
Crunsher
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2008
Lokacja: nie znasz? tos noob

Posty: 90
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Unitera
Poziom: ?
Skille: ??/??
Poziom mag.: ??
Domyślny

a ja mysle ze to nie mozliwe, stracilem juz nadzieje. setki roznych pseudo tutoriali jak zdobyc ss to po prostu zenada... teraz, jakbym miał jakieś wiarygodne zródło, i mógłbmy je sprawdzić pewnie zrobiłbym to , bo na rooku teraz i tak nie ma co robic
__________________
/\ WEZCIE TOM KREHE BO NIEWIEM CO WAM/\ /\ ZROBIE!!!

Crunsher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2011, 22:16   #4869
1207457
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 11 2009

Posty: 3
Domyślny

A mi się wydaje że jest szansa że z Shenga może wypaść jakiś klucz(magiczny przedmiot) który otworzy wejście do swojego mistrza(Minotaur Mage).
1207457 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2011, 02:39   #4870
Bohunek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 10 2007

Posty: 19
Domyślny

radze poczytac info na tibia wiki, jest wyraźnie napisane występowania mino maga i ze na rooku jest "unreached" czyli niedostępny ci ludzie wiedzą co piszą, wszystkie te bajki to bujdy, nie da sie dojsc
Bohunek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2011, 02:49   #4871
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bohunek Pokaż post
radze poczytac info na tibia wiki, jest wyraźnie napisane występowania mino maga i ze na rooku jest "unreached" czyli niedostępny ci ludzie wiedzą co piszą, wszystkie te bajki to bujdy, nie da sie dojsc
Nie zapomnij jednak o drobnym fakcie - TibiaWiki tworzą gracze, nie mają żadnej dodatkowej wiedzy.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2011, 06:41   #4872
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Tak tylko na wykradzionych mapach chyba z clienta 7.8 (wiele npc itd. nadal jest takich samych jak wtedy) można sprawdzić wiele mitów np. o bazyliszku, że nie da się do niego dojść, tak samo z rookgardem, są miejsca zrobione, gdzie trzeba stanąć by spike sword zniknął z wyspy, ale dalej już nic..

I wiecie co myślę? Że ten spike sword specjalnie znika, nie po to by go zdobyć, ale by dać nauczkę, że jak za bardzo szukamy to nie jesteśmy godni

Tak samo do ghoula itd. nie da się dostać, popatrz sobie, zaraz będziecie głupoty pisać jak quare czy wailing widowa zabić... Ta gra nie była taka rpg nawet w cliencie 7.8 więc co mówić, żeby teraz taka była... Eh..


Po za tym to ma wzbudzić ciekawość, moim skromnym zdaniem cipsoft zjebał akcję na całej prostej, bo powinien parę rzeczy dać wykonalnych, a inne zostawić
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2012, 22:42   #4873
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Wpadłem do martwego tematu.

Wbiłem dzisiaj na rookgaard na antice, zrobiłem specjalnie chara i wyczekałem aż wbije Sunrise. Zapytałem go o kilka rzeczy, nie chciał totalnie na nic odpowiedzieć. Wszystko robił jakoś tak tajemniczo. Nawet nie powiedział ile ma lat. Zapytałem czy to prawda, że na starych tibiach brass armor leciał z mino-maga. Odpowiedział mi, że uwielbia blotki. Zapytałem czy sugeruje, że to plotka a on mi na to, że niekóre plotki są w 100% prawdziwe a niektóre się po prostu mijają z prawdą, czyli dowiedziałem się tyle co wiedziałem Tak się dziele z tym, żeby was troszkę pobudzić do kombinowania. Jeden rookstayer jeszcze mi udzielił kilku ciekawych informacji. Powiedział, że nie pyta Sunrise o jego eq, bo to jego prywatna sprawa ale wie, że na Antice jest pewna taka troche mroczna tajemnica itemów, które trafiły na rook. Otóż zrookowane postaci nie traciły itemów, które miały na sobie swego czasu. Był taki mały bug.

Ostatnio edytowany przez Hubertoo - 08-05-2012 o 22:54.
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2012, 23:12   #4874
mistrz-longer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2010
Lokacja: Straszęcin

Posty: 6
mistrz-longer ma numer GG 3963287
Domyślny

Możę warto spróbować poszukać nowych wskazówek dot. Spike Sworda po nowym update?
mistrz-longer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2012, 04:19   #4875
dudinho95xx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Sama Prawda .

Powiem krótko i na temat .
Widziałem kiedyś mino maga na roku , o ile sie nie myle był on wraz z dwiema hienami , nie kłamie bo nie mam w tym żadnego interesu . słyszałem kiedyś plotke że trzeba zdobyć wszystkie książki jakie można zdobyc na roku . jedną znalazłem w skrzyni z nagrodami . powodzenia w odgadywaniu zagadek .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2012, 11:53   #4876
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

To nie był MM, tylko Apprentice Sheng, który pojawia się z dwiema hienami i jest łudząco podobny do MM... Jeszcze za 10 lat pewne osoby tego nie zrozumieją, jak widzę...
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2012, 18:32   #4877
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Tak sobie przejrzałem temat i znalazłem masę bezmózgich teorii na temat Spike Sworda i Mino mage'a. Nie mówię do wszystkich ale do kilku osób, które ciągle gadają o kluczach. Z całym więc szacunkiem ale myślicie schematami dziecka z trzecim chromosomem w 21 ich parze. Miejsca, do których nie da się wejść to Ghoul, Mino Mage, kolejne to wysepka ze Spikiem. Oczywiście typowy bezmózg od razu widzi rozkuwanie ściany u ghoula, łowienie wędką złotego klucza i otwieranie Mino Mage'a i zabijanie go, następnie wchodzenie w teleport i zabieranie Spike Sworda. Nie macie zupełnie litości z tymi głupotami. Może warto by było czasami użyć mózgu i pomyśleć a dopiero później pisać. Przez taki debilny spam robią się tematy po 300 stron opowiadające o tym, że ktoś ma kolege, który mówił, że widział swojego wujka gma, który zabija Minotaury i pokazuje złoty klucz w trade roomie...


Hipotetycznie przyjmujemy, że quest istnieje. Zdobywacie cudownym sposobem jakiś klucz, otwieracie pokój Mino Mage'a i walczycie z nim. Żaden z błyskotliwych teoriotwórców nie wpada jednak na to, ze leci z niego Taurus Mace. Nikt też nie pofatygował się stworzyć sorca, wbić nim z 20-25lvl i udać się na mainie z rook-inwentarzem zawalczyć z owym mino magiem.
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2014, 09:51   #4878
Sindi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cos w tym musi byc, bo po jaka cholere ktos tworzylby skrypt ze ten miecz znika? Poza tym zastanawiam sie w jaki sposob gracze odkryli ze miecz znika, chyba nie chodzili po calej mapie tibii (celowo), musial ktos miec jakis przeciek. Quest prawdopodobnie istnieje, byc moze trzeba probowac pickiem na gorze mino hellu.

http://img508.imageshack.us/img508/6...giemke0yw0.jpg

Czy to w ogole prawda czy jakis fake? Nie chce mi sie walkowac calego tematu i szukac odpowiedzi. Bo skoro on na prawde wszedl tam to quest rzeczywiscie istnieje.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2014, 02:20   #4879
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sindi Pokaż post
Quest prawdopodobnie istnieje, byc moze trzeba probowac pickiem na gorze mino hellu.
XD pamiętam ludzi co całego rooka pickowali
__________________
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2014, 23:35   #4880
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sindi Pokaż post
http://img508.imageshack.us/img508/6...giemke0yw0.jpg

Czy to w ogole prawda czy jakis fake? Nie chce mi sie walkowac calego tematu i szukac odpowiedzi. Bo skoro on na prawde wszedl tam to quest rzeczywiscie istnieje.
Owe zdjęcie to fake. Swego czasu był temat poruszany na kilku forach i było udowodnione, że jest to przeróbka. Nie sugeruj się tym co mówi Master Slayer. Swego czasu znajomy go zapytał o to i Slayer bez namysłu odparł, że Sunrise tam był. MS to straszny bajkopisarz i lansuje się na tym Sunrise jak tylko może.
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin 3