Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-05-2006, 18:36   #301
tomefo_gladiator
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 05 2006

Posty: 3
Domyślny

pomyslalem troche o tratwie, na niej przyplynela amber, statekm ogl sie rozbic w czasie podrozy powrotnej albo na maina, zostala ona wyniesion na te galezie w wodzie
po drodze do miesta jest ten hiacynth, moze jest cos z nim to powiazane,a on jets pustelnikiemw tym notesie sa na pewno oznaczenia npc ktore lubi(gwiazdki i ch imiona), ten notes jest jej potrzebny, bo podobnio go zabiera, trzeba sie wypytac o osoby z tego notesu, wskarze moze cos na nie powierzam to komus kto anglika umie seymour tez moze cos wie jest on w akademii obi i tom moga cos wiedziec a dixi moze powiedziec cos o swoim bracie jak sie ja zapyta, podobno ghoul jest powiazany z ssdostaje sie jakies buty co sie chgodzi po wodzie, znam kumpla ktory rozwalil mino maga mial klucz wykopywalo sie go na mino hell
teleport mogl byc d oghoula tam sie dostawalo potrzebne itemkii a pozniej na wyspe, tak przypuszcza niech ktos sie tym zajmie

ps: taM SA szyby wenylacyjne rozne w tych kolcach ze skaly moze cos sie z nimi robilo?
tomefo_gladiator jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2006, 19:01   #302
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@UP
To byl zart taki?? Zeby ludzi zdenerwowac? Bo chyba nie myslales ze odkryles cos wielkiego, bo przeciez juz kupa ludzi pisala o tym przed toba. To po pierwsze, a po drugie, slyszales o czyms takim jak przecinek albo kropka?? Takie male dynksy, ktore zamieniaja twoj belkot w tekst.
Te imiona byly sprawdzane wiele razy, nic nikt nei odpowiada. Koniec.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2006, 22:01   #303
CinkoL
Użytkownik Forum
 
CinkoL's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: Kętrzyn
Wiek: 31

Posty: 202
Imię: Hujowy net
Świat: Askara
CinkoL ma numer GG 2704054 Send a message via Skype™ to CinkoL
Domyślny

Wedłóg mnie trzeba spróbować na meinie głównie zagadać z tymi z thais co so w tym pamiętniku Arudy... Może oni cos wiedzą napewno trzeba sie ich spytać o te trzy groby... Ja uważam że to napewno coś związanego z tymi imionami na grobach i to w nich jest rozwiązanie zagadki
CinkoL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2006, 22:12   #304
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Naucz się pisać w wróc, a tak pozatym to była Amber....
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2006, 12:46   #305
Bohman 21
Użytkownik forum
 
Bohman 21's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 6
Stan: Rookstayer
Imię: ---
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Isara
Poziom: xx
Skille: xx/xx
Żarówka ??

Przez cala noc myslalem co by wywnioskowac z tego co napisala na tym forum Stonka wraz z innymi. 100 rayz to czytalem ale wymyslilem tylko to:

- Jezeli Mitwalin komunikowalo sie z MinoHell przez teleporter to mozliwe ze w Mitwalin do dzis jest tene teleport jezeli w Minohell tez jest. Ale nawet jakbysmy odnaleszli ten teleport w Mitwalin to i tak nic nie zrobimy - powod - Mitwalin stracilo lacznasc z Mino hell

- Podobno Amber zamieszkala na poczatku na Rooku w malym pokoiku - male pokoik jest nad sklepem tej co obluguje tylko PACCOW. Jest to obok Delheima !!

To wszystko co wymyslilem, Aha Stonoga - bylem przy tej skale - obejzalem ja od wszystkich stron i ona wyglada jakby byla normalna a nie zapadnieta - gram na isarze.
Bohman 21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2006, 15:40   #306
Kloddi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 11
Skille: 23/18
Poziom mag.: 1
Kloddi ma numer GG 2299041
Domyślny Chmm...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek

A gdzie jest ten stonoga? ciagle czekam na tytuly ksiazek i zrodlo z ktorego on je wzial. Bo cos teraz nei wierze w te jego opowiesci, po tym jak zaszalal z ta historia o Vendorze ktory okazal sie "a vendor" - z ang. sprzedawca.
Przepraszam jeśli ktoś to już napisał ale ja nie mam serca do tylu stron

Co z tego ze vendor to sprzedawca Vendor może być też imieniem. Poprostu może nazywać się sprzedawca. Domyślam się, wszedzie na Tibii Vendor jest pisane WIELKĄ literą. Więc nie pożucajcie tego że Vendora nie ma bo on może istnieć.

P.S1
Nie nazywajcie mnie n00bem ja gram mało w Tibie i to są tylko przypuszczenia...

P.S.2
Pierwszy pościk
Kloddi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 18:06   #307
Keron Trion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 13
Skille: 44/43
Poziom mag.: 3
Domyślny

Niech ktoś wrzuci zdjecie mino heal ja probowalem i mi nie wychodzi tam jest cos takiego ze jest dziura do odkopania a na niej jest taka skala dzisiaj bylem i widzialem
Keron Trion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 18:28   #308
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kloddi
Przepraszam jeśli ktoś to już napisał ale ja nie mam serca do tylu stron

Co z tego ze vendor to sprzedawca Vendor może być też imieniem. Poprostu może nazywać się sprzedawca. Domyślam się, wszedzie na Tibii Vendor jest pisane WIELKĄ literą. Więc nie pożucajcie tego że Vendora nie ma bo on może istnieć.

P.S1
Nie nazywajcie mnie n00bem ja gram mało w Tibie i to są tylko przypuszczenia...

P.S.2
Pierwszy pościk

Nie poddam sie, bede dalej tlumaczyl tym wszyskim noobom ktorzy sa zbyt leniwi zeby czytac forum i mysla ze odkryli wlasnie cos wspanialego.

Na stronie napisane jest ze na gorze mieszka "Dixi also a Vendor" czyli tlumaczac z angielskiego Dixi ktora takze jest sprzedawca. W angielskim nie piszemy a przed imionami "a" . Sprzedawca nic wiecej. W sumie to byl blad i zostal juz poprawiony na wiekszosci stron.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 21:46   #309
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Wystraczy zajrzec do slownika i tam pisze ze vendor to sprzedawac. No ale zawsze wypowie sie jakis noobek co nie zna angielskiego i nie chce poznac, a bedzie gadal o tym ze znalazl sposob na spike sworda.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 23:02   #310
Kloddi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 11
Skille: 23/18
Poziom mag.: 1
Kloddi ma numer GG 2299041
Domyślny Sorka

Sorka ale nie musisz tak na mnie odrazu naskakiwać że jestem n00bem, napisałam że ja gram mało w tibie i to są tylko teza co już napisałam wcześniej. Pozatym czy ja pisze że wiem jak zdobyć SS? I wiem kto to jest Vendor? Bo napisałeś, że się wymądrzam. Już wiem, że to był błąd i przepraszam. Tylko po co Vendor pisali by wielką literą co? I niewysilaj się w tłumaczeniu mi tego bo ja już wiem że to błąd, ale ja myśle że tu jest jednak jakaś tajemnica... i jeszcze raz powtarzam nie nazywajcie mnie n00bem.
Kloddi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 23:08   #311
jan paweł ban
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a ja tam gadalem z npc vendorem ale nic o spike swordzie nie napisal tylko dal mi klucz 4602. Wie ktos moze do czego on?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 23:21   #312
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kloddi
Sorka ale nie musisz tak na mnie odrazu naskakiwać że jestem n00bem, napisałam że ja gram mało w tibie i to są tylko teza co już napisałam wcześniej. Pozatym czy ja pisze że wiem jak zdobyć SS? I wiem kto to jest Vendor? Bo napisałeś, że się wymądrzam. Już wiem, że to był błąd i przepraszam. Tylko po co Vendor pisali by wielką literą co? I niewysilaj się w tłumaczeniu mi tego bo ja już wiem że to błąd, ale ja myśle że tu jest jednak jakaś tajemnica... i jeszcze raz powtarzam nie nazywajcie mnie n00bem.

Nie nazwalem Ciebie noobem. Wiem ze jestes Newbe (poczatkujacy) ale nie noob!!! i mam nadzieje ze nim nie bedziesz nigdy.... a co do wielkiej litery to mysle ze to z niemieckiego im sie pomylilo, tam rzeczowiniki z duzej sie pisze a oni przeciez niemcy



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jan paweł ban
a ja tam gadalem z npc vendorem ale nic o spike swordzie nie napisal tylko dal mi klucz 4602. Wie ktos moze do czego on?
tak tak, rozmawiales znim..... oczywiscie.... a na ten klucz to jest klucz do pokoju w piwnicy Obiego, tam gdzie jest zamkniety vampir z cyklopem i beczka lemioniady..... sic!
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 01-06-2006 o 23:23.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 04:00   #313
pietia547
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Mam kilka pomysłów.

Po 1 nie wydaje mi się aby ten MM był normalnym stworkiem lecz bardziej kimś w rodzaju NPC, bo przeciez który z noobików mógłby zabić takiego MM. Po 2 wydaje mi sie ze rozwiazanie tej zagadki lezy na wyciagniecie reki ( według mnie w jakiejs ukrytej jaskini lub dziurze po zabiciu kilku potworków znajdujemy np. w skrzyni klucz otwierajacy te drzwi z MM ) Po 3 wydaje mi sie ze owa jaskinia lub dziura znajduje sie tylko na terenie dla PACC. Po 4 wszyscy skupiaja sie na kluczu do drzwi a moze one sa tylko dla picu? Może do MM mozna sie dostac z drugiej strony np. z jakiejs ukrytej dziurki. Rozwiazanie moze byc tak dziecinnie proste ze tworcy gry poprostu pekaja ze smiechu ze nikt nie moze rozwiazac tej zagadki.

Edit:
Poza tym zastanowiły mnie 2 pokoje. Te 2 pokoje to ten na pietrze nad sklepem Toma i tez pokoj za Dixi nad sklepem Obiego. Otoz nie wiem jak w przypadku pokoju nad sklepem Toma ( tzn nie wiem czy jest jakis klucz czy nie ) ale do drzwi za Dixi nie mozna sie przedostac na 100%. Lecz zastanowilo mnie jedno. Otoz pod oboma pokojami znajduja sie lawki. Jesli zwrocicie uwage w przypadku pokoju nad Tomem lawka na dolnym poziomie jest na tym samym miejscu co na gorze dywanik a w przypadku sklepu Obiego lawka jest ustawiona na dolnym pietrze tak jak na gornym wolne miejsce pomiedzy skrzyniami. Probowalem uzyc liny ale to nic nie daje. Nie wiem moze wy wpadniecie na lepsze pomysly jak tak to piszcie to moze wspolnie do czegos wkoncu dojdziemy

Ostatnio edytowany przez pietia547 - 02-06-2006 o 04:10.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 07:51   #314
Gilu90
Użytkownik Forum
 
Gilu90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2005
Lokacja: Tychy
Wiek: 33

Posty: 218
Stan: Na Emeryturze
Gilu90 ma numer GG 935519
Domyślny

Wczoraj chyba czytałem na jakims forum o rooku anglojezycznym (nie pamietam jaki) ale tam uwazali brazole ze widzieli Sunrise w Mintwalin, gonili go podbono ale gdzies im uciekł, moze oni mówia prawde, skad by miał Sunrise 95 lv na rooku? z bicia minos'ów i z rotów? było gdzies to kiedys ze liczyli ile by zajeło mu bicie lv z 89 na 90(samych rotow i minosow) podobno zajeło by mu to jak by grał dzienie 10 h to zajeło by mu to jakies 5-6 miesiecy, jak ja chyba 2 miechy temu oglaldalem na tibia.com to Sunrise miał jeszcze 89 lv, jka to mozliwe?
Moze jakos przychodzi koło MM do tego teleportu i go przeleportuje do Mintwalin, i ze MM to nie potwor tylko NPC, i moze on tam własnie nabija lv :/ no bo niech ktos mi powie jak to mozliwe ze ma domek w AB? nawet jak nie jest włascicielem to zeby był to jego domek to musi w nim byc, tylko jak? jak jest na rooku ;| mnie juz głowa boli od tych zagadek, nie wiem co o tym myslec
__________________
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
Napoleon Bonaparte
Gilu90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 10:17   #315
Poprostu Pitbul
Użytkownik Forum
 
Poprostu Pitbul's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: forum.tibia.pl i dział "Fake'i"
Wpisy bloga: 2

Posty: 867
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ergid
Świat: Kradia
Poziom: 10
Skille: 30 SILY
Domyślny

Nie wiem czy to było ale dziś znalazłem scrolla z takim tekstem:
Huv stollan match stuf from humutown. But never wull fund us.
Poprostu Pitbul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 10:18   #316
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pietia547
Po 1 nie wydaje mi się aby ten MM był normalnym stworkiem lecz bardziej kimś w rodzaju NPC, bo przeciez który z noobików mógłby zabić takiego MM. Po 2 wydaje mi sie ze rozwiazanie tej zagadki lezy na wyciagniecie reki ( według mnie w jakiejs ukrytej jaskini lub dziurze po zabiciu kilku potworków znajdujemy np. w skrzyni klucz otwierajacy te drzwi z MM ) Po 3 wydaje mi sie ze owa jaskinia lub dziura znajduje sie tylko na terenie dla PACC. Po 4 wszyscy skupiaja sie na kluczu do drzwi a moze one sa tylko dla picu? Może do MM mozna sie dostac z drugiej strony np. z jakiejs ukrytej dziurki. Rozwiazanie moze byc tak dziecinnie proste ze tworcy gry poprostu pekaja ze smiechu ze nikt nie moze rozwiazac tej zagadki.

Edit:
Poza tym zastanowiły mnie 2 pokoje. Te 2 pokoje to ten na pietrze nad sklepem Toma i tez pokoj za Dixi nad sklepem Obiego. Otoz nie wiem jak w przypadku pokoju nad sklepem Toma ( tzn nie wiem czy jest jakis klucz czy nie ) ale do drzwi za Dixi nie mozna sie przedostac na 100%. Lecz zastanowilo mnie jedno. Otoz pod oboma pokojami znajduja sie lawki. Jesli zwrocicie uwage w przypadku pokoju nad Tomem lawka na dolnym poziomie jest na tym samym miejscu co na gorze dywanik a w przypadku sklepu Obiego lawka jest ustawiona na dolnym pietrze tak jak na gornym wolne miejsce pomiedzy skrzyniami. Probowalem uzyc liny ale to nic nie daje. Nie wiem moze wy wpadniecie na lepsze pomysly jak tak to piszcie to moze wspolnie do czegos wkoncu dojdziemy


Mino mag nie jest NPC, mozna to latwo sprawdzic. Idz do mino hell i daj atak na mino maga, bedziesz mial komunikat ze nie mozesz sie tam dostc. Gdyby to byl NPC to bys mial komunikat, ze nie mozesz zaatakowac tej osoby. Proste.. wystarczy pomyslec zanim napisze sie post ktory byl juz walkowany ze 100 razy. Tak... jaskinia z potworkami na terenie dla pacc, jakbym tam nie lazil i nie zabijal wszystkiego.... gdyby to bylo takie proste to dawno juz by ten quest byl rozwiazany i tak elitarny jak desert quest na mainie.

A co do tej lawki i zamknietych drzwi...... tak musisz poprowadzic linie (najlepiej markrem po ekranie) miedzy tymi lawkami, NPC i respawnem ratow i wtedy powstanie pentagram a na jego srodku bedzie miejsce na pick hole....... sic!!

Dlaczego doszukujecie sie wszedzie znakow drogi do MM/spika/ghoula/Bog wie czego jeszcze....... co ma lawka do drzwi!!!

@Gilu90
Taaaaak oczywiscie. A ja go widzialem na port hope jak kupowal krzesla z kosci sloniowej.....


@Poprostu Pitbul
Tak, to scroll z wiezy Trolli, chwala sie tam ze ukradli rozne rzeczy ludziom, a co dokladnie?? A tylko sie rozejzyjcie kilka smieci i ..... OWCE!! 8) zawsze mnei to rozbawia jak tam ide glupie trolle
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 02-06-2006 o 10:23.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 11:25   #317
Fidinio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 3
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Isara
Poziom: 19
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gilu90
no bo niech ktos mi powie jak to mozliwe ze ma domek w AB?
Wyszedl na Maina i kupil domek, potem sie zrookowal. A kase za domek NA Mainie wysylaja mu koledzy parcelem. Proste
Fidinio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 12:52   #318
Poprostu Pitbul
Użytkownik Forum
 
Poprostu Pitbul's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: forum.tibia.pl i dział "Fake'i"
Wpisy bloga: 2

Posty: 867
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ergid
Świat: Kradia
Poziom: 10
Skille: 30 SILY
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek


@Poprostu Pitbul
Tak, to scroll z wiezy Trolli, chwala sie tam ze ukradli rozne rzeczy ludziom, a co dokladnie?? A tylko sie rozejzyjcie kilka smieci i ..... OWCE!! 8) zawsze mnei to rozbawia jak tam ide glupie trolle
Śmieszne, to oni ukradli owce z farmy
Poprostu Pitbul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 13:46   #319
Gilu90
Użytkownik Forum
 
Gilu90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2005
Lokacja: Tychy
Wiek: 33

Posty: 218
Stan: Na Emeryturze
Gilu90 ma numer GG 935519
Domyślny

@Pan Klocek:
Napisałem że tak gadali na pewnym forum, nie napisałem ze go widziałem. Nie wierze tym brazolom. Aha i też go widziałem jak chyba kupywał te krzesło, za 2 k w Media-Tibia
__________________
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
Napoleon Bonaparte
Gilu90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 14:52   #320
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fidinio
Wyszedl na Maina i kupil domek, potem sie zrookowal. A kase za domek NA Mainie wysylaja mu koledzy parcelem. Proste
Sunrise to jedna z antycznych postaci (tak jak np. koles o imieniu Hero) Kiedys nie trzeba bylo byc na mainie zeby kupic dom a teraz wlasnie koledzy mu kase wysylaja
hmmmm szkoda ze nie wpadlem na to zeby sie zrookowac wczesniej i nabijac lvle od poczatku i miec domek to by byla slawa
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:49.


Powered by vBulletin 3