Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Który z niżej wymienionych rodzajów wysiłku fizycznego wybierzesz?
Siłownia 36 30.00%
Sporty walki 16 13.33%
Siłownia + sporty walki 32 26.67%
Żaden 36 30.00%
Głosujących: 120. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-01-2010, 19:37   #21
Eipiq
Użytkownik Forum
 
Eipiq's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2010

Posty: 123
Domyślny

Głos na siłownie.

Myślałem też dodatkowo nad sztukami walki, ale klasa maturalna i brak czasu to wystarczająca przeszkoda.

Moja historia z siłownią, to około 4 miesiące za pierwszym razem. Potem przerwa, brak czasu i dziewczyna. Potem znów powrót, ale brak motywacji po miesiącu dał kolejną przerwę.Teraz mija tydzień, motywacja jest ogromna i chęć zostania tam już na stałe.

Myślę, że do wakacji będzie całkiem nieźle, jeśli tylko mocno się przyłożę.
Eipiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-01-2010, 20:12   #22
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
Po kreatynie? haha no chyba sobie żarty stroisz. Kreatyna to jak batonik, żadnych skutków ubocznych.
Oczywiscie, ze nie ma zadnych skutkow ubocznych, oprocz tego, ze zaczynajac jakiekolwiek cwiczenie od kreatyny, za 6 miesiecy z takim progresem bedzie jechal na ciezkich koksach, "bo juz nic nie dziala" ~~

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus
mam kolegow ktorzy juz naprawde ladnie wygladaja i cwicza pare lat i powiedzieli ze mi doradza co jak brac itp. Mowili zeby od kreatyny zaczac i pozniej beda mi doradzac co brac;
Szkoda tylko, ze nie powiedzieli ci, ze nie ma sensu na samym poczatku brac jakichkolwiek odzywek, chociazby z tego powodu, ze takie same efekty uzyskasz po prostu cwiczac i dobrze jedzac. Jak juz wspomnial Giorio - wszelkiej masci suplementy i koksy (poczynajac od tych najslabszych, po najbardziej twarde) stosuje sie przy dobrym stazu na silowni, aby a) pobudzic ogranizm do rozwoju, ktory jest juz niemozliwy bez wspomagaczy b) osiagnac jeszcze lepsze wyniki. Najlepszym przygladem niech bedzie to, ze branie w poczatkowej fazie rozwoju ciala suplementow spowoduje dosc duzy wzrost sily i masy miesniowej. Niestety, zaczepy miesniowe tak szybko sie nie rozwijaja i odrobina pecha oraz zbyt slaba rozgrzewka doprowadza do tego, ze uszkodzisz sobie jakis miesien, co da wiecej szkody niz pozytku. A zeby rozwinac "zdrowa" i "normalna" muskulature ciala, to tak naprawde wystarczy dlugi staz i odpowiednia dieta.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 20:17   #23
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

@Giorio
Przeczytałem twój post i jestem pod wrażeniem. Żeby oddać jak bardzo poruszyła mnie twoja historia postanowiłem przedstawić moje zdjęcie zrobione w trakcie czytania twojego posta:

Gratuluję przemyśleń. Widzę, że masz nie lada wiedzę z zakresu sztuk walki, także siłowni, a ja właśnie prowadzę pewną ważną ankietę. Zechcesz mi odpowiedzieć na kilka prostych pytań?
Interesuje mnie:
- co Pan wie o kreatynie: ogólnie, jaki ma wpływ na organizm, kiedy należy ją stosować, kiedy się wystrzegać itd.,
- w jaki sposób suplementy pomogają zrobić "lekki zarys",
- karate: może być ogólnie, możesz zagłębić się w poszczególne style. W drugim przypadku proszę nie zapomnieć, żeby zawrzeć swoje spostrzeżenia nt. stylu Kyokushin, także styli wywodzących się bezpośrednio z niego (np. Seidokaikan),
- jak rozpierdolić pięciu chłopa na ulicy?
Z góry dziękuję.

EDIT:
Re.Down
Akurat z samym Kyokushin jest problem. Oryginalnie nie było tam ciosów w głowę (wojenna sztuka walki, chyba nie chcieli uszkadzać własnych żołnierzy czy coś). Sporo sekcji je wprowadziła, ale nie wszędzie tak jest.

Ostatnio edytowany przez Thero - 17-01-2010 o 20:23.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 20:18   #24
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
Co do sportu walki to karate jest kpiną jeśli chodzi o walke na ulicy.
a dlatych co nie wiedzą jaką sztuke walki wybrać, a głownie chodzi im o zastosowanie na ulicy to proponuje:
ju jitsu, kick-boxing, muay thai, boks
Laik, desu? Akurat takie style jak Kyokushin są równie skuteczne jak kick-boxing czy muay thai xd
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 20:18   #25
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post

Szkoda tylko, ze nie powiedzieli ci, ze nie ma sensu na samym poczatku brac jakichkolwiek odzywek, chociazby z tego powodu, ze takie same efekty uzyskasz po prostu cwiczac i dobrze jedzac. Jak juz wspomnial Giorio - wszelkiej masci suplementy i koksy (poczynajac od tych najslabszych, po najbardziej twarde) stosuje sie przy dobrym stazu na silowni, aby a) pobudzic ogranizm do rozwoju, ktory jest juz niemozliwy bez wspomagaczy b) osiagnac jeszcze lepsze wyniki. Najlepszym przygladem niech bedzie to, ze branie w poczatkowej fazie rozwoju ciala suplementow spowoduje dosc duzy wzrost sily i masy miesniowej. Niestety, zaczepy miesniowe tak szybko sie nie rozwijaja i odrobina pecha oraz zbyt slaba rozgrzewka doprowadza do tego, ze uszkodzisz sobie jakis miesien, co da wiecej szkody niz pozytku. A zeby rozwinac "zdrowa" i "normalna" muskulature ciala, to tak naprawde wystarczy dlugi staz i odpowiednia dieta.
Dokładnie.

Mój znajomy brał odżywki i innego typu świństwa. Dobra urosły mu mięsnie ale na siłowni nie siedzi wiecej niż 20-30 min, bo go "ścięgna bolą".
Trzeba po prostu cwiczyć i mieć diete wysoko białkową, a wszystko się ułoży.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 20:22   #26
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
- jak rozpierdolić pięciu chłopa na ulicy?
Jednego ujebać z noża, reszta ucieknie.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 20:22   #27
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Może jakieś napinki?
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 21:28   #28
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Jeżeli chcesz szybko przytyć kup odpowiednią odżywkę. Pijąc szklankę pół godziny przed treningiem i do pół godziny po treningu. Czas jest ważny. W miesiąc - dwa przytyjesz 10-15 kg. Później możesz odstawić odzywki i po prostu do pół godziny po treningu dobrze zjeść(ryż, makaron, kurczak) waga powinna się utrzymywać. Jeżeli chcesz wyrzeźbić mięśnie to nie łykaj żadnych tabletek nie bierz żadnych odżywek ani kreatyny - musisz ćwiczyć ale nie siłowo a kondycyjnie. Worek, bieganie i dużo drążka(podciąganie) albo szwedzkie pompki.

Przy 185cm ważyłem 65kg i wyglądałem jak wieszak na ubrania. 3 miesiące odżywki przytyłem do 75, odstawiłem i naturalnie przytyłem jeszcze 5 kg i utrzymuje do tej pory 80kg. Na siłkę 2 lata chodziłem, teraz wyjechałem na studia i nie mam czasu niestety
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 22:17   #29
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
fajny temat. Ja tez zamierzam zaczac cwiczyc , za tydzien i odrazu kupuje sobie Kreatynke Olimpu. Mam nadzieje do wakacji sie troszke wyrobic.

Kreatyne sie bierze wtedy gdy ma sie w bicu te 30-35cm prawdziwej MASY MIESNIOWEJ a nie gdy ma sie 10cm miesnia a 20cm samego ciała+tłuszczu. Branie krety na samym poczatku treningu ma taki sam sens jak załozenie slepemu okularów, i tak na początku bedziesz podnosił max 45kg na ławeczce a kreatyna Ci zbyt wiele nie da. Podejrzewam ze napalisz sie na silke, potrenujesz z 2 miechy, wpieprzysz pudło krety i przestaniesz trenowac. Wtedy "masa" miesniwoa bedzie z Ciebie spływac jak woda.
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 22:48   #30
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

szkoda patrzeć... niektórzy z Was wypowiadają się niestety mając gówniane pojęcia ; ddd

dla tych którzy startują i już rzucają się na kreatynę.

kreatyna to wspomagacz, który powinno stosować się dopiero gdy nie możemy wycisnąć z siebie więcej. Dokładniej chodzi o to że największe przyrosty masy notowane są na sucho przez pierwsze 5-6 miesięcy... I dopiero po takim okresie można zabrać się za cykl kreatynowy, ewentualnie jeżeli ktoś miał wcześniej jakąś dłuższą styczność z siłownią może być to okres 3-4 miesięcy.
Albertus jeżeli koledzy zaproponowali Ci kreatyne na start to ich serdecznie pozdrów i powiedz że są skończonymi debilami a nie kulturystami.
Ja bym ze swojej strony proponował dietkę wysoko białkową, możesz nawet zainwestować w białko w proszku.

ogólnie z mojej strony dla zielonych.

1. Dieta.
Jeżeli zaczynacie po prostu delikatnie ją zmieniajcie, nie wywołujcie szoku w organiźmie po przez wyrzucenie z dnia na dzień wszystkich posiłków do których był przezwyczajony... Jedzcie to co lubicie rzadziej, po jakimś czasie tylko w weekendy a jeszcze później pozwalajcie na to sobie bardzo rzadko.
(mowa tu oczywiście o fast foodach, słodyczach, słodkich napojach itd). bez których na pewno ciężko się co nie którym obejść. mi np ciężko wytrzymać bez coca coli. Anyway więcej produktów typu ryż, makaron, kasza... MC Donaldy zastąpcie Chińskimi knajpami i wyjdzie wam na lepsze, tyle.

2. Ćwiczenia
Początek to najzwyklejsza ogólnorozwojówka, robicie wszystko najlepiej 3 serie po 10 powtórzeń... 2-4tyg to optymalny czas rozgrzewki na siłowni. Jeśli organizm jest już przezwyczajony można zaczać układać sobie jakiś trening masa/siła. Bo wątpie że ktoś z was ma zamiar układać sobie rzeźbe nie mając mięśni ; > Potem leci już z górki.

3. Odżywki
Oczywiście niezastąpiona kreatyna. Pierwszy jej cykl (6-8tyg) jest zdecydowanie najbardziej owocny, jeżeli przepracujemy go sumiennie, mowa o diecie, braku używek typu alkohol, szlugi to napewno nie bedziecie zawiedzeni. Oczywiscie mozecie bawic sie rowniez innymi wspomagaczami o ktorych jednak juz sami sobie poczytajcie np na sfd lub innym forum.

4. Silna wola
Jezeli jej nie masz wogole nie startuj. : )

tyle moich wypocin.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 22:51   #31
Giorio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2009

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: ;P
Poziom: 57
Skille: 82 ->>
Poziom mag.: ;P
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koronowany rycek Pokaż post
Biore mieta i przerzucam zlom.
Tak piszesz, a nawet nie wiesz ilu twoich ulubionych aktorów brało sterydy i nie mam tu wcale namyśli stalone czy schwarzeneggera. Co do tych 2 panów to jakby dobrze poszukać to można znaleźć cały cykl dnia.
Do tego większość sportowców na poziomie brało lub bierze sterydy i nie ma co się okłamywać, że to sam talent.
Ba są bardziej bulwersujące tematy związane z dopingiem o którym oczywiście się nie mówi.
I od razu pisze, że jakiekolwiek używki typu sterydy to gówno i lepiej tego nie brać.

co do Kyokushin, to prawda, że mozna tym stylem powojować. Nawet miałem o tym pisać ale stwierdziłem, że wymienione przeze mnie są bardziej przydatne. Przede wszystkim nie wymagają tak dużego zaangażowania się i opanowania techniki aby cokolwiek z tego było.

a w sprawie kreatyny to wiadomo, że wszystko zalezy od celu do jakiego się dąży. Co wcale nie oznacza, że ten suplement bardziej szkodzi niż paczka cipsów popita colą.
Co do "rozpierdolenia" 5 chłopów to polecam poćwiczyć nogi aby szybko "spierdolić". Oczywiście należy pamiętać, że przed bronią palną nie ma ani szybkich ani mocnych.

Ostatnio edytowany przez Giorio - 17-01-2010 o 22:53.
Giorio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 00:11   #32
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Kreatyne sie bierze wtedy gdy ma sie w bicu te 30-35cm prawdziwej MASY MIESNIOWEJ a nie gdy ma sie 10cm miesnia a 20cm samego ciała+tłuszczu. Branie krety na samym poczatku treningu ma taki sam sens jak załozenie slepemu okularów, i tak na początku bedziesz podnosił max 45kg na ławeczce a kreatyna Ci zbyt wiele nie da. Podejrzewam ze napalisz sie na silke, potrenujesz z 2 miechy, wpieprzysz pudło krety i przestaniesz trenowac. Wtedy "masa" miesniwoa bedzie z Ciebie spływac jak woda.
nie wiem czy się zrażę czy nie , najpierw kupuje sobie 1 kreatynke żeby spróbować , fortuna to nie jest.

No kolega teraz mi pisze ze mógłbym chwile (2-3tyg) na sucho poćwiczyć żeby mięśnie przyzwyczaić na dłuższy okres to mi się nie chce ;D ale ten tydzień na kursie poćwiczę z nimi wiec lekko nie będzie.

Zyczcie mi powodzenia ;D zeby cos ze mnie bylo ;D bo troche wstyd ze taki Hooligan w miescie znany a chudy... tak dojsc do 45 w bicku i styknie.


Maggic

alkoholu nie pije od 18 wrzesnia , szlugow nigdy nie jaralem. Slodyczy jem malo.
Dieta to juz wiem co jest mniej wiecej. Cwiczen juz mam duzo glownie domatorskie , hantle i ekspander (2) , hantle sa 2x 6 kg wiec na start starczy.

Tydzien cwicze na sucho z kolegami pakierami na kursie , pozniej juz na kreatynce a w dni treningowe bede pil glukoze (podobno lepiej sie wchlania) gdy zjem kreatyne i mi sie to spodoba to kupie nastepna.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 18-01-2010 o 00:14.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 00:15   #33
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Silownia od 3 lat.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 00:37   #34
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Dobra, ja na dzień dobry z zerowym stażem wywaliłem mono universala i aakg treca, efekt? +15 kg na sztandze, +6 kg mięcha (typ 50/50 endo/mezo)

Jak będzie sumiennie i właściwie ćwiczył to niech bierze mono, nie wiem jak olimp ale universal mnie kopał ostro pod koniec, więc z czystym sumieniem mogę polecić :>

W ferie nie ma rodziców i będę sobie gotował sam (haaaaa już tysiące pomysłów na potrawy, nie ma rady żebym umarł z głodu). Wrzucę scorcha, codziennie z 2h aerobów, ciekawe jak tłuszczyk poleci :>

I tak przy okazji, dzięki siłce nauczyłem się gotować. W dni szkolne jednak brak czasu na tą przyjemność :<
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 08:11   #35
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Tak myślałem, bo w podbramkowej sytuacji raczej niewiele Ci to pomoże
Nie do konca... Nie wszyscy uwazaja sztuki walk za koniecznosc, by z kims walczyc, czy chociazby sie obronic, co wlasciwie jest podstawa.
Inni uwazaja to za sposob rekreacji i ja bardziej sie tym kieruje...
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 08:32   #36
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@Pacz Knight:
Ja tam osobiście nie przepadam za kendo.
O wiele bardziej wole kenjutsu i do tego iaido ^^

@Koksy:
Ja tam się nie wypowiadam
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 09:12   #37
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Żaden. Sporty walki w ogóle mnie nie interesują, a na siłownie nie mam ochoty chodzić. Dla utrzymania przeciętnej kondycji starczy mi parę innych sportów.
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 10:31   #38
metiu
Użytkownik Forum
 
metiu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 507
metiu ma numer GG 9026598
Domyślny

Siłownia od maja 2008 do maja 2009 potem problemy z kręgosłupem. Za tydzień jak wrócę do zdrowia wracam do branży.
Co do tego całego tematu o kreatynie. Z tego co zauważyłem po sobie i kolegach, którzy zaczynali jeśli chodzi o sylwetkę i wyniki siłowe to początkowo szło super bez jakiejkolwiek diety, suplementów czy czegokolwiek. Pierwsze efekty są zawsze najszybsze i najbardziej widoczne, dlatego ja również uważam że start odrazu z kreatyną to marnotrawienie kasy. Ćwicząc przez rok byłem tylko na 1 cyklu i właśnie kreatynowym i szczerze mówiąc nie odczułem jakiś rewelacyjnych efektów czy konkretniejszego powera.
Co do sportów walki to nunchaku freestyle. Obecnie nie uskuteczniam z braku nunchaku. Chętnie spróbował bym kendo więc jak znajdę czas i pieniądz to na pewno zawitam na białostockiej sekcji.
metiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 10:57   #39
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nunchaku fajna rzecz - dość małe, poręczne, w niebezpieczne okolice można zabrać ze sobą, no i wystarczy powymachiwać tym trochę, a przeciwnikom odchodzi ochota do walki
Są jakieś szkoły rozwijające umiejętność posługiwania się nunchaku czy trenujesz na własną rękę?
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2010, 11:31   #40
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Tej MMA czy Vale Tudo jest ciekawsze? Bo oba mi sie podobaja, sie zabieram za to juz od jakis 2 lat (czassssssssssss) i niewiem za cholere co wybrac, a ze teraz mi sie troche pozmienialo w zyciu i czasu jest wuchta, to w koncu chcialbym sobie zaczac chodzic na treningi. Co mowicie?
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:41.


Powered by vBulletin 3