Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-10-2012, 19:37   #1
Misiek071
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Sorc 8 - 100 lvl i 10kk gold

Witajcie, po 8 latach przerwy wpadł mi do głowy pomysł aby wrócić do Tibii, czasu na grę nie mam zbyt wiele, około 3 godzin w nocy w ciagu doby (kiedy żona śpi). Jak najszybciej wylevelowac sorca solo? (chyba nikt z moich starych znajomych już nie gra). W tej chwili mam 10kk golda do wydania z opcja dokupienia wielokrotnosci tej sumy w razie potrzeby. Z góry dziękuje za wszelkie sugestie
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-10-2012, 22:45   #2
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

Zalezy tez jaki server, ja ci proponuje pvp zebys nie umarl z nudow. Przy takiej ilosci gotowki pk przyda ci sie jak najbardziej.
Lvl nabijac standardowo, low lvl tomby ankh, roty, potem taski rob na korkodyle i tarantule i tak coraz wyzej, naprawde duzo expowisk jest teraz
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2012, 01:49   #3
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Polecam przejrzec liste serwerow i zobaczyc srednia ilosc osob online (od tego zalezy predkosc respawnu), nastepnie zobaczyc na forum jakie gildie sa na serwerze aby dowiedziec sie jakiej narodowosci gracze/gildie zmagaja sie ze soba (czestym przypadkiem jest zalew europejskich serwerow przez brazylijczykow, gdzie na 100+ juz mozesz okazac sie przydatny jednej ze stron) do 20 bijesz cokolwiek, nastepnie jak kolega zauwazyl robisz taski(killing in the name of quest) , na poziomie 50 w taskach do dyspozycji bedziesz mial juz wiecej potworow, ale gdyby sie znudzil taski polecam wybijac na goromie bonebeast island przy pomocy runy gfb (wliczajac podziemia, lich hell rowniez z uwagi na to ze respi sie tam necropharus i undead cavebear), dobrym pomyslem tez moga byc necro i vampy na darashii (cena vampire dust poszla w gore), rowniez warto bic na poziomie powyzej 50 necro/hero w miescie yalahar (cena red piece of cloth wacha sie od 10k do 25k w zaleznosci od serwa) miejsc dodano wiele wiec z monotomia problemu nie bedzie, gdyby nie 10kk w opisie sugerowalbym codziennie przegladac market i patrzec na jakie itemy jest zapotrzebowanie, ale widze ze tu bieda nie grozi
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2012, 00:48   #4
Vincento_Vampire
Użytkownik Forum
 
Vincento_Vampire's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: pozdrawiam moich fanuf:cup:
Wpisy bloga: 5

Posty: 546
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Iridia:cup:
Poziom: 007
Skille: durzeee
Domyślny

ja na twoim miejscu wyłączył bym kompa i nie pozwolił żonie spać przez te trzy godziny...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie żebym nie dostawał ataku drgawek na widok ortografii pana UP, ale wydaje mi się, że on dobrze gada.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Al'Bundy Pokaż post
Haha wincenty zmiazdzyl phoenixowi suty xD
I RULE THIS BOARD OBEY ME
Vincento_Vampire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:18.


Powered by vBulletin 3