Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-08-2009, 11:41   #1
Kuraudo
Użytkownik forum
 
Kuraudo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Lokacja: Suwałki

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dragon Ball
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Kuraudo ma numer GG 6437813
Pergamin Grafik od pixelartów potrzebny od zaraz

Ohayo !
Razem z kumplem zaczęliśmy tworzyć grę na podstawie anime Bleach. Problem leży w tym, że ja jestem grafikiem postaci i kilku innych rzeczy, on Webmasterem,ale żaden z nas nie zna się na malowaniu np itemów czy niektórych efektów do spelli, lecz mimo to co już tworzymy zaczyna nabierać kształtów.

Poszukujemy osób/y, która zna się na itemach bądź elementach przyrody. Roboty nie jest zbyt wiele, a wynagrodzenie bardzo godne.

Za pomoc oczywiście jeśli grafik zechce dostanie Administratora bądź / i pieniądze z zysków płatnego konta.

Póki co mamy aż ponad 90 grafik postaci oraz kilka grafik niektórych rzeczy, a także nieźle zaczynającą stronę !

Jeśli czegoś nie wymieniłem / zapomniałem bądź będą konkretne pytania : Pisać na gg 6437813 .
Kuraudo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-08-2009, 13:23   #2
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Zyski z płatnego konta? Twórcy gier amatorzy? Fail.
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 19:40   #3
Matheavyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2004

Posty: 87
Matheavyk ma numer GG 9086214
Domyślny

Ale mnie denerwujecie ; p

Tak! EWENTUALNE zyski! Skoro tak napisał to chyba znaczy, że ich projekt jakoś wygląda, a do tego mają przemyślany koncept na zarabianie pieniędzy z płatnych kont. Oczywiście większe szanse, że się nie uda nic zarobić, ale teraz lekko wypromować stronkę z grą na własną rękę, zachęcić ludzi do rozpoczęcia gry (o ile jest interesująca to sami się zachęcą jeśli tylko ją zobaczą) i... no myślę, że zdobyć kilkuset użytkowników na ciekawy produkt to nie problem. A jeśli rzeczywiście gra jest dobra to znajdą się tacy co smsa wyślą (co to za problem zapłacić kilka złotych miesięcznie jak się ma kasę na koncie od rodziców lub nawet swoje jeśli ktoś jest doroślejszy, a lubi się pobawić przed komputerem?).
Potem dobije się jakoś do 1tys graczy i co? I to:
(załóżmy, że gra jest dobra i do pełnej rozrywki naprawdę potrzebne premium)
500 osób * 3zł= 1500

Przy dołączeniu grafika do teamu zarobek- pewnie 1/3 nie dadzą chociaż kto wie przy amatorskim projekcie- 200-400zł miesięcznie przez jakiś czas.
Załóżmy, że gra będzie rok na topie- czy to takie nieopłacalne ruszyć dupe i narysować kilka itemów i drzewek, mając możliwość zarobienia ~5tys.?

Może uznacie za szalone liczby, które tam powypisywałem, ale jak dla mnie są realne w pewnych warunkach. Pytanie tylko jaką wizję mają Ci dwaj twórcy gry(co z tego,w dobie internetu, że amatorzy ?) i jak wygląda cała ta gra. Osobiście grafikiem nie jestem, ale jak ktoś umie rysować to dlaczego z nimi nie porozmawiać i dowiedzieć się jak sytuacja wygląda?
Matheavyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 13:23   #4
Kuraudo
Użytkownik forum
 
Kuraudo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Lokacja: Suwałki

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dragon Ball
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Kuraudo ma numer GG 6437813
Domyślny

Oczywiście. Płatne konta będą bardzo przydatne. Postaramy się wprowadzić płatność SMS, chociaż lepiej byłoby na konto ( więcej dostalibyśmy na budżet ). Od sponsora czyli Administratora projektu Melania OT dostaniemy miejsce na dedyku, co oznacza pełny profesjonalny hosting. Na początek jest potrzebna szata graficzna, do czego oczywiście jak wspomniałem będzie potrzebna praca grafików.

Co do Płatnego Konta :

- Daje możliwość wybrania innych postaci ( będą one również zbalansowane )
- Możliwość weścia do Hueco Mundo
- Używanie innych technik
- Umiejętność shunpo
- Mozliwosc użycia Ban Kai
- Więcej transformacji
- Wejście bez kolejek


I wiele wiele innych rzeczy ^^

Jeśli potrafisz robić grafiki elementów przyrody / itemów profesjonalnie Dołącz
Kuraudo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 18:01   #5
laxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2007

Posty: 374
Domyślny

Przedstaw swój projekt na jakimś PC forum. Bo tu po pierwsze reklama jest nielegalna, a po drugie tu nikogo nie znajdziesz.
laxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 21:10   #6
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Po 1:
Idź na forum graficzne a nie tu...

Po 2:
Eee? Zyski z płatnego konta? A ile kosztuje płatne konto? Jak np. 10 zł to na początek ok. 20 osób wychodzi ci 200zł + dedyk ok. 50 zostaje + kumpel 25 + ty macie ok. 12,5zł dla grafika .... Przelicz inaczej sobie ale dla grafika zostaje jakieś 15 zł z groszami marne wynagrodzenie za tyle pracy... Jak się rozkręci oczywiście to będzie inaczej np. 100 osób i 10zł masz tysiaka,1000 - dedyk zostaje 850,i podział to ok. 260-270 dla każdego [lepiej!!] czyli lepiej ale wątpię żeby tyle osób się nagromadziło w tak krótkim czasie. Sorry man,ale nic z tego nie wyjdzie...
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 23:27   #7
Kuraudo
Użytkownik forum
 
Kuraudo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Lokacja: Suwałki

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dragon Ball
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Kuraudo ma numer GG 6437813
Domyślny

Cytuj:
Po 1:
Idź na forum graficzne a nie tu...

Po 2:
Eee? Zyski z płatnego konta? A ile kosztuje płatne konto? Jak np. 10 zł to na początek ok. 20 osób wychodzi ci 200zł + dedyk ok. 50 zostaje + kumpel 25 + ty macie ok. 12,5zł dla grafika .... Przelicz inaczej sobie ale dla grafika zostaje jakieś 15 zł z groszami marne wynagrodzenie za tyle pracy... Jak się rozkręci oczywiście to będzie inaczej np. 100 osób i 10zł masz tysiaka,1000 - dedyk zostaje 850,i podział to ok. 260-270 dla każdego [lepiej!!] czyli lepiej ale wątpię żeby tyle osób się nagromadziło w tak krótkim czasie. Sorry man,ale nic z tego nie wyjdzie...
1. Znasz jakieś forum gdzie robią grafiki coś jak Tibijskie w Pixelarcie ?

2. Po co dedyka odliczasz ? Pisałem, że mam sponsora prawda ? To mój kolega, który nie chce kasy za miejsce na dedyku, a trochę go znam bo udzieliłem mu kilka innych przysług.

PS : Nadal szukam grafika do rzeczy bądź elementów graficznych.
Kuraudo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 23:36   #8
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

@up

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraudo Pokaż post
Ohayo !
Razem z kumplem zaczęliśmy tworzyć grę na podstawie anime Bleach. Problem leży w tym, że ja jestem grafikiem postaci i kilku innych rzeczy, on Webmasterem,ale żaden z nas nie zna się na malowaniu np itemów czy niektórych efektów do spelli, lecz mimo to co już tworzymy zaczyna nabierać kształtów.

Poszukujemy osób/y, która zna się na itemach bądź elementach przyrody. Roboty nie jest zbyt wiele, a wynagrodzenie bardzo godne.

Za pomoc oczywiście jeśli grafik zechce dostanie Administratora bądź / i pieniądze z zysków płatnego konta.

Póki co mamy aż ponad 90 grafik postaci oraz kilka grafik niektórych rzeczy, a także nieźle zaczynającą stronę !

Jeśli czegoś nie wymieniłem / zapomniałem bądź będą konkretne pytania : Pisać na gg 6437813 .
1. Owszem,każde forum graficzne [ps. Ala tibijskie? To każde graficzne,a jak robisz ots to wypierpapier stąd].

2. Patrz cytat,nie nie napisałeś że masz sponsora albo jestem ślepy. Po za tym,kolega co nie chce kasy? Pewnie amator... Chłopie,sam robiłem kiedyś grę i grafiki znalazłem na KAŻDYM forum graficznym. Webmasterstwa się nauczyłem dedyk kolega opłacił [1350 zł długu o.0] i się zaczęło. Tyle że po 2 dniach serv padł. Powód? 0 ludzi. Był to amatorski projekt więc myślę że z twoim też tak będzie. Nie obraź się,ale lepiej popracować rok,dwa,trzy,dwadzieścia [xD przesadziłem],żeby tłumu się przyciągnęło i mieć frajde z stworzenia czegoś nowego i z kasy [ ] którą zarobiłeś.
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 23:58   #9
czuczu20
Użytkownik Forum
 
czuczu20's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 146
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Tyle że po 2 dniach serv padł. Powód? 0 ludzi. Był to amatorski projekt więc myślę że z twoim też tak będzie.
To ,ze wasz projekt był jakimś szajsem to nie oznacza ,że wszystkich też musi być.
Cytuj:
Był to amatorski projekt więc myślę że z twoim też tak będzie.
Więc dam ci dobrą radę...nie myśl.
Cytuj:
Nie obraź się,ale lepiej popracować rok,dwa,trzy,dwadzieścia [xD przesadziłem],żeby tłumu się przyciągnęło i mieć frajde z stworzenia czegoś nowego i z kasy [ ] którą zarobiłeś.
Od czegoś trzeba zacząć, nie ma nic lepszego w ulepszeniu gry niż konsultacja z graczami, a nie robisz jakąś grę w tajemnicy 5 lat ,a potem wychodzi na jaw ,że nikomu się nie podoba itp.

Jak ci się nie podoba ,to
Cytuj:
wypierpapier stąd
,bo to nie jest temat od wytykania ,tylko od poszukiwania grafika.
__________________
czuczu20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 11:27   #10
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraudo Pokaż post
Co do Płatnego Konta :

- Możliwość weścia do Hueco Mundo
- Umiejętność shunpo
- Mozliwosc użycia Ban Kai
Oj, kusisz, stary, kusisz.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 12:32   #11
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Jeśli z tej gry wyjdzie jakiś syf, to zamiast kuszenia grania postaciami z tego wspaniałego anime, wyjdzie zbeszczeszczenie go i gromada fanów(z plastikowymi katanami i w strojach do kendo wrszeszczący bank-kai senbozakura) podpali domy wszystkich co brali udział w tworzeniu go.

Jak znajdziesz grafika (jakimś cudem) to powiadom go o tym ryzyku.
Ukryty tekst:

Do modów:
to wcale nie jest idiotyczny post, tibijczycy biją matki krzesłem, a fani bleacha podpalają domy i biją się na bokeny z pianki


@Down
Max do 18 czekaj, bo po kolacji rodzice im nie pozwalają wychodzić.

Ostatnio edytowany przez __HAPPY_SVEN__ - 08-08-2009 o 15:37.
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 13:14   #12
Kuraudo
Użytkownik forum
 
Kuraudo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Lokacja: Suwałki

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dragon Ball
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Kuraudo ma numer GG 6437813
Domyślny

Prawda, anime jest wspaniałe, dlatego ja nie chcę byle jakiego syfu dlatego zatrudniam profesjonalistów jak np Gelio który jest bardzo dobrym skrypterem czy też Webmaster Brychu.

PS : Jeśli ktoś zna takiego grafika który mimo wszystko mógłby być zainteresowany to prosiłbym o poinformowanie go.

@up. Cóż najwyżej będą małe akcje sabotażowe, ale ja i tak się nie ugnę, a poza tym to chyba nie muszę zdradzać danych osobowych współpracowników.
Panowie uzbrojeni w katany i krzyczący Ban Kai po 22 na podwórku czekam na was
Kuraudo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 19:05   #13
Evil_Aragami
Użytkownik Forum
 
Evil_Aragami's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2008
Lokacja: W óhu.
Wpisy bloga: 48

Posty: 257
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aragami
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Choosen Ones
Świat: Ziemia
Poziom: 66
Skille: 66/66
Poziom mag.: 66
Evil_Aragami ma numer GG 9041627
Domyślny

Ja się zgłaszam gg
9041627
Evil_Aragami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:15.


Powered by vBulletin 3