Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-01-2008, 21:01   #4101
adamocherlentano
Użytkownik Forum
 
adamocherlentano's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: warszawa

Posty: 95
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Time To Die
Świat: Menera
Poziom: 121
Skille: 92/69
Poziom mag.: 21
Domyślny



skromny 87 dist
adamocherlentano jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-01-2008, 21:10   #4102
-Ami-
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2008

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Astera
Domyślny

Bardzo ładny temat.

Gratulacje wszystkim adwensów itp.
-Ami- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2008, 21:14   #4103
Tsunami-Knight
Użytkownik Forum
 
Tsunami-Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2007
Lokacja: Wodzisław Śląski
Wiek: 34

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 95+
Skille: 82/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

graghor GRATZ 100lv;] (gogo 200lv)

ja narazie bez adv jak bedzie to wrzuce;p
__________________



[CHAR]Tsunami-Knight[/CHAR]
[GUILD]Cruel Hunters[/GUILD]

00:21 Tsunami-Knight [93]: michael nie pow mi na ktorym przycisku sie lata
00:22 Michael-Knight [136]: nie wiem ale u mnie F5 sie skacze
Tsunami-Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2008, 23:05   #4104
xOverloux
Użytkownik Forum
 
xOverloux's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007
Lokacja: Lesko

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 99
Skille: -.-
Poziom mag.: :)
xOverloux ma numer GG 1573946
Domyślny

gzz 100 gzgzggzgzgzgzggzgzgzgzgzgzgzggzgzgzgzgzgzgzgzggzgz gzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgz gzgzgzgzgzgzgzggzgzzggzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzgzg zgzgzgzzzzzzzzzzzzzgzgzgzgzg
ale hemol miał ladniejszy ss xD bo była tam swieta trójca XD over xii i vade a tu ;p nie

gzzz ;p
-brak zgrania na ss (musze coś powypominać nie ;p żeby nie było )

gz adamo ;p
gz andrzej outfita xD
__________________
16:54 Bisto pogromca [74]: after to jest po?
16:54 Mozezaraz [63]: ta
16:54 Corrano [52]: ja znam tylko always i tampax

21:48 Koko Looko [73]: to zostane zawodowym graczem w tibie =]
21:48 Koko Looko [73]: i od wakacji KOXXXXXXXXXXXX
21:48 Master Dodik [113]: koko wysoko mierzysz ;]
21:48 Siuchnik [111]: ta a , enthu bedzie czuwal nad twoim zdrowiem
xOverloux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2008, 23:33   #4105
HuraganBlade
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2008

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 194
Skille: 95/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sheylia Pokaż post
Hiho :>



[EDIT - nowa lista na POI]


Unikam polskich fun sitow jak ognia, ale tak mnie ta lista rozbawiła że aż się zarejestrowałem tutaj i pragnę zapytać o jedną rzecz. Kto, pytam, kto dał wam prawo decydować za mnie że idę na POI? Nigdy nikomu z was nie napisałem że ja na POI ide, tylko że się nad tym zastanowie.


Kolejna sprawa która mnie rozbawiła. Darkside Ty na serio myslisz ze jeśli Ja pójde na POI zrobic quest, to dla chwały i żeby zebrac jakieś laury? Otóż, wiekszośc z Was w grze to juz odemnie slyszała, ale napisze to tutaj oficjalnie, żeby nie było niejasności. Mi osobiście ten quest do niczego nie był, nie jest i nie będzie nigdy potrzebny a jeśli ktos mysli że zrobienie go daje jakąś chwałe i szacunek, to jest w błędzie. Laury za POI zdobyła gildia Lollipos i tego sie juz nie zmieni, gdybyście słuchali innych i nie byli egoistami zrobilibysmy szybciej niz Oni, po to powstało Gotti (to tak gwoli przypomnienia). Kolejna rzecz...na Menerze nigdy nie było "Polskiego" POI, main blokerem głównym byl brazylijski sharer Ragha'murfh i ogólnie w tym teamie było wiele nacji na doczepke, przypominam że nawet Jerrad z Lollipos wam tam pomagał i blokował resp przez 7h a to tez napewno nie polak, tylko amerykanin. Nie jestem złosliwy, ale troche prawdy się przyda.


Na zakończenie, co do POI, podzielam zdanie Brynia, jeśli pójdziemy w trzech to nie po itemy tylko for fun i wam pomóc. Nie wyobrażam sobie, żeby ktos inny podczas questa nim kierował i ustalał taktyke niż My, bo to właśnie My będziemy najbardziej ryzkować i nie chodzi tu Dark o laury, chwałe etc. znasz mnie juz długo, więc nie ubliżaj mi pisząc o Soul Brothers w ten sposób.

Żem się rozpisał, heheh, ale tak apropos, rozmowe o Bahzelu odbieram jako celową prowokacje i próbę zdyskredytowania jego osoby ze względu na zazdrośc wynikającą z jego osiągnięć w grze. Takie rzeczy się załatwia między sobą w grze a nie płacze się na forum. Ciekawa sytuacja w dobie proszenia nas o robote main blokerów podczas "Waszego" POI. Tak, takie zachowanie buduje atmosfere zaufania i chęci pomocy...z pewnością. Poprawki do listy na POI bedą nieuniknione a jeśli kogoś nie będziemy tam chcieli to napiszemy oficjalnie dlaczego, dając tym samym mozliwość obrony takowej personie. Chyba to jest jasne? Wy organizujecie, My pomagamy, ale z racji największego ryzyka jakie ponosza main bloki, maja prawo do zgłaszania zastrzeżeń.


P.S Nie bój się Vade, Ja Ci zachowania podczas HOTY nigdy nie wybacze, ale nie zamierzam z tego powodu blokowac CI możliwości pójścia na POI. Nie kwestionuje Twoich umiejętności jako gracza a osobiste animozje nijak się mają do sprawnego przeprowadzenia tego questa, będziesz musiał dbać o mój tyłek jak tam razem pójdziemy bo inaczej sam padniesz i nie zrobisz POI, ten quest ma to do siebie że niejako wymusza zaufanie na członkach teamu
HuraganBlade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2008, 23:54   #4106
Royal16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 10 2007

Posty: 30
Domyślny 38 level

Royal16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 00:04   #4107
Udenix
Użytkownik Forum
 
Udenix's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Choszczno

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Huragan
Wy to tylko gadać potraficie, z takim podejściem do innych to tam na pewno nie będzie atmosfery jak przy zabawie (jeżeli w ogóle ten quest dojdzie do skutku). Co do Vade, to kto Ci powiedział, że on idzie na to 'wasze' POI? Od jakiegoś czasu próbujecie z tej waszej "Trójcy" robić nie wiadomo co, wydaję mi się, że oceniacie siebie chyba troszkę za wysoko. Jesteście zwykłymi graczami i dobrze by było jakbyście od czasu do czasu o tym sobie przypomnieli.
Udenix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 00:23   #4108
pvv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: Marklowice

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wio Wista
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera
Poziom: 44+
Skille: 19/24
Poziom mag.: 45
Domyślny

@czupa na twój temat się nie będę wypowiadać ...
@don - a z tobą rozmawiałem i widzę jakie masz podejście ... szkoda słów
@hurek - masz to całkowitą rację (ile jest osób które to pojęły bez tłumaczenia ? kilka ?)
@ude - jakie podejście do innych my mamy ? nie będę tu wspominać inteligentnych wypowiedzi dark'a ... kto zaczął wyzywać ? ja ? hurek ? bah ? a może brynio ? Są głownymi blokerami to stawiają warunki ...

@all - gadałem z donem żeby zakonczyć tą całą parodie ? ale co ? uparciuchy ... Słowa na forum że ten jest taki i owaki do czego prowadzą ? - tak macie racje do całkowitej zgody.

Pamiętajcie:
"Liczą się Ludzie" (oraz ich podejście do kazdego)
"jak kuba bogu tak bóg kubie"
pvv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 00:48   #4109
Sanatorius
Użytkownik Forum
 
Sanatorius's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 55
Stan: Początkujący
Imię: Riserva
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ace
Świat: Menera
Poziom: 77
Skille: 84/61
Domyślny

GZ Graghor 100lv

Adv



Necro Quest



Pozdrawiam
__________________
Sanatorius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 07:29   #4110
bitty
Użytkownik Forum
 
bitty's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 61
Stan: Początkujący
Imię: Mosqitte
Profesja: Elder Druid
Gildia: Ariwa
Świat: Menera
Poziom: 35
Poziom mag.: 36
bitty ma numer GG 616608
Domyślny

gz all up [!]
@topic
__________________
[GUILD]Ariwa[/GUILD]
A tutaj topic.
bitty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 07:47   #4111
Rawk93
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rawk Ulis
Profesja: Knight
Gildia: Time To Die
Świat: MENERA
Poziom: 100
Poziom mag.: 7
Domyślny

Siema wymęczony lvl:


GRATZ GRAGHOR i reszta
ps czyżby znowu jakis kick?
Rawk93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 08:59   #4112
HuraganBlade
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2008

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 194
Skille: 95/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Udenix Pokaż post
@Huragan
Wy to tylko gadać potraficie, z takim podejściem do innych to tam na pewno nie będzie atmosfery jak przy zabawie (jeżeli w ogóle ten quest dojdzie do skutku). Co do Vade, to kto Ci powiedział, że on idzie na to 'wasze' POI? Od jakiegoś czasu próbujecie z tej waszej "Trójcy" robić nie wiadomo co, wydaję mi się, że oceniacie siebie chyba troszkę za wysoko. Jesteście zwykłymi graczami i dobrze by było jakbyście od czasu do czasu o tym sobie przypomnieli.
Rozmawiać z innymi lubie i potrafie, podejście raczej mam do innych dobre a nie jak to sugerujesz jakieś zwichrowane, więc proszę nie generalizuj. Skoro My jesteśmy ci bad, to dlaczego Ty i Ex nie zaproponowaliście że pomożecie teamowi zrobić POI for fun? Ude, mamy całkowicie różne podejście do Tibi z racji wieku w rl, jeśli Ja mówie że chcę coś zrobić dla zabawy to tak jest. Z Naszej "Trójcy" nic nie robimy sami od siebie, to raczej inni gracze nas demonizują bez konkretnych przyczyn, IMHO wynika to raczej ze zwykłej zazdrości. Co do poczucia własnej wartości jako człowieka, owszem oceniam się bardzo wysoko, bo w rl trochę latek mam i coś rzeczywistego osiągnąłem. Sugerowanie że wywyższam się w grze bo gram pixelowym ludzikiem, który ma ileś tam lvli, jest w stosunku do mojej osoby nieuczciwe. Ludzie zazwyczaj oceniają innych przez pryzmat własnej osoby a że jesteś nastolatkiem dopiero, to jest to u Ciebie jeszcze bardziej przejaskrawione (zaznaczam że ten wywód nie ma celu atakowania Ciebie i nie ma być złośliwy) W kontekście tego co piszesz w swoim ostanim zdaniu, post up, jest zawarte kolejne zawoluowane kłamstwo. Ja w Tibie gram a nie nią żyje, więc nie mam za bardzo co sobie przypominać.


P.S Co do POI napisałem juz w grze kilku osobom, że głównym problemem który ja widzę w jego wykonaniu jest zbyt mała liczba ed póki co. Nie musze przypominać chyba że efektywnośc indywidualnego leczenia się EK po up drastycznie spadła. Każdy blok musi mieć min jednego na sobie, więc niby brakuje jednego, do tego przydaloby się żeby mieli wyższe lvl i mlvl. Jestem na swieżo po rozmowie z Ragha na temat POI i jego opinia jest taka...pomimo że miał 180lvl+ jego siocherem był Omna było bardzo cięzko...panowie i panie a to było przed up!

Ostatnio edytowany przez HuraganBlade - 10-01-2008 o 09:01.
HuraganBlade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 10:23   #4113
ghzabbar
Użytkownik Forum
 
ghzabbar's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007

Posty: 181
Domyślny

advance dlugo oczekiwany




gz wszystkim i dobrego samopoczucia zycze
ghzabbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 11:27   #4114
Lonely
Użytkownik Forum
 
Lonely's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2007
Lokacja: Kujawsko-Pomorskie

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Remedy
Świat: Astera
Poziom: 140
Poziom mag.: 9
Domyślny

UP@@@~
Tsunami-Knight czemu tak slabo m lvl ?
Ja na 98 wczoraj juz 8
Lonely jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 12:01   #4115
Vadem
Użytkownik Forum
 
Vadem's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 699
Stan: Zbanowany
Imię: Vademekium
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Menera
Poziom: 150
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HuraganBlade Pokaż post
Unikam polskich fun sitow jak ognia, ale tak mnie ta lista rozbawiła że aż się zarejestrowałem tutaj i pragnę zapytać o jedną rzecz. Kto, pytam, kto dał wam prawo decydować za mnie że idę na POI? Nigdy nikomu z was nie napisałem że ja na POI ide, tylko że się nad tym zastanowie.


Kolejna sprawa która mnie rozbawiła. Darkside Ty na serio myslisz ze jeśli Ja pójde na POI zrobic quest, to dla chwały i żeby zebrac jakieś laury? Otóż, wiekszośc z Was w grze to juz odemnie slyszała, ale napisze to tutaj oficjalnie, żeby nie było niejasności. Mi osobiście ten quest do niczego nie był, nie jest i nie będzie nigdy potrzebny a jeśli ktos mysli że zrobienie go daje jakąś chwałe i szacunek, to jest w błędzie. Laury za POI zdobyła gildia Lollipos i tego sie juz nie zmieni, gdybyście słuchali innych i nie byli egoistami zrobilibysmy szybciej niz Oni, po to powstało Gotti (to tak gwoli przypomnienia). Kolejna rzecz...na Menerze nigdy nie było "Polskiego" POI, main blokerem głównym byl brazylijski sharer Ragha'murfh i ogólnie w tym teamie było wiele nacji na doczepke, przypominam że nawet Jerrad z Lollipos wam tam pomagał i blokował resp przez 7h a to tez napewno nie polak, tylko amerykanin. Nie jestem złosliwy, ale troche prawdy się przyda.


Na zakończenie, co do POI, podzielam zdanie Brynia, jeśli pójdziemy w trzech to nie po itemy tylko for fun i wam pomóc. Nie wyobrażam sobie, żeby ktos inny podczas questa nim kierował i ustalał taktyke niż My, bo to właśnie My będziemy najbardziej ryzkować i nie chodzi tu Dark o laury, chwałe etc. znasz mnie juz długo, więc nie ubliżaj mi pisząc o Soul Brothers w ten sposób.

Żem się rozpisał, heheh, ale tak apropos, rozmowe o Bahzelu odbieram jako celową prowokacje i próbę zdyskredytowania jego osoby ze względu na zazdrośc wynikającą z jego osiągnięć w grze. Takie rzeczy się załatwia między sobą w grze a nie płacze się na forum. Ciekawa sytuacja w dobie proszenia nas o robote main blokerów podczas "Waszego" POI. Tak, takie zachowanie buduje atmosfere zaufania i chęci pomocy...z pewnością. Poprawki do listy na POI bedą nieuniknione a jeśli kogoś nie będziemy tam chcieli to napiszemy oficjalnie dlaczego, dając tym samym mozliwość obrony takowej personie. Chyba to jest jasne? Wy organizujecie, My pomagamy, ale z racji największego ryzyka jakie ponosza main bloki, maja prawo do zgłaszania zastrzeżeń.


P.S Nie bój się Vade, Ja Ci zachowania podczas HOTY nigdy nie wybacze, ale nie zamierzam z tego powodu blokowac CI możliwości pójścia na POI. Nie kwestionuje Twoich umiejętności jako gracza a osobiste animozje nijak się mają do sprawnego przeprowadzenia tego questa, będziesz musiał dbać o mój tyłek jak tam razem pójdziemy bo inaczej sam padniesz i nie zrobisz POI, ten quest ma to do siebie że niejako wymusza zaufanie na członkach teamu
Ja pierdole chcialo ci sie tyle pisac? Ja ci nie wybacze twojego podejscia do innych osob... "XIIA NIE IDZIE NA POI, UDENIX IDZiE bo MA DUŻY LVL btw.... Ja zrobilem hota a wy?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HuraganBlade Pokaż post
jego siocherem był Omna było bardzo cięzko...panowie i panie a to było przed up!
Jakbyś mogl zauważyc po upie sio ma wieksza moc niz przed...
__________________
I'm waiting for you...

Ostatnio edytowany przez Vadem - 10-01-2008 o 12:05. Powód: Bo zupa byla za slona
Vadem jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 13:21   #4116
HuraganBlade
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2008

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 194
Skille: 95/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

[quote=Vadem;1835424]Ja pierdole chcialo ci sie tyle pisac? Ja ci nie wybacze twojego podejscia do innych osob... "XIIA NIE IDZIE NA POI, UDENIX IDZiE bo MA DUŻY LVL btw.... Ja zrobilem hota a wy?

To pisanie zajęło mi 5 minut a kilka spraw wymagało wyjasnienia, pozatym jesli masz kłopoty w przyswajaniu bardziej rozbudowanych wypowiedzi to juz nie moja wina.

pozatym co to jest? >>>> "Ja ci nie wybacze twojego podejscia do innych osob..." tzn do Ciebie? próbujesz obrócić kota do góry ogonem? kolejne zdanie Twojej wypowiedzi, pokazuje Twoja prawdziwą nature >>>>>
"Ja zrobilem hota a wy?" - to jest nic innego jako konkretny przykład na egozim. Brawo, gratuluje Hoty i podejścia do gry. LOL.


Jakbyś mogl zauważyc po upie sio ma wieksza moc niz przed...[/
QUOTE]

mi chodzi o fakt że moge z greatha poleczyc sie nie więcej niż za 500 kilka razy pod rząd a nie 800 jak z uha, co w 2-4 rund może dac róznice w indywidualnym leczeniu nawet ponad 1k+ nałoży się na to akurat "przestój" w sio i robi się problem.

Ostatnio edytowany przez HuraganBlade - 10-01-2008 o 13:26.
HuraganBlade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 13:42   #4117
Vadem
Użytkownik Forum
 
Vadem's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 699
Stan: Zbanowany
Imię: Vademekium
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Menera
Poziom: 150
Poziom mag.: 74
Domyślny

@up Chodzi mi o to ze ja umialem zorganizowac ekipe i wykonac questa... Bo jak pamietam ty caly czas srales sie chuja zrobiles

Co do potionow.... Mozesz sie leczyc uhem+potion na raz co wynosi 700-800... Myslisz ze jak robili poi po upie na innych servach? <newb>

btw. naucz sie cytowac wypowiedzi i przeczytaj regulamin forum
__________________
I'm waiting for you...
Vadem jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 14:47   #4118
Tsunami-Knight
Użytkownik Forum
 
Tsunami-Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2007
Lokacja: Wodzisław Śląski
Wiek: 34

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 95+
Skille: 82/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lonely Pokaż post
UP@@@~
Tsunami-Knight czemu tak slabo m lvl ?
Ja na 98 wczoraj juz 8
tyle ze ja nie stoje w dp i nie jade exurek;p wole poexpic/pogadac/pohuncic niz jechac na mlvl...
mlvl sie raczej nie przyda (chyba ze sie myle) wiec taki mlvl mnie zadowala;p tyle na ten temat;p
pozdro:*
__________________



[CHAR]Tsunami-Knight[/CHAR]
[GUILD]Cruel Hunters[/GUILD]

00:21 Tsunami-Knight [93]: michael nie pow mi na ktorym przycisku sie lata
00:22 Michael-Knight [136]: nie wiem ale u mnie F5 sie skacze
Tsunami-Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 15:17   #4119
Kopiko
Użytkownik Forum
 
Kopiko's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 167
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Menera
Poziom: 100
Skille: 87/69
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vadem Pokaż post
Co do potionow.... Mozesz sie leczyc uhem+potion na raz co wynosi 700-800... Myslisz ze jak robili poi po upie na innych servach? <newb>
2x Potion i 1x Uh na turę.

Ostatnio edytowany przez Kopiko - 10-01-2008 o 15:18.
Kopiko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 15:25   #4120
HuraganBlade
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2008

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 194
Skille: 95/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vadem Pokaż post
@up Chodzi mi o to ze ja umialem zorganizowac ekipe i wykonac questa... Bo jak pamietam ty caly czas srales sie chuja zrobiles

Co do potionow.... Mozesz sie leczyc uhem+potion na raz co wynosi 700-800... Myslisz ze jak robili poi po upie na innych servach? <newb>

btw. naucz sie cytowac wypowiedzi i przeczytaj regulamin forum

Chamstwem i wulgarnością starasz się udowodnić jaki z Ciebie spoko kolo,ok zawsze to jakiś spsób. Organizować Hote miał Omna i raczej było wszystko poustalane co i kiedy mamy robić. To Twoje zachowanie, brak lojalności i egozim spowodowało odejście sporej liczby osób z Gotti. A teamy kilkakrotnie zmieniałeś robiąc Hote, robiąc jednego farona raz z tymi a raz z tamtymi więc o jakiej TY swojej organizacji piszesz?

Fakt jest jeden z nas dwojga, jeśli chodzi o nasze wspólne stosunki i relacje w grze, to Ty okazałeś się gnojkiem i nic co sobie wymyslisz i będziesz tu próbował napisać tego nie zmieni, ponieważ oboje zawsze będziemy znać prawde i ludzie, którzy byli wtedy świadkami naszej rozmowy na gc też. Wbij sobie do głowy równiez fakt że to przedewszystkim przez tamta sytuacje i przez Ciebie z Gotti odeszła spora liczba osób wtedy.



P.S: Mimo nie korzystania ze standartów tego forum, dotyczących cytowania Twojej wypowiedzi doskonale zrozumiałeś o co mi chodziło. Do takich tanich chwytów uciekają się ludzie, którym brak rzeczowych argumetów w dyskusji i chcą odwrócić od tego uwage. BTW, dlaczego Tobie ciągle sie wydaje że zrobienie HOTY jest czyms unikatowym i powodem do szczególnej dumy? zrobiłeś ją jako pierwszy na Menerze czy jak? na jakim lvlu? na 75? mam Ci przypomieć lvle waszego końcowego teamu? a jak Ci poszedł anni 22.12.2007? LOL.


Dajcie jakieś konkretne źródło dywagacji na temat ile to rzeczy można zrobić w jedenej rundzie, bo za chwile będzie 10 potion, 34 uh i jeszcze się okaże że mogę atakowac z 15 razy w tej samej rundzie.

Ostatnio edytowany przez HuraganBlade - 10-01-2008 o 15:32.
HuraganBlade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 15 (zarejestrowanych: 0, gości: 15)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:52.


Powered by vBulletin 3