Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-03-2009, 18:48   #61
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

@up

Wydaje mi sie ze dla gracza ktory nie uzywa botow do zlokalizowania takich mobow nic sie nie zmieni. Po prostu uczynia te moby niewidzialnymi dla botow (mam nadzieje ze to nie bedzie trwalo kilka dni).
Avidek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-03-2009, 19:51   #62
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

odnosnie skakania .... hm.... powiem tak , zjebali to na maxa , zamiast 2s opuznienia powinie pozmieniac cos z potworkiem ze odrazu atakuje a nie robic jakies smieszne opuznienia na wszystko co robi battle , 2s to stanowczo za duzo , albo zmniejszyc do 1s , bo sadze ze 1s by spokojnie wystarczyla na takie cos.

odnosnie tej niewidki ... ujdzie , ale dalej jest troche niedopracowane ( ferumbras , niewidka + 2s opuznienie to smiercdla calego teamu )

stamina , tu zdeczka przesadzili , bo wkoncu place za ta gre wiec nie powinienem byc ograniczany w tym ile mam byc online a ile expic , jak juz takie cos robia to niech przynajmniej zrobia ze w pz odnawia ci sie stamina tak samo jak bys byl online , albo w stosunku 4min pz to 1 min staminy.
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 17-03-2009, 20:24   #63
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez caveki Pokaż post
Patrz robisz to tak.

Idziesz swoim harem ZapodajMuze The Master Sorcer Pro Player of Kyra, który ma 500lv. Wołasz kolegę, który ma nick Ubije krzysia haha of Kyra i ma 78lv i 49fista. Nikczemny Krzyś of kyra jest na tyle przebiegły, że postanawia użyć swoich mocy klawiatury i schodzić po schodach tak szybko jak tylko potrafi. Wy namyślając się co począć już macie się skulić i rozpłakać gdy wpadacie na pomysł. Tak nikczemny plan udaremnić może tylko brat Krzysia, Marian Wielki paladyn chaosu of kyra, ale jest offline. Więc używając swoich mocy złego strasznego czerwono biało szaro zielono różowego królika wykonujecie manewr. Jeden z was zostaje na dole, a drugi na górze. Krzysio nie wiedząc co robić używa swoich szarlatańskich mocy utevo luxa, ale ginie od waszych uderzeń z poison fieldów. KONIEC

Już wiesz co będziesz mógł zrobić?

@topic
Ogółem dobrze, bo nie będzie tylu botterów Z niewidzialnymi potworami będzie tak, że można je bić z runek, ale nie będą się one po uderzeniu pojawiać czy jak?!
Hoho ale tutaj dowcipnis sie znalazl , nie wiem czy na to wpadles ale Cipsoft doszczetnie rozgromil walke solo w tibi . Uwazasz ze z schodow robienie pzeta to dobry pomysl ? bo ja nie [;.
ZapodajMuze jest offline  
stary 17-03-2009, 22:53   #64
Spider
Użytkownik Forum
 
Spider's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Wiek: 37

Posty: 301
Imię: Guhav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hades
Świat: Secura
Poziom: 181
Poziom mag.: 77
Domyślny

Mirade wytłumaczyła parę rzeczy:
Stamina nie odnowi się tylko dlatego, że zostanie wprowadzony patch.
Jeśli użyjemy runy np. sd na niewidzialnym warlocku czy czymkolwiek innym to mimo tego, że wiemy gdzie potwor jest pojawi się chmurka taka sama jak przy zablokowaniu ciosu.
Kupując PACC płacimy za dodatkowe rzeczy niedostępne dla graczy z bezpłatnym kontem. Stamina do tych rzeczy nie należy, ponieważ obejmuje ona i konta z pacc jak i te z facc. Jak tłumaczy Mirade brak staminy nie powoduje tego, że nie możemy dalej polować, oznacza on tylko tyle, iż nie dostaniemy żadnego punktu doświadczenia.
Na przykładzie Behemoth questa Mirade tłumaczy, że po patchu miejsce na amulet sie zwolni, gdyż rolę AoLa przejmą blessy. Tak więc SSa może być w tym quescie przydatne żeby odparować ataki Behemothów co powinno nam pomóc przetrwać 2 sekundy opóźnienia.
__________________
kthxbye.



>>>KLIK!<<<
Spider jest offline  
stary 17-03-2009, 23:36   #65
Krwiopalczasty
Użytkownik Forum
 
Krwiopalczasty's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008

Posty: 50
Domyślny

Po zyjemy zobaczymy jutro sie wyjasni co i jak
__________________
Krwiopalczasty jest offline  
stary 18-03-2009, 00:59   #66
okozaoko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: In Pectore
Poziom: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spider Pokaż post
Mirade wytłumaczyła parę rzeczy:
Stamina nie odnowi się tylko dlatego, że zostanie wprowadzony patch.
Jeśli użyjemy runy np. sd na niewidzialnym warlocku czy czymkolwiek innym to mimo tego, że wiemy gdzie potwor jest pojawi się chmurka taka sama jak przy zablokowaniu ciosu.
Kupując PACC płacimy za dodatkowe rzeczy niedostępne dla graczy z bezpłatnym kontem. Stamina do tych rzeczy nie należy, ponieważ obejmuje ona i konta z pacc jak i te z facc. Jak tłumaczy Mirade brak staminy nie powoduje tego, że nie możemy dalej polować, oznacza on tylko tyle, iż nie dostaniemy żadnego punktu doświadczenia.
Na przykładzie Behemoth questa Mirade tłumaczy, że po patchu miejsce na amulet sie zwolni, gdyż rolę AoLa przejmą blessy. Tak więc SSa może być w tym quescie przydatne żeby odparować ataki Behemothów co powinno nam pomóc przetrwać 2 sekundy opóźnienia.
Jestem pewien ze z nowym systemem wytrzymasz max 2 - 3 tygodnie i zacznie cie denerwowac bo na niczym nie bedziesz mogl zarobic .

Kilka postow wyzej ktos napisal ze stamina powinna sie odnawiac jak stoisz w pz , wedlug mnie to dobry pomysl , ale powinni jeszcze uwzglednic brak battle .

Co do skakania dalej , od zawsze byla to jakas czesc gry wiec nie powinni tego zmieniac . Pozatym jesli mam za kazdym razem zmieniac amulet aby wybic dana czesc respa to jest to troche chore i nie oplacalne ( zreszta nawet teraz sie nie oplaca a co dopiero po paczu ,alb na ekspie z kims ), tak samo ryzyko deski , wkoncu blesy sa drozsze bo zmuszaja nas do tak jakby kupowania aola za kazdym razem.

Odnosnie niewidki , hmm znowu ziekszaja cene hunta , ktore i tak teraz zadko sie oplacaja.
okozaoko jest offline  
stary 18-03-2009, 10:44   #67
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spider Pokaż post
Jeśli użyjemy runy np. sd na niewidzialnym warlocku czy czymkolwiek innym to mimo tego, że wiemy gdzie potwor jest pojawi się chmurka taka sama jak przy zablokowaniu ciosu.
Wiadomość z tibia.com też rozumiem w ten sposób, ale wydaje się to zbyt głupie, żeby było prawdziwe. Taki warlock który znika na 6-8 sekund przestanie być potworem na którym warto expic, więcej czasu będzie się spędzać czekając, aż wl sie pojawi niż bijąc go. Do tego on, będąc niewidzialny ciągle będzie mocno bil.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
stary 18-03-2009, 11:18   #68
Fire-Sylar
Użytkownik Forum
 
Fire-Sylar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Polkowice
Wpisy bloga: 1

Posty: 169
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fuggeso
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

1. z expem no nie wiem moze proboja naprawic swoje bledy?
2. z ta stamina podejzewam ze to nie zrobi duzej roznicy w koncu np. kina ~~100 level czy tam 90 bijac 140k/h expa na dlach jak mu zwiekrza do 200 na godzine to zyska tylko 60k expa no sory 5-10%?
wcale nie tak duzo wiec nie warto przezywac....
wg mnie powinno zostac 56h staminy (czy 54) i niech tu bedzie ta godzinka
3. Skakanie na behe/demce/questy itp.
TOTALNA PORAZKA ci co gadaja ze to fajnie to pewnie knighci ....
wiec knighci co tak twierdza niech sobie to wsadza w dupe albo jak ja moim ek niech biora 30 bp mp i leca na destro up down z grana jak benda mieli profit 50+ na huncie i jakies 300k expa na + to wtedy benda marudzic....
sam osobiscie mam druta i mialem nadzieje ze na ~~80 levelu pohunce sobie na demach up down z icycle ale widac cipy lubia robicx na przekur ....
questy? ktos to powiedzial ze questy benda okropne fakt teraz chyba tlyko knight wlazi pierwszy my zaraz po nim i mas frigo/vis/flam/tera no chyba jedyne rozwiazanie zeby nie meic mega waste (nie chce wiedziec jak benda czyscic junger rooma na poi =/ servis pewnie 300k xD)
przecie na stairshoping no przeciez wiecej normalnych graczy tak robilo na demcach niz boty na exori frigo czy co tam chcecie .....
4. stalkery
bez roznicy
nie bocisz? nie zrobi ci to roznicy
5. blessy-
no tu mi sie podoba pomysl
6. ogolnie podsumowanie
kilka fajnych pomyslow jak np. blessy
exp nie robi roznicy ze 50% wiecej
ze stalkerami fajniee bo nie bendzie botow na tombach
skakanie to totalna porazka..... nie zkometuje tego ....

ogolnie wg mnie up gdyby nie ten starsjuming to by bylo zajefajnie aloe jak wiadomo nie ma fajnych upuw

LOVE TIBIA 7.4!

@edit question cos mnie intryguje@
jezli nie mozna atakowac czyli nie mozna uzywac runek a ja lecze sie np. z uh/ih (nie wiem jak jest z potami) to cxo nie mgoe sie leczyc?
tak wychodzi bo nie mozna strzelic z icycle i sie uleczyc .....
?
LOVE ZGONS?
__________________
Check my Sites:
"https://mobilestrikegold.online" - Mobile Strike Hack and Cheats
"https://dragoncitycoins.online" - Dragon City Hack and Cheats

Ostatnio edytowany przez Fire-Sylar - 18-03-2009 o 11:25.
Fire-Sylar jest offline  
stary 18-03-2009, 12:57   #69
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okozaoko Pokaż post
Co do skakania dalej , od zawsze byla to jakas czesc gry wiec nie powinni tego zmieniac .
Skakanie podpada pod weakness abusing, przynajmniej od czasu gdy wprowadzono spacerujace potworki.

AI w Tibii jest oparte na waypointach ( przez co np jakis czas temu mozna bylo abusowac glupote dsow i bic je knightem bez strat hp ), stairhopping pozwala je zbyt latwo oszukiwac.

Cytuj:
sam osobiscie mam druta i mialem nadzieje ze na ~~80 levelu pohunce sobie na demach up down z icycle ale widac cipy lubia robicx na przekur ....
no widzisz, a kiedys zeby _legalnie_ poexpic na demonach trzeba bylo ( przy starej sile sd ) 2 ludzi z twoim levelem i blokera.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 18-03-2009 o 13:00.
Vil jest offline  
stary 18-03-2009, 13:28   #70
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
no widzisz, a kiedys zeby _legalnie_ poexpic na demonach trzeba bylo ( przy starej sile sd ) 2 ludzi z twoim levelem i blokera.
I widzisz, jak ten skill tibijczykó rośnie? Teraz to już na 50 lvl solo potrafią hancić na demach!
Rybzor jest offline  
stary 18-03-2009, 14:41   #71
okozaoko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: In Pectore
Poziom: 138
Domyślny

W temacie o paczu nawet gm i sendtor napisal ze skakanie jest legalne ( ofc bez bota , bo tak tez sie da )
okozaoko jest offline  
stary 18-03-2009, 14:56   #72
Pan-Rendix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okozaoko Pokaż post
Kilka postow wyzej ktos napisal ze stamina powinna sie odnawiac jak stoisz w pz , wedlug mnie to dobry pomysl , ale powinni jeszcze uwzglednic brak battle .
Ja bym zaproponował odnawianie staminy podczas treningu.
Expisz 10h, masz te 14h staminy po czym idziesz trenować na monku lub roty,dwarfy,cyce i jeżeli dostajesz co 10 min expa (wersja na monstera) to Ci sie odnawia co 4min-1minuta staminy. Jeszcze jak trenujesz na monku lub stoisz w pz to normalnie Ci sie odnawia 3m-1m staminy.

Tylko to jest wersja dla naprawde no-life żeby nie stracic ani minuty expa i mozna poskillowac, robic runy.
Pan-Rendix jest offline  
stary 18-03-2009, 15:51   #73
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okozaoko Pokaż post
W temacie o paczu nawet gm i sendtor napisal ze skakanie jest legalne ( ofc bez bota , bo tak tez sie da )
skakanie jest legalne, atakowanie podczas skakania jest legalne, to, ze w ten sposob mozesz zabijac silne stwory na niskim levelu jest juz tylko niekaranym abusingiem. Nomen omen wynika nie tylko z glupoty koderow, ale tez ludzi odpowiedzialnych za mape.
__________________
Vil jest offline  
stary 18-03-2009, 16:33   #74
caveki
Użytkownik Forum
 
caveki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Somewhere in real world...

Posty: 811
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Hoho ale tutaj dowcipnis sie znalazl , nie wiem czy na to wpadles ale Cipsoft doszczetnie rozgromil walke solo w tibi . Uwazasz ze z schodow robienie pzeta to dobry pomysl ? bo ja nie [;.
To rzuć sobie jak bijesz solo fire bomby i tak ubijesz krzysia of kyra....
Tylko narzekać potraficie... żałosne... Nie pasuje Ci coś, nie graj, a nie żalisz się tylko...
caveki jest offline  
stary 18-03-2009, 16:51   #75
Mudbloods
Użytkownik Forum
 
Mudbloods's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2006
Lokacja: Luboń
Wiek: 33

Posty: 229
Imię: Chevalier
Świat: Secura/Arcania
Send a message via Skype™ to Mudbloods
Domyślny

Pytanie dla zorientowanych:

Jeśli mam kupione blessy przed patchem to po patchu będą one działały już jako aol czy musze kupic ponownie? Nie mam zamiaru kupować ponownie blessów skoro jedne już mam, ale z drugiej strony nie chce stracić eq

Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi

Chev~
__________________
.."Chcę poziom mieć wysoki jak Mount Everestu stoki"..

One Club, One Passion, One Love ... MANCHESTER UNITED!

Mudbloods jest offline  
stary 18-03-2009, 16:56   #76
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okozaoko Pokaż post
W temacie o paczu nawet gm i sendtor napisal ze skakanie jest legalne ( ofc bez bota , bo tak tez sie da )
Oczywiście, że jeśli używasz stairhoppingu bez bota to jest to legalne - w końcu każdy może zabijać jak mu się podoba (mówię tutaj o uczciwej grze), więc skoro już dają 2sek delay, to potwory również go powinny mieć

@few up

Leczenie jest możliwe, przez 2 sek nie możesz atakować ani używać run ofensywnych.

~~

Podsumowanie z mojego pkt widzenia:

Blessy zamiast aola, w tym 1 tylko dla PACC - dobre rozwiązanie - na niższym lvl przyjdzie nas to o wiele taniej, no i zyskamy slot na amulety

Oceniam na +

Zmniejszona stamina, w tym 50% expa więcej przez 1-szą godzinę - Zmniejszenie staminy dla "normalnych"* graczy nie zrobi praktycznie różnicy, a Ci którzy nie expią tak obficie, to 50% więcej expa przez 1h się przyda

* normalnych - w tym przypadku chodzi o uczciwych graczy, a nie o tych, którzy manualnie zbijają całą staminę

Ocena: jak najbardziej +

Anti-Stairhopping - Jak to sami stwierdzili chcą utrudnić życie botterom i twórom botów, jednakże przez to skrzywdzili uczciwych graczy - jak wypowiadałem się wyżej - jeśli delay, to dla potworów i nas. Aczkolwiek mam nadzieję, że jeśli ta polityka w walce z botterami się uda, to coś z tym zrobią/usuną/zmodyfikują, tak aby wszyscy mieli równe szanse (PvM)

Ocena: W tej "wersji" co jest teraz -

Licznik expa (hourly rate)
- Dobre rozwiązanie - dzięki temu nie będzie trzeba używać kalkulatorów ani manualnie liczyć exp/h, jak również spadnie liczba banów, gdyż niektórzy gracze używają bota tylko po to.

Ocena: Przydatne rozwiązanie, jak najbardziej +

Podwójny exp przez tydzień - Albo dali go jako "prezent", albo/i po to, żeby wychwycić więcej botterów, którzy tylko czekają na biedne rotty

Ocena: +/- - z jednej strony dobrze (kolejna eliminacja botterów, szybkie bicie lvl[color="Red"]*)/COLOR] - dalatego plus

* Szybkie bicie lvl o ile jesteśmy w dobrej gildii która zajmie miasto/expowisko na cały czas lub/i nie zostaniemy wyrzuceni z expa - To może prowadzić do pkowania bez powodu i wojen, dlatego minus

Informacje o niewidzialności potworów usunięte z klienta - Dla uczciwych graczy nie zrobi to różnicy, gdyż wystarczy gfb lub cancel Invisibility aby potwór znów się pojawił - dla botterów duże utrudnienie, bo nie namierzą potworka za pomocą hmm

Ocena: Oczywiście +


Ocena końcowa patchowania: 5/2/7 - jest dobrze, chociaż kilka rzeczy jest do poprawy.
Ogólnie patchowanie udane - czekamy na więcej
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline  
stary 18-03-2009, 17:01   #77
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mudbloods Pokaż post
Pytanie dla zorientowanych:

Jeśli mam kupione blessy przed patchem to po patchu będą one działały już jako aol czy musze kupic ponownie? Nie mam zamiaru kupować ponownie blessów skoro jedne już mam, ale z drugiej strony nie chce stracić eq

Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi

Chev~
Stare blessy zmieniają się w nowe
__________________


Druid-Joseph jest offline  
stary 18-03-2009, 17:30   #78
Mudbloods
Użytkownik Forum
 
Mudbloods's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2006
Lokacja: Luboń
Wiek: 33

Posty: 229
Imię: Chevalier
Świat: Secura/Arcania
Send a message via Skype™ to Mudbloods
Domyślny

@ up
Skad ta pewność ? Na 100% tak bedzie?
__________________
.."Chcę poziom mieć wysoki jak Mount Everestu stoki"..

One Club, One Passion, One Love ... MANCHESTER UNITED!

Mudbloods jest offline  
stary 18-03-2009, 17:51   #79
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

@up

Teoretycznie to beda te same blessy, tylko ze po patchu ich cena i funkcje sie zmienia.

Skoro o blessach mowa, to czy szansa na utrate czesci eq postaci bez blessow i promocji ulegnie zmianie?
Avidek jest offline  
stary 18-03-2009, 18:06   #80
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Wow...pierwszy raz w historii wyrobili się przed czasem Sukces cipsoftu :d
__________________


Druid-Joseph jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:39.


Powered by vBulletin 3