Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-05-2006, 10:10   #61
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resthin
Czlowieku czy ty wiesz co to honor ? Odpowiesz mi ze tak, ale prawdą jest ze nie masz pojecia czym jest honor, lizesz dupe kazdemu czlonkowi Np. Zrob sobie topic na tibia.com Am I an asslicker ? To zoabczysz co sadzi reszta Saphiry, jak juz mowilem nawet jak by cie zabil ktos z Np po raz kolejny, i co prawda puzniej " przeprosil " , bo nie powiedziales nic o tym ze Gorfin oddal ci loota. Przyjol bys to ze stojickim spokojem, bo wkoncu to sa twoji kumple ... Nie wiem co cie tak oslepia, ze nie widzisz jak glupio czynisz. Zrob pg do 60 lv to zrozumiesz.
Zacznijmy od tego czy Ty wiesz co to jest honor? Odpowiesz mi ze tak,ale prawdą jest ze nie masz pojecia czym jest honor, lizesz dupe kazdemu na tym forum, Zrób sobie topic na tibia.pl "Czy jak jade innym na forum i udaje honorowego gracza to podnosze swój wizerunek w Waszych oczach?" To jego postać, jego wybory, jego problemy, jego sprawa czy zakłada kolejne tematy. Ale jednej sprawy nie rozumiem, kim TY jesteś zeby go oceniać? o.O Jakimś mentorem czy guru? A moze uważasz się za zaje*iście honorowego gracza? ;o No dobra, powiedzmy ze nim jesteś... Ale chwila przeciez "honorowi gracze" mają odwage przyznać sie do tego kim sa, a nie udają kozaków i "honor pro" na forum, gdzie nie mozna sie dowiedziec kim są... A udawanie "Honorowego" na forum i takie pierd*lenie tylko po to zeby pokazać innym, ze ma sie swoje "zasady i reguły" ,kiedy podczas gry masz ten swoj "honor" głeboko w dupie, napewno nie jest Honorowym zachowaniem

Ostatnio edytowany przez Kensai - 04-05-2006 o 10:12.
Kensai jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-05-2006, 10:49   #62
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resthin
Czlowieku czy ty wiesz co to honor ? Odpowiesz mi ze tak, ale prawdą jest ze nie masz pojecia czym jest honor, lizesz dupe kazdemu czlonkowi Np. Zrob sobie topic na tibia.com Am I an asslicker ? To zoabczysz co sadzi reszta Saphiry, jak juz mowilem nawet jak by cie zabil ktos z Np po raz kolejny, i co prawda puzniej " przeprosil " , bo nie powiedziales nic o tym ze Gorfin oddal ci loota. Przyjol bys to ze stojickim spokojem, bo wkoncu to sa twoji kumple ... Nie wiem co cie tak oslepia, ze nie widzisz jak glupio czynisz. Zrob pg do 60 lv to zrozumiesz.

Dobra ziom skoro jesteś taki cwaniak to powiedz kim jestś, taki honorowy ziom, było by niehonorowo gdybyś spękał.
Po drugie nie jestem ass~ poprostu jestem wdzieczny ziomkom z np i mam donich szacunek bo niezostawili Sh i Corlleone family gdy Bip zarekrutował Nazg~,Lootara i reszte z thw, jestem wdziecznym im za pomoc....
Po 3 a co mam flugac na Nazrgela, za to że mnie trapnoł, zabuliłem C arma a następnego dnia powiedział że źle postąpił i mi oddał-.- za to mam teraz flugać na np? A gorfion mnie zajebał bo miał powód tylko Viosh~ nietrawie bo niemiał powodu...Shonne ma swój świat i bogu niech będą dzięki...
Jesteś jakimś old ziomem z draco który nażeka? taki co miał słabe pvp i go wyjeb~? Gadafi?....Master mac? przyznaj sie kim jesteś.
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 12:54   #63
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Wcale ze nie mam tam dwie postacie na 3x i na 2x lv, tyle ze gram tam od bardzo dawna i wiem co sie dzieje. Na wyzszy lv nie mam szans bo nie mam czasu na spedzanie przy kompie zbyt duzo czasu, i pisze tu tylko prawde, ktora razi was w oczy.
Yoshi podaj mi jeden przyklad zebym sie podlizywal do kogos na forum ... tak moj drogi zrobiles z siebie ***** piszac te bzdory. A co do Seby to wiem o nim duzo, czasami zagladam na game chata a tam kazdy wie co sie dzieje, a po drogie czytalem jego posty na tibia.com. Jestem w stanie go ocenic po jego poczynaniu. Nicka pierwszej postaci nie powiem bo mam aukcje na alegro, a napewno nowy owner nie chcial by dostac niemilej niespodzianki bedac zabity przez Joshiego. A droga postac to Xiaxiu .... fight fight ;]

Ps : Jesli wasze riposty maja wygladac tak to lepiej juz nic nie piszcie.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 13:11   #64
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resthin
Wcale ze nie mam tam dwie postacie na 3x i na 2x lv, tyle ze gram tam od bardzo dawna i wiem co sie dzieje. Na wyzszy lv nie mam szans bo nie mam czasu na spedzanie przy kompie zbyt duzo czasu, i pisze tu tylko prawde, ktora razi was w oczy.
Yoshi podaj mi jeden przyklad zebym sie podlizywal do kogos na forum ... tak moj drogi zrobiles z siebie ***** piszac te bzdory. A co do Seby to wiem o nim duzo, czasami zagladam na game chata a tam kazdy wie co sie dzieje, a po drogie czytalem jego posty na tibia.com. Jestem w stanie go ocenic po jego poczynaniu. Nicka pierwszej postaci nie powiem bo mam aukcje na alegro, a napewno nowy owner nie chcial by dostac niemilej niespodzianki bedac zabity przez Joshiego. A droga postac to Xiaxiu .... fight fight ;]

Ps : Jesli wasze riposty maja wygladac tak to lepiej juz nic nie piszcie.
Nieznasz mnie ziom, na game-chacie siedzie cały czas i między innymi dzięki mnie jest tam niejaki pożądek,na forum www.tibia.com nigdy nie ass~ to po 1.
Drantherin? to twój char?...
A pozatym tu możesz sie wypowiedzieć omnie cwaniaku.
http://forum.tibia.com/forum/index.p...5&pagenumber=3
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 13:19   #65
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebarivel
Nieznasz mnie ziom, na game-chacie siedzie cały czas i między innymi dzięki mnie jest tam niejaki pożądek,na forum www.tibia.com nigdy nie ass~ to po 1.
Drantherin? to twój char?...
A pozatym tu możesz sie wypowiedzieć omnie cwaniaku.
http://forum.tibia.com/forum/index.p...5&pagenumber=3
Tym idiota na pewno nie jestem, bo poziom ktory pokazuje na tibia.com jest bardzo niski. Co do naszej klutni, tylko winny sie tlumaczy i jak bys znal swoja wartosc nie wdawal bys sie w zbedna klutnie. Ja powiedzialem juz co o tobie mysle, i ze ci nie jest dane wypowiadac sie o Np i Saphirze. Kazdy dobrze wie co tam sie dzieje. A ten temat zaoszczedzi tylko czasu niektorym gracza, w tym poczatkujacym. Pamietaj ze nie kazdy gracz obral taki sam styl gry jaki wybrales ty.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 13:36   #66
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Nienazywaj mnie ass~ bo nim niejestem, dostałem od np kilka kopów ale umiem z tym życ, niepłacze jak dziecko i niekrzycze "Bleeee np mnie zabilo bez powodu" i wiedz że mam prawo sie wypowiadać o Np i o saphirze bo przeżyłem przez te kilka miesięcy gry tam wiecej niż ty przez ten rok czy ile tam grałeś....


~Peace.
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 15:45   #67
globi
Użytkownik Forum
 
globi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axemir
Profesja: Knight
Świat: Pandoria :D
Poziom: 52
Skille: 74/71
Poziom mag.: 6
Domyślny

Eh , ja sie tylko zastanawiam po co ten temat? Co to da . Ci co mogliby cos zmienic na lepsze badz gorsze przegrali wojne i jak narazie chyba nie ma chetnych.
Co do Seby i Resthina, wydaje mi sie ze was troche znam, Sebe z Game-Chata, a Rest~ od baaaaardzo dawna . I nie zauwazylem zeby ktorys z was byl asslickerem. W sumie kazdy gra wedlug swoich wlasnych zasad i nic tego nie zmieni, co wiecej uwazam to za dobre, bo trzeba miec jakies swoje zasady i reguly.
PozdrO
Signed, Globison retaired knight from Saphira.
__________________
yours
Globus

Loyal till the end...
globi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 17:24   #68
vaviec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 246
Stan: Na emeryturze
Imię: Edoc'Sil
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez globi
W sumie kazdy gra wedlug swoich wlasnych zasad i nic tego nie zmieni, co wiecej uwazam to za dobre, bo trzeba miec jakies swoje zasady i reguly.
PozdrO
Signed, Globison retaired knight from Saphira.
Seba...no wlasnie.Ty grasz po swojemu.Ja zupelnie inaczej. Wedlug Seby ejstem nabem bo nie udzilam sie na game chacie. <hah>
Seba..zapamietaj ,ze to ja ratowalem tylki ludziom i sie po nich wracalem na wyprawie organizowanej przez ciebie jakies 3 miechy temu na draconie quest,kiedy ty darles sie na czacie i nie ruszales tylka. To nie ja power abusowalem ludzi z mojej gildi bez zadnego powodu. To nie ja pisalem na froum tibia.com valori beznadziejne tematy i nie rozpaczalem ze odchodze (imo odszedles bez honoru; ])
W sumie do ciebie nic nie mam ,ale poprostu wedlug mnie jestes smieszny.

Ostatnio edytowany przez vaviec - 04-05-2006 o 18:31.
vaviec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 21:00   #69
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez vaviec
Seba...no wlasnie.Ty grasz po swojemu.Ja zupelnie inaczej. Wedlug Seby ejstem nabem bo nie udzilam sie na game chacie. <hah>
Seba..zapamietaj ,ze to ja ratowalem tylki ludziom i sie po nich wracalem na wyprawie organizowanej przez ciebie jakies 3 miechy temu na draconie quest,kiedy ty darles sie na czacie i nie ruszales tylka. To nie ja power abusowalem ludzi z mojej gildi bez zadnego powodu. To nie ja pisalem na froum tibia.com valori beznadziejne tematy i nie rozpaczalem ze odchodze (imo odszedles bez honoru; ])
W sumie do ciebie nic nie mam ,ale poprostu wedlug mnie jestes smieszny.

1. nielubie cię bo mnie popychałeś na statu w Edron
A propo draconi niesłuchali mnie to padali na Eb ich problem mówiłem zamną powoli to kozaczyli.
A tak serio wrzucałeś namnie że jestem jak bound z valori....każdy z twoich ziomków padł przez jakiś powód to niemiej domnie pretęsji.
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 21:47   #70
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kozi Hetfield
Duzo no pain to nooby, Driq~~ prawie sie posral jak go furionsi trapneli na mostku, nie walcza honorowo, lamia dane słowo, huntuja za PG a co najważn iejsze nie robia tego z klasą jak np : Del'Toro.
Szerzą PA, paru z nich faktycznie umie dobrze grać i dowodza zgraja piczek takich jak Vilishion... wspomne tylko że ostatnio nie mógl zabić 27 mastera bo mu uciekł...
Co do Yoshiego... jego wybór, fajny koleś jak sie pozna ;D
Nie wiem dokładnie jakie pvp ma NP. Ważne, że co tu dużo mówić... zmasakrowali Draconians, a szczerze liczyłem na nich. Miałem nadzieję, że mimo niższych lv i słabszej teoretycznie siły jakoś sobie poradzą. Jak widać myliłem się... Niestety większość z nich opuściła serwer i przestała grać. Nie rozumiem tylko dlaczego. Jedna porażka i koniec? Panowie no... powalczcie jeszcze! Więcej wiary we własne możliwości. Dałoby się to wygrać. Troche zgrania i treningu na OTSie jakimś... Potem szybki masslog i można powoli ciułać No Pain. Chociaż pewnie Drac~ najlepiej wie co robi.

Btw... do tych, którzy wyzywają się nawzajem i wytykają sobie brak honoru... xD Panowie, więcej kultury, a poza tym to topic o No Pain, a nie wybory najbardziej honorowego wojownika.

Pozdrawiam...
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 21:52   #71
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez globi
Eh , ja sie tylko zastanawiam po co ten temat? Co to da . Ci co mogliby cos zmienic na lepsze badz gorsze przegrali wojne i jak narazie chyba nie ma chetnych.
Co do Seby i Resthina, wydaje mi sie ze was troche znam, Sebe z Game-Chata, a Rest~ od baaaaardzo dawna . I nie zauwazylem zeby ktorys z was byl asslickerem. W sumie kazdy gra wedlug swoich wlasnych zasad i nic tego nie zmieni, co wiecej uwazam to za dobre, bo trzeba miec jakies swoje zasady i reguly.
PozdrO
Signed, Globison retaired knight from Saphira.
Wojne przegrywasz dopiero wtedy, kiedy sam uznasz ją za przegraną... W moim mniemaniu Draco mają jeszcze szanse... szkoda, że nie mają najważniejszego, a mianowicie wiary, nadziei i woli walki. Nie raz zdażało się, że ci którzy zostali uznani za pokonanych podnosili się i wychodzili zwycięsko. Mam nadzieję, że w przypadku Saphiry będzie podobnie.

Pozdrawiam!
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 22:52   #72
Kozi Hetfield
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 45
Domyślny

A ja w 100% popieram wypowiedzi Jed'a =) , mądry chłopak.. bluzgajcie się honorowi wojownicy na priv .
Draco nie powiedziało ostatniego slowa na dalsze mass logi napewno możemy liczyć ^^
__________________
I 'll occupy I'll help You die
I'll run through You
Now I rule You tooo!!!!
Master ]:->
Kozi Hetfield jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 00:42   #73
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

Ha, ludzie to tylko gra, jesteście śmieszni, wyzywacie sie jak dzieci i gadacie głupoty o honorze, poprostu większość szwedzów nie lubią polaków, mają o nas taką opinie jak my o Brazylijczykach, nigdy nie widziałem, żeby jakiś szwed robił tak jak polak, adresy jakiś hakerskich stronek itp., ktoś przedemną już coś podobnego napisał. Myśle, że Draco gra dla zabawy i nie chce za bardzo im sie odbijać serva, a wogóle gdzieś na form tibia.com ktoś napisał ile mają lat, 3/4 szwedów miało 16 lat, a polaków z draco 20~.

A btw: dzisiaj sobie dla żartów napisałem w ank "POLAND RULEZ" i chciałem zobaczyć reakcję szwedów i po chwili napisał do mnei kolo: "poland cuntry is suks, and all ppl is suks", a ja Where are u from?" on: "sweden".
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 17:28   #74
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kozi Hetfield
A ja w 100% popieram wypowiedzi Jed'a =) , mądry chłopak.. bluzgajcie się honorowi wojownicy na priv .
Draco nie powiedziało ostatniego slowa na dalsze mass logi napewno możemy liczyć ^^
Hehe... dzięki stary. Miło mi, że ktoś docenia to co pisze...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iks.de
Ha, ludzie to tylko gra, jesteście śmieszni, wyzywacie sie jak dzieci i gadacie głupoty o honorze, poprostu większość szwedzów nie lubią polaków, mają o nas taką opinie jak my o Brazylijczykach, nigdy nie widziałem, żeby jakiś szwed robił tak jak polak, adresy jakiś hakerskich stronek itp., ktoś przedemną już coś podobnego napisał. Myśle, że Draco gra dla zabawy i nie chce za bardzo im sie odbijać serva, a wogóle gdzieś na form tibia.com ktoś napisał ile mają lat, 3/4 szwedów miało 16 lat, a polaków z draco 20~.

A btw: dzisiaj sobie dla żartów napisałem w ank "POLAND RULEZ" i chciałem zobaczyć reakcję szwedów i po chwili napisał do mnei kolo: "poland cuntry is suks, and all ppl is suks", a ja Where are u from?" on: "sweden".
Możliwe, że masz racje. Bardzo prawdopodobne, że chłopaki z Draco nie mają czasu na wojne i gre z powodu życia rl, ale to dobrze o nich świadczy. Osobiście mam kolesia z rl w Draco, tyle że od czasów wojny nie miałem okazji z nim za bardzo pogadać... xD

Pozdrawiam...
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 22:15   #75
Cruss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 14
Domyślny

Ludzie co wy macie do Yoshiego i Do Seba w sumie dobrze to ich nie znam gadalem z nimi kilka tylko razy ale co sie ich czepiacie to jest icg gra kazdy gra wedlug wlasnego uznania on lubi NP bo mu pomogli. Ze Yoshi jest tam od dawna moze ich lubi a nie mowicie na nich ass licker wezcie sie zastanowcie gram od dawna na tym swiecie i powiem wam ze nie jest tak zle.
A draconias sa napewno zmeczeni wojna a moze juz w tibie nie bende grac przeciez oni maja ok 18 lat to co wy myslicie ze tylko im gra tylko w glowie.
Znam dobrze jednego z draconias nicku nie podam bo sie obrazi i powiedzial warzne slowa
To jest nasza wojna miedzy draco i Np i powiem wam tyle ze oni wlasnie mieli honor stanac przeciwko szwedom i walczyc na pustyni.
Sebraviel czekam zebys mnie invitowal do gildi

Ostatnio edytowany przez Cruss - 07-05-2006 o 13:05.
Cruss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 02:36   #76
Dominiko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 08 2005

Posty: 14
Domyślny

Jak patrze na wasze kłutnie to słabo mi się robi...ja już nie mówie ze jestem PL mowie ze jestem POZ, bo polski czasem mozna sie wstydzic(szlachta sprzedawala nasz kraj),a Poznania jeszcze nigdy sie nie wstydziłem...zawsze będę na saphirze i zawsze będę jakoś tam walczył,..."bo puki piłka w grze..."
Niezależne Miasto Posen!!! (NMP)
Potop zniszczymy szweda przegonimy!!!
Dominiko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 11:31   #77
Haireticos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Imię: Grorin
Profesja: Knight
Świat: Keltera
Poziom: 8
Skille: 32/43
Poziom mag.: 2
Haireticos ma numer GG 9228746
Domyślny Jeszcze POlska nie zginęła

No rzeczywiście niezła atmosfera na Saphirze się robi...

Ktoś tam mówił że w Kazoo jest bezpiecznie... wszyscy polacy do Kazoo i bronimy się

Nawet jak będzie źle to ja zostaję... już w zeszłe lato jak grałem tym samym accountem co teraz i tymi postaciami to byly jazdy ze szwedami... a potem co? przerwa i spokoj... potem ta wojna była, ale luzik... jeszcze polska nie zginęła
Haireticos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 11:54   #78
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cruss
Ludzie co wy macie do Yoshiego i Do Seba w sumie dobrze to ich nie znam gadalem z nimi kilka tylko razy ale co sie ich czepiacie to jest icg gra kazdy gra wedlug wlasnego uznania on lubi NP bo mu pomogli. Ze Yoshi jest tam od dawna moze ich lubi a nie mowicie na nich ass licker wezcie sie zastanowcie gram od dawna na tym swiecie i powiem wam ze nie jest tak zle.
A draconias sa napewno zmeczeni wojna a moze juz w tibie nie bende grac przeciez oni maja ok 18 lat to co wy myslicie ze tylko im gra tylko w glowie.
Znam dobrze jednego z draconias nicku nie podam bo sie obrazi i powiedzial warzne slowa
To jest nasza wojna miedzy draco i Np i powiem wam tyle ze oni wlasnie mieli honor stanac przeciwko szwedom i walczyc na pustyni.
Sebraviel czekam zebys mnie invitowal do gildi


Shen'Assasin
Honor powiadasz? Wiesz wogóle co to jest? Nie ujmując Draco~ honoru podziwiam ich za to co zrobili. Niemałej odwagi trzeba, aby zdobyć się na coś takiego, ale w moim odczuciu niestety była to głupota, choć bitwa mi się podobała. Co do tego, że nie będą już grać... Na Saphirze może i nie, ale zobacz na Xerene. ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dominiko
Jak patrze na wasze kłutnie to słabo mi się robi...ja już nie mówie ze jestem PL mowie ze jestem POZ, bo polski czasem mozna sie wstydzic(szlachta sprzedawala nasz kraj),a Poznania jeszcze nigdy sie nie wstydziłem...zawsze będę na saphirze i zawsze będę jakoś tam walczył,..."bo puki piłka w grze..."
Niezależne Miasto Posen!!! (NMP)
Potop zniszczymy szweda przegonimy!!!
Prawdziwy patriota, który zawsze wspiera swoją ojczyznę... ^^ Ja bez względu na wszystko zawsze przyznam się do pochodzenia nawet jeśli miałbym za to zginąć. No, ale to twoja sprawa, rób jak chcesz.

Pozdrawiam...
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 16:07   #79
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

@jed
Można wiedzieć jaki masz nick na saphirze?

Nie rozumie jak nie można sie przyznać do narodowości , wstydzicie sie tego?
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 19:15   #80
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iks.de
@jed
Można wiedzieć jaki masz nick na saphirze?

Nie rozumie jak nie można sie przyznać do narodowości , wstydzicie sie tego?
Cin'cin albo Jed Edhel... Na tych nickach mnie szukaj. Btw... na co Ci mój nick? ;>

Pozdrawiam...
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:58.


Powered by vBulletin 3