Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-11-2010, 16:22   #21
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny



Śmiechłem mocno.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-11-2010, 17:50   #22
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny ?

Nie rozumiem wypowiedzi "że niszczą tibię" itd. jeszcze tego tu nie było, ale zaraz pewnie ktoś powie że tibia 7.6 była super i żeby dali chociaż jeden serwer. Czemu wy (ciągle narzekający) nie umiecie się cieszyć nowym up'em ? Coś nowego wprowadzają, ulepszają gre ale nie - bo to psucie. No i oczywiście że cip robi wszystko dla kasy i że jest złyyy . No a co ma robić? dać za free wszystko? przecież to jest śmieszne... jakoś się muszą utrzymać, na samych dotacjach nie pociągną ;p
@news
Nono wydaje się całkiem niezłe , dobrze że tylko dla pacc zeby za duzo osob nie jezdzilo, le urozmaicenie jest w porządku; )
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 19-11-2010, 19:33   #23
LNS
Użytkownik Forum
 
LNS's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2010
Lokacja: Kraków Krk
Wiek: 31

Posty: 23
Poziom: 1+1
Domyślny

Pfff.... też mi coś.
Jeszcze za Tibii 7.4 chłopaki z Fake'ów jeździli na Dragach i GS'ach...

Cipsoft musi się rozwijać, ale zawsze przegra z WoWem, gdyż w Tibii po śmierci za dużo się traci... proste.
Nie każdy ma czas gubić PZta itp...

1. Dodajemy udoskonalenie ekwipunku, dodatkowo jeszcze raz tyle broni o podobnych parametrach, 3 x tyle terenu, deletujemy boterów odrazu - bez banów... i skan co 2 dni i po dedzie tracimy 10% expa na lvl, a nie posiadanego - dodatkowo każdy bless 5-10k... i mamy po 2k ludzi na serverze po pół roku.
__________________
LNS jest offline  
stary 19-11-2010, 19:34   #24
spiax
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 11 2010
Lokacja: Z Polski.

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vaatras
Profesja: Druid
Świat: Hiberna
Poziom: 43
Skille: Duże
Poziom mag.: 38
Domyślny

Najpierw tibia we flashu, teraz to! Co jeszcze wymyślą? Latanie na smoku jak już wcześniej ktoś napisał. Tibia upodabnia się do tej poje..... gry metin i innych tego typu gier. Brakuje już jej tylko grafiki. Jedyny tego plus że to będzie tylko dla pacc.
spiax jest offline  
stary 19-11-2010, 19:41   #25
BaD
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 12 2008

Posty: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
Nie podoba się ? To w*~dalać.. Ciekawe ciekawe... w końcu jakieś drastyczne zmiany będzie fun.
Sam se wypie****** kołku to jest forum i każdy może napisać co o tym sądzi.
Pomysł zły no ale jak nie którym się podoba to trudno
BaD jest offline  
stary 19-11-2010, 21:55   #26
Kambr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2010
Wpisy bloga: 1

Posty: 86
Domyślny

Mi osobiście się ten pomysł podoba i nie rozumiem tej fali irytacji. Okej flashowa Tibia mogła was zdenerwować, ale wierzchowce? Przecież to tylko bajerek, wiele w grze nie zmieni.
Kambr jest offline  
stary 19-11-2010, 23:17   #27
mucha505
Użytkownik Forum
 
mucha505's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2010
Lokacja: Giżycko
Wiek: 30

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Exclusive
Świat: Magera
Poziom: 185
Skille: 97/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LNS Pokaż post
[...]Cipsoft musi się rozwijać, ale zawsze przegra z WoWem, gdyż w Tibii po śmierci za dużo się traci... proste.
Nie każdy ma czas gubić PZta itp...

1. Dodajemy udoskonalenie ekwipunku, dodatkowo jeszcze raz tyle broni o podobnych parametrach, 3 x tyle terenu, deletujemy boterów odrazu - bez banów... i skan co 2 dni i po dedzie tracimy 10% expa na lvl, a nie posiadanego - dodatkowo każdy bless 5-10k... i mamy po 2k ludzi na serverze po pół roku.
I tu się z tobą w 100% zgodzę.

A co do wierzchowców, to pomysł mi się podoba, tylko niech wprowadzą jakieś ograniczenia. Np aby nie było można się ropać, ujeżdżając wierzchowca, bo to by było zbyt śmiechowe jak dla mnie, abyś będąc na nim, mógł używać tylko spelli leczących, runek i broni białej, bo np jak ten twój "konik" miał przetrwać bez obrażeń UE. Albo niech mu dadzą "pasek hp", który by się szybko odnawiał, po podaniu mu odpowiedniego fooda, które można kupić od NPC, który nauczył cię jeździć na danym wierzchowcu(za trochę większą cenę niż 50gp each).
__________________
˜*. ˜”*°.˜”*°.°*”˜.°*”˜ .*˜
......˜”*°˜MÓW MI˜°*”˜
.......˜”*°˜MUCHA˜°*”˜
˜*˜ .°*”˜.°*”˜”*°.˜”*°. ˜*.
Best solo: Demon/Demodras
Best team: War Golem
mucha505 jest offline  
stary 20-11-2010, 09:05   #28
scooter
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaloSilny Pokaż post
Haha Mi się to podoba.
Właśnie zakupiłem pacca.
Teraz to będzie lans przed frajerami bez pacca.
Haha no już się doczekać nie mogę
Frajerem to jesteś TY , już pokazałeś co sobą reprezentujesz ...
żal mi Ciebie człowieczku

Pomysł jak pomysł - ciekawe jakie będzie jego wykonanie. Ogólnie mi się podoba

Ostatnio edytowany przez scooter - 20-11-2010 o 09:19.
 
stary 20-11-2010, 09:11   #29
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LNS Pokaż post
Cipsoft musi się rozwijać, ale zawsze przegra z WoWem, gdyż w Tibii po śmierci za dużo się traci... proste.
Tibia zawsze przegra z WoWem, ale dlatego, że WoW stanowił od początku przemyślaną i profesjonalnie wyprodukowaną grę, a nie kolejne, często drastyczne, modryfikacje amatorskiego projektu.

Połowa rzeczy z Tibii które uległy modyfikacji w ciągu ostatnich 5 lat nigdy nie pojawiłyby się w poważnej produkcji.
__________________
Vil jest offline  
stary 20-11-2010, 15:33   #30
Jaarienia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2010
Lokacja: Toruń

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Imię: Jaarienia
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 14
Domyślny

Cipów już naprawde poje*ało... nie mają co robic? Niech dodadzą jakieś nowe expowiska dla FACC
Jaarienia jest offline  
stary 20-11-2010, 15:45   #31
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Up: Po co nowe expowiska? Mało ich już FACC mają? By się trochę poeksplorowało teren, to by się znalazło milion dobrych miejsc do expienia.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline  
stary 20-11-2010, 15:52   #32
czuczu20
Użytkownik Forum
 
czuczu20's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 146
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie wiem z jakiej przyczyny się narodziła ta fala nie zadowolonych graczy.
Większość z was patrzy na to z jednej perspektywy: "WoW czy Metin takie coś już mają więc jest do dupy". Nie moglibyście spojrzeć na wierzchowce od strony gry np. "Wow! Mój wspaniały mag teraz będzie miał szansę dosiadania groźnego niedźwiedzia bądź pantery!" ? Wcale się nie dziwę czemu ta gra straciła na klimacie jak podchodzicie do tego z takim sceptycznym nastawieniem. Co do kwestii tego czy "głupie dzieci pacca będą mogły kozaczyć przed faccami" to raczej stawiam na to, że te wierzchowce będą dostępne od dość wysokiego poziomu(co najmniej 50). To, że takie 300 poziomy są wystarczająco szybkie nie oznacza, że nie przyda im się dodatkowy boost do szybkości kiedy np. chcą się z jakiegoś dalekiego expowiska dostać do miasta.

Btw. jeśli chodzi o takie rzeczy jak wciąganie się po linie na wierzchowcu to raczej to za argument nie można przyjąć. Wiele rzeczy w tibii jest udziwnione, choćby takie leczenie towarzyszy za pomocą potionów albo "stanie" na krześle, kończąc na stroju Eskimosa na jakiejś pustyni.

Pozdrawiam.
__________________
czuczu20 jest offline  
stary 20-11-2010, 17:15   #33
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Jakby dodali WRESZCIE system siedzenia, to by zaraz pieprzyli, że robią z Tibi simsy -.-. Więc stanie na krześle to raczej zostanie na zawsze.

No tak, nikt nie zauważył, że WoW był po Tibi. Nikt nie widzi, że WoW ma abonament, a tylko za złodzieje grają na prywatnych serwerach. Żal mi trochę takich pro elo dzieci, które nie mają pojęcia o ekonomii, a wypowiadają się na jej temat.

A najgorszą z możliwych rzeczy, jest Metin 2. Gra, która tworzy bandę (nie BANDA-twórcom gratuluję pomysłu na wyzysk z debili) bezmózgich idiotów. Nie ma tam nic poza expem i ulepszaniem (wyjątkowo realistyczne +1, +5) przedmiotów. W PvP niepodzielnie rządzi Sura Black Magic, a nie nawet Ninja Archer. Tak, bo grałem, zanim był jeszcze 3 i 4 kanał na 1 i jedynym serwerze. I dalej wiem co się tam dzieje.

System mountów w Metinie jest idiotyczny. Nawet po nieobecności twój koń zdycha. Pojawiasz się koło niego. Przybywa z h** wie ilu krain oddalonych od miejsca twojego pobytu. Ta gra nie ma żadnego aspektu, żeby móc nazwać ją RPG.
Charin jest offline  
stary 20-11-2010, 17:26   #34
Buszman
Użytkownik Forum
 
Buszman's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
To jest forum internetowe drogi Panie i mam prawo wyrażać tu swoją opinie.
To wyrażaj ją jeszcze kulturalnie i z szacunkiem do innych bo jak już powiedziałeś tu się wyraża opinie, a nie najeżdża z powodu innych poglądów na resztę użytkowników... I nie martw się, nie kieruję tych słów tylko do Ciebie.

@Charin
Racja.

@Topic
Jak dla mnie pomysł ciekawy, nawet bardzo. Fajnie by było gdyby zwierzaki były naprawdę trudne do zdobycia i istniały jakieś minusy ich posiadania (żeby nie były tak popularne, bo widok ludzi na owcach przed depo byłby naprawdę komiczny). Ktoś już wspomniał wcześniej: ciekawe co będzie z ciałem i wychodzeniem po linie/drabinach? Zobaczymy jak będzie w praktyce.
__________________


Ostatnio edytowany przez Buszman - 20-11-2010 o 17:30.
Buszman jest offline  
stary 20-11-2010, 18:12   #35
Senders
Użytkownik Forum
 
Senders's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2010
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 28

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Senders
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 70
Skille: 91/75
Poziom mag.: 17
Senders ma numer GG 19836428 Send a message via Skype™ to Senders
Domyślny

Według mnie niech dokończą ten update i dorobią kilka nowych itemek. A następnie... kilkuletnia przerwa. Przyda im się chwila namysłu. Nie by się opierniczali, tylko po to by popracować nad jakością grafiki. Nie 3d bo wtedy tibia straciła by wszelkie ze swoich zalet. Ale jakby wzięli się naprawdę do roboty i zapierniczali przez tych parę lat. Wtedy gra już by była na wykończeniu. Niech wyrobi własny styl gry, nie podgląda u innych. Na przykład ich rysunki podczas zapowiedzi, są naprawdę świetne. Niech wykorzystają ten styl. W końcu właśnie dla tego zacząłem grać w Tibie bo była jedyna w swoim rodzaju. Jeśli Chipsoft'owi naprawdę zależy na powrocie emerytów i napływie nowych to niech nie zajmują się małymi poprawkami które zupełnie zmieniają styl gry. Na pewno nie wszyscy się ze mną zgodzą. Zawsze są dwa fronty, dlatego powinni zrobić tak jak z tym flash klientem. 2 oddzielne klienty i wszyscy zadowoleni, a Chipsoft miał by o wiele więcej kasy więc też nie powinien narzekać.
__________________
Wychylyłybymy
Leje się Tequilla
A my gramy w bilard
A ty weź się nie wychylylaj

Ostatnio edytowany przez Senders - 20-11-2010 o 18:25.
Senders jest offline  
stary 20-11-2010, 18:58   #36
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Pomysł bardzo fajny, nie wiem po co te narzekania, gra musi się rozwijać, nie może stać w miejscu. To że reszta pomysłów jest ogólnie z dupy beznadziejna to już inna sprawa ale trzeba przyznać że ten pomysł im wyszedł.
Dupca jest offline  
stary 20-11-2010, 23:10   #37
spiax
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 11 2010
Lokacja: Z Polski.

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vaatras
Profesja: Druid
Świat: Hiberna
Poziom: 43
Skille: Duże
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spiax Pokaż post
Najpierw tibia we flashu, teraz to! Co jeszcze wymyślą? Latanie na smoku jak już wcześniej ktoś napisał. Tibia upodabnia się do tej poje..... gry metin i innych tego typu gier. Brakuje już jej tylko grafiki. Jedyny tego plus że to będzie tylko dla pacc.
Po głębszym zastanowieniu postanowiłem zmienić zdanie na temat wierzchowców. W końcu będzie 3 addon chociaż całkiem inaczej go sobie wyobrażałem. Nadal uważam że to nie najlebszy pomysł ale w końcu tibia musi się rozwijać.

PS. Co do tibi we fleshu nie zmieniłem zdania
spiax jest offline  
stary 21-11-2010, 09:39   #38
lunaticc
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny tibia is dead

"Tibia is Dead" Teraz tylko czekać aż w tibi będą czołgi i motory.
 
stary 21-11-2010, 10:04   #39
Senders
Użytkownik Forum
 
Senders's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2010
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 28

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Senders
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 70
Skille: 91/75
Poziom mag.: 17
Senders ma numer GG 19836428 Send a message via Skype™ to Senders
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lunaticc Pokaż post
"Tibia is Dead" Teraz tylko czekać aż w tibi będą czołgi i motory.
Ej no chyba Cie poje... Przecież zwierzęta były wykorzystywane do przemieszczania się od zalania dziejów!!! A Ty tu będziesz pierdolił że to nowoczesna technologia jakaś??? Nie ma porównania. Jeśli masz coś powiedzieć tylko po to by przeczytano to lepiej nic nie pisz.
__________________
Wychylyłybymy
Leje się Tequilla
A my gramy w bilard
A ty weź się nie wychylylaj
Senders jest offline  
stary 21-11-2010, 10:18   #40
derko123
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny szkoda gadac

Osobiście gram w tibie od 8 lat. Aktualnie gram rzadko ale trzymam rękę na pulsie jeżeli chodzi o wydarzenia i eventy. Kiedy to czytełem to poprostu ręce mi opadły. Po co to komu, przecież i tak biega sie tylko od statku do depo i od depo na exp. A we wszystkich miejscach na pacc trwa ten bieg około 10 sec, w Yalahar 5 sec. 250 lvl biegają tak szybko że nawet nie da sie outfit'owi dobrze przyjżec. Wiec że niby to ma by do uciekania przed pk? Moze na małym lvl ale wtedy co biedniejsi z nas będą skazani na ciągłe padanie od pk bo nie dadza rady uciec. Uważam że cipsoft zrobił to specjalnie dla małych dzieci ktore mają na pacca, bo zazwyczaj 7-10 latki lubią małe słitaśne zwierzatka. -.- Jak dla mnie przesadzili. Tego klimatu jaki był kiedyś już sie nie da uratowac. Dlatego przestaje grac...
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:08.


Powered by vBulletin 3