Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-11-2010, 12:19   #41
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Ta, najlepszy klimat był wtedy kiedy nie było nic.
__________________
Vil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-11-2010, 13:51   #42
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

to zaczyna robic sie chore. Dawno sie tak nie usmiałem .
Miłej gry dla nowego pokolenia tibi he
__________________

Azatar90 jest offline  
stary 21-11-2010, 14:43   #43
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez derko123 Pokaż post
[...] Jak dla mnie przesadzili. Tego klimatu jaki był kiedyś już sie nie da uratowac. Dlatego przestaje grac...
Mamy cię teraz zacząć prosić żebyś został, o panie?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Ta, najlepszy klimat był wtedy kiedy nie było nic.
HAHAHA! Jesteś moim faworytem;p

Ale trzeba zauważyć że jest teraz o niebo więcej forumowiczów zadowolonych z tibii i mniej narzekających że "stary klimat to blebleble" niż jeszcze 2 lata temu

Ciekawy jestem jak to będzie podczas śmierci. zwierzaczki będą koło trupa padały czy znikały? Albo uciekały z miejsca wypadku
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 21-11-2010, 15:02   #44
Tefugios
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak dla mnie jest to glupota cipy tak bardzo chca upodobnic to spikselowane coś do wow'a, flash client a teraz to ^^ zycze powodzenia
 
stary 21-11-2010, 15:16   #45
Pinki
Użytkownik Forum
 
Pinki's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35

Posty: 136
Imię: Kogaveg
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Siejnik
Świat: Elysia/Nebula
Poziom: 174
Poziom mag.: 76
Pinki ma numer GG 3414445 Send a message via Skype™ to Pinki
Domyślny

noo to totalnie porazka zmieni calom fabule gry takich zmian sie nie wprowadza po tylu latach tylko sie robi odrazu i tym bardziej nie gdy z lvl na lvl sie biega szybciej cuz trza powrocic do wowa na cataclysm
__________________
/sygnatura powyzej 20kb - mikołaj/
Pinki jest offline  
stary 21-11-2010, 15:40   #46
BaD
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 12 2008

Posty: 70
Domyślny

Niech zrobią tp w depozytach, które przenosic będą od razu na expowiska jak graczom aż tak ciężko jest poświęcic te 4min a nawet mniej na dojście na nie.
BaD jest offline  
stary 21-11-2010, 16:45   #47
rejnchard
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 12 2009

Posty: 5
Domyślny

No cóż. Narzekanie na eventy jest jedna z rzeczy które zawsze będą.
Ja osobiście uważam że update nie jest taki zły choc mogło byc lepiej.
Teraz niektórzy narzekają a potem i tak będą się przescigac w zdobywaniu zwierzaków.Oczywiscie tęsknie za stara tibia ale staram się zaakceptowac zmiany i szukac w nich dobrych stron.

Poza tym mam nadzieje ze Cipsoft w następnych update`ch będzie się starało nie porównywa tibi do matina czy wowa bo wtedy tibia straci swój unikalny charakter (z tym się chyba wszyscy zgodzą)

Ogólnie update na+
rejnchard jest offline  
stary 21-11-2010, 16:47   #48
Rozqu
Użytkownik Forum
 
Rozqu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Manownik
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

/up tp w depozytach to raczej trochę inna rzecz niż wierzchowiec

to, że będzie dodawał prędkość to zachęta dla graczy żeby to robili
tak samo jak niby outfity mają dodawać skile/mlv to też dla mnie zachęta

ogółem Ci co się nie pogodzili co się dzieje z tibią od 7/4, 7/6 to się nie pogodzą
zresztą jak ktoś lubi w nią grać to będzie grał i będzie mu się podobało nawet jak mu za przeproszeniem na łeb nasra**
Rozqu jest offline  
stary 21-11-2010, 17:10   #49
Buszman
Użytkownik Forum
 
Buszman's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aevolana Pokaż post
Mamy cię teraz zacząć prosić żebyś został, o panie?
Ja Cie proszę - zachowuj się. Nie musisz chyba każdemu wjeżdżać na ambicję, prawda? Powiedział co chciał, a ty nie musisz startować kłótni "bo to jest forum mogę wyrażać swoje zdanie" - to nie było twoje zdanie, to jest czepianie się.
__________________

Buszman jest offline  
stary 21-11-2010, 17:22   #50
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

@up
Tak, masz racje; ) Ale nie mogłem się powstrzymać, bo to wypowiedź która wyglądała tak jakby oznajmiał wszystkim długo wyczekiwaną decyzję. Jakby kogokolwiek obchodziło to czy on gra czy nie;/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 21-11-2010, 17:27   #51
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rejnchard Pokaż post
Poza tym mam nadzieje ze Cipsoft w następnych update`ch będzie się starało nie porównywa tibi do matina czy wowa bo wtedy tibia straci swój unikalny charakter (z tym się chyba wszyscy zgodzą)
No właśnie nie wszyscy się zgodzą.

Cytuj:
ogółem Ci co się nie pogodzili co się dzieje z tibią od 7/4, 7/6 to się nie pogodzą
Popraw mnie jeśli się mylę, ale czasy 7.4 czy 7.6 to parę lat wstecz. Jeśli ktoś się nie może pogodzić z tym, że gra wygląda inaczej niż wtedy, to czemu do cholery przez te wszystkie lata nadal w nią gra ? ;d
__________________
Vil jest offline  
stary 21-11-2010, 18:36   #52
Kambr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2010
Wpisy bloga: 1

Posty: 86
Domyślny

Jak czytam ten temat, to mam wrażenie że niektórzy czepiają się dla zasady.
Jak można nie kochać wielkiego kraba?
Kambr jest offline  
stary 21-11-2010, 18:45   #53
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

Mam mieszane uczucia, co prawda są one bardziej pozytywne ale zobaczymy jak to wyjdzie ostatecznie.
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem
Ganci. jest offline  
stary 21-11-2010, 19:54   #54
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Buszman Pokaż post
To wyrażaj ją jeszcze kulturalnie i z szacunkiem do innych bo jak już powiedziałeś tu się wyraża opinie, a nie najeżdża z powodu innych poglądów na resztę użytkowników... I nie martw się, nie kieruję tych słów tylko do Ciebie.
Może by tak jakiś cytat Panie Gadam-bez-pokrycia? Bo nie napiałem tu nic obraźliwego.
Argen jest offline  
stary 21-11-2010, 20:56   #55
Gangheroni
Użytkownik Forum
 
Gangheroni's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2009
Lokacja: Puszczykowo

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kimi
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 89
Skille: 85/82
Poziom mag.: 2
Domyślny

Tibia nigdy nie dorówna WoWowi Lineagowi 2 Connanowi Warhammerowi i pochodnym dlaczego? Prosta odpowiedź nie ma nic nowego dla FACC, ludzią przestanie się chcieć grać bo są ograniczenia. Mikropłatności to najlepsze rozwiązanie. Co do mountów to śmiech jeśli mają sie poruszać tak samo jak normalnie to całkowicie zbędne jeśli będą zbyt szybki mapki są za małe. Mnie się nie podobają zmiany dlatego opuściłam tibie i przerzuciłam się na 100x bardziej złożonego WoWa może i jest drożej ale jak już się wbije lvl i ubierze w super seta to satysfakcja gwarantowana
Gangheroni jest offline  
stary 21-11-2010, 21:06   #56
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

@up
A co za dużo jest dla facc np. w dofusie masz taki mały teren że normalnie nie poexpisz, bo na jednego moba przypada po 6-10 frajerów bez paca.
Hehe w tibi jest aż za dużo tego miejsca do expa dla facc.
A jak kogoś nie stać to już jego sprawa Cipsoft to jest firma która musi zarabiać.
Zresztą exp z lvlem 60 na facc to jest głupota.
Zmiany fajne są podobają mi się.
MaloSilny jest offline  
stary 21-11-2010, 21:10   #57
Gangheroni
Użytkownik Forum
 
Gangheroni's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2009
Lokacja: Puszczykowo

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kimi
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 89
Skille: 85/82
Poziom mag.: 2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaloSilny Pokaż post
@up
A co za dużo jest dla facc np. w dofusie masz taki mały teren że normalnie nie poexpisz, bo na jednego moba przypada po 6-10 frajerów bez paca.
Hehe w tibi jest aż za dużo tego miejsca do expa dla facc.
A jak kogoś nie stać to już jego sprawa Cipsoft to jest firma która musi zarabiać.
Zresztą exp z lvlem 60 na facc to jest głupota.
Zmiany fajne są podobają mi się.
W WoWie i pochodnym nie ma czegoś takiego jak facc a nawet jeśli jest to trochę inaczej wygląda w tą stronę powinna iść tibia. bez podziałów na premium tylko micro platności np odblokowanie za kilka euro czegoś albo jakieś itemki na szybszy lvl czy jakieś super tereny. ;/ Kogoś nie stać wbija 40 lvl i koniec a W takim wowie każdy jest równy i nie ma nic po blokowanego
Gangheroni jest offline  
stary 21-11-2010, 21:28   #58
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangheroni Pokaż post
W WoWie i pochodnym nie ma czegoś takiego jak facc a nawet jeśli jest to trochę inaczej wygląda w tą stronę powinna iść tibia. bez podziałów na premium tylko micro platności np odblokowanie za kilka euro czegoś albo jakieś itemki na szybszy lvl czy jakieś super tereny. ;/ Kogoś nie stać wbija 40 lvl i koniec a W takim wowie każdy jest równy i nie ma nic po blokowanego
Ale głupoty walisz. Zacznijmy od tego, że w WoWie WSZYSCY muszą płacić. A w Tibii, mimo tego, że na dłuższą mete gra bez premium jest bez sensu, grać za darmo MOŻNA. I nie rozumiem jakie jest twoje stanowisko, bo sam sobie przeczysz. Piszesz, że
Cytuj:
Tibia nigdy nie dorówna WoWowi Lineagowi 2 Connanowi Warhammerowi i pochodnym dlaczego? Prosta odpowiedź nie ma nic nowego dla FACC, ludzią przestanie się chcieć grać bo są ograniczenia.
Ale nie zauważasz, że skoro ludzie nie chcą kupować PACCa to znaczy, że nie chcą wydawać na gre kasy. Z tego prosty wniosek: gdyby gra była płatna odgórnie, to niemal wszystkie FACCe przestały by grać (mówie o free accountach ludzi, który PACCa kupić nie zamierzają).

#przesłanie posta#

Skoro ludzie nie chcą bulić na PACCa, nie zabulą także za samą możliwość grania.

Ostatnio edytowany przez Argen - 21-11-2010 o 21:30.
Argen jest offline  
stary 21-11-2010, 22:25   #59
Geli
Użytkownik Forum
 
Geli's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006

Posty: 110
Profesja: Rookstayer
Domyślny .

Cóż mi osobiście podoba się ten update jak i stopniowe rozwijanie gry. Nie ma co tibi porównywać do innych gier zwłaszca 3d, bo jest to zdecydowanie nietrafne. Co do dezolacji realizmu w grze(ropanie) to dość głupio jest w ogóle cokolwiek w tej grze powoływać na realizm. Ot przykładowo magia, a nawet profesje , przedmioty - wszystko jest subrealistyczne. Czy tibia kiedyś była lepsza? Wątpie, mechanika było wielkroć cięższa, traciło się czas na bzdurne rzeczy, które teraz zostały poprawione. Jeszcze do czasu nieistnia fluidów i npc, u których zacząć można było kupować runy to gracze tworzyli rynek servera, później ciężko było kupić 60 bp fluidów (zajmowało to trochę czasu) hotkeye też usprawniły gre ile czasu zmarnować można było by zanim wpisze się czar na leczenie przykładowo, czy trafi w siebie uhem. Gdyby teraz tego nie wprowadzili w końcu doprowadziło by to do znużenia już nie mówiąć o autobotach. Dlatego w Tibi podoba mi się to, że gra cały czas się rozwija, co nowa rzecz to ciekawa.
Geli jest offline  
stary 21-11-2010, 23:49   #60
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangheroni Pokaż post
W WoWie i pochodnym nie ma czegoś takiego jak facc a nawet jeśli jest to trochę inaczej wygląda w tą stronę powinna iść tibia. bez podziałów na premium tylko micro platności np odblokowanie za kilka euro czegoś albo jakieś itemki na szybszy lvl czy jakieś super tereny. ;/ Kogoś nie stać wbija 40 lvl i koniec a W takim wowie każdy jest równy i nie ma nic po blokowanego
No jasne, bo przecież lepiej jest się pieprzyć z dziesięcioma różnymi typami opłat.
"Och, odblokuję sobie Zao za 2€. Super! Może opcję noszenia BoH wykupię za 1€! O tak! To teraz jeszcze pakiecik na blue robe i blue legs! 2€! Cudownie!"
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:29.


Powered by vBulletin 3