Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-01-2005, 08:16   #21
Jowisz
Użytkownik Forum
 
Jowisz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 195
Jowisz ma numer GG 1088052
Domyślny -.-

Ja uważam , że paladyn powinien miec przedewszystkim lekkie i dobre eq. Ja mam następujące: Blue robe , knight legs , crown helmet, platinum amulet , i zwykle buty ( zbieram na bohy) . I to wszystko niektórzy paladyni noszą crown armor zamiast blue robe ale ja mam jeszcze mało cappa więc nosze blue robe.
Jowisz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-01-2005, 22:11   #22
PitekThC
Użytkownik forum
 
PitekThC's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005

Posty: 3
Pergamin

Wg mnie palkowi wystarczyłby plate set, i boszki na wyższym levcu
PitekThC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 00:17   #23
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Amery
Jestem knightem lv13 i skille 41/36 cche kupić fire sword zapłace od 4k do 9k zgłoście się szybko Pan Amery Ab.Nara szybko bo ja nei mam czym walić a kasy mam dużo!!!!!!!!!
Chyba pomyliłes tematy.
@topic
Ja uważam że palllowi nie potrzeba dobrego eq tylko jakis brass/p set + Boh do 50 lvla (cala kasa na bolty) potem mozna zainwestowac w AoLa, Blue Robe, k legi (gs hunt), Crown shield itd.
__________________

Tibiańczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 11:49   #24
pihorinio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2004
Lokacja: Iława
Wiek: 30

Posty: 147
Król SLuchaj uwaznie!

Sam mialem Pallka i wiem dobrze jak to jest tez mialem ten problem a wiec:
lvl 9-19 P secik
lvl 20-35 K secik
lvl 35-45 C secik
lvl 65-do konca gry Dsm , G legs,Royal ,Demon shield bohy w bp z 3 t-ringi
wsumie sam sie o tym przekonasz
pihorinio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 12:53   #25
Fadix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Lol

Hehehe ja niemiałem palka bo nielubie nim grać Ale pytałem sie kumpla, który grał palkiem i naturalnie ciągle chodził w p secie a ma 66 lv jak chcesz szybko lv bić to niekupuj jakiegoś dobrego eq tylko p set i całą kase w bolty i uh
Mam nadzieje że pomogłem

Eee Btw. gra palkiem polega na tym że potworki niemogą dojść do ciebie :S
Przykład : GS
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 13:18   #26
Rychu
Użytkownik Forum
 
Rychu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: Kraków,Kazo
Wiek: 31

Posty: 115
Rychu ma numer GG 5489464
Domyślny

Ja mam pala na 27 lvlu i mam dark arma p legi w helma i butki
wedlug mnie nie oplaca sie palowi dobrego eq poniewaz pal niema tarczy i duza szansa ze jak cie cos dogoni to ded i wypadaja ci naprzyklad bohy i 60k w dupe..
__________________
Nick Marek Pogromca Szczypiorku
Swiat Secura
Profesja Paladyn
Level 42
Skille 72/54
Miasto Carlin
Rychu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2005, 18:52   #27
Drragon Master
Użytkownik forum
 
Drragon Master's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005

Posty: 8
Żarówka

Sądzę, że pod tym względęm najważniejsze są skille. Ale jeżeli już pytasz się o eq to mogę Ci poradzić, że możesz biegać z p-setem jeżeli masz dobrego blokera... albo BoHy . Mogę podać przykłady takich osób np. Folari. Pall 100+ a na zdjęciach w Photobucket ma na sobie cały p-set. Wiem, że prawie 60% ludzi od 8 do 16 lvl-a ma taki. Reszta to Ci co znają się na handlu i udało im sie zarobić parę groszy na lepszy sprzęt Tak więc załatw sobie p-set (to jest żaden problem (1k legi "sprobuj spuścić do 900" p-arm - to będzie jakieś 600-900 gp i steel helmet 200gp czyli to może być min 1800 gp... dużo?)
Drragon Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2005, 20:08   #28
Stopa
Użytkownik Forum
 
Stopa's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 34

Posty: 17
Stopa ma numer GG 1144865
Domyślny tarcza

owszem zgadzam sie z poprzednikiem, p-set w zuplenosci wystrczy, natomiast puzniej jak sie bedzie zdobywalo wiecej kasy mozna pomyslec o lepszym sprzecie
pozdro
Stopa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2005, 22:42   #29
Teo
Użytkownik Forum
 
Teo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 126
Teo ma numer GG 9509994
Domyślny

Pal powinien miec dobre eq, ale nie powinien go sobie kupowac. Chyba ,ze ma 5 mc drutow i zbytek kasy....Co do boh...jak na moje nie sa potrzebne dopoki sam (z qmplem) nie bedziesz w stanie ich zlootowac. W sumie sam biegam w gnojodepach...dopiero w sobote na necro(niedawno serv zmienilem). Skille i lv to podstawa. Tam sie wypowiadal pal co na 37lv sciaga bh shld i bije gs....chlopcze widzialem jak 98 pal na utani hur i innych smieciach byl doganiany przez gsa. Pajeczaki to takie sk*&*syny ze nic z nimi nie wiadomo.Ps. Nie wiem jak wy ale nie kumam po co wydziwiac ze pal potrzebuje lekkiego eq...ma sporo cap. Ja na Hg laze bez armora albo kopie bpek(rano albo w nocy bo nie ma noobow) albo prosze qmpla najta zeby mi pomogl dotaszczyc. A co do Anihilatora w blue robe...i tak nie ma stycznosci z Demonami,a jak by mial, to po 5 sec juz by nie mial. Dla mnie mozliwosc zmiany sprzetu jest za***ista zaleta Tibii. Fajnie jest popatrzec an zlootowane c legi albo nawet p armor. Sry za chaotyczny text. Glowna idea mojego posta zostala zachowana.
Teo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2005, 17:31   #30
Elf-Marek
Użytkownik forum
 
Elf-Marek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Śrem
Wiek: 32

Posty: 6
Domyślny

Ja od kilku dni gram palkiem i mam 10 level , więc mogę narzekać na mały udźwig. Uniosę luk 300 strzał i słabe eq. Ale na 20+ levelu niema co narzekać na cap więc po co lekkie eq ?
Elf-Marek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2005, 17:52   #31
Welshaire
Użytkownik Forum
 
Welshaire's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Formost Empire. Kraina mlekiem, miodem i krwią płynąca...
Wiek: 33

Posty: 109
Stan: Niegrający
Domyślny

Lekkie EQ po to, aby uniesc bełty, runki i loot
__________________
Na wojne nie idziesz po to, aby zginąć za ojczyznę, ale po to, aby jakiś inny ******** zginął za swoją
gen. G. Patton
Welshaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2005, 18:09   #32
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

byle jakie byle lekkie
-Res- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2005, 17:23   #33
Alvader
Użytkownik forum
 
Alvader's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Rzeszów

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Varlis
Profesja: Elite Knight
Gildia: Elite Family
Świat: Nerana
Poziom: 80
Skille: 77/74
Poziom mag.: 6
LOL :p

wedlug mnie wersja 1 poniewaz sam mam palka i sie doswiadczylem do lvla 25 biegalem w slabym eq typu p set c arm itp dopiero puzniej na lvlu 30+ zainwestolwame na cos lepszego typu noble arm cru helmet itp. bo jusz wtedy sie zaczyly wypady na guardy a pzed guardem niezawsze usciekniesz a jak cie dojedzie to biedny jestes tak ze lepiej nosic przy sobie te pare bp uh i dopiero jak zrobisz jakis hlvl tylpu 40-60 to sie zaopatruj w jaki c set w helm i boh ( i aol jak to jakis drogi serv. )
Alvader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 04:22   #34
Chomikvader
Użytkownik Forum
 
Chomikvader's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 87
Domyślny

Dopoki nie masz skilla 65+ to wlasciwie latasz na exp z spearami, a wtedy musisz miec troszke obrony i dobra tarcze, optymalne wyjscie to blue robe + plate legs + d-shield.
W momencie gdy zaczynasz huntowac mocniejsze potworki, nie ma sensu zakladac dobrego sprzetu, lepiej wziasc ze soba blokera i niech on sie martwi sprzetem (grrrrr sam sie wqrzam przeciez gram knajtem)
__________________
Rust in pieces.
Chomikvader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2005, 11:44   #35
wjskatecrew
Użytkownik Forum
 
wjskatecrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2004

Posty: 128
Stan: Niegrający
Gildia: Roll Deep
wjskatecrew ma numer GG 5203597
Domyślny

powiem tak znam palków co na 90+ lvl biegaja w c secie ale znam co biegają w eplate g legs itd. ja to widze tak ja mam c seta normalnie jak ide gdzies na hunta to biore robe jak jest w domku(jak nie ma to znaczy że kumpel wzioł ;p) mam kumpla który na 57 lvl miał juz dsm k legsy i royal helmet. ale namówiłem go żeby sobie sprzedal dsm i kupil blesy.
bohy to podstawa każdego palka... bez tgo to nie jest dobry pall... a róznica w tym wszystkim zależy od kasy jak amsz kase i nie szkoda Ci jej wydac to kupujesz sobie extra stuff i aola. jak wolisz runki sobie kupic to masz c seta i to wystrcza na zawsze c set jest bardzo tanii nie trzeba aola nosic a z biegiem czasu jak masz juz high lvl palka to aola zakładasz nie po to aby "bronic" eq ale po to żeby jak przyjmiesz deda plecak Ci nie wylecial po troche głupio by było stracic tyle rubków ;] to jest moje zdanie ;p
wjskatecrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2005, 14:25   #36
Mc manaj
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2005

Posty: 8
Domyślny Ja

Ja moim palem nosze blue roba waży tylko 22 oza,p legsy,bez helmu i butki jesxt spokostarcza
Mc manaj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 08:55   #37
rafal12
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 34

Posty: 13
rafal12 ma numer GG 5028499
Domyślny

Ja zaczynam palem pajac p-seta pozniej kupie se k-arma.Wazy tyle co plate i jest tani i dobry dlatego tera na niego zbieram.Potem zaczne od warrior helmetu.Tez jest tani nawet i dobry. A na koncu kohane boszki zeby uciekac przed zerkiem czy gsem
rafal12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2005, 12:12   #38
Emilofix
Guest
 

Posty: n/a
Król

Ja mam C armora K Legsy Crusader Helmet Moim zdaniem jeszcze potrzebuje boh i dlamnie to jest dobry staff na palka LvL 20
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2005, 16:44   #39
Hekmet The Paladin
Użytkownik forum
 
Hekmet The Paladin's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Lokacja: Who cares?
Wiek: 32

Posty: 7
Hekmet The Paladin ma numer GG 8637031
Domyślny

Ja tam biegam w p secie steel helmie zwykle botki ale zbieram jusz powoli na k arma i boszki ale przedewszystkim gromadze amunicje <strzaly i bolty>im wiecej tym lepiej ps potem se kupie jeszcze w helma
Hekmet The Paladin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2005, 16:55   #40
khazad
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Mahakam
Wiek: 41

Posty: 332
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hipodrom
otoz kazdemu zadaje to pytanie i co inna osoba to inna odpowiedz , zazwaczaj sa 2 wersje otoz powiedzcie mi ktora z nich jest lepsza

WERSJA 1
pal nie potrzebuje dobrego eq uderza z daleka i potwory go nie bija z bliska wiec w sumie jak nie ma stycznosci to eq nie potrzebne jest dobre

WERSJA 2
pal powienien miec dobre eq

PLX POWIEDZCIE MI !!!!!!!
pal powinien miec dobre eq, jezeli cos jest szybkie i moze dogonic, albo wali na dystans niemagicznie. przyklad palla ktory chodzi do tombow zobaczcie na eq :


pally powinien jak najszybciej miec bohy. 25 lvl knight z bohami i hurem ostro biegl sobie za knightem na 72 levelu nie tracac go z oczu. ( predkosc zblizona do gsa
__________________
baruk khazad!!! khazad aimenu!!!

Hail Mahakam!!!

khazad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:30.


Powered by vBulletin 3