Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-03-2004, 20:02   #21
Cyzio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 03 2004

Posty: 10
Domyślny

tak NUZEN to jest to... widze że ty sie znasz na rzeczy... tamci nie uwierzą póki nie zobaczą lub usłyszą... nie moge sie doczekać jak beed zabijał WOLFA on WUUF ! haha SUPER... ludzie piszcie nadal co o tym myślicie... a jak bedzie duże grono to może dałoby sie to jakos załatwić...
Cyzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2004, 18:03   #22
Externus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 33

Posty: 167
Externus ma numer GG 7295742
Domyślny

nie sadze zeby byly przez to wieksze lagi ale i tak jestem przeciwny muzie w tibii !! zepsula by ona klimat ktory czyni ja lepsza od gry takich jak "mu" czy inne onlinowe erpegi (z muzyka) !!
__________________
Jak wam się nudzi to możecie mi napisać notke
Externus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2004, 19:54   #23
Artuditu
Użytkownik Forum
 
Artuditu's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2004
Lokacja: Bogatynia
Wiek: 33

Posty: 100
Domyślny

To by bylo fajne ale polecam tez zeby chary i potwory wykonywaly jakies ruch w ataku np. ruch reka bo jakby tak bylo to bym widzial ze np. kto mnie nawala i wiedzial bym kto to a nie pozniej ze zwala na 2 osobe

Ale muza by byla spox.
__________________
HIHO u 2 !!!~~!!!~~!!!
Artuditu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2004, 19:59   #24
Maniack
Użytkownik Forum
 
Maniack's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2004
Lokacja: zabierzow bochenski

Posty: 677
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neust
Profesja: Elite Knight
Gildia: Chair Kids
Świat: Unitera
Poziom: 154
Skille: 97/85
Poziom mag.: 9
Domyślny

muza... mozna wlaczyc winampa
ale odglosy czemu nie
i nie musialy by byc lagi... mozna by bylo wprowadzic pakiet dwiekow do sciagniecia i klient tibi odgrywal by wszystko z twardziela
__________________
od 8 maja 2007 siedzę w wojsku
8 maj 2007 - szeregowy
26 styczeń 2008 - starszy szeregowy
22 czerwiec 2009 - podporucznik
Maniack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2004, 20:13   #25
Taki sobie Sebek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2004

Posty: 29
Domyślny Muza byla by fajna ale ...

Przede wszystkim zgadzam sie z przedmowcami , ze po chwili gry odgłosy jęczącej amazonki albo pierdzącego smoka mogły by doprowadzic do szału aczkolwiek trochę odgłosów by sie przydało ale musiało by byc ich duzo bo znam nalogowców którzy w Tibie pykają 6-7 h dziennie ... samemu znudziło by mi sie co chwila słuchać piszczenia martwego rata itp ...

A POZATYM JA ZAWSZE W TIBI GRAM Z WINAMPEM NA PASKU ...


GDY ZBUDZI NAS DZWIĘK POTLUCZONEGO SZKLA
GDY PRZEJDA FOSĘ I DORWA SIE DO BRAM ...
MAMY COŚ CZEGO NIE ZABIORA NAM ...!!! 8) )
Taki sobie Sebek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2004, 21:02   #26
Mleczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2004
Lokacja: Rivia ;)

Posty: 137
Mleczyk ma numer GG 3445000 Mleczyk ma login Tlenu franticcccc@tlen.pl
Domyślny

nie

powiem tak: tibia gdyby miała odglosy straciła by swój cały urok, ak samo gdyby miała lepszą grafe... :/

btw. fajnie jest rozwalać potworki przy "No Leaf Clover" albo "-Human" lub też jakimś innym shitku moich kochanych downów

pozdrawiam
Mleczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2004, 21:28   #27
Fallorian Thennars
Użytkownik Forum
 
Fallorian Thennars's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: Wołomin (respekt)
Wiek: 33

Posty: 90
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fallorian Thennars Fallorian Thennars ma numer GG 5367727 Adres Jabbera do Fallorian Thennars
Domyślny

Muzyka zepsułaby klimat Tibii . Brak muzyki, badziewna grafika, szczątkowe animacje - to główne zalety Tibii . A jeśli nie lubicie ciszy włączcie Winampa.
I macie racje, większość dźwięków by sie znudziła baaardzo szybko. Zwłaszcza Trolli i Ratów. Aczkolwiek CIPsoft mógłby zastanowić sie nad dodaniem dźwięków do Tibii (to powinna być opcja, nie konieczność).
__________________
Fallorian Thennars jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2004, 09:54   #28
Pcmichuneus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 04 2004

Posty: 5
Domyślny

1) Lagów by na pewno nie było, przecie to client odgrywa a nie prosto z serva.(Oczywiscie jezeli sluchasz muzy i masz lagi to znak ,że masz psedwojenny spset :rolleyes: )

2) Muza w tle mogla by sie zmieniac. Np. w miescie jakas inna, w poddziemiach itd. podczas walki inna i wogóle. Ale mogłaby być taka mroczna aby dodala jeszcze trochę do klimy.

3) Dźwięki...ktoś wczesniej napisał,że jakby ktoś szedł na ropty to po chwili by miał foooooooollll nachodzących na siebie dźwięków....EEEEE zonk!!!!...wcale tak być nie musi, a jak jest to w innych grach rozwiązane??? Jest ograniczenie odgrywanych dzwiękó jednocześnie aby nie bylo takiej wlasnie sytuacji nachodzących na siebie dźwięków ,że aż nic nie słyszysz

4) A jak komuś muza czy dźwięki przeszkadzają to co za problem dodać opcję wyłączenia dźwięków???

5) Uwazam ,że dźwięki i muza to extra pomysł
Pcmichuneus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2004, 15:00   #29
yombi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 04 2004
Lokacja: Pawłowice/Śląsk
Wiek: 33

Posty: 97
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Azura
yombi ma numer GG 3513612
Domyślny winamp

Ja zawsze przed wejściem do Tibii włączam winampa 20 piosenek z h-h i.... jest extra
__________________
yombi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2004, 15:58   #30
Dar!0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2004

Posty: 83
Domyślny

powiem jedno... jestem przeciwny muzyce w Tibii... nigdy tego nie poprę... wolę tak jak jest... można bezproblemowo włączyć swoją muzykę... i jest tak jakby bardziej klimatycznie... taka fajna prostota... ale i zarazem hehe walory tej gry poza tym ja nie słucham takiej muzyki którą mozna byłoby tutaj bez uszczerbku na klimacie zarzucić... wolę swoja muzyczkę tak jak teraz... Magiera & LA - Kodex 2 'Proces' i kawałeczek WWO 'Każdy Ponad Każdym' i to są powody mojego protestu - każdy ma winampa i ulubione kawałki... i właśnie to powinien być OST do Tibii... żeby nie było ograniczania i żeby muzyka nikogo nie odrzucała od Tibii... 8)
Dar!0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2004, 17:06   #31
idZi Master Of Dizaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2004

Posty: 146
Domyślny

uu po co .. bez muzy tibia jest fajna zawsze mozna zalączyć mpTrójki
__________________
Mystic Ar'hoo Lunara 20 lvl skille 60/57 ( rosną )

-.^
idZi Master Of Dizaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2004, 20:53   #32
cankel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 44
cankel ma numer GG 2996560
Domyślny

Nie wydaje mi się żeby to był najlepszy pomysł. Niektózy mają take lagi że nawet kroku zrobić nie mogą, a co dopiero by mieli jak by była muza. Chyba włączyć Tibi by nie mogli.

PS: Zawsze morzna włączyć sobie Mp3 na kompie
cankel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2004, 21:38   #33
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Mówie co myślę (że tak zażartuje): Zepsułoby klimat; zwiększyłoby lagi (argh); i w ogóle coś mi muza do tibii nie pasuje.

Aha - czy muzyka w tibii to nowy rodzaj broni? Jeśli nie to co ten temat tu robi?
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2004, 22:00   #34
Lewus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 10 2003

Posty: 20
Domyślny

Eh... po co komu dzwięk w tibi ... moim zdaniem włączenie jakiegoś metalu itp bardzo dobrze podkreśla klimacik gierki ( ). A jeśli cipsoft nie ma co robić to mogą poprawić grafe bo ta ... wychodzi z mody (żeby nie powiedzieć brzydko). A wogule to... temat troche nie w tym dziale i fajna nabijaczka postów bo w sumie posty się nie różnią za bardzo ) .
Lewus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2004, 22:52   #35
saxiu
Użytkownik Forum
 
saxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2004

Posty: 30
saxiu ma numer GG 1817609
Domyślny

hmm odnośnie dźwięków to nie wiem czy by to podniosło tak bardzo lagi, powiedzmy że dźwięki rozdzielilibyśmy na dwa rodzaje a - bliskie, b - dalekie. teraz pozostaje kwestia przypisania im jakiś ID, powiedzmy że dźwięk wyglądałby tak: XXX i dalej jak w kodzie szesnastkowym, jeśli komuś chce się liczyć to 16*16*16 no i załóżmy że dwie pierwsze kodują dźwięk, a ostatnia to głośnośc, ale 16 poziomów raczej rozważać nie będziemy, wystarczą dwa, przy nas, na ekranie i około półtora ekranu od nas. myślę że nawet około 40 takich sykgnałów to będzie 120 znaków na sekundę więcej do przesłania, lagi niewiele się zwięszką, oczywiście mogliby wprowadzić brak pobierania informacji o dźwiękach z serwera dla tych co sobie tego nie życzą, do jest chyba do zrobienia, prawda?

pozdrawiam

edit: odnośnie muzy, aby muzyczka o długości nastu minut (sądzę że krótsza po dwóch godzinach by do szału doprowadziła) była w miarę mała musi to być mid i tutaj problem, starsze karty dźwiękowe mają dość ubogą baze dźwięków dla midów, nowsze, o wiele lepszą, także na każdym kompie brzmiałą by inaczej, a wav zajmowałbym kilkaset MB, mp3 - obciążenie proca, chociaż i tak pewnie 3/4 ludzi gra z odpalonym winampem (((-; uważam nie że ma lepszej mieszanki do tibii jak enya, era, rammstein, toy dolls i mocne techno podczas ostrego hunta ((((-; a jeszcze era fajnie jest jak leci kiedy się po podziemiach śmiga (((-;
__________________
chcę umrzeć spokojnie, we śnie, jak mój dziadek... a nie krzycząc z przerażenia jak pasażerowie samolotu, który pilotował...
saxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2004, 07:49   #36
cankel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 44
cankel ma numer GG 2996560
Domyślny

Wydaj mi się że saxiu ma racje. Zgadzam się z nim magli by zrobić tak że kto nie chce muzy to nie musi sciągać updeta. )
cankel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2004, 10:40   #37
tomo
Użytkownik Forum
 
tomo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Pradawne miasto 'Ssij'

Posty: 298
tomo ma numer GG 1414152
Domyślny

git

ale ale

moznaby regulowac nasilenie muzy/dzwiekow, moznaby ja wylaczyc, moznaby jej nie sciagac (np. jak komus sie nie chce zasysac 200mb pierdzenia smokow )

tak to by moglo byc
__________________
OWNED

user:Inactive jak chuj.


tomo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2004, 18:59   #38
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny nie!

lagi lagi lagi lagi x100 puść sobie vinampa.i graj mi się podoba gra przy vinampiea jak coś to przeżuć się na HB taka sXerowana tibia w gorszym wydaniu
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2004, 19:48   #39
Fallorian Thennars
Użytkownik Forum
 
Fallorian Thennars's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: Wołomin (respekt)
Wiek: 33

Posty: 90
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fallorian Thennars Fallorian Thennars ma numer GG 5367727 Adres Jabbera do Fallorian Thennars
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez pawelekthedruid
lagi lagi lagi lagi x100 puść sobie vinampa.i graj mi się podoba gra przy vinampiea jak coś to przeżuć się na HB taka sXerowana tibia w gorszym wydaniu
Jeśli nie wiesz o co chodzi nie odzywaj sie muzyka byłaby odtwarzana z klienta, nie z serwera, co powoduje lagi takie same jak Winamp, czyli ŻADNYCH LAGÓW NIE BEDZIE!!! .
__________________
Fallorian Thennars jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2004, 23:37   #40
trixie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2004

Posty: 4
trixie ma numer GG 5352286
Domyślny

Ja myśle że gdy niektorzy graja od rana do wieczora ...i expia naprzyklad na rotach to by cała noc nie mogli spać ,, by cały czas slyszeli te odglosy..... podoba mi sie nawet cichy klimat tej gry ...... niech zostanie tak jak jest
trixie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.


Powered by vBulletin 3