Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-07-2007, 18:56   #41
Stjup
Użytkownik Forum
 
Stjup's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2007
Lokacja: standing next to You.

Posty: 17
Imię: Stjup
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Domyślny

Matrik, Matik, Lama nie wiem jak Ty masz i szczerze gówno mnie to obchodzi.
Jak czytam to co Ty tu piszesz, to aż kurwa żal mnie ogarnia...
Typ napisał poradnik, dobrze fajnie oceniłeś go raz to się już odpierdol.
Wierz mi że nie każdy chce słuchać co on zrobił źle co gdzie źle napisał, ważne żeby rozumieć poradnik i w jakimś stopniu pochwalić autora choćby za pomysł lub wykonanie (jeżeli poradnik jest totalnie zjechany to oczywiście nie należy ale ten akurat nie zalicza się do takich)

Wiesz? Jest jeden powód takich wypowiedzi na forach typu 'pokazanie jakim jestem kozaczuchem'
Może w rl masz z tym problemy? Bo jesteś kompletnym idiotą lub jakimś lamerem który nie umie się wykazać to se myśli 'pokaże im na forum, jea.'

Co do poradniku, imho jest dobry...
To że chłopak robi błędy to nie znaczy że jest tępy, może dysleksja?

Zauważyłem coś, ale mogę się mylić. Widzisz tego Zerka na powierzchni?
Sądze że on się tam nie respi tylko << strone od schodów (poza zamkiem) i dość często przypiega pod schody ponieważ jakiś plejer go luruje.
__________________

Stjup jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2007, 23:21   #42
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stjup Pokaż post
Matrik, Matik, Lama nie wiem jak Ty masz i szczerze gówno mnie to obchodzi.
Jak czytam to co Ty tu piszesz, to aż kurwa żal mnie ogarnia...
Typ napisał poradnik, dobrze fajnie oceniłeś go raz to się już odpierdol.
Wierz mi że nie każdy chce słuchać co on zrobił źle co gdzie źle napisał, ważne żeby rozumieć poradnik i w jakimś stopniu pochwalić autora choćby za pomysł lub wykonanie (jeżeli poradnik jest totalnie zjechany to oczywiście nie należy ale ten akurat nie zalicza się do takich)

Wiesz? Jest jeden powód takich wypowiedzi na forach typu 'pokazanie jakim jestem kozaczuchem'
Może w rl masz z tym problemy? Bo jesteś kompletnym idiotą lub jakimś lamerem który nie umie się wykazać to se myśli 'pokaże im na forum, jea.'

Co do poradniku, imho jest dobry...
To że chłopak robi błędy to nie znaczy że jest tępy, może dysleksja?

Zauważyłem coś, ale mogę się mylić. Widzisz tego Zerka na powierzchni?
Sądze że on się tam nie respi tylko << strone od schodów (poza zamkiem) i dość często przypiega pod schody ponieważ jakiś plejer go luruje.
Już? A teraz wyjdź.

@.Matrik.
Krytyka powinna być oceniana za więcej części niż samą poprawność interpunkcyjną. To, że chłopak nie potrafi poprawnie postawić przecinków, nie oznacza, że należy z góry przekreślać jego pracę. Dla mnie ocenę ogólną stanowi wiele czynników, jak temat (jego popularność) i jego realizacja, schemat, przejrzystość, fotografie bądź ich brak, logika, no i oczywiście gramatyka, ortografia, stylistyka, interpunkcja. Zawsze darzyłem cię pewnym szacunkiem bo twoje posty są inteligentne i pokazują, że ludzie z rocznika 1992 nie muszą być "głópimi guffniaszami, kture majom kąpleksy i som tempe", jednak uważam, że niepotrzebnie wdałeś się z nim w ten flamewar.

@BaxCrow
Nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki. To, że Matrik wytknął ci porażającą ilość błędów interpunkcyjnych i wieeelu ortografów, to nie powód by się obrazić i wyzywać go od zarozumiałych 14-latków (jestem jego rówieśnikiem i niezależnie od niego z każdym postem traciłem o tobie dobrą ocenę), tylko sygnał by popracować nad słabymi stronami swojego tekstu! A poradnik jest dobry, pomimo tego co twierdzi ripper, że nie warto robić artykułów o expowiskach, gdzie ilość noobów jest miażdżąca. Również ta wasza sprzeczka (twoja i Majena) o nazewnictwo i podobne pierdoły jest według mnie bezsensowna. Od wymiany zdań przeszedłeś do obrażania drugiej strony, co jest ewidentną oznaką słabości i porażki. Czujesz, że nie masz racji i się pogrążasz? To do cholery napisz, "ok, przyznaję, tu i tu nie miałem racji, dzięki za uświadomienie". Przegrasz sprzeczkę, ale przynajmniej ludzie nie będą cię postrzegali za idiotę, który do samego końca będzie bronić swojego punktu widzenia, chociażby sam był świadomy tego, że jest błędny i nie potrafi się przyznać do porażki.

To żeby nie było, ocenię twój poradnik. Według w/w kryteriów.

la mnie ocenę ogólną stanowi wiele czynników, jak temat (jego popularność) i jego realizacja, schemat, przejrzystość, fotografie bądź ich brak, logika, no i oczywiście gramatyka, ortografia, stylistyka, interpunkcja.

Temat według mnie jest dość oryginalny, jeszcze nie widziałem poradników o ab'fortress. Elvenbane to nawet uczęszczane miejsce. Opisałeś wszystkie zakątki zamku, więc za temat i jego realizację 10/10.
Schemat jest dość prosty, opisujesz drogę od wejścia do podziemi fortecy, poprzez ich zakamarki, aż do samego zamku, gdzie opisujesz "idąc" w górę. 10/10 za tą część.
Tekst jest przejrzysty. Użyłeś wytłuszczeń gdzie trzeba, tekst jest dobrze sformatowany. Jednak nie widzę tu "działów" np. "0. Legenda ; 1. Dojście", za co oczywiście minus. Kolorystyka jest mocno ograniczona, jednak tutaj nie potrzeba super kolorowanki, więc to pozostawiam w stanie neutralnym. W sumie 7/10 za przejrzystość.
Fotografie oczywiście są. Zarówno dojście, jak i poszczególne poziomy. Na przejrzystych mapkach świetnie oznaczyłeś spawny. 10/10.
Sprawy językowe - tutaj sprawa jest dość trudna, bo poradnik był edytowany. Jak widzę, jest tutaj "pozamiatane", jednak nie będę oceniał obecnego stanu, ponieważ dopiero wysiłki innych zaowocowały w miarę dobrym stanie gramatycznym tekstu.

Ogólnie jest kilka kwestii, których prawdziwość podważam, więc za to minus.

(10 + 10 + 7 + 10) / 4 = 9,25 - 0,5 (za owe kontrowersje) = 8,75.

Jak widzisz jest całkiem dobrze

Ostatnio edytowany przez Donas - 15-07-2007 o 13:01.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 23:34   #43
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Cytuj:
Matrik, Matik, Lama nie wiem jak Ty masz i szczerze gówno mnie to obchodzi.
Jak mam co? Bo trochę nie rozumiem.

Cytuj:
Jak czytam to co Ty tu piszesz, to aż kurwa żal mnie ogarnia...
Żal to nie ku*wa. Trochę szacunku.

Cytuj:
Typ napisał poradnik, dobrze fajnie oceniłeś go raz
Fajnie oceniłem? Ja? Huahahaha. Zresztą, nawet nie użyłem cyfry.

Cytuj:
Wierz mi że nie każdy chce słuchać co on zrobił źle co gdzie źle napisał,
Ktoś Ci każe czytać moje komentarze? No właśnie.

Cytuj:
ważne żeby rozumieć poradnik i w jakimś stopniu pochwalić autora choćby za pomysł lub wykonanie
Nie chwali się TYLKO za pomysł. IMO wykonanie jest równie ważne, a tutaj mi się nie podobało. Zauważ, że obecny stan poradnika jest taki, bo autor go editował duuużo razy.

@Donas

Cytuj:
Krytyka powinna więcej niż samą poprawność interpunkcyjną.
To twoje zdanie. Według mnie, interpunkcja jest równie ważna, i mogę oceniać poradnik tylko z tej strony (czego nie zrobiłem, bo napisałem też jakie inne bzdety napaćkał).

Cytuj:
no i oczywiście gramatyka, ortografia, stylistyka, interpunkcja.
Sam widzisz.

Cytuj:
Zawsze darzyłem cię pewnym szacunkiem
Hihi. Po tym myślałem, że napiszesz "ale straciłem go...".

Cytuj:
niepotrzebnie wdałeś się z nim w ten flamewar.
Cóż, że niepotrzebnie to owszem, ale gość uważa, że ten poradnik ma zero błędów, i... zresztą wiesz, czytałeś. Tak wyszło.

Ja uważam sprawę za zamkniętą, bo żadna strona raczej drugiej nie przekona.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2007, 15:18   #44
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Stjup
Dzięki za poparcie, ale nie trzeba tak wulgarnie

@Donas
Posłuchaj uważnie. Mnie nie interesuje kto ma ile lat. Wszystkie błędy Matrika, które napisał poprawiłem (oczywiście te z którymi się zgodziłem), ale w sposób jaki to napisał mnie zdenerwował. Tekst był napisany w takim tonie, jakby miał mnie obrazić i pokazać, że jestem analfabetą. Powtórze jeszcze raz. NIE CHODZI O KRYTYKE TYLKO O TO JAK ONA JEST PRZEKAZANA. Ty opisałeś ocene bardzo fajnie szczególowo i bardzo mi się to podobało i miło czytało. Tylko przeczytaj post Matrika pod twoim i zobacz ocenę, która choć poprawiłem błędy jest dalej niska co jest absurdalne i tyle. Bo po jakie licho karze poprawiać błędy skoro i tak dalej ocenia poradnik jako denny? Kompletny bez sens.

@Matrik
Ty dalej swoje. Dzięki za komenty. A i nigdy nie powiedziałem, że poradnik ma zero błędów. Bo tak nie jest i dobrze o tym wiem. No i pomyśl logicznie, jeśli bym uważał, że nie ma błędów to bym nie edytował. Ja mam rację i ty masz rację, ale uważam, że poradnik nie jest zły, bo część typu (zdjęcia, info) są dobre, może pisowania i interpunkcja nie jest idealna, ale nie jest na tyle zła, aby poradnik oceniać jako denny.


Pozdro Bax.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 15-07-2007 o 15:34. Powód: Żeby Matrik się nie przyczeczpił do błędów.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2007, 16:14   #45
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Ale oczywiście, po zedytowaniu poradnik jest dobry, zarówno interpunkcja, jak i część ze zdjęciami etc. Ja się tylko czepiałem twojego odbioru krytyki, i samej interpunkcji, a reszta...

Po editach, poradnik jest dobry. Koniec, bo dalej zamiaru sprzeczać się nie mam.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2007, 16:36   #46
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stjup Pokaż post
Wierz mi że nie każdy chce słuchać co on zrobił źle co gdzie źle napisał, ważne żeby rozumieć poradnik i w jakimś stopniu pochwalić autora choćby za pomysł lub wykonanie
Prezentujesz zupelnie niepraktyczne podejscie.

Gdyby zalozeniem bylo klaskanie ilekroc ktos cos napisze dobrze, ludzie zagladajacy do tego dzialu mieliby spuchniete dlonie, bo w kazdym poradniku znajdzie sie cos, czego skeslic jako idiotyzm sie nie da. Rzecz w tym, ze gdyby przyjmowano to jako kryterium dzial zostalby zaspamowany miernymi "poradnikami". Dlatego wlasnie przetrzepuje sie kazdy tekst doglebnie aby na koncu wytlumaczyc autorowi dlaczego jego tekst jest za slaby zeby sie utrzymac i nad czym ( oraz w jaki sposob ) ma popracowac przed napisaniem nastepnego. Liczy sie nie to ile jest dobrze, a to zeby nic nie bylo zle. Proste ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2007, 17:23   #47
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

tylko po co tam chodzić, jak jest 263173451 miejsc gdzie zdobędę więcej expa/kasy w krótszym czasie?

Matrik- gz [bez ironi]
Autor- Jak nie potrafisz przyjąć krytyki, to sorry, ale musisz wyjść. Matrik był na tyle uprzejmy, że przeczytał Twój tekst, znalazł błędy i napisał o nich. Jako, że sama treść jest na ok. 7/10 [up/down? co z tego newbie zrozumie? zerk? guard? Może jakieś opisanie, ze ''zerk'' jest bardzo szybki, że bije za BARDZO dużo itd.]
to ''przyczepił się'' do gramatyki. jak Ci mówi, ze zamiast przecinka ma być myślnik, to przeczytaj swój tekst jeszcze raz i zauważ, że on ma racje. Popraw i PODZIĘKUJ za POMOC.

Żeby Twój poradnik był PRO, musisz poprawić WSZYSTKIE błędy. Ortograficzne, interpunkcyjne, rzeczowe itd... Napisz ile taki orc berserker może uderzyć, ile guard, może dopisz, że jest tam więcej ludzi niż mobów i że wyciągnięcie tam 1k exp/h jest wyczynem, bo jednego moba bije 5 osób.
Arcymag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2007, 13:25   #48
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 30

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lol-knight Pokaż post
przepraszam za podwujny post (net mi sie sciął to sie juz nigdy niepowturzy)
ehh... ó gościu... ó! czy tak trudno wcisnąć Alt + o?

@topic: poradniczek teraz rewelacja
__________________


Galeon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2007, 02:09   #49
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Humm... chciałem spytać modków co z poradnikiem, bo już dosyć długo jest.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2007, 01:55   #50
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Czy będzie przeniesiony? Długo już czekam.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2007, 03:03   #51
Ruby_Jokers
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mój usuneli a shit przenieśli ! Ludzie co się tu dzieje!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2007, 12:20   #52
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

Faktycznie, dziadowskie to coś. Zero przyłożenia się, wogóle, co to ma być?
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2007, 18:09   #53
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Fajny poradniczek, fajna miejscówa, "expie" tam 61 knightem na facc :d
Ancient900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2007, 04:04   #54
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Ancient900 :
Mnie to własnie wkurza ,że tak wysokie lvl FACC expią w tak małym expowisku odbierajac exp słabszym, niedoświadczonym graczom. Niektórzy PACC też tam wizyty składają (szkoda premium) . Co jest tam takiego aby marnowac czas bijac bersa, dragona, 2 dsy ,mino guarda i te badziewie orkowe ???
Nie lepiej zwiedzac już Ancient Temple czy DK??? Albo nawet POH ,a zostawic ten oblegany i tak zamek newbie?

Co do poradnika:
Mnie bardziej przekonuje przydatność od ortografii i interpunkcji,bo tą da sie błyskawicznie poprawic. Poradnik ma sie przydac ,a nie byc czystym ortograficznie ,a mówic jakies brednie. Bers nie jest na powierzchni lurowany ,bo w wiekszosci przypadków osoba lurujaca jest miedzy bersem a newbie (cienki korytarz) wiec mu sie nie opłaci dostac od bersa... Moze tez wyskoczyc przypadkiem ,a wtedy magic wall sie przydaje (jezeli mozesz ich uzywac)
1 pietro to co innego...
Ogólnie:
7,5/10
Przyda sie newbiom ale troche nie dopisales o lootbagu. Przeciez można zbierac crossbow, brass armor, double axe i inne duperele.
Skoro kierujesz to do newbie to nie opisuj wieży bo 30 lvl to juz nie newbie i da jakos draga i dsa utłuc.Zreszta jak chodzi sie po pierwszym pietrze to widzi sie draga potem mino maga i ortca szamana ,a nawet dsa (chyba). Newbiom to sie nie przyda ,chyba ,że opisujesz co moze wejsc do nas gdy łazi po powierzchi (bers i mino guard). Wieze z bersem , hunterem i mino archem oczywiscie zostaw.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 19-12-2007 o 04:09.
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2008, 21:20   #55
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Przez to biadolenie, które jest w tym poradniku zupełnie nie potrzebne, nawet nie chciało mi się sprawdzić czy już ktoś o tym napisał. Mace w Ab'dendriel kosztuje nie 30gp, a 23. Taki szczegół, ale poradnik będzie dokładniejszy.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 20:44   #56
Wivernus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mace=23gp w ab i carlin
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2008, 03:47   #57
k0_zerg_nutty
Użytkownik Forum
 
k0_zerg_nutty's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Gildia: Hmm???
Świat: Inferna
Poziom: 11+
Skille: 60+
Poziom mag.: 7+
k0_zerg_nutty ma numer GG 3302954
Domyślny

na respie na zamku w tym pokoju sa dwa arcanisty nie jeden. :S
__________________
Choc Minelo Wiele Lat I Dni
Ja Wciaz Czuje Sile Tamtych Chwil
Wciaz To Przed Oczami Mam!

Saeth Fretenuous and Saeth Knight Teztor is me!!! x ]]
k0_zerg_nutty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2008, 22:46   #58
Arczi2112
Użytkownik Forum
 
Arczi2112's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 28

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vakher
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 8
Skille: 70/55
Arczi2112 ma numer GG 9967838 Send a message via Skype™ to Arczi2112
Domyślny

poradnik może być ja expiłem tam 9 palkiem na skilach 41 ^^
Arczi2112 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2008, 17:53   #59
dailes
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Gratz

Gratuluje! bardzo fajny poradnik!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2008, 09:45   #60
Astilinek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 30

Posty: 244
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Elder Druid
Gildia: dobra
Świat: Aldora
Poziom: 75
Poziom mag.: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez k0_zerg_nutty Pokaż post
na respie na zamku w tym pokoju sa dwa arcanisty nie jeden. :S
żal jest jeden w towarzystwie dwóch dsów. poradnik średni bo nie napisales od jakich skilli/lvl mozna tam chodzic. jakis newbie moze pomyslec ze moze isc od razu po rooku.
Astilinek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:00.


Powered by vBulletin 3