Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-05-2008, 18:08   #1
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Dzisiaj CipSoft zaskoczył nas kolejnym teaserem, oto jego treść;

Jak wiemy, tym razem poszerzenie mapy Tibii nie będzie miało miejsca, za to niektóre istniejące lokacje zmienią się nie do poznania. Posiadacze premium powinni zwiedzić Darashie, która przebudowana została przez mieszkańców Tibii. Nowe ściany, piękne ozdoby, wozy, oraz ulice pokryte złocistym piaskiem, wszystko to tworzy orientalny obraz miasta na pustyni. Otaczające je piaski zostały przyozdobione wydmami, czy też szczątkami szkieletów. Lecz to nie wszystko, również inne miejsca, takie jak Femor Hills i Amazon Camp zostały zmienione.


Prócz tego, również miasto Kazordoon zostało ulepszone. Zostało dodanych bardzo wiele grafik. Drogie ścienne dekoracje, nowe figurki, kolorowe kryształy, oraz pozostałe niezliczone elementy dostarczają mieście dwarfów o wiele bardziej trafnego widoku.


W dodatku, nowy system transportu daje możliwość znacznie szybszego przemieszczenia się w interesujące nas miejsce. Specjalne wagony oferują podróż do pięciu najpotrzebniejszych lokacji: depo, piętro ze sklepami, świątynia, łódź oraz główna brama miasta. Po prostu wskocz do wybranego przez siebie wagonu, a zostaniesz automatycznie przeniesiony w dane miejsce.

Dodane zostanie również kilka miejsc do polowań. Aby nie zdradzać za wiele, między innymi orc land zaskoczy nas swoją powierzchnią, oferując więcej miejsca do huntów. Również Amazon Camp, który nie został jedynie poprawiony wizualnie, ale zyskał kilka nowych miejsc do polowania. Kopalnie krasnoludów zostały dodane na wyspie Cormaya i w Tiquandzie. Thais zaoferuje nam kilka nowych miejsc, w których idealnym zajęciem może stać się zbieranie skrzydeł nietoperzy. No i ostatnie - miejsca podwodnych polowań zostały znacznie poszerzone, a spotkać tam będziemy mogli nowego potwora; węża morskiego.

Proszę zwrócić uwagę na jedno. Jako że Kazordoon i Darashia zostały całkowicie przebudowane, koniecznym będzie oczyszczenie swoich domków na czas update z tych właśnie miast. Wszystkie przedmioty zostaną automatycznie wyrzucone do depo, lub mogą zostać przeniesione manualnie przez gracza. Pozostało jeszcze kilka tygodni do letniego update, jeżeli chcesz permanentnie przebudować wygląd swojego domu, może lepiej poczekać do momentu update, aby nie utracić wyników swojej pracy.

Więcej zdjęć: >> click! <<

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 31-05-2008 o 14:12.
Rybzor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-05-2008, 18:13   #2
Astilinek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 30

Posty: 244
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Elder Druid
Gildia: dobra
Świat: Aldora
Poziom: 75
Poziom mag.: 54
Domyślny

według mnie za dużo dla Facc ale update i tak bardzo mi się podoba

duże opóźnienie względem konkurencji
Astilinek jest offline  
stary 30-05-2008, 18:15   #3
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Co do Teaser'a i Letniego Update'a moje zdanie sie nie zmienilo, nadal uwazam, ze CipSoft zmarnowal pol roku i mimo wszystko w tym roku nie przyciagnal sobie nowych graczy(ja zbastuje bo czekalem rok na zmiane i w tym roku nie mam zamiaru placic za Krasnale i hordy jak nie legiony Korlewskich Paliadynuf), bo niby czym(nowymi grzybami na scianach, wozeczkami w Kazoo, lodowymi jaszczurkami dla 100lvl czy tez moze Krasnoludkami na Tiquandzie?!) i jak zwykle tereny dla Magow(Svargrond) i Palkow!, a gdzie nowe tereny dla Drutow?
Moim skromnym zdaniem CipSoft sie o*******al przez 5 miechow, na dodatek nowy system kupowania PACC mnie rozwalil, czapki z glow Cipy... kolejny debilny pomysl jak by tu nabic ludzi w butelke... CZY NIE MOGLI PO PROSTU UDOSTEPNIC PACC NA 30 DNI TAK JAK JEST DO TEJ PORY Z ZAKUPEM PACC NA 90 DNI, TYLKO WYMYSLAJA COS Z KARTAMI KREDYTOWYMI?
Po prostu z kazdym Up'em Tibia schodzi na psy... skoro juz wiekszosc skopiowali z innych gier(Diablo) to nie mogli zrobic i tego, aby byla mozliwosc ZAOPATRZENIA SIE W PACC TYLKO NA 30 dni jak to juz jest w wiekszosci gier?!

Jednym slowem.... żal

P.S - i nie piszcie, zebym nie plakal(bo nie placze tylko mnie irytuje to co robia)

Ostatnio edytowany przez Maelion - 30-05-2008 o 18:20.
Maelion jest offline  
stary 30-05-2008, 18:16   #4
bajerfull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: suwauki
Wiek: 34

Posty: 203
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: aldora
Domyślny

jesli te kolejki w kazo beda dla wszystkich i za darmo to w sumie dobrze. choc sie moze noobow nazbierac, a kazo w miare pustym miastem jest (i dobrze) w porownaniu do carlin/thais
bajerfull jest offline  
stary 30-05-2008, 18:17   #5
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Oi, szkoda że miejsce dobre do expienia dodadzą na FACC :<. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec z balansowaniem postaci = P.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline  
stary 30-05-2008, 18:19   #6
Exai-Se
Użytkownik Forum
 
Exai-Se's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2008
Lokacja: BEŁCHATÓW

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Exai-Se ma numer GG 2283661
Domyślny

Miałem nadzieję na ciekawszy Teaser ale cóż nowe tereny i ładniejszy wygląd "mojego miasta" - Darashii xD

Ogólnie na + ;]

PS. Tibia.org.pl byla szybsza !
__________________
Play for fun..
Exai-Se jest offline  
stary 30-05-2008, 18:20   #7
bajerfull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: suwauki
Wiek: 34

Posty: 203
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: aldora
Domyślny

exai: a tibia.com byla najszybsza i co z tego?
bajerfull jest offline  
stary 30-05-2008, 18:20   #8
ShosVern
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2008
Lokacja: Bielsk Podlaski
Wiek: 29

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Shos Vern
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 59+
Skille: 72/71
Poziom mag.: 5
ShosVern ma numer GG 3152163
Domyślny

Moje ulubione miasto dla facc będzie teraz lekko mówiąc genialne ^^. Dobrze, że Cipsoft tak pomyślał o tym. Cieszę się, że dwarfy będą też gdzie inndziej a nie tylko obok kazzo. Ten update narazie oceniam na udany ^^.
ShosVern jest offline  
stary 30-05-2008, 18:22   #9
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

No niezle. Narazie cipsoft pokazuje same plusy. Ladnie wygladaja te nowe... nowe... No nowe xD Dobrze ze bedzie wiecej expowisk Niech tak bedzie dalej!
Mufinek jest offline  
stary 30-05-2008, 18:23   #10
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

chyba zrobili ten updatre pod katem facc zeby doswiadczyli przynajmniej 5% tego co niesie pacc i kupowali go ale za malo dla pacc jednak...
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 30-05-2008, 18:24   #11
Astilinek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 30

Posty: 244
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Elder Druid
Gildia: dobra
Świat: Aldora
Poziom: 75
Poziom mag.: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maelion Pokaż post
Co do Teaser'a i Letniego Update'a moje zdanie sie nie zmienilo, nadal uwazam, ze CipSoft zmarnowal pol roku i mimo wszystko w tym roku nie przyciagnal sobie nowych graczy, bo niby czym(nowymi grzybami na scianach, wozeczkami w Kazoo, lodowymi jaszczurkami dla 100lvl czy tez moze Krasnoludkami na Tiquandzie?!) i jak zwykle tereny dla Magow(Svargrond) i Palkow!, a gdzie nowe tereny dla Drutow?
Moim skromnym zdaniem CipSoft sie o*******al przez 5 miechow, na dodatek nowy system kupowania PACC mnie rozwalil, czapki z glow Cipy... kolejny debilny pomysl jak by tu nabic ludzi w butelke... CZY NIE MOGLI PO PROSTU UDOSTEPNIC PACC NA 30 DNI TAK JAK JEST DO TEJ PORY Z ZAKUPEM PACC NA 90 DNI, TYLKO WYMYSLAJA COS Z KARTAMI KREDYTOWYMI?
Po prostu z kazdym Up'em Tibia schodzi na psy... skoro juz wiekszosc skopiowali z innych gier(Diablo) to nie mogli zrobic i tego, aby byla mozliwosc ZAOPATRZENIA SIE W PACC TYLKO NA 30 dni jak to juz jest w wiekszosci gier?!

Jednym slowem.... żal

P.S - i nie piszcie, zebym nie plakal(bo nie placze tylko mnie irytuje to co robia)

no nie uchujeć tu idzie... co ty tu jeszcze robisz? nie podoba się Tibia??? TO WY*******AJ NA ZBITY PYSK!!! "WYMYSLAJA COS Z KARTAMI KREDYTOWYMI"- jak jesteś taki tępy że nie potrafisz zrobić przelewu to już twój problem. Dzięki temu PACC Area nie zostanie zalane masą noobków z pacc którego dostali na urodziny od babci.

mnie rozwaliła natomiast górna część twojego posta.. denerwujesz się że dodają nowe tereny by po chwili wyzywać Cipów za to nie dodają nwych terenów żal.pl
Astilinek jest offline  
stary 30-05-2008, 18:24   #12
Paccliker
Użytkownik Forum
 
Paccliker's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 62
Poziom mag.: 53
Domyślny

@up.
Nie wiesz jak to jest? Dodają coś: źle to już jest w Diablo i fokle to CipSzoft jest gópi! Ja hcem paka za fri albo z esemsa!oneone111. A tak serio: dodadzą coś dla facc to źle dla pacc źle. I to "nabić ludzi w butelke" W jaki sposób według Ciebie nabijają ludzi w butelkę? No? Dla drutów jest mnóstwo expowisk więc nie jęcz. A tak w ogóle po co się tu wypowiadasz jak i tak wszystko jest źle, błe, fuj fuj? Napisz "wszysko ssie" i tyle

No to z tymi wózkami to myślałem, że zrobią bo poruszanie się po Kazzo to masakra.


I NAJLEPSZE!: WRESZCIE DWARFY NA PACC! Tylko ile botterów tam będzie strach się bać :<
__________________
1st ostrzeżenie: 03.02.08 by Dr.Omader
2st ostrzeżenie: 21.12.08 by Wieszok




Ostatnio edytowany przez Paccliker - 30-05-2008 o 18:29.
Paccliker jest offline  
stary 30-05-2008, 18:24   #13
Fisher
Użytkownik Forum
 
Fisher's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 37
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sixth Sence
Świat: Isara
Poziom: 80~
Skille: 80~
Poziom mag.: 6
Fisher ma numer GG 9281601
Domyślny

Cytuj:
S. Tibia.org.pl byla szybsza !
Tylko nie wiem czemu z tego pośpiechu napisali, że quary będą miały nową placówkę w Thais bo ja jakoś doczytać się nie mogłem gdzie ona będzie...
W dodatku sądząc po screenach quary w otoczeniu lodu jakoś mi nie pasuja do thais ;]
__________________
revolution.myftp.org

Ostatnio edytowany przez Fisher - 30-05-2008 o 18:26.
Fisher jest offline  
stary 30-05-2008, 18:26   #14
whoos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Domyślny

@maelion irytujesz to ty ludzi...

czy wam zawsze wszystko nie pasuje? facc wcześniej płakał że nie mają nowych miejsc do expienia, gdy już dochodzą no to płaczą że hlvle z pacc będą expić na facc area... druidzi płakali że są najsłabsi, teraz gdy mają bardzo dobrze potrzebują chyba osobnych miejsc tylko dla druidów,lol
co do grafik, zmienia się jedno z najstarszyvh i długo nie ruszanych miejsc, a wam dalej coś nie pasuje...

powinni poprawić system leczenia knightów bo lecznie na 170lvlu po 750 jest beznadziejne, przydałaby się tez możliwość sprzedawania nowych itemów u npc

update na "+"
__________________
GŁOS LUDU

Ostatnio edytowany przez whoos - 30-05-2008 o 18:30.
whoos jest offline  
stary 30-05-2008, 18:29   #15
<Forl>
Użytkownik forum
 
<Forl>'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2008

Posty: 3
Domyślny Nic nowego

Jak dla mnie niczym szczególnym sie nie wykazali. Jestem stałym posiadaczem pacc i za to dostane nowe Kazz które jest najczęściej uczęszczanym miastem to samo Dara. Ok zmiana grafiki ale przydały by sie nowe tereny popieram up obijali się przez 5 miechów. Czyżby nie było czego powiększyć, udoskonalić. Płace to wymagam, a dostaje za to za co inni nie płacą. Czekam na następny tydzień. :/
<Forl> jest offline  
stary 30-05-2008, 18:35   #16
Bazyllu
Użytkownik Forum
 
Bazyllu's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2007

Posty: 67
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Survival
Świat: Celesta
Poziom: 137
Poziom mag.: 8
Domyślny

no jak narazie to ladnie to wyglada xP
Bazyllu jest offline  
stary 30-05-2008, 18:36   #17
Mattheweczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Z tymi wozkami w kazo to trafili. Ten update bedzie udany
 
stary 30-05-2008, 18:36   #18
skiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Wiek: 40

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Domyślny

No i cacy, Dwarfy dla PACC, w koncu bedzie mozna spokojnie 'potrenic', bez obrywania od balwanow hitow ... ludzie z PACC ( nie wszyscy ofc ), maja wiecej oleju w glowie, wiekszosc z nich jest 'dorosla' i nie hituej pierwszego lepszego gracza na kopalniach za to ze on sobie stoi i treni.
Co do kazo, nigdy nie lubialem tego miast wlasnie z racji poruszania sie po nim, zeby dojsc do statku czy dp trzeba biegac jak wariat po calym miescie, zastanawia mnie tylko czy ten 'statek' bedzie mial jeszcze inne mozliwosci niz tylko Cormay'a bo jak tak dalej jest to jest do kitu ... ( statek )
skiter jest offline  
stary 30-05-2008, 18:36   #19
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

haha i teraz miliony paccowcow beda wyc, ze facc moze doswiadczyc 5% tego co on! hahah

Update ;

Wysmienity, zmiana grafiki byla potrzebna, a w upach nie zawsze powinny byc nowe tereny. Bedzie za to pewne duzo questow ale to czekajmy do nastepnego teasera.
Kicek jest offline  
stary 30-05-2008, 18:37   #20
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek Pokaż post
no nie uchujeć tu idzie... co ty tu jeszcze robisz? nie podoba się Tibia??? TO WY*******AJ NA ZBITY PYSK!!! "WYMYSLAJA COS Z KARTAMI KREDYTOWYMI"- jak jesteś taki tępy że nie potrafisz zrobić przelewu to już twój problem. Dzięki temu PACC Area nie zostanie zalane masą noobków z pacc którego dostali na urodziny od babci.

mnie rozwaliła natomiast górna część twojego posta.. denerwujesz się że dodają nowe tereny by po chwili wyzywać Cipów za to nie dodają nwych terenów żal.pl
Żal to cie zrobil... i wypier..aj bo ku.wa nie wszyscy wykradaja starszym pieniadze z portfela.
Maelion jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:00.


Powered by vBulletin 3