Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-11-2008, 14:49   #201
matixov
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Piła

Posty: 6
Świat: Refugia
Poziom: 91
Skille: 97/84
Poziom mag.: 18
Domyślny

clenluzir - Nie wiem czego oczekujesz ale napewno nie zrobią severa pvp, bo to chyba zauważyłeś ze są na nich po 400 graczy a na non pvp masz kolejki od 13 00 w gore ^^ wiec poco server pvp ? mało ich masz ?? Na pvp robi sie ots a na non pvp ludzie ida teamami na potworki i bawia sie przytym a nie jakies bijatyki ^^
matixov jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-11-2008, 14:55   #202
clenluzir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Skille: -.-
Poziom mag.: 12
clenluzir ma numer GG 10910826
Domyślny

no ale po co grac na servie pvp ktory ma iles tam lat np arcania -.^ gdzie softy beda chodzic (-100k) -.^
__________________
Pozdro & Poćwicz
clenluzir jest offline  
stary 17-11-2008, 15:05   #203
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez clenluzir Pokaż post
no ale po co grac na servie pvp ktory ma iles tam lat np arcania -.^ gdzie softy beda chodzic (-100k) -.^

Cipów mało (nic) to nie obchodzi, oni zauważają fakt że na części (większości) serverów PvP w godzinach szczytu gra 400-700 osób (z powodu idiotów którym zachciewa sie rzadzić serverem i nie daja nikomu expić), co oni traktują jak servery na których jest jeszcze miejsce, a zatem nie ma po co tworzyć nowych.

Zreszta ostatnio spada liczba ludzi online, w porównaniu do tego co było rok czy dwa temu..
Kojotes jest offline  
stary 17-11-2008, 15:14   #204
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
no ale po co grac na servie pvp ktory ma iles tam lat np arcania -.^ gdzie softy beda chodzic (-100k) -.^
Tak się dzieje, gdy gildia rządząca, nie trzyma za mordę osób, które zaniżają ceny...
Xr3 jest offline  
stary 17-11-2008, 15:50   #205
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
ale mają miec z założenia najpotezniejsze czary do cholery... wiec czemu niby paladyn który półtora roku temu przestał być adeptem magii, nagle dostaje prawdopodobnie potezniejsze zaklecie od czarodzieja? wtf ?
To juz trzeba sie wrocic do tylu - zabrali mu hmm bo to energia (magia sorca) a teraz dostal swoje - swietosc.. A z tym czarem na predkosc to jest jego atut i juz tak mialo byc

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez clenluzir Pokaż post
Koszty są ale wielu graczy czeka na nowy servery i do tego pvp ( Mam na myśli Wary)
Jeszcze dlugo beda czekac...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:
Gawus jest offline  
stary 17-11-2008, 16:42   #206
Balzaac
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wg mnie, jedyną sensowną rzeczą w tym update jest party chat-channel
 
stary 17-11-2008, 17:36   #207
kubaboo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny odp

matixov nie pier.....
palek trafia takk czesto jak najt tlye ze wlai z dystansu qwa po co dla palla shield skoro ma robic tak zeby potworki do niego niedochodzily 70 shielda ci styka do konca gry blokerem ma byc najt najt nietrafia za kazdym razem pozatym czesciej trafia gowniane hity sprawdzone i niejestem jak mnie nzawales amatorem tylko graczem i sprawdzilem to i owo co do expa nie mow mi ze szybciej lvl wbije najtem no chyba ze uzywasz bocikow (brata za afryki) to wtedy tak ale ja wole sam wbic... assasinki cos tam gadales ze od 80 bronie dla najta ktore mozna do assasinek porownac sa od 80+ ... i gdzie ta twoja teoria sprawiedliwosci? pozatym niewiem jak ty ale jak mnie pallek klepal z takim samym lvl niemoglem go zlapac bo uciekal i walil pozatym palek dodatkowo moze ci z sd trzasnac (best hit pallka we mnie ja najtem 78 on pall 86 ja eq dsm demonka c legi rohayl helmet mistic balde i shield 82 a on mowil ze ma cos kolo 85-87 niepamietam i wil mi grubo ponad 200 czasami 300+ wskakiwalo ) wiec albo tniesz najtem fuge do pz albo schodki chyab ze cudem trapniesz ps: z royal spearka na 33 lvl 68 dista dziwnie czesto 100+ wchodizlo w kolesia ... wiec prosze sprawdz a potem cos pisz a hity najta sa podobne na tym samym lvl ale jak pall zaczyna z assasinkami/infernalki to juz pall jak juz ma 2 razy wieksze i kup okulary bo o nowych servach nie widze, ze napisalem co do buffa jak pallek zauci i najt to sadze ze bedzie to samo co bez buffow czyli sie domysl
PS: błędy ortograficzne robie i co z tego ?

Ostatnio edytowany przez kubaboo - 17-11-2008 o 17:38.
 
stary 17-11-2008, 18:33   #208
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kubaboo Pokaż post
PS: błędy ortograficzne robie i co z tego ?
Nie okazujesz szacunku dla zdrowia i psychiki czytających oraz ojczystego języka? N/c...

Niepotrzebne te rzeczy z update'a, chociaż party channel się przyda ; 0
__________________
sphinx123 jest offline  
stary 17-11-2008, 19:49   #209
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kubaboo Pokaż post
matixov nie pier.....
palek trafia takk czesto jak najt tlye ze wlai z dystansu qwa po co dla palla shield skoro ma robic tak zeby potworki do niego niedochodzily.
Dali to palkowi dlatego, żeby był nadal podstawową jednostką na huntach, bo coraz więcej ludzi chodziły w teamach samymi knightami + druidzi, czasem MSi. Teraz gdy pal będzie miał tego buffa, będzie często porządany w party.
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline  
stary 17-11-2008, 19:51   #210
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

http://forum.tibia.com/forum/?action...0#post21218390


http://forum.tibia.com/forum/?action...1#post21214381


Macie, nowe info.
Kojotes jest offline  
stary 17-11-2008, 20:25   #211
kubaboo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny odp

sphnix szanuje swój język ale pisalem w pospiechu bo leciałem do kościoła
co do pilo nie chodzi mi o to ze wogle mu niepotrzebny jak byś czytał byś zauważył, ze napisałem zeby tak 70 miec ale uważam i tak na moje oko jest, ze pall jest za mocny, a sork za słaby i jeżeli grałeś w inne gry rpg itp. to powinieneś wiedzieć, że tibia jest odrębnym gatunkiem przynajmniej dla mnie
PS: za błędy językowe przepraszam i si nie czepiajcie ...
 
stary 17-11-2008, 20:40   #212
Przemek_2142
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Lokacja: Thais
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Knightic
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Nowe serwery - dodatkowe koszty.
Nie do ciebie sorry

Ostatnio edytowany przez Przemek_2142 - 17-11-2008 o 20:42. Powód: Sorry nie ten post
Przemek_2142 jest offline  
stary 17-11-2008, 20:41   #213
Przemek_2142
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Lokacja: Thais
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Knightic
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matixov Pokaż post
kubaboo - Twoja wypowiedz jest na granicy amatora.

Fakt paladyn wbije skile 70 w tydzień Ale lev w tydzień 80 nie wbijesz aby moc nosić arbalesta czy tam assasin stary..... A co do tego wyobraź sobie ze paladyn trafia raz co 2 Hity...Wiec nie jest powiedziane ze palek wali mocno...Co do tego dodam jeszcze ze palaldyn jest najlatwiejsza profesja ty zapewne grasz w tibie i nawet tego nie zauwazyles.... A Knight? Zobacz sobie meisiace trenienia... A hity? 2 razy mocniejsze praktycznie od palka... A na dodatek.. Jaki shield ma a jaki palaldyn ? Jak masz skile 110 sworda to masz shielda z 90 a palek moze miec 100 dysta ale shield max 80 czy większy. Weic nie gadaj tu ze palaldyn ma lepeij .. bo knight trafia z miecza praktycznie za kazdym razem jak ma dobre skile. A palek nie zawsze. A knightem lev szybko wbijesz palkiem niz knightem.... Palkiem gra sie zaczyna od 40 lev do 100 ... a knightem od 80 w góre..... Wiec wg nmie jest to dobry pomysl i nie narzekaz ze palek ma buff dysta a knight co ma shielda ma wiec w czym jest problem ?




Edit: co do nowych serverow to ty chyba kpisz... polowa srverow pvp jest pusta i chcesz server pvp ? hahaha dobry ziomek jestes chyba predzej zrobia non pvp ^^^
Jeżeli myślisz ze Knight ma lepsze hity niż palek to się mylisz i to grubo
Przemek_2142 jest offline  
stary 17-11-2008, 20:47   #214
Przemek_2142
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Lokacja: Thais
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Knightic
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

A i jeszcze jedno matixov trzeba najpierw wbić 110 sworda zobacz ile osób i na jakich lvl ma wbity taki skill i zauważ komu by sie chciało tyle trenić
Przemek_2142 jest offline  
stary 17-11-2008, 21:00   #215
Kliyeamsis
Użytkownik Forum
 
Kliyeamsis's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2008
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 31

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tyongo
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 36
Skille: 66/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piio Pokaż post
Buffy, i te nowe czary, wszystko z wowa. Charge - typowy skill warriora i feral druida w wowie, który polega dosłownie na tym samym co tu wypisali.

Nic tylko pogratulować zrzynania od innych.
(...)Natomiast kompletnym brakiem kreatywności wykazaliście się dosłownie kopiując czary i buffy z innych gier.
Wszystkie MMOsy mają wspólną cechę. Już kilka updatów temu zastanawiałem się, w którym updacie dojdą buffy, a tu pyk ^^ i jest :>
Mi te wiadomości w zupełności wystarczą Dawać Update'a, nic więcej nie potrzeba ^^

@Up
Używaj opcji Edytuj

Ostatnio edytowany przez Kliyeamsis - 17-11-2008 o 21:01.
Kliyeamsis jest offline  
stary 17-11-2008, 21:38   #216
kubaboo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny odp

@up
w all rpg sork ma najlepszy dmg palek to swiety rycerz druid leczy i umie sie zamieniac w zwierzeta a knight to "kox" wiec tibia troszke wyglada inaczej sork cielak ale sd robi najt to dobze druid no powoli jak nie juz lepszy od sorka pallek nc ;] pograj w wowa silka l2 nevera baldura i zobaczysz ze mam racje ;] ale ja gram najtem bo go lubie w wakacje mi 98 zrookowlaitrudno robie nowego dopiero skilluje jutro moze 67/67 bedzie oby ^^

Ostatnio edytowany przez kubaboo - 17-11-2008 o 21:39.
 
stary 17-11-2008, 22:30   #217
Nooben
Użytkownik forum
 
Nooben's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2007

Posty: 11
Domyślny

Kubaboo przeczytaj z raz to co napisałeś zanim wciśniesz ten nieszczęsny guzik wyślij ok? Ja rozumiem, że raz się śpieszyłeś ale piszesz jakby ktoś cię z batem poganiał. Poza tym nie wiem kiedy ostatnio grałeś w tibie skoro piszesz coś takiego: "a on mowil ze ma cos kolo 85-87 niepamietam i wil mi grubo ponad 200 czasami 300+ wskakiwalo" Jeżeli to nie było o sd to wybacz, ale mimo wysiłku ciężko cię zrozumieć. Odnośnie upa to specjalnie odkopałem konto żeby popatrzeć na co półroczne żale. Teraz oprócz grupy tibia 1.0 to jest coś, pojawiła sie jakaś nowa odmiana płaczących. Swoją drogą zawsze się śmiałem z tych pierwszych. Większośc pewnie nie wiedziała co to za gra w tym czasie, ale nie to jest najlepsze. Porównując pvp określają je dziecinnie prostym teraz, wręcz zrobionym pod kompletnych (wstaw słowo). Tylko, że duża część tych wielkich wojowników (tam gdzie grałem) używa teraz jak nie combobota to jakichś wykrywaczy ludzi z poziomu niżej czy innej maści pomocy. Widać sporo osób i z tym pvp sobie nie radzi (elita serwerów na wojnach!) a wy chcecie je utrudnić? Toż oni sie kompletnie pogubią, albo znając życie ściągną aimbota jak za dawnych czasów.

Jeżeli chodzi o mnie to każda zmiana jest dobra. Nie liczy się, która profesja wbija 100k/h a która 101 i na zmiane po updatach, tylko to by gra nie stała się nudna.
Nooben jest offline  
stary 17-11-2008, 22:43   #218
kubaboo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny odp

@up
czytaj all posty zrozumiesz... chodzi o assasin starki i po palla jak byś czytał i wiem co pisze przed naciśnięciem guzika jak to nazwałeś i co cie boli ze błędy robię ? bo zamiast ś psize s albo ł l zeby sie nie wlaic nad postem 3 minut bo mi się nie chce
 
stary 17-11-2008, 23:19   #219
KaMiLSpAwW
Użytkownik Forum
 
KaMiLSpAwW's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 243
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipia
Gildia: jest
Świat: sax
Poziom: :<
Skille: eh
Domyślny

hehe dobrze ze juz w ten shit nie gram

ale jak by nie patrzec all ścagaja z wowa ;] jeszcze niedlugo wprowadza mobki na lvl , auction housa i proffesje i bedzie fajnie ;]

tibia sax ffs ;s
__________________


Only WoW
KaMiLSpAwW jest offline  
stary 17-11-2008, 23:25   #220
Shiray
Użytkownik Forum
 
Shiray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Płock

Posty: 152
Imię: Volrin
Świat: Deathwing
Shiray ma numer GG 7709820
Domyślny

Krew mnie zalewa jak widzę posty dzieci piszących, że Tibia to WoW XD
A WoW teraz z Tibii ściągnął w WOTLK ;< - SD
Shiray jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:59.


Powered by vBulletin 3