Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-08-2003, 00:28   #1
Andrew from Rohan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2003

Posty: 4
Domyślny WOJAN PRZECIWKO PL!!!

Greetings
Nie mam pojecia czy ten temat cos wnosi, czy tez nie... i jesli moderatorzy uznaja, ze trza to usunac, to wasza wola... ale jak dla mnie to wazna sprawa...

Nie jestem pewien, czy wszyscy grajacy w tibie wiedza, czym jest tibia... otoz tibia to jest cos w rodzaju gry rpg tylko, ze online... nie bede teraz przestawial dokladnej definicji rgp... otoz grajac w tibie nie powinniscie o niej myslec jak o czyms w rodzaju Quake albo Unreal Tourment, czy tez Medal itp. Powinniscie to raczej traktowac jak przygode, jak interaktywne zycie, graliscie kiedys w SIMS? Tibia jest podobna ale lepsza

I dlatego tez moja wojan przeciwko imionom nie jest skonzcona! bee probowal do konca dac namelocki tym, ktorych imiona sa nielegalne! Wlasnie! Jesli nie rozumiecie idei rpg ale chcecie grac w tibie, bo koledzy graja, czy cos w tym stylu, to chociaz grajcie zgodnei z regulami! One Wam w jakiejs czescie przytocza reguly rpg.

Glownie nie zgodne imiona typu: Przepiekny Jebacz, Huj Ci Do Tego sa na swiatach non PvP... wiekszosc mowi, ze to dlatego, ze to non PvP, glupie wytlumaczenie, dziecinne i napewno pozadny gracz rpg nie uzywal by takich glupich wytlumaczen i nazw! a dla tych, ktorzy nie maja zielonego pojecia dlaczego na PvP nie ma takich glupich nazw oglaszam, ze dlatego, ze tam polacy graja serio i od razu daja do zrozumienia, ze nei chca takich n00bow! (to jesli chodzi o swiaty doswiadczone, starsze)...

No dobrze troche sie rozgadalem na temat nazw... a to tylko polowa tematu...
Zeby skrocic podaje adres:
http://tibia.4players.de/forum/?subt...hreadid=199971

A dla nie kumatych chociaz troche ang. male streszczenie:
Byl sobie Kurim, ktory kiedys mial ksywke Kolejny Polak na Securze i w koncu po dlugich staraniach dostal namelocka... jest on napewno polakiem i nawet keidys z nim gadalem. I wczoraj zlurowal sobie na jedna z moim przyjaciolek, corke counsellorow, Carrie, GSa... omal jej nie zabil, wczesniej podobno jego 2 postac Pedr zrobil to samo ale zabil biedna Carrie i ukradl z jej ciala c arma caly czas przyjaciele sprawdzaja, czy Pedr jest 2 postacia Kurima (Kolejnego Polaka na Securze) i dadza mi znac...

Wiec jeszcze jedna wiadomosc dla Kurima i jemu podobnych:
Dopoki ja bede gral w tibie, bede rzezniczyl takich jak TY!!! Bedzie to walka dluga ale predzej, czy pozniej dostaneicie namelocki, czy bany za lurowanie, zlodziejstwo itp... ogolnie za lamanie zasad! Jednym slowem nie pozwole abyscie z Polski zrobili Szwecje, jesli wiecie o co mi chodzi... bo taka jest prawda polakow na tibii coraz wiecej... i to ma byc dobre, nie zle!!!

Take care
AfR

ps.#1 ten temat jest rowniez na forum.gery.pl ale uwazam,z e tutaj zagladaja tez inni polacy, ktorzy nie zagladaja tam a z wszystkimi sie licze i chcialbym, aby wszyscy to przeczytali.

ps.#2 sorry za literowki
Andrew from Rohan jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-08-2003, 07:31   #2
Sir Derman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2003

Posty: 42
Sir Derman ma numer GG 5183215
Domyślny

Siemka Ardrew mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętasz.
(czyt. niżej)

Grałem na securze i przeżuciłem sie na lunare między innymi z powodu takich debili. Na światach non PvP jest tego chamstwa od h..ja.

Kiedyś nawet założyłem na home page temat z propozycją zaostrzenia prawa na securze, ale nic nie zdziałałem.

Prubowałem zostać counsoultorem ale mnie odrzucili bo trza mieć (przynajmniej) postacie na Antice i na Novej, a ja grałem tylko na securze.

Teraz gram na lunie z tego powodu że tu jak mnie taki h...j wkurzy to go z GS'a i koniec, a jak potwór idzie na mnie to nikt go nie zabija.

Co prawda są jeszcze PK'asy, ale wolał bym paść od PK'asa w walce, niż od Blokera bez szans na ucieczke a co dopiero walke.

Czyli w podsumowaniu Jestem za
Sir Derman jest offline  
stary 21-08-2003, 12:58   #3
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

IMHO przydał by się jakiś polski GM, a przynajmniej C's, który by porozdawał trochę Namelocków. Chociaż znam parę osób o głupich imionach, które były całkiem fajnymi ludźmi, to i tak mnie to wkurza.

Zaś co do lurerów, to zapewniam cię, że nie jest to wyłącznie problem światów non-PVP. Myślisz, że skąd się wzięły na Danubii smoki na amazocamp albo GS w Thais? Ale na szczęście za takie coś już nie jeden dostał banana, więc może to trochę odstrasza ludzi od głupich wybryków.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 21-08-2003, 18:33   #4
Andrew from Rohan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2003

Posty: 4
Domyślny

Greetings

@matkus
Nigdzie nie pisalem o tym, ze lurowane sa stwory tylko na non PvP. chodzi o to, aby polacy przestali to robic, aby przestali robic z siebie kolejnych "szwedow"!!!

A jesli chodzi o polskiego GM, to jest takowoy... tzn. nie napewno polak, ale podobno umie mowic po polsku... od dluzszego czasu proboje sie z nim skontaktowac lecz jest on SGMem i jest to trudne...

Take care
AfR
Andrew from Rohan jest offline  
stary 21-08-2003, 20:05   #5
Harvezd
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 08 2003

Posty: 11
Domyślny Przepraszam, ale mam pytanie...

Chodzi tu o walkę z głupimi nickami, czy graczami, którzy nosząc głupie nicki robią głupie rzeczy?

Bo to już jest duża różnica.

Oczywiście.... w zasadach Tibii napisano, że niedozwolone jest stosowanie zwrotów jako imion, ale czy trzeba od razu świętej inkwizycji? Wg. mnie dopuki gracz zachowuje się odpowiedzialnie, nie trzeba stosowac aż takiego rygoru. Co innego w przypadku gdy postac jest wykorzystywana jako PK, lurer, albo zlodziej.

Inną kwestią są też wulgaryzmy, czy wulgarne zwroty stosowane jako imiona- sam choduję z trudem na Rooku druida o wesołym nicku "Wylizac ci kroliczka"- sami sprawdzcie- jest na Rooku na Danubii. Jego tez zabanujesz?

Jestem spokojnym graczem- Nigdy nie zabiłem bez powodu. Graczy których zjechałem do czerwonego pytając "czy się już czegoś nauczyli" jest o wiele więcej. Pomagam nowym i szanuję starszych. Nie nawidzę nadużywania siły (Power Abusement). Ci, którzy mnie znają, jak Yogi czy Warli mogą to potwierdzić.

I nie podoba mi się obrażanie Szwedów. Znam wielu na Danubi, którzy są pożądnymi graczami. Może to kwestia tego że gram na innym serwerze, który jeszcze nie zmienił się w totalne piekło.

Prosiłbym o odpowiedź na moje pytanie.

Harvezd- Wodzu klanu MSV
Harvezd jest offline  
stary 21-08-2003, 23:04   #6
Andrew from Rohan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2003

Posty: 4
Domyślny ^^ nie musisz przepraszasz, skoro masz pytanie ^^

Greetings

bardzo dobrze, ze pytasz... na gerym od razu pisza o glupich nickach itd. moze to moja wina ale chcialem podkreslic, ze moja dotychczasowa wojan przeciwko nielegalnym polskim imionom schodzi na plan drugorzedny... myslalem, ze to najwieksze zmartwienie polakow... lecz sie mylilem... dlatego tez podalem linka... otoz Kurimu jest na bank polakiem i teraz na pierwszym planie bede probowal zlikwidowac takich jak on...

a jesli chodzi o Twoje pytanie, Harvezd, to przykro mi ale gostek z taka ksywka jak twoja dostalby ode mnie namelocka :/ BARDZO, powtarzam BARDZO dobrze, ze trzymasz sie regul ale skoro juz jestes takim dobrym graczem, to dlaczego lamiesz chyba najprostsza regule?

W tym temacie chcialbym takze zachecic do pisania do counsellorow... wlasnie jesli chodzi o namelock albo chociaz na forum tibia.com w dziale GM pisac i aktualizowac co jakis czas listy z takimi osobnikami, oczywiscie imiona obok przetlumaczone na ang.

Take care
AfR
Andrew from Rohan jest offline  
stary 22-08-2003, 09:38   #7
Harvezd
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 08 2003

Posty: 11
Domyślny Dziękuje za odpowiedź i śpieszę z wyjaśnieniami...

Dlaczego łamię najproszą z zasad? Ciężko odpowiedzieć.Z jednej strony, jest to znużenie rutynowym expowaniem, chęć zrobienia czegoś pontanicznego, zabawnego- impulsywne działanie pod wpływem chwili. Z drugiej składa się na to brak rygorystycznego systemu prawnego, który zabraniałby takich praktyk (niestety) i powszechne lekceważenie zakazów.

Ja nie rozróżniam tylko dwóch kolorów- białego i szarego. Pomiędzy jest jeszcze cała masa odcieni szarości- przykładowo massPKing, czy luring, to całkiem inny kaliber niż dziwne formatowanie nicków. Co innego też MC, czy GG, a speargrabber.

Takie jest moje zdanie, ale co ja tam mam do powiedzenia.

Udanego expowania w Tibii. <wave>
Harvezd jest offline  
stary 22-08-2003, 09:58   #8
Harvezd
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 08 2003

Posty: 11
Domyślny Jeszcze jedna spóźniona myśl...

To że stopniuję "podłość" uczynków, nie znaczy że je popieram, ani że ich dokonuję.

To tak żeby wszystko było jasne. Naprawdę za bardzo lubię tą gręby psuć ją sobie i innym.

PapA

<>V<> Valkiria is watching....
Harvezd jest offline  
stary 22-08-2003, 16:55   #9
Spider
Użytkownik Forum
 
Spider's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Wiek: 37

Posty: 301
Imię: Guhav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hades
Świat: Secura
Poziom: 181
Poziom mag.: 77
Domyślny

Greetings
Cytuj:
Z jednej strony, jest to znużenie rutynowym expowaniem, chęć zrobienia czegoś pontanicznego, zabawnego- impulsywne działanie pod wpływem chwili.
na to znam sposob, przeciez mozna pograc w cos innego, nie tylko tibia istnieje, jesli chcesz sie na kims wyzyc, to warto pograc w q3 na necie albo w jakas inna gre, bo jesli na tibii zabijesz kogos bez przyczyny, to mozesz stracic czesc przyjaciol itd itp...

Cytuj:
To że stopniuję "podłość" uczynków, nie znaczy że je popieram, ani że ich dokonuję.
I bardzo dobrze, ze tego nei robisz, a stopniowanie uczynkownie jest takie zle... wlasnie na tym w pewnym sensie mial polegac moj temat, widocznie zle napisalem posta :/ chodzi o to,z e moja dotychczasaowa walka z nickami przeszla na 2 linie, teraz za wszelka cene, bede robil wszystko co w mojej mocy (neistety moja moc jest nie duza) aby polakow zlodziji, lurerow, pk na moim swiecie zwalczyc!!! i zachecam do takiej walki...

owszem czarna lista nadal bedzie powstawac, czarna liasta nielegalnych, polskich imion i co jakis czas bede ja salc do GMow... ale teraz pierwszorzedna sprawa jest zwalczenie tego plugastwa wsrod polakow, jakim jest pk, lurowanie, lootowanie czy zlodziejstwo!
Take care
AfR
__________________
kthxbye.



>>>KLIK!<<<
Spider jest offline  
stary 22-08-2003, 16:59   #10
Andrew from Rohan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2003

Posty: 4
Domyślny no tak :/

no i moj brat jak zwykle sie nie wylogowal (a ja jak zwykle nawet nie pomyslalem o zalogowaniu sie )... odpowiedz wyzej jest moja odpowiedzia
Andrew from Rohan jest offline  
stary 23-08-2003, 16:08   #11
Rysiek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2003

Posty: 10
Domyślny

mam 82 lvl i koelsie na 10 llv bylo ich z 15 wypowiedzieli mi wojne (wszyscy byli szwedami) otóz nasza wojna trwala jakies 3 sekundy uzylem UE i padli wszyscy i taki byl ich koniec 8)
Rysiek jest offline  
stary 30-08-2003, 10:35   #12
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Czyli po prostu.... Uczciwi Tibijczycy wszystkich narodów łączcie się!!!!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 19-12-2006, 20:41
Avrerk
Ta wiadomość została usunięta przez Wald_Kerius.
stary 19-12-2006, 20:47
Tompior
Ta wiadomość została usunięta przez Wald_Kerius.
stary 11-04-2007, 04:26
Historyk-Archeolog
Ta wiadomość została usunięta przez Raynold. Powód: Archeolog
stary 11-04-2007, 08:40
Gorbaitshov
Ta wiadomość została usunięta przez Raynold. Powód: Dokarmiacze trolla-archeologa
stary 11-04-2007, 08:47
kamillo-ja
Ta wiadomość została usunięta przez Raynold. Powód: Dokarmiacze trolla-archeologa
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:25.


Powered by vBulletin 3