Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-08-2006, 10:39   #1181
Looder
Użytkownik forum
 
Looder's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2006

Posty: 18
Stan: Rookstayer
Imię: Looder
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 25
Skille: 20/25
Domyślny

@up podany link to zuo i co nam wksazałeś? w czym pomogłeś?
Looder jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-08-2006, 12:21   #1182
Todix Dain
Użytkownik Forum
 
Todix Dain's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 106
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Todix Dain ma login Tlenu miclis@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Looder Pokaż post
@up podany link to zuo i co nam wksazałeś? w czym pomogłeś?
nie wiem w czym, ten koles chcial zebym mu link podał wiec podalem
Todix Dain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 19:01   #1183
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druidek7
Ludzie! Zrobiłem se queścika na Book <QS chyba wszyscy wiedza o ktory book chodzi> i tam piszą nowi NPC! Wkleje całą książkę:
Hardek *
Bozo *
Sam ****
Oswald
Partos ***
Quentin *
Tark ***
Harsky ***
Stutch *
Ferumbras *
Frodo **
Noodles ****
Kto zna NPC Tark? Ferumbras... o niego niemusze pytać. Czyżby odp trzeba szukać w Cytadeli Ferumbrasa? 0.o A tak na offtopie to on ma fajną pelerynkę

EDIT:
Hmm Ferumbras chyba był wcześniej. Ale Tark?
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury

Ostatnio edytowany przez Tom The Tanner - 28-08-2006 o 19:09.
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 19:02   #1184
winnetou997
Użytkownik forum
 
winnetou997's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: up
Skille: up
Poziom mag.: up
winnetou997 ma numer GG 4239607 Send a message via Skype™ to winnetou997
Domyślny

Witam jestem nowy na forum ale to nie znaczy ze nie mam pojęcia o Tibi.Ta historia mnie zafascynowała i po tym jak kazdy spamował troche sie mozna pogubic więc wg. mnie : Trzeba wejsc do pokoju Toma przesunonc dzwignie a ta otwozy dzwi do MM.Po zabiciu wchodzimy w tp i tam bendzie SS. Jest to teoria znana bo była wymieniana w tym temacie wiem bo przeczytał all postanowiłem jednak ją przypomniec.Wystarczy popatrzec na Tibie w Tibi nic nie powstało bez sensu uwazam ze wszystko ma swoją historie.Jak ktos juz wspomniał brze by było wypytac NPC które znały Toma moze one wiedzą jak wejsc do jego pokoju.Dobry pomysł nastraszyć je kazdy NPC sie czegos boi wienc uwazam ze mozna i tego sprobowac.Jak ktos wspomniał warto sprawdzic miejsca gdzie wystempują niedzwiedzie,tam mozna coś znalezć.Uwazam ze warto wypywac All Dee Rycerza na moscie na D czarownika od life fluidów ktos takze wspomniał o NPC ktory sprzedawal czar na CAP mysle ze przewaznie on skrywa tajemnice oraz NPC występujące na wyspie PACC.Mysle ze Spike Sworda mozna zdobyc tylko wtedy gdy znika.Hmm a co do Brass Armora uwazam ze jest na qst z Ghoulem do ktorego tez mozna jakos dojść choć nikt nie wie jak i myśle że niedowiemy sie przez dłuuuugi czas.Myśle takze ze warto pokombinowac z tym minosem na wieży on tez co ma do tego i myśle ze wiele moze wnieśc do sprawy,przecież nie został zrobinony dla Exp myśle ze on tam jest i na coś czeka być moze na tego Wiernego...narazie to tyle sam zaczne szukać przeszukam to i owo zobaczymy dla chcącego nic trudnego prosze o pomoc zebyscie i wy sie mobilizowali do szukanie pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez winnetou997 - 28-08-2006 o 19:04.
winnetou997 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 19:36   #1185
Kejmil
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ---

trolle pomogły vendorowi ukraść ss a mino na skale jest przywódcą mino i czeka aż będzie można zabrać ss, ghoul jest po to, żeby mino mag miał na czym skillować m lev a sam mm jest po to żeby pokonać mino na skale i zostać przywódcą.

ehh... nie widzicie że nic z tego nie wyjdzie? nikt sie nie stara i tyle... nie ma co odgrzebywać tego tematu...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 19:37   #1186
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Witam jestem nowy na forum ale to nie znaczy ze nie mam pojęcia o Tibi.
Jeśli o Tibii masz takie samo pojęcie, jak o języku polskim, to kiepksi z Ciebie gracz.

Cytuj:
Mysle ze Spike Sworda
Cytuj:
i myśle że niedowiemy sie przez dłuuuugi czas.
Cytuj:
Myśle takze ze warto pokombinowac z tym minosem
Cytuj:
i myśle ze wiele moze wnieśc do sprawy
Dodaj, że ironizujesz, bo niektórzy będą myśleli, że faktycznie myślisz.

Cytuj:
przecież nie został zrobinony dla Exp
Oczywistym jest, że do skillowania fishingu.

Cytuj:
pomoc zebyscie i wy sie mobilizowali do szukanie pozdrawiam
Zależy Ci na wypowiadaniu się na tym forum ? Chcesz się z kimś dzielić 'przemyśleniami' ? Jeśli tak, to zacznij od sprawdzenia pisowni, przed wysłaniem posta i nie dziw się, że ktoś oprócz mnie, może Ci to jeszcze wytknąć, bo sam przyznasz, że lepiej się czyta teksty pozbawione większkości, popełnianych przez Ciebie błędów. A i wtedy może ktoś zacznie brać na poważnie, to co piszesz, bo jak narazie, to ani wiedzą praktyczną, ani teoretyczną nas nie zaskoczyłeś. A przynajmniej nie pozytywnie.
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 22:21   #1187
Mr. x)
Użytkownik Forum
 
Mr. x)'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2006

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mam kolejną teorię do obalenia.
Dużo stron było poświęconych na temat tego "niezwykłego" wilka, który reśpił się na skale w Kamiennym Kręgu Orców.
To nic nadzwyczajnego że:
-nigdy nie gnije - a np ciało w tunelu dla 1 lvl który prowadzi poza miasto? Też nie gnije
-jak się go zdejmie to się nie da wrzucić go znowu na kamień - a da się wogle coś na który kolwiek podobny kamień wrzucić? Poprostu taki jest urok mapy

No ale tak czy inaczej troche kombinowałem i wymyśliłem, że jeśli się nie da sprzedać tego wilka, a raczej już szkielet Tomowi, to wpadłem na pomysł, żeby włożyć "magic wolfa" do zwykłego wolfa i wtedy go wcisnąć I tak też zrobiłem i co dostałem w zamian? Tylko pieniądze za ciało świerzo zabitego wilka

Już wiadomo że ten pomysł nie wypalił, dlatego jak ktoś kiedyś by na niego wpadł to wie co nie robić ;]

No to dalej idę główkować

Ostatnio edytowany przez Mr. x) - 28-08-2006 o 22:23.
Mr. x) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 08:45   #1188
Poborca_Podatkowy
Użytkownik Forum
 
Poborca_Podatkowy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 161
Domyślny

A ja ci powiem, że próbowałem robić tak 100 razy. Główkuj dalej, ale się nie przegrzej
Poborca_Podatkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 14:41   #1189
Skarabeusz Pustyni
Użytkownik Forum
 
Skarabeusz Pustyni's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Tu, i tam...

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 11
Skille: 17/19
Poziom mag.: 0!
Domyślny

Znam dobrze angielski, i jak przetłumacze wszystkie książki na rooku natychmiast dam edita. Tak mnie ten temata zafascynował że przeczytałem go całego . Założe specjalnie dla tgeo postać na rooku. Wygląda na to że polacy dokonają wielkiego przedwsięwzięcia w świecie tibii !!!
__________________
Mówcie mi: SKARABEK
I pamiętajcie... Skarabeusz się zmienia!
Skarabeusz Pustyni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 14:44   #1190
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Uspokój sie i nic nie tłumacz. Wystarczy w necie poszukać.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 15:53   #1191
winnetou997
Użytkownik forum
 
winnetou997's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: up
Skille: up
Poziom mag.: up
winnetou997 ma numer GG 4239607 Send a message via Skype™ to winnetou997
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez - Prodigy - Pokaż post
Jeśli o Tibii masz takie samo pojęcie, jak o języku polskim, to kiepksi z Ciebie gracz.






Dodaj, że ironizujesz, bo niektórzy będą myśleli, że faktycznie myślisz.



Oczywistym jest, że do skillowania fishingu.



Zależy Ci na wypowiadaniu się na tym forum ? Chcesz się z kimś dzielić 'przemyśleniami' ? Jeśli tak, to zacznij od sprawdzenia pisowni, przed wysłaniem posta i nie dziw się, że ktoś oprócz mnie, może Ci to jeszcze wytknąć, bo sam przyznasz, że lepiej się czyta teksty pozbawione większkości, popełnianych przez Ciebie błędów. A i wtedy może ktoś zacznie brać na poważnie, to co piszesz, bo jak narazie, to ani wiedzą praktyczną, ani teoretyczną nas nie zaskoczyłeś. A przynajmniej nie pozytywnie.


Widze ze wiele osób jest tutaj tylko by krytykować innych...tak powstało te 120 stron bo tylko 20 jest na temat a wszystko przez takich co zamiast pisać na temat to tylko czekają by posty nabijać...wg. tylko Stonoga wniósł coś do sprawy a reszta ciągle pisze o tym samym więc uwazam że dobrze by było gdybyście mi jednak pomogli szukać jakichś książek zamiast siedzieć na forum i nabijać posty...a co do tematu to uważam ze wilk nie ma nic wspólnego z ss i mm lepiej sie skupić na na pokoju Toma!
winnetou997 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 15:54   #1192
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Domyślny

@winnetou997

Słyszałeś o czymś takim jak ENTER??
Za dużo do sprawy nie wniosłeś, zgadzam sie z tymi ktorzy mowia ze mino na skale jest do trenienia fishingu...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez winnetou997 Pokaż post
NPC ktory sprzedawal czar na CAP
EEE o co kaman?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez winnetou997 Pokaż post
mysle ze przewaznie (...)Mysle ze Spike Sworda (...) i myśle że (...)Myśle takze ze (...) myśle ze wiele (...) myśle ze on (...)
Nie myśl tyle bo sie przegrzejesz... -.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez winnetou997 Pokaż post
prosze o pomoc
Korepetycję z polskiego??
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 11:19   #1193
Skarabeusz Pustyni
Użytkownik Forum
 
Skarabeusz Pustyni's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Tu, i tam...

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 11
Skille: 17/19
Poziom mag.: 0!
Domyślny

Ksaq masz racje, z resztą to trudniejsze niż myślałem strasznie wyszukane słowa chyba sobie rzeczywiście odpuszcze I poszkuma w necie. Tylko Ksaq jak mam szukac??
__________________
Mówcie mi: SKARABEK
I pamiętajcie... Skarabeusz się zmienia!
Skarabeusz Pustyni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 11:22   #1194
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Normlanie. Są strony z książkami z Rook'a i możliwe, że są już z przetłumaczonymi, bo wiem, że jakieś pół roku temu taką widziałem, ale chyba już jej nie ma. Ja sam chciałem kiedyś przetłumaczyc te książki na własną rękę, ale to rzeczwiście jest trudne pomimo tego, że zna się angielski, a translatory dużo tutaj nie pomogą.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 11:27   #1195
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
@up
Normlanie. Są strony z książkami z Rook'a i możliwe, że są już z przetłumaczonymi, bo wiem, że jakieś pół roku temu taką widziałem, ale chyba już jej nie ma. Ja sam chciałem kiedyś przetłumaczyc te książki na własną rękę, ale to rzeczwiście jest trudne pomimo tego, że zna się angielski, a translatory dużo tutaj nie pomogą.
Wiesz, że nakarmiłeś Trolla?

@down
Wiesz wogóle o co chodzi z karmieniem Trolla? Nie? To nie powiem...sam sobie poszukaj
Sry, jestem po śledziach, a po śledziach sie denerwuje.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 30-08-2006 o 11:47.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 11:35   #1196
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up
A ty pisząc o tym zrobiłeś to samo...na ja też ale co zrobić
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 11:58   #1197
Kon Warrior
Użytkownik forum
 
Kon Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: w kartonie pod mostem

Posty: 16
Imię: Crainte
Świat: Danubia
Kon Warrior ma numer GG 3609800
Domyślny

Witam. Niedawno stworzyłem sobie postać Rookstayera, w związku z czym zajrzałem na tę część forum. Bardzo zainteresował mnie ten temat, więc postanowiłem go przeczytać w całości. Niestety cenne godziny mojego czasu zmarnowałem na czytanie jakichś kłótni, wymądrzań, zniechęcań, postów w stylu: „tak, zgadzam się!!! ;p;p xDxD” i innych niepotrzebnych tekstów, które są zwykłym spamem (zajmującym jakies2\3 tego tematu).
Dlatego mam radę dla WSZYSTKICH graczy: przeczytajcie TO, a następnie TO. Na pewno przyda się na przyszłość. Apelowałbym też do „normalnych” graczy o nie pisanie już tego, że ten temat jest tylko spamem, żeby ludzie pisali na temat i nie zaśmiecali tematu, że ktoś jest taki i taki, itede, itepe. W ten sposób wy też stajecie się spamerami itd. Więc proponowałbym, żeby od tego postu nikt już się nie wymądrzał (wiem, wiem ja to robię, ale ktoś w końcu musi to przerwać) i w razie potrzeby pisał wiadomości na PW.
Wracając do tematu to chciałem się wypowiedzieć w sprawie kilku zagadnień:

1. 100 oz.-towy szkielet wilka. Co prawda jest niezwykły dlatego, że:
-pojawia się w tym samym miejscu (na „ołtarzu”) po restarcie serwa;
-w przeciwieństwie do innych waży 100 oz. (szkielet normalnego wolfa waży 130 oz.);
-nigdy się nie rozkłada;
-respi się na kamieniu, na którym nie można nic położyć włącznie z tym 100 oz.-towym szkieletem (po wcześniejszym zdjęciu go z ów kamienia);
ale moim zdaniem jest to tylko ozdoba nie mająca nic związanego z questem na SS. Chyba faktycznie szukamy za daleko.

2. Historia SS. Stonoga pisał coś o Veroth’cie. Większość myśli, że tu chodzi o Vendora (jego sprawa jest już wyjaśniona), ale może Stonoga coś pomylił i istnieje jeszcze Veroth. W takim razie jego teza z kradzieżą byłaby możliwa.
Jest jeszcze druga historia, a mianowicie historia dziewczynki imieniem Kylindra Ennorath. Jest ona bardzo ciekawa i wyjaśnia nam skąd się wziął SS na wyspce i dlaczego nazywa się Sword of Fury. Istnienie książki z opisem tej historii nie jest jednak potwierdzone, więc i ta historia może się okazać wymysłem (muszę przyznać bardzo ciekawym).
Jedynych faktów o SS’ie możemy się dowiedzieć pytając Dallheima o „weapon”. Odpowie nam: „With my spikesword I slice even a cyclops in pieces.”, co mniej więcej znaczy, że z jego Spikeswordem ( zauważcie, że pisze Spikesword razem) posieka na kawałki nawet cyklopa. Ciekawe są też informacje jakie podaje nam Hyiacynth, pytając go o Dallheima: „
He is a man of the sword” (on jest człowiekiem miecza)… ciekawe… To znaczy, że Dall ~ był lub nadal jest posiadaczem SS’a. Być może istnieją 2 SS i wtedy zarówno historia Verotha jak i Kylindry mogą okazać się prawdziwe. Wiem, wiem, znowu to „może, może, może…”, ale co innego nam pozostało? Większość pomysłów została już wyczerpana i zostało nam tylko wymyślanie możliwych scenariuszy, co może (lol, znowu) nas naprowadzić na właściwą ścieżkę.

3. Amber i Kylindra. Wiele osób porównywało je ze sobą lub myślało, że to jedna osoba (o ile oczywiście historia małej elfki jest prawdziwa). Zrobiłem małe porównanie.
Podobieństwa:
-obie były więzione przez orków;
-obie były nielubiane przez króla Tibianusa;
-obie są kobietami ( )
-Kylindra używała łuku, a Amber jest ubrana jak łowca.
Różnice:
-Amber na pewno była na mainie, a Kylindra nie;
-nie mamy żadnych dowodów, że Amber jest elfką i że miała podobną przeszłość.
Otóż postanowiłem sprawdzić czy Amber jest elfickiego pochodzenia i zagadałem do niej po elficku: Ashari. Niestety nic to nie dało. Nie reagowała również na słowa: Asha Thrazi, elf, bow, Ab’Dendriel, past, history, life.

4. Tabliczka przy wysepce ze Spike swordem. Tekst tabliczki mówi: „Only the humble may touch the Sword of Fury”. Wszyscy tłumaczymy “humble” jako pokorny i skromny lecz “humble” jako czasownik znaczy: “poniżać”. Więc może chodzi o osobę poniżoną. A który z NPC został poniżony?! Dallheim! Przecież był dumnym posiadaczem SS’a, lecz ktoś go ukradł. Przecież Amber (podobno) zdradzała go z Tomem. Przecież miał, w celu wykonania jakiejś misji, wyruszyć na maina, lecz tego nie zrobił. A zresztą tabliczka mówi „the humble” co jest wskazaniem (the) na konkretną osobę. Bardzo to przypomina historię Ekskalibura: miecz wbity w skałę i przepowiednia mówiąca o prawowitym jego właścicielu, który może go stamtąd wyciągnąć. Ja wymyśliłem tyle. Może ktoś z was wpadnie na coś lepszego.

5. Samotny minotaur na skale. Od razu mówię, że te wszystkie bajeczki o fist fightingu itp. są banialukami wyssanymi z palca. Co do kwestii tego minosa pojawiają się pytania:
-co on tam robi?;
-czemu nie ma do niego wejścia? (nie licząc boxów ustawianych przez graczy);
-po co respi się tam mięso?
Prawdopodobnie ten minos nie ma nic wspólnego z questem na SS, ale ciekawi mnie po co został tam umieszczony. Przecież CIPy nie zrobiły do niego normalnego wejścia.

6. Minotaur Mage. Został on przyzwany z Mintwallin do pomocy w wojnie, a następnie stchórzył i zamknął się we własnej komnacie. Moim zdaniem MM nie ma nic wspólnego z SS’em. Wojna minosów i historia Dallheima to dwie zupełnie inne historie. Komnata mino maga może być zatem odzielnym questem, lub po prostu ozdobą.

7. Ghoul. Na temat ghoula nie mam zbyt wiele do powiedzenia, jedynie to, że najprawdopodobniej do niczego nie jest potrzebny i tworzy tylko specyficzny klimat.

8. Dragon. To już sprawa bardziej interesująca. Czy zastanawialiście się co robi ciało smoka na Rooku? Być może jest tylko dla picu i dla questu, ale załóżmy, że jest inaczej. Przecież SS chyba nie wystarczyłby na na zabicie smoka, a MM nie zapuszczał się chyba tak daleko. Do zabicia smoka potrzebna była jakaś potężna broń lub magia. Pamiętacie co mówi Hyiacynth, gdy zapytamy się go o „magic”? Mówi, że wyczuwa osobę podążającą „ciemną stroną mocy” (heh, SW) ukrytą głęboko w podziemiach. Może wcale nie chodzi mu o MM. Może jest jakiś inny czarnoksiężnik, który zabił smoka i czai się w tych okolicach.

9. Dźwignia u Toma, płonące ciało na kamieniu, plagi ratów itp. Co do tych tematów to się nie wypowiadam, bo na razie nic nie wymyśliłem.

OMG! Ale się rozpisałem. Pewnie dlatego, że tak długo czytałem ten temat i czekałem aż dobije się do końca, żeby wreszcie się wypowiedzieć.
Zachęcam wszystkich do kombinowania i snucia (trzeźwych i realnych) teorii na tematy tajemnic Rooka. Może ktoś wpadnie na jakiś genialny pomysł…
Kon Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 12:11   #1198
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@Hakuoh
Trzeba było się zapytać czy mu smakowało A tak na serio to sorki, ale ja my tylko wyjaśniałem coś...

@up
No, trochę się rozpisałeś, ale to było jednak już pisane
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 12:11   #1199
Ununul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 06 2006

Posty: 26
Ununul ma numer GG 253751
Żarówka

to chyba jasne jeżeli klucz można do Tom'a można dostać od ślepego orka, to jak myślicie kim jest ten ork???
__________________
Żeby wziąć udział na loterii na Securze kliknij
tutaj
Ununul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2006, 12:12   #1200
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

@Kon Warrior
1. Ehh...nie gnije i jest za to ciekawy...
2. Nie będe tego komentował...
3. Jeszcze czego...
4. Nie będe tego komentował...
5. Minotaur na skale to jak GS na Darashii...
6. Zgadzam się...
7. Zgadzam się...
8. Huh? Lepper na prezydenta!

@upO czym ty bredzisz?
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 30-08-2006 o 12:51.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:02.


Powered by vBulletin 3