Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-09-2006, 19:38   #1261
WhiteWolf
Użytkownik Forum
 
WhiteWolf's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wolfmar
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 25
Skille: .../20
Poziom mag.: 21
WhiteWolf ma numer GG 4245478
Domyślny

Leciutko odskocze od tematu rozwiązywania problemy Ss, mm ighula, ale pozostane w temacie.

Analizując ten temat, naszła mnei pewna myśl: "A moze twurcy tibi celowo podstawili mm ighula, rozniesli plotke o spike swordzie i umieścili pełno książek na ten temat. Może chcieli czy graczą uda się rozwiązać tą wprost ANTYCZNĄ zagadkę."
Może jeśli istnieje sposób dostania się do mm, i na zdobycie ss, to może jest to tylko klucz do dalszych zagadek tego typu. Moze gdy GM zobaczą, że co 2 osoba na rocku biega z ss to moze wymyślą nową zagadkę.

Pewnie ostro mi skrytykujecie tego posta, ale wyraziłem tylko swoja myśl
Pozdrawiam

P.S. Czy są równierz takie zagadki na mainie ?
WhiteWolf jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-09-2006, 20:29   #1262
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

@up

Na mainie jest Bazyliszek, Excaliburg i mnóstwo innych nieodkrytych questów lub zagadek.
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 20:40   #1263
Borpol
Użytkownik Forum
 
Borpol's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2006

Posty: 64
Stan: Niegrający
Borpol ma numer GG 2065537
Król :p

Tjaa... jak podobno zabijesz bazyliszka to od króla dostaniesz dragon scale legs ale pewnie to tylko plotka... A co do Exaliburga to nie wiem... coś o nim słyszałem ale co to dokładnie jest to ja nie wiem...
Borpol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 21:25   #1264
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

Bazyliszka nie można zabić, bo to NPC, a Exscaliburg to legendarny miecz, ale nie róbmy już tu offtopa
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 22:02   #1265
SzurnietyCzolgista
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 09 2006

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ununul Pokaż post
Mino Mag to tylko potworek nie da rady nakarmić go chlebem.
A probowales??

"Hiacynt zmienil sie w slepego orca a vendora podmienil za siebie i dostarcza mu eliksiry ktore zrobi na wierzy!! bo tylko tam da rade zrulowac rata!! od wejscia ropowac!! I co o tym mysliciee??"
To jest to!! Teraz moja teoria o mm zostala uzupelniona i wiadomo juz wszystko!! W koncu ktos tu mysli!
SzurnietyCzolgista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 22:10   #1266
Berry
Użytkownik Forum
 
Berry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2006

Posty: 52
Profesja: Sorcerer
Świat: Valoria
Poziom: 29
Skille: 17/22
Poziom mag.: 30
Domyślny

@up tak napewno da rade "zrulować" rata w rulonik według mnie to jest istny idiotyzm;]
__________________
---Jagiellonia Białystok---

---Jagiellonia Białystok---
Berry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2006, 00:45   #1267
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

ten temat jest pierdolniety!! ciagnie sie w nieskonczonosc w pizdu spam i noobowskich wypowiedzi!! nie gram rookstayerem juz pol roku i od tamtego czasu nic nikt nie wniosl nowego!!! tylko sobie robicie gej czat z tego tematu! WY*******AC DO NIEMIEC NA OGORKI !!!!blagam usuncie ten temat!
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2006, 08:21   #1268
Volan Rookstayer
Użytkownik Forum
 
Volan Rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 63
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Secura
Poziom: 15
Skille: 19/22
Volan Rookstayer ma numer GG 2706118
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez First Doom Pokaż post
ten temat jest pierdolniety!! ciagnie sie w nieskonczonosc w pizdu spam i noobowskich wypowiedzi!! nie gram rookstayerem juz pol roku i od tamtego czasu nic nikt nie wniosl nowego!!! tylko sobie robicie gej czat z tego tematu! WY*******AC DO NIEMIEC NA OGORKI !!!!blagam usuncie ten temat!
Po 1 nie jest pierdolnięty temat, tylko niektórzy użytkownicy wypowiadający się w nim.
Po 2 nie wszystkie wypowiedzi są noobowskie.
Po 3 mama cię uczyła klnąć?
Po 4 sam jesteś gejem -.-"
Po 5 to nie jest gej czat tylko temat na forum.
Po 6 tak cię kręci zbieranie ogórków to sam tam jedź ...
Po 7 nie usówajcie tematu, tylko go opróżnijcie ze zbędnych wypowiedzi.
Po 8 jeżeli ty masz 18 lat to ja mam 30, zachowujesz się jak ... hmmm (barak słów)

@Down : Nie widzisz nicku : Cytus of Candia ? Mistrzu ? xD Pomogę ci, ten świat to Candia.

Ostatnio edytowany przez Volan Rookstayer - 11-09-2006 o 15:26.
Volan Rookstayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2006, 20:15   #1269
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Domyślny

@up
W pełni się zgadzam...

@SS z SSem() Na trade

Jaki to był świat?? Może po prostu ktoś zrobi se tam chara... Ja nie jestem do końca pewien ale większości użytkownikom forum ufam, a poza tym poco miałby oszukiwać? żeby się popisać? No dobra, mniejsza z tym, powiedz tylko jaki świat
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 07:06   #1270
Max121
Zbanowany
 
Max121's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Daaaaaleko....
Wiek: 30

Posty: 550
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Lucera
Poziom: 10
Skille: 18/18
Poziom mag.: Bd
Max121 ma numer GG 1064581 Max121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Ostatni raz zaglądałem tu jakieś 3 miechy temu... Nic się nie zmieniło. Jest bardzo mało postów, które naprawdę coś wnoszą swoją treścią... Jak dla mnie temat do skasowania, bo zrobiło się tutaj wielkie spammowisko...
Max121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 15:13   #1271
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Jeśli widzi to jakaś osoba o władzy na forum, niech usunie temat i napisze ''na zlecenie autora''. Bo widzę że usuwanie zbędnych wypowiedzi zajełoby jakieś kilka godzin... nawet mi by się niechciało sprzątać po ludziach bez mózgu. Więc prosze usunąć temat, jeśli nie to nie ale zaraz ktoś napisze:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 'ktoś w przyszłości'
''@up
gupi teamt ja mam spike i wy lepiej idzcie zbietac pomidory a nie bla bla a ty @Edek wypchaj sie a ty @Mietek masz racje a ty @Marian wież co to za ironia jeee?''
i to będzie się ciągnąć w nieskończoność.

@down
Brak e-m@il@ i hasła... :/ ale poszukam
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury

Ostatnio edytowany przez Tom The Tanner - 14-09-2006 o 16:02.
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 15:45   #1272
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

@Up.
Jeśli chciałbyś skasować temat, najlepiej jak zwrócisz się do któregoś z moderatorów przez "private message" lub "report bad post".
Ps. Musisz użyć do tego swoje wcześniejsze konto, czyli "Stonoga'e.
Tylko wtedy zostaniesz wysłuchany. W innym przypadku, ja też mógłbym podać się za np. Prodigy'iego i poprosić o wykasowanie wszystkich jego wątków.
Ps2. Proponowałbym zamknięcie tematu, a nie jego wykasowanie...
kuba1324 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 18:30   #1273
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
No prawda... Lepiej byłoby go zamknąć. Mogę pogadać z jakimś Modkiem o jego zamknięcie, bo sam mogę potwierdzić, że TtT to Stonoga...

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 14-09-2006 o 18:33.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 17:29   #1274
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Żarówka

@ All up

Tylko, że jak zamkną ten temat, to jak już ktoś powiedział, powstanie nowy, na ten sam temat i i tak ludzie będą śmiecić, moja propozycja jest taka, żeby jakiś mod, zaglądał tu od czasu do czasu i kasował to co zbędne (nie to co było 100 stron temu, tylko to co będzie powstawać) na bieżąco, raz na 3-5 dni. Kasowanie tematu, to głupia myśl, tak, to jeżeli ktos będzie chciał napisać jakąś wypowiedź, nawet ktoś rozsądny, który używa opcji szukaj, nie znajdzie nic i palnie gdzieś coś co wiele osób mówiło już w tym temacie, a dana osoba nigdy do niego nie zagglądała, a wtedy już go nie będzie, więc nikt nie zarzuci mu tego że coś takiego już było..... Wiem, troche namieszałem ale wiecie o co mi chodzi
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 17:38   #1275
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

To niech nooby założą sobie inny temat. Wszyscy wykorzystują to że kiedyś namieszałem bo ''nie znałem się tak dobrze''. Wejdzie tu jakieś dziecko i będzie chłonąć cały ten syf a potem będą pokazywać palcami i mówić: ''to ten stonoga co stworzył źródło nieskończonej głupoty i noobostwa itp'' E tam róbcie co chcecie.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 18:38   #1276
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

A czy teraz pomimo istnienia tego tematu nie powstaja kolejne. Tak, powstają. Czy wy nie widzicie, że na to forum opuszcza większość osób. moi koledzy już w ogóle tutaj nie zaglądają. Najwyżej do fake'ów lub grafik, ale nigdzie indziej. Ja też już żadko jestem aktywny na forum. Wiecie co jest tego przyczyną. Właśnie takie trollowanie, spamowanie. W tym roku przybyło najwięcej trolli niż kiedykolwiek. To forum potrzebuje naprawdę dużo odpowiedzialnych modów po to, aby trzymać tu porządek, ale przy czymś takim puszczają nerwy i przestaje to być interesujące (dlaczego ja tu nie mam moda pod nickiem miałbym dopisek "odkurzacz" albo coś w tym stylu ). Nawet jak zamkniemy ten temat będą postawać nowe, gdzie jest temat Stonogi albo takie jak zakładał kiedyś Stonoga (Sorry, ale serio one były spamerskie. Może trochę oczyściły forum, bo nie zakładano wtedy aż tylu tematów tylko pisano w Twoim jednak potem ktoś wyskoczył z dead wolfem i od razu 5 nowych tematów). Nikt nigdy nie zrozumie czym kierują się trolle spamując na forach.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 19:38   #1277
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Ja tam już jestem przyzwyczajony do offtopa z mojego forum bo tam jeden wielki offtop i tak bardziej jedzie się na luzie... a tu dostrzegam tylko trolle i głupie tematy. Nieraz trafi się dobry ale to już przestało mieć sens. Zaglądam tu co kilka dni na pare minut, może godzinę. Ja też gdybym był modem\adminem pierwsze 2 miechy miałbym zapał, delete postów, bany, wystarczyłaby jedna wypowiedź. Ale po 2 miesiącach ''znudziło by się'' i byłaby to taka praca. Moim zdaniem trzeba wprowadzić większą dyscyplinę. Jakiś user nie poszukał i spytał się co trzeba powiedzieć do oracle albo jak sie zapala światło - jeden kilkuwyrazowy post - ban na IP bez gadania. Koniec kropka a nie. Albo ostro przestrzegać zasad albo wyluzować, jakiś noobek pyta się co wypada z rata albo chwali się że przez 1h ''przeszedł rook'' to zbluzgać go i tyle. Przez trolle itp mam coraz więcej rzeczy gdzieś. Edka który zakłada temat ''wyciagnijcie mnie z dziury plis'' mam gdzieś, mariana który chciałby żeby ktoś pomógł mu w qeście na katanę mam gdzieś. Co mnie obchodzi że newbie? Jak to forum zmienia nastawienie do ludzi.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 19:45   #1278
Vaqumen
Użytkownik Forum
 
Vaqumen's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 19
Stan: Początkujący
Imię: Calzor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Davemports
Świat: Celesta
Poziom: 63
Poziom mag.: 53
Domyślny :/

Kszaq i Tom The Tanner maja racje (niestety) tak jak napisal Wievioor fajnie by bylo zeby jakis mod tu zagladal (jesli oczywiscie nie zamkna tego tematu ) bo Stonoga duzo wniosl do sprawy no ale przyszly trolle i zaczol sie spam -.-
Z drugiej strony jak juz inni pisali zaczna sie nowe tematy wiec to wszystko nie ma sensu nie wiem co bedzie z tym tematem
Vaqumen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 20:40   #1279
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Widzicie. Gadałem sobie z Dwimem. Ochrzaniłem go za to, że tyle trolli na forum. Powiedziałem, że można by było dać test na inteligencję podczas rejestracji na forum. On natomiast dał mi link do strony z testem o "Znajmości regulaminu forum". Niesety ten projekt nie przeszedł, ponieważ na forum zostało by tylko kilka osób. Ja zdałem, jednak nie miałem maksymalnej ilości punktów. Po pierwsze w tym teście nie było wyjaśnień w samym regulaminie, co zdąrzyłem zauważyć po jego rozwiązaniu i szukaniu odpowiedzi na źle zrobione przykłady, a pzoatym kilka pytań jest źle sformuowanych. Mówię to po to, aby teraz podac przykład takiego testu na inteligencję. Były by to pytania dotyczące forum np:"założyłeś temat, który po pewnym czasie zniknął. Co wtedy robisz?" I tu kilka odpowiedzi typu:"Zakładam nowy. Wyzywam kogoś kto mi skasował temat. Odchodzę z forum. Idę do mamy i płaczę." Oczywiśćie to tylko przykłady, bo pytanie jest banalnie łatwe i służy za przykład. Więc widzicie, mało osób zostałoby na forum oraz Ci, którzy mają już tu użytkowników mogli by oddejść, ponieważ zapomnieli odpowiedzi na pytania jednak nigdy nie złamali żadnego punktu regulaminu. Praca moda i admina na serio jest trudna
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 22:09   #1280
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Na co testy? Nie lepiej obserwować ludzi w praktyce? Nie można otworzyć pierwszych stron tego tematu i sobie na kartce malować takie coś?:

user edeq napisał post łamiący regulamin:
|
następny bezsensowny jego:
||
ooo tym razem nawet 2 pod sobą i wyzwiska:
|||
i teraz to przekreślić. (i ban) Jest opcja ''usuń wszystkie posty napisane przez zbanowanego?'' jeśli tak to 1\5 tematu zwolniona, pare kartek spamu pooooszłoooo...
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:24.


Powered by vBulletin 3