Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-08-2006, 10:38   #1
N4zgul
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Przestroga

Witam, chciałbym zacząć gre w Tibię ponieważ interesują mnie gry tego typu, ale gdy obejżałem Uwagę o tym chłopaku co pobił własną matkę krzesłem za to że wyłączyła mu komputer podczas gry, straciłem chęć grania w nią. Boje się że stane się taki jak on, że ta gra mnie wciągnie i nie bede widział poza nią świata a to było by chyba najgorsze. Wspomniany chłopak nie jest pierwszym przypadkiem "wciągnięcia". U mnie na osiedlu mieszka gość który nie zdał 2-krotnie przez tą grę. Pisze do was z przestrogą abyście zaprzestali grania w Tibię bo to nie doprowadzi was do niczego dobrego oprócz zmarnowania czasu, lepiej poszukajcie sobie innej gry takiej jak np. World of Warcraft czy Counter-strike v1.6.
Pozdrawiem.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-08-2006, 10:51   #2
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 32

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

To chciałbyś zacząć grać w tibie, ale nam zabraniasz - to nie fair Tematów o wciąganiu przez tibie było od ***** . Po za tym nie będziesz nikomu mówił w co kto ma grać. Ja wolę tibie od np. cs'a. Jeśli nie chcesz to nie graj, jak jesteś w miare "normalny"(nie siedzisz 16/h na kompie) to nikogo nie pobijesz krzesłem, zapewniam.
Rinnaroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 10:52   #3
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Ja nie mam chwilowo takich problemów (ban na 30 dni) i zastanawiam się, czy opłaca mi się jeszcze wracać do gry.
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 10:59   #4
Withord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Trumna

Posty: 491
Stan: Niegrający
Imię: Nijak
Świat: Ni
Poziom: 1
Skille: 99/99
Poziom mag.: 1
Withord ma numer GG 10110001100
Domyślny

A do czego dobrego doprowadzi cie granie w World of Warcraft czy Counter-strike?? Prawie tak samo zmarnujesz czas jak przy Tibii.
Withord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 11:04   #5
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez N4zgul Pokaż post
Witam, chciałbym zacząć gre w Tibię ponieważ interesują mnie gry tego typu, ale gdy obejżałem Uwagę o tym chłopaku co pobił własną matkę krzesłem za to że wyłączyła mu komputer podczas gry, straciłem chęć grania w nią. Boje się że stane się taki jak on, że ta gra mnie wciągnie i nie bede widział poza nią świata a to było by chyba najgorsze. Wspomniany chłopak nie jest pierwszym przypadkiem "wciągnięcia". U mnie na osiedlu mieszka gość który nie zdał 2-krotnie przez tą grę. Pisze do was z przestrogą abyście zaprzestali grania w Tibię bo to nie doprowadzi was do niczego dobrego oprócz zmarnowania czasu, lepiej poszukajcie sobie innej gry takiej jak np. World of Warcraft czy Counter-strike v1.6.
Pozdrawiem.


haha to ZES MNIE TERAZ ROZWALIL czlowieku


w WoW-A gra na calym swiecie ponad 6 mln ludzi w tym 45% jest uzaleznionych a wiekszosc gra cala dobe lub dluzej, wiele bylo jush przypadkow ze przy wowie ktos umarl z wyczerpania albo ze jeden typ gral 4 dni bez przerwy by wbic 60 lvl!!! WOW wogole nie wciaga
haahaha
counter-strike tez wciaga pozatym jest znacznie brutalniejszy niz Tibia
wez ić spać chłopcze ;]
Pirate Cutthroats jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 11:05   #6
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Twój refleks mnie przerazil o0...
A przy innych grach nie stracisz czasu? Nie wciągną cie? No nie wydaje mi sie...
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 11:09   #7
N4zgul
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats
wez ić spać chłopcze ;]
Ty też mnie rozwaliłeś swoją ortografią.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 11:33   #8
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

W samej Tibii nie ma nic złego. Gorzej jak ktoś nie potrafi powiedzieć sobie: stop. Ja grałem w Tibię (obecnie na emeryturze jestem) od piątej klasy i moja średnia ani razu nie spadła poniżej 4,5. Ofc zdarzają się pewne przypadki idiotów, co nie potrafią się zahamować. Jeśli tak bardzo boisz się abyś nie wpadł w nałóg a chcesz grać, to poproś matkę/ojca by ci wydzielali czas gry
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 11:44   #9
Andrev
Użytkownik forum
 
Andrev's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006
Lokacja: Opole

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Amas Ossy
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 6
Andrev ma numer GG 7554469
Domyślny

A tak pozatym to w przeciwieństwie do WoW Tibia jest DARMOWA...
A po 2 WoW może tak samo uzależnić jak i Tibia więc nie rozumiem tych ludzi...
Andrev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 14:00   #10
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

No oczywiscie, tylko Tibia jest zla gra, inne sa idealne
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 14:14   #11
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

eee tam... ja gram i zyje, i nikogo z powodu tibii nie pobilem jak narazie. Takie przestrogi sa o ludziach majacych problemy z psychika ;p
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 16:27   #12
Madrid'ista
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 16
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Creative
Poziom: 35
Skille: -------
Poziom mag.: 40
Madrid'ista ma numer GG 1126639
Pergamin

Po pierwsze,większość osób które tak się zachowują po tej grze,czyli rzucaja krzeslami itp... to są dzieci które mają od 13 do 15 lat... ja mam 18 lat i jakoś nie rzucam w mame krzesłem bo przez nią padłem.. a wiele razy tak było,że dzieki niej zobaczyłem na ekranie napis >> you are dead... dla mnie to jest tylko gra i nic więcej gram wyłącznie dla przyjemności.. i co najważniejsze jeszcze nigdy nie grałem w Tibie całą noc bo to głupota gram w tą gre 2godz dziennie a może nawet i mniej... chyba ze mam natchnienie no todochodzi do 3 godz ale nie więcej... a co do twoich propozycjii innych gier np CS i War of Warcraft.. to tak samo się możesz uzależnić jak od Tibii.. tak naprawdę każda gra uzależnia przez którą można grać w sieci... Tibia w ogóle nie wpływa na moja nauke... na pewno nie jest gorzej..

pozdrawiam graczy w Tibie,którzy traktują ją jak gre i nic więcej...

Halla Madrid...
Madrid'ista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 17:59   #13
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Po 1 :
w gazetach pisano niejednokrotnie same bzdury o tibi np. "z tibi nie da sie wylogowac. Kiedy sie z niej wychodzi ludzik zostaje w grze i stopniowo slabnie co zmusza mlodziez do grania"
Po 2:
nie mow ze ktos niezdal PRZEZ tibie , niezdal przez swoja glupote a tak wogule wiesz ile na codzien ginie ludzi PRZEZ producentow noży? Czy to tez ich wina ze ktos uzywal noża nie tak jak trzeba ?
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 20:14   #14
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez N4zgul Pokaż post
Witam, chciałbym zacząć gre w Tibię ponieważ interesują mnie gry tego typu, ale gdy obejżałem Uwagę o tym chłopaku co pobił własną matkę krzesłem za to że wyłączyła mu komputer podczas gry, straciłem chęć grania w nią. Boje się że stane się taki jak on, że ta gra mnie wciągnie i nie bede widział poza nią świata a to było by chyba najgorsze. Wspomniany chłopak nie jest pierwszym przypadkiem "wciągnięcia". U mnie na osiedlu mieszka gość który nie zdał 2-krotnie przez tą grę. Pisze do was z przestrogą abyście zaprzestali grania w Tibię bo to nie doprowadzi was do niczego dobrego oprócz zmarnowania czasu, lepiej poszukajcie sobie innej gry takiej jak np. World of Warcraft czy Counter-strike v1.6.
Pozdrawiem.
jezeli tym postem chciales sie przyznac ze jestes uzalezniony od kompa to wal prosto z mostu, normalny czlowiek olal by jakies reporatarze wiedząc ze sam nie stanie sie jakims brudasem co gra 15h na dobe CONAJMNIEJ, eh do tego rozsmieszyles mnie tym WoWem hahaha, pragne przypomniec ze ten Chinczyk umierajac z przemeczenia gral wlasnie w WoW a nie w tibie, takze ta młoda para grała w WoWa gdy ich dziecko umieralo z glodu -.-
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 20:43   #15
Zając
Zbanowany
 
Zając's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Lokacja: Paskowa i fake'owa elita.

Posty: 303
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez N4zgul Pokaż post
Witam, chciałbym zacząć gre w Tibię ponieważ interesują mnie gry tego typu, ale gdy obejżałem Uwagę o tym chłopaku co pobił własną matkę krzesłem za to że wyłączyła mu komputer podczas gry, straciłem chęć grania w nią. Boje się że stane się taki jak on, że ta gra mnie wciągnie i nie bede widział poza nią świata a to było by chyba najgorsze. Wspomniany chłopak nie jest pierwszym przypadkiem "wciągnięcia". U mnie na osiedlu mieszka gość który nie zdał 2-krotnie przez tą grę. Pisze do was z przestrogą abyście zaprzestali grania w Tibię bo to nie doprowadzi was do niczego dobrego oprócz zmarnowania czasu, lepiej poszukajcie sobie innej gry takiej jak np. World of Warcraft czy Counter-strike v1.6.
Pozdrawiem.
LOL.

Nie chciałbym nic mówić, ale w WOW gra duzo więcej ludzi. Tak około 5-6 milionów... Zresztą WOW wciąga jeszcze bardziej.
Zając jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 21:15   #16
Onionhawk
Użytkownik Forum
 
Onionhawk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Nie ma na mapie

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Quinwow
Profesja: Knight
Gildia: Shogunate
Świat: Morgana
Poziom: 40
Skille: 666/666
Poziom mag.: 5
Domyślny stary....

Ej czlowieku, jestes w zmowie z TVN by wyciagnac jak najwiecej z ludzi na temat tibii jak ona uzaleznia i takie tam ?

to pazernosc na kase tego typa co atakowal matke krzeslem zmusila go do ataku, i to Latwa kasa uzaleznia a nie gra.. gra to narzedzie, tak jak kupic noz do krojenia sera zoltego szwajcarskiego a potem nim zabic.....
pomysl co mowisz, to nieboli....

wogole co to robi w mainland ? ;/
__________________
JAK EDYTOWAC !
JAK SZUKAC !
Moje śmierdziele ;DDDD
CO TO MA BYC...NIEBIESKA SOWA I SLON ZE SKRZYDLAMI...-.- a to 3 t ocos blizej nieokreslonego
Onionhawk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 21:40   #17
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

jakos ja zaczelem grac w tibie pod koniec wakacji jak mialem isc do 5 klasy od tamtej pory gram na moje mozliwosci rezultaty sam ocen:
Klasa 4- srednia 4,6
Klasa 5-srednia 4,9
Klasa 6-srednia 4,9
Teraz ide do Gimnazjum i zobaczymy jak bedzie
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 23:15   #18
Marco the Swordmaster
Użytkownik Forum
 
Marco the Swordmaster's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: W piekle
Wiek: 33

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Gildia: Xupix power
Domyślny

Tibia to okrutna gra, uszkadzająca centralny układ nerwowy, powodująca ślepotę, drgawki, konwulsje, zmiany w psychice, niedokrwistość, wymioty, bóle głowy, sumulacje przed szkołą, biegunki i wymioty. Wyleczyć się z Tibii nigdy nie da. Jeśli chcemy pomóc uzależnionymemu koledze, należy wrzucić go do odpowiedniej wielkości dołu, odciąć głowę szpadlem, wepchnąć do ust czosnek i głowę umieścić między jego nogami. Zaleca się również wsadzenie czosnku do ust zarażonego i przebicia jego serca osinowym kołkiem. Szpadel jest niebezpiecznym urządzeniem, dlatego zanim go użyjesz skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą, a najlepiej NIE GRAJ W TIBIĘ!!!!
__________________

There’s something in our hearts worth fighting for
Some Secrets better left untold
And when the time has come for us to die
We’ll take the Secrets to the grave
Marco the Swordmaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 23:22   #19
Jadead
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Tibia jest dla ludzi.

Tibia jest dla ludzi. Tak samo jak alkochol papierosy i narkotyki - od nich też można się uzależnić. Jednak w Tibię powinny grać osoby, które mają troche oleju w głowie przez co dostrzegają prymitywizm Tibii i nie potrafią w nię grać więcej niż 2 godziny. Np. ja jestem taką osobą i nie potrafię grać w Tibię więcej niż 2 godziny dziennie. Mimo to jestem jej fanem i lubią w nią grać jednak granie w Tibie więcej niż 2 godziny staje się dla mnie strasznie męczące. A poza tym zachowanie tego chłopaka było według mnie "ekstremalnym przypadkiem" ,który nie powinien szkodzić Tibii. Mam nadzieję, że przez to Tibia nie stanie się w Polsce grą nielegalną.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2006, 11:37   #20
hava
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2006

Posty: 32
Domyślny

Jesli sie nie potrafi z czegos korzystac to sie nie powinno tego robic.Jak ja bym byl matka tego dziecka co mi krzeslem przywalilo to chlopaczek na dupie by juz nie usiadl a komputra by nie zobaczyl przez 10 lat.Wszystko zalezy jakim sie jest czlowiekiem.Jesli sie umie powiedziec NIE to wszystko jest ok.Tak samo jak alkohol.Czy kazdy jest zulem?NIE.I oto chodzi jak sie Tibi dorwie ktos co ma cos nie tak w glowie to juz inna sprawa.Mysle ze ten temat byl juz poruszany tyle razy ze nie warto dalej o tym dyskutowac
hava jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:01.


Powered by vBulletin 3