Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-05-2011, 16:49   #16001
Yukka
Użytkownik Forum
 
Yukka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2007

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Jaaa nie mogę.

Jaaaa. O jaaa.

Jaaaa tam nie widzę twojego posta.
Dobrze sformułowana i przemyślana wypowiedź a nie kolejny raz to samo pytania gdzie exp 535 ek...
Yukka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-05-2011, 19:31   #16002
Venom92
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venom92 Pokaż post
Witam
Gdzie expic 42 knightem ze skillami 75/75 z Pacc.
Eq to crusader helmet, c armor, k legs, bs i medusa shield

Bylem na scarabach ale troche za niski exp bo ok 22k/h
Na małpach bylo troche lepiej ale uciekaja i zazwyczaj wbiegne wtedy w kilkanascie malp i waste jest.
Ponawiam pytanie...
Naprawde ne wiem gdzie expic, a przebijac sie przez 800 stron tematu, w dodatku tibia caly czas sie zmienia wiec i expi sie gdzie indziej. z gory dzieki za odpowiedz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2011, 01:14   #16003
Yukka
Użytkownik Forum
 
Yukka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2007

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Stone Tomb?
Barbarzyńcy?
Tiqanda?

Z nowych nie wiem.
Yukka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2011, 11:45   #16004
dareN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2009

Posty: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dareN Pokaż post
Siemaa doradzcie mi cos gdzie expic dobrze

61 RP 89/75
paladin armor, blue legs, vampire shield, crus helmet
Powtórnie heh ;/

Ostatnio edytowany przez dareN - 22-05-2011 o 11:46.
dareN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2011, 16:19   #16005
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

@up Widzę, że expienie rp to dla ciebie problem to polecam:
- scaraby, ale uważaj na więcej niż 2
- tomby -1 i -2 poziomy
- cyce pod thais
- mintwallin
- frost gianty

Przy odrobinie szczęścia nie będzie waste
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2011, 21:27   #16006
Exor464
Użytkownik Forum
 
Exor464's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2009
Lokacja: Piekary Śląskie

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Astera
Exor464 ma numer GG 4883068
Domyślny

85 knight 80/80 7 mlvl

Zoan helmet, p ammy, dsm/zoan armor, zoan legi, mms, justice seeker/avenger,bohy.

Exp na paccu, tylko dla expa. Może być waste
Exor464 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2011, 19:57   #16007
mefju99
Użytkownik forum
 
mefju99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Wiek: 28

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Witam serdecznie wszystkich tibijczyków. Kieruję do was pytanie o następującej treści ...yyy dobra koniec pier******* poprostu mam sorcera z paccem na 30 dni oraz 1,5kk (150cc) w kasie. No i chce ta kase zwastowac, ale wbijajac przy tym jak najwiekszy level. Dodatkowo podam, ze gram na swiecie non-pvp i sorcem gralem w swojej karierze tylko raz i osiagnalem jakze wysoki 31 level na faccu. Takze moje doswiadczenie ta postacia nie jest wielkie. Dlatego prosze o konkretne miejscowki. Zaczynam praktycznie od zera, wiec wypiszcie mi miejscowki od 8 levla. A i jeszcze jedna bardzo wazna rzecz. Nie preferuje gry w grupie, takze wbicie w 3 dni 100 levla z kumplami na grimach nie wchodzi w gre. JEDNYM SLOWEM JAK NAJLEPIEJ ZWASTOWAC TE 1,5KK GRAJAC SAMEMU ?
mefju99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2011, 20:24   #16008
oleyy92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 05 2011
Lokacja: Wkz

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Astera
Poziom: 66
Skille: 72/64
Poziom mag.: 5
oleyy92 ma numer GG 8894846
Żarówka

Witam po 3 latach przerwy wrocilem do tibi serwer Secura 44 druid eq steel helmet, vampire shield, spirit cloak, blue legs , leather boots scraft i all rozgi 10k w banku 200 MP m lvl 37 chcialem sie dowiedziec gdzie moge poexpic zeby dobrze szedl lvl bez waste i gdzie moge po expic zeby najszybciej szedl lvl z waste FACC jestem za odp dzieki z gory jak cos gg :8894846
oleyy92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2011, 22:09   #16009
mefju99
Użytkownik forum
 
mefju99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Wiek: 28

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Wydaje mi sie, ze takim 44 drutem na faccu nie ma za duzo fajnych miejsc do expa. ale jesli mialbym juz wybrac to bylyby to moim zdaniem :
- Dragon lair Venore ( exp rzedu 40k/h a kasa zalezy od szczescia, jesli nie spadnie zaden itemek typu woi to raczej waste)
- Kopalnie guardow w Kazordoon ( exp tez kolo 35-40k/h, ale kasa za potki i ewentualnie runki zwroci sie na pewno, a przy lekkim farcie mozna ladnie zarobic. )
- No i ostatnie dosc fajne miejsce to DC - Dark Catedral ( exp rowniez od 30-40k/h, ale only poziomy od -2, no chyba ze chcesz bic scierwa po 50 expa. Co do tej miejscowki sa 2 male minusy. Pierwszy to gs, ktorego trzeba umiejetnie ominac, ale obczaj se mapke gdzie sie respi i luzem go ominiesz. Drugim minusem juz na samym expie jest to, ze potwory tam wystepuja w grupkach nieraz po 6-8. Łatwo policzyc, ze combo od tych potworow dla takiego 44 druta bez utamy moze sie skonczyc dedem. Dodaj jeszcze do tego waskie przejscia. Ogolnie leci tu sama kasa, ale jest jej sporo, wiec mysle, ze powinno sie zwrocic.

Podsumowywujac przejdz sie na kazde expowiska i przeanalizuj, gdzie ci bedzie lepiej. Ja do wastowania wybralbym dragon lair w venore a do zbierania kasy mintwalin, ktorego nie wymienilem, bo zakladam ze nie masz zrobionego postmana. Jesli masz to dziennie po 50-100k robisz. Mam nadzieje, ze pomoglem. Cya
mefju99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2011, 00:27   #16010
mefju99
Użytkownik forum
 
mefju99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Wiek: 28

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Dobra Daren ja ci cos napisze, bo rzeczywiscie malo ludzi tu cos doradza. Ok to tak. Z doswiadczenia wiem, ze takim 61 palkiem nie ma wielkiego pola do popisu, jesli chodzi o expowiska.Wiadomo, ze mozesz sobie poklepac dragony na yalahar albo w Edron, ale to bardzo nudne i max po tygodniu ci sie znudzi. Wiec proponuje ci 4 wyjscia :
1. Zrobienie questu na dostep do Helheim ( bardzo fajna miejscowka z bonebastami i elder beholderami. Exp waha sie tu od 85-100+k/h. Loot jest sredni, ale jesli sie ma farta to moze ci wypasc ,np. beholder helmet. Warto ze soba zabrac softy, fooda (nic tu nie wypada) i obsidian knife. Osobiscie expilem tutaj od okolo 65 levla, ale na poczatku nie schodzilem na najnizsze 2 poziomy, dopiero na 75 zaczalem. Teraz mozesz expic na slabszych poziomach, bijac crypty, mumie ( do 80 gp z jednej a lata ich tam w chu*), ghoule i pojedyncze bonebasty.
2. Big Barbarian Camp ( moim zdanie polaczenie dobrego expa z zajebi*** kasa, ktora przyda ci sie na wyzszym levlu. Na 60 levlu i z takimi skilami na luzach wyrobisz. Jakie potwory tam biegaja chyba nie musze wymieniac. Tak jak poprzednio najlepiej miec ze soba softy. Exp to przewaznie 50-60k/h. Loot nawet do 10k/h. Takze mysle, ze sie oplaca.
3. Po prostu zwykle taski ( expisz, a przy okazji dostajesz punkty, kase i nawet expa. Potem sie to przydaje. Mozesz ,np. wziac misje na 4k necromancerow albo 200 mutanted ratow. To drugie jest fenomenalnym rozwiazaniem, bo zabicie 200 m. ratow zajmuje 1-2 h. Potem dostajesz tylko bossa, a z niego leci przewaznie knight arm, itp.
4. Bog raidery na Edron ( exp 60-80k/h i loot zalezy od szczescia. Moze spasc 5 rodow i 2 pall army w 1 h a moze nie spasc nic przez 3 h. Jednak mysle, ze bogi sa bardzo nudne, chociaz nie zawsze

No to mysle, ze ci chociaz troche pomoglem. Pozdro

--- mefju99 dodał 10 minut i 27 sekund później ---

Exor464 tez ci cos doradze ;p Skille masz nawet dobre. Powiem ci, ze knight na tym levlu jest bardzo nudny i ciezko tu znalezc cos innego oprocz dragonow. Najlepiej przemeczyc sie do tego 120+ levla i potem to juz chyba wiadomo frosty,dle na poi ,itp. Ale na 85 to polecilbym ci przede wszystkim taski. Dobrym rozwiazaniem sa sea serpenty ( moga sie wydawac dobre, ale gwarantuje bardzo dobry exp i przyzwoity loot). Jak znasz jakiegos ogarnietego druida to mozesz od czasu do czasu wybrac sie na jakiegos hunta ,np. nightmary, hydry , itp. Przynajmniej oderwiesz sie od nudnego bicia tych samych monsterow. No to mysle, ze tyle. Mowilem, ze knight jest nudny na srednim levelu. Pozdro i powodzenia.

Ostatnio edytowany przez mefju99 - 25-05-2011 o 00:27. Powód: Automerged Doublepost
mefju99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2011, 19:01   #16011
Brochu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2011

Posty: 8
Domyślny

47 RP (pacc) Iridia
83 dyst, 71 shield
na razie noob eq, ale niedługo kupię

zostało mi 55 dni pacca, a chciałbym wbić 80-90+

na czym radzicie expić/zbierać kaskę?

chciałbym wbić ten 70+ naprawdę szybko!

proszę o rady na czym expić od tego 47+ do 80, po kolei

expy które raczej odpadają:
dragi yala - dużo botów, a schodzę tylko na niektóre respy, bo raz się trafi hydra, raz serpent...

dragi darashia - niby super, poza 1-2 botami na raz zazwyczaj 120+

tomb tarpit (przed tp) - exp niby dobry, ale nie ma od kogo kupić itemka na dusty i ogólnie chyba mały exp jak dla mnie <55-65k na premce>

piraty yala - często tam expie, exp średni, kasa średnia, ale ile można? <45k-65k premka>

mam quest na yalahar, ale tylko na plywanie - nie mogę wchodzić na expy głównymi bramami, a przez boczne nie idzie loota przedostać D:


tak więc proszę o wasze propozycję expów, jakie questy zrobić itp.

mam nadzieję, że ktoś ogarnięty poświęci te 5 minut pisania i mi podpowie - na serio mi zależy i będę bardzo wdzięczny dla tego pana/pani

dzięki

*mam postmana

Ostatnio edytowany przez Brochu - 25-05-2011 o 19:04.
Brochu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2011, 20:38   #16012
mefju99
Użytkownik forum
 
mefju99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Wiek: 28

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

No a gdzie ty chcesz expic takim 47 rp? dragi sa dla ciebie zle na tym levlu? Pierwsze slysze. Mozesz zobaczyc opcjonalnie Dragi na Edron. Tomb, ktory podales jest tez w miare oplacalny i mozesz na nim expic (a na ten item to mozesz zrobic sam questa). Moglbys tez zrobic quest na dojscie do Big barbarian camp. Exp max 60k/h, ale za to kasa miodzio. Przez te 55 dni pacca i siedzac dziennie okolo 2h wbijesz nawet 100 lev. Jesli na twoim swiecie jest duzo botow w yala to wybierz inna alternatywe dla tego miejsca,np. Edron. Sa tez takie potwory jak bog raidery, malpy na banucie ,itp. Jak wbijesz 80 + lev to sie odezwij. Na tym poziomie dopiero zaczyna sie prawdziwa gra.
mefju99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2011, 20:50   #16013
Dretheu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 05 2011
Lokacja: Szczecin
Wiek: 27

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dretheu
Profesja: Paladin
Świat: Candia
Poziom: 16
Skille: 63/52
Poziom mag.: 7
Domyślny

Witam wszystkich.. Tak więc :

Vijeg, z Twoimi skillami to swobodnie możesz udać się na Slimy skillować bo nawet z Plate Setem one mało Ci zrobią.

Kibolek, tak jak Pan wyżej radzi, idź na Cyklopy w Cyklopolis.

Tyle z Mojej strony.
Dretheu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2011, 13:51   #16014
oleyy92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 05 2011
Lokacja: Wkz

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Astera
Poziom: 66
Skille: 72/64
Poziom mag.: 5
oleyy92 ma numer GG 8894846
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mefju99 Pokaż post
Wydaje mi sie, ze takim 44 drutem na faccu nie ma za duzo fajnych miejsc do expa. ale jesli mialbym juz wybrac to bylyby to moim zdaniem :
- Dragon lair Venore ( exp rzedu 40k/h a kasa zalezy od szczescia, jesli nie spadnie zaden itemek typu woi to raczej waste)
- Kopalnie guardow w Kazordoon ( exp tez kolo 35-40k/h, ale kasa za potki i ewentualnie runki zwroci sie na pewno, a przy lekkim farcie mozna ladnie zarobic. )
- No i ostatnie dosc fajne miejsce to DC - Dark Catedral ( exp rowniez od 30-40k/h, ale only poziomy od -2, no chyba ze chcesz bic scierwa po 50 expa. Co do tej miejscowki sa 2 male minusy. Pierwszy to gs, ktorego trzeba umiejetnie ominac, ale obczaj se mapke gdzie sie respi i luzem go ominiesz. Drugim minusem juz na samym expie jest to, ze potwory tam wystepuja w grupkach nieraz po 6-8. Łatwo policzyc, ze combo od tych potworow dla takiego 44 druta bez utamy moze sie skonczyc dedem. Dodaj jeszcze do tego waskie przejscia. Ogolnie leci tu sama kasa, ale jest jej sporo, wiec mysle, ze powinno sie zwrocic.

Podsumowywujac przejdz sie na kazde expowiska i przeanalizuj, gdzie ci bedzie lepiej. Ja do wastowania wybralbym dragon lair w venore a do zbierania kasy mintwalin, ktorego nie wymienilem, bo zakladam ze nie masz zrobionego postmana. Jesli masz to dziennie po 50-100k robisz. Mam nadzieje, ze pomoglem. Cya


Niestety nie zgodze sie 45 druidem nie daje rady na d land i cofka dzienna po 20-30k ;/ ma ktos moze inne propozycje?
oleyy92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2011, 18:06   #16015
mefju99
Użytkownik forum
 
mefju99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Wiek: 28

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Oleyy92 przeciez napisales gdzie mozesz najszybciej expic z waste. Tak czy nie ?
To ci odpisalem, ze d lair, wiedzac, że tam na bank bedziesz mial waste, ale sadzilem, ze moze masz 2kk w kasie. Jakbys zainwestowal w softy to moze twoja sprawa z 20-30k waste wygladalaby inaczej. Pozdro.
mefju99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2011, 19:50   #16016
mefju99
Użytkownik forum
 
mefju99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Wiek: 28

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mefju99 Pokaż post
Witam serdecznie wszystkich tibijczyków. Kieruję do was pytanie o następującej treści ...yyy dobra koniec pier******* poprostu mam sorcera z paccem na 30 dni oraz 1,5kk (150cc) w kasie. No i chce ta kase zwastowac, ale wbijajac przy tym jak najwiekszy level. Dodatkowo podam, ze gram na swiecie non-pvp i sorcem gralem w swojej karierze tylko raz i osiagnalem jakze wysoki 31 level na faccu. Takze moje doswiadczenie ta postacia nie jest wielkie. Dlatego prosze o konkretne miejscowki. Zaczynam praktycznie od zera, wiec wypiszcie mi miejscowki od 8 levla. A i jeszcze jedna bardzo wazna rzecz. Nie preferuje gry w grupie, takze wbicie w 3 dni 100 levla z kumplami na grimach nie wchodzi w gre. JEDNYM SLOWEM JAK NAJLEPIEJ ZWASTOWAC TE 1,5KK GRAJAC SAMEMU ?
Odpowie mi ktoś ???
mefju99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2011, 18:04   #16017
maciej53
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 11 2007

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 60+
Skille: 79/61
Poziom mag.: 14
Domyślny

1. Postać:
LVL: 60
Profesja: Royal Palladin
EQ: Zaoan Helmet, Palladin Armor, Zaoan Legs, BoH/Softy, E- Spery/RSy/Composite Hornbow,Demon Shield.
2. Gdzie expić?
3. Jakie questy warto zrobić?
maciej53 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 10:44   #16018
oleyy92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 05 2011
Lokacja: Wkz

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Astera
Poziom: 66
Skille: 72/64
Poziom mag.: 5
oleyy92 ma numer GG 8894846
Domyślny

71 Knight Skill 77/74 Relic sword, warrior helmet, towerka, p legs, c arm, steel boots 50k w banku xD gdzie expic zeby expic dobrze bez wiekszego waste teraz na guardach mam 16k/h ....
oleyy92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 14:06   #16019
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez oleyy92 Pokaż post
71 Knight Skill 77/74 Relic sword, warrior helmet, towerka, p legs, c arm, steel boots 50k w banku xD gdzie expic zeby expic dobrze bez wiekszego waste teraz na guardach mam 16k/h ....
Hardkorowo , tyle czasu na guardach...
Dokup lepsze eq, idź na of , veno dragi, dc niższe poziomy.
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2011, 13:38   #16020
dareN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2009

Posty: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mefju99 Pokaż post
Dobra Daren ja ci cos napisze, bo rzeczywiscie malo ludzi tu cos doradza. Ok to tak. Z doswiadczenia wiem, ze takim 61 palkiem nie ma wielkiego pola do popisu, jesli chodzi o expowiska.Wiadomo, ze mozesz sobie poklepac dragony na yalahar albo w Edron, ale to bardzo nudne i max po tygodniu ci sie znudzi. Wiec proponuje ci 4 wyjscia :
1. Zrobienie questu na dostep do Helheim ( bardzo fajna miejscowka z bonebastami i elder beholderami. Exp waha sie tu od 85-100+k/h. Loot jest sredni, ale jesli sie ma farta to moze ci wypasc ,np. beholder helmet. Warto ze soba zabrac softy, fooda (nic tu nie wypada) i obsidian knife. Osobiscie expilem tutaj od okolo 65 levla, ale na poczatku nie schodzilem na najnizsze 2 poziomy, dopiero na 75 zaczalem. Teraz mozesz expic na slabszych poziomach, bijac crypty, mumie ( do 80 gp z jednej a lata ich tam w chu*), ghoule i pojedyncze bonebasty.
2. Big Barbarian Camp ( moim zdanie polaczenie dobrego expa z zajebi*** kasa, ktora przyda ci sie na wyzszym levlu. Na 60 levlu i z takimi skilami na luzach wyrobisz. Jakie potwory tam biegaja chyba nie musze wymieniac. Tak jak poprzednio najlepiej miec ze soba softy. Exp to przewaznie 50-60k/h. Loot nawet do 10k/h. Takze mysle, ze sie oplaca.
3. Po prostu zwykle taski ( expisz, a przy okazji dostajesz punkty, kase i nawet expa. Potem sie to przydaje. Mozesz ,np. wziac misje na 4k necromancerow albo 200 mutanted ratow. To drugie jest fenomenalnym rozwiazaniem, bo zabicie 200 m. ratow zajmuje 1-2 h. Potem dostajesz tylko bossa, a z niego leci przewaznie knight arm, itp.
4. Bog raidery na Edron ( exp 60-80k/h i loot zalezy od szczescia. Moze spasc 5 rodow i 2 pall army w 1 h a moze nie spasc nic przez 3 h. Jednak mysle, ze bogi sa bardzo nudne, chociaz nie zawsze

No to mysle, ze ci chociaz troche pomoglem. Pozdro
Pomogłeś tylko jeszcze co musze wykonać na ten helheim Barbarian test zrobiony.
Gdzie iść po te taski dostać misje?
I na Big Barbarian jak tam sie dostać nie wiem nie grałem jeszcze na tych terenach.

Ostatnio edytowany przez dareN - 01-06-2011 o 14:03.
dareN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 39 (zarejestrowanych: 0, gości: 39)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:48.


Powered by vBulletin 3