Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-01-2006, 21:22   #1
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny Społeczna rola druida

Ostatnio zastanowiłem się nad pewnym aspektem druida. Po update mana regeneruje sie bardzo szybko a ja zacząłem używać czaru "exura sio" leczac nieznajomych ludzi którzy maja mało hp. Dotarło do mnie ze pomaganie rannym tibijczykom i ratowanie ich od śmierci może przynosić bardzo duzo satysfakcji druidowi. Widzac wdziecznosc tych ludzi czuje ze jestem komus potrzebny. Pewnie powiecie ze to mana waste ale spojrzcie z drugiej strony. Macie maly level, prawie zabił was pk, boicie sie że was zabije jak pojdziecie zregenerowac hp, a tu ktos podchodzi i was leczy. Czuje satysfakcje ratujac ludzi. A jaka jest wasza opinia na temat społecznej roli druida?
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-01-2006, 21:28   #2
Prawo Kruka
Użytkownik Forum
 
Prawo Kruka's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Under dark skies

Posty: 159
Stan: Tutor
Profesja: Knight
Gildia: Maggot Corps
Poziom: 100
Skille: 90/85
Domyślny

Nikt Ci nie broni byc dobrym samarytaninem i udawac doktorka... Druid nie jest nikim specjalnym - kazdy moze uhnac ludzika na redzie i nic z tego nie wynika.
__________________
Czasami wolę być zupełnie sam
Niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Posiadam wiarę w niemożliwą moc
Potrafię, jeśli chcę rozświetlić mrok
Mogę poruszyć was na kilka chwil
Tylko zrozumcie, kiedy zechcę znowu sobą być
Prawo Kruka jest offline  
stary 07-01-2006, 21:30   #3
Lord Mevisto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Dobrze powiedziane.

Wg mnie to wszystko zalerzy od człowieka.Ty uleczysz kogos a innu druid nie ulkeczy kogos w potrzebie , no ale wracajac do tematu chyba takie bylo zalozenie Cipów zeby zrobic druida jako tą profesje ktora leczy.Bardzo dobrze jest miec takiego druida ktyry leczy w potrzebie , wiem z własnego doswiadczenia .Trzymaj tak dalej.

@up

Własnie wynika chyba chciałbys zeby cie ktos uchnął na redzie kiedy ty masz freeza lub nie masz uhów...Dobrze jest miec kogos takiego w teamie.Druid jak kazda inna profesja jest potrzebna

@Down
No własnie napisałem ze wszystko zalerzy od człowieka , wsumie nie chodzi tu o uhanie ale o exura sio

Ostatnio edytowany przez Lord Mevisto - 07-01-2006 o 21:41.
 
stary 07-01-2006, 21:37   #4
Prawo Kruka
Użytkownik Forum
 
Prawo Kruka's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Under dark skies

Posty: 159
Stan: Tutor
Profesja: Knight
Gildia: Maggot Corps
Poziom: 100
Skille: 90/85
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Mevisto
chciałbys zeby cie ktos uchnął na redzie kiedy ty masz freeza lub nie masz uhów...
Wiesz, zdawalo mi sie ze kazda profesja moze uhac. To, czy ktos mnie uleczy albo nie, zalezy tylko od charakteru.
__________________
Czasami wolę być zupełnie sam
Niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Posiadam wiarę w niemożliwą moc
Potrafię, jeśli chcę rozświetlić mrok
Mogę poruszyć was na kilka chwil
Tylko zrozumcie, kiedy zechcę znowu sobą być
Prawo Kruka jest offline  
stary 07-01-2006, 21:38   #5
Wolan
Użytkownik Forum
 
Wolan's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2005
Lokacja: 100lica
Wiek: 34

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Corent
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: zjebane
Poziom mag.: 5
Wolan ma numer GG 3380888
Domyślny

Jednym z plusów takiego postępowania jest to że jak uleczysz jakiegos h-lvla to może ci dać protekcje i będziecie dobrymi przyjaciółmi na długi czas
Wolan jest offline  
stary 07-01-2006, 21:38   #6
Endin
Użytkownik Forum
 
Endin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2005

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Aurea
Poziom: 15
Skille: 48/44
Poziom mag.: 2
Domyślny

Z własnych doświadczeń wiem że 80% nie odwdzięcza się za coś takiego.
Jeszcze nie spotkałem się żeby ktoś np oddał moje rzeczy które ukradł jak dedłem. Czasem kogoś uhne ale UH me plx plx mnie czasem denerwuje! Wszyscy myślą że druid to FABRYKA UH. To mnie najbardziej denerwuje. 90% spotkanych PK mówiło mi PAY UH OR DIE - po prostu nie dociera do nich że druid nie zawsze ma UHy.Według wszystkich rola druida to leczenie i robienie UH!
Endin jest offline  
stary 07-01-2006, 22:48   #7
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar
Ostatnio zastanowiłem się nad pewnym aspektem druida. Po update mana regeneruje sie bardzo szybko a ja zacząłem używać czaru "exura sio" leczac nieznajomych ludzi którzy maja mało hp. Dotarło do mnie ze pomaganie rannym tibijczykom i ratowanie ich od śmierci może przynosić bardzo duzo satysfakcji druidowi. Widzac wdziecznosc tych ludzi czuje ze jestem komus potrzebny. Pewnie powiecie ze to mana waste ale spojrzcie z drugiej strony. Macie maly level, prawie zabił was pk, boicie sie że was zabije jak pojdziecie zregenerowac hp, a tu ktos podchodzi i was leczy. Czuje satysfakcje ratujac ludzi. A jaka jest wasza opinia na temat społecznej roli druida?
hmmm... roznie to z tym bywa
1. kogos goni PK. ten ktos ma red hp, ty go exura sio i masz hunta... tak sie moze zdazyc
2. waste of mana
3. ty kolesia leczysz on do ciebie "dzieki stary jestes boski, kocham cie" potem idzie do qmpla i mowi "lol jakis frajer mnie uhnal za free, ale z***"
... niestety czlowiek jest tylko czlowiekiem. fajnie ze masz dobre serce ale zanim kogos exura siurniesz to upewnij sie ze naprawde warto...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]

Ostatnio edytowany przez ogorek - 07-01-2006 o 23:26.
ogorek jest offline  
stary 08-01-2006, 01:28   #8
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar
Ostatnio zastanowiłem się nad pewnym aspektem druida. Po update mana regeneruje sie bardzo szybko a ja zacząłem używać czaru "exura sio" leczac nieznajomych ludzi którzy maja mało hp. Dotarło do mnie ze pomaganie rannym tibijczykom i ratowanie ich od śmierci może przynosić bardzo duzo satysfakcji druidowi. Widzac wdziecznosc tych ludzi czuje ze jestem komus potrzebny. Pewnie powiecie ze to mana waste ale spojrzcie z drugiej strony. Macie maly level, prawie zabił was pk, boicie sie że was zabije jak pojdziecie zregenerowac hp, a tu ktos podchodzi i was leczy. Czuje satysfakcje ratujac ludzi. A jaka jest wasza opinia na temat społecznej roli druida?
zmien narkotyki jakie urzywasz;]
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 08-01-2006, 09:25   #9
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wolan
Jednym z plusów takiego postępowania jest to że jak uleczysz jakiegos h-lvla to może ci dać protekcje i będziecie dobrymi przyjaciółmi na długi czas
LoL no niezłe niezłe ten gość pewnie nawet go nie zauwazy jak jakis "maluch" go uhnie bo mu wiele nie napełni ;p pozatym nikt nie jest taki głupi zeby ulegac podlizywaniu a zwłaszcza Low lvla... no chyba ze ten HIght lvl to w rzeczywistosci 25-30 lvl <LOL>

@topic
Prawo Kruka ma racjie jak ci nie szkoda maronowac many i leczyc kogo popadnie to oni benda mieli szczescie z takiego "kolegi" Jednak czy ci za to podziekuja to juz inna sprawa ;p
Asieks jest offline  
stary 08-01-2006, 13:47   #10
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Rabanbar - juz jakis czas temu zauwazylem ze wprowadzasz do swojej gry elementy prawdziwego RPG tylko niestety niewilelu jest takich graczy jak ty wiec czesto to sie mija z celem. nie mowie ze to zle ze tak grasz, bo sam uwazam ze to bardzo fajne, tylko jak juz mowilem: "czlowiek jest tylko czlowiekiem" i obawiam sie ze taka gra nie przyniesie ci zbyt wielu kozysci, poza satysfakcja. no chyba, ze to ci wystarczy. ludzie poprostu nie docenia tego co dla nich zrobisz.

pozdr0
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 08-01-2006, 14:22   #11
sceptile
Użytkownik Forum
 
sceptile's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 257
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
sceptile ma numer GG 8309315
Domyślny

Opowiem wam historie, która kiedyś wydarzyła mi się w tibi:

Trenowałem paladynem na minotaurach, na jednej z lodowych wysp. Nagle, niewiadomo skąd pojawił się minotaur archer! Zacząłem uciekać co sił w nogach, lecz pomyliłem drogę i trafiłem do ślepego zaułka! Myślałem że to koniec... wtedy przyszedł pewien druid. Zacząłem krzyczeć: Please, save me!
Druid stał jak kamień. Zrozumiałem że on pragnie mojej śmierci. Wtedy, przyszedł pewien mag. Ubrany był na czarno, zachichotał złowieszczo. Myślałem że jest to jakiś kumpel druida. Wiedziałem że to już koniec. Lecz wtedy, ten "zły" mag strzelił z ciężkiego magicznego pocisku prosto w minotaura. Minotaur zawył z bólu, odwrócił się, i niewiedząc kto go zaatakował, zaczął celować w druida. Druid zaczął uciekać, lecz potężny mag postawił dwie magiczne ściany, blokując druidowi droge ucieczki. Druid błagał o litość, lecz mag na jego prośby odpowiadał śmiechem. W końcu magiczne ściany znikneły druid już się cieszył że ucieknie, lecz wtedy bełt minotaura trafił go poraz ostatni. Padł na ziemię. Był martwy. Mag, zabił minotaura. Uleczył on mnie runa ostatecznego leczenia która była w plecaku druida. Pomógł mi wyjść.
-Następnym razem ty możesz być następny- powiedział, zachihotał złowieszczo, odwrócił się, i odszedł.
__________________
_
<*|___/|
|____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby była w twoim podpisie

Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskimśtam, ale czasami piszę posty w pośpiechu.
sceptile jest offline  
stary 08-01-2006, 15:01   #12
Ard Carraigh
Użytkownik Forum
 
Ard Carraigh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2006
Lokacja: lbn
Wiek: 36

Posty: 99
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 21/29
Poziom mag.: 72
Ard Carraigh ma numer GG 1415845
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sceptile
Opowiem wam historie, która kiedyś wydarzyła mi się w tibi:

Trenowałem paladynem na minotaurach, na jednej z lodowych wysp. Nagle, niewiadomo skąd pojawił się minotaur archer! Zacząłem uciekać co sił w nogach, lecz pomyliłem drogę i trafiłem do ślepego zaułka! Myślałem że to koniec... wtedy przyszedł pewien druid. Zacząłem krzyczeć: Please, save me!
Druid stał jak kamień. Zrozumiałem że on pragnie mojej śmierci. Wtedy, przyszedł pewien mag. Ubrany był na czarno, zachichotał złowieszczo. Myślałem że jest to jakiś kumpel druida. Wiedziałem że to już koniec. Lecz wtedy, ten "zły" mag strzelił z ciężkiego magicznego pocisku prosto w minotaura. Minotaur zawył z bólu, odwrócił się, i niewiedząc kto go zaatakował, zaczął celować w druida. Druid zaczął uciekać, lecz potężny mag postawił dwie magiczne ściany, blokując druidowi droge ucieczki. Druid błagał o litość, lecz mag na jego prośby odpowiadał śmiechem. W końcu magiczne ściany znikneły druid już się cieszył że ucieknie, lecz wtedy bełt minotaura trafił go poraz ostatni. Padł na ziemię. Był martwy. Mag, zabił minotaura. Uleczył on mnie runa ostatecznego leczenia która była w plecaku druida. Pomógł mi wyjść.
-Następnym razem ty możesz być następny- powiedział, zachihotał złowieszczo, odwrócił się, i odszedł.
Che che, dobre Niedawno jak sobie w Ank stałem obok depo jakiś druid zaczął leczyć wszystkich po kolei, widać przejął sie tym co napisane jest na samym początku, uleczył nawet moje 30 hp o.O Ale odchodząc od tematu to druidzi zazwyczaj zabijają innych graczy ... ilu to sie po upie porobiło 11-15 z red skullem, dobrze że gram na non-PvP ( choć czasem żałuje ) Wiele razy zdarzało mi sie paść "przez druida" ... więc kwestia leczenia to indywidualna sprawa i chwała że są tacy ludzie ( swoją drogą takie chodzące apteczki by sie przydały podczas jakiegoś huntu :> )
__________________
„Każda, najmniejsza nawet szansa życia staje się bardzo ważna.”

Ard Carraigh jest offline  
stary 08-01-2006, 15:24   #13
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
LOL

dobrze ze tak robisz.Dobrze ze tacy ludzie sa jeszcze w tibii.Dodaja troche ducha rpg do tej gry.Jesli robisz dobre uczynki wkoncu to wroci do ciebie.Oby tak dalej!
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline  
stary 08-01-2006, 19:38   #14
Stryk~~
Użytkownik Forum
 
Stryk~~'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Lokacja: Edron-Azura

Posty: 47
Stan: Aktywny gracz
Imię: Strykkar
Profesja: Elder Druid
Gildia: Plx
Świat: Azura
Poziom: 49
Skille: 21/22
Poziom mag.: 56
Stryk~~ ma numer GG 3962261
Domyślny

Nieźle, ja też gram jako przyjazny druidek
Uhniecie czasami jakiegoś ludka w potrzebie to fajna sprawa
__________________
14:22 You see yourself. You are an elder druid. You are Plx of the Plx (Mustard man).
Stryk~~ jest offline  
stary 29-01-2006, 11:31   #15
Arturos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Bardzo szlachetne. Az lezka z oka pociekla. Rola Druida i Rola Sorca..

Druid : Exura sio, sorcerera

Sorcerer : SD , SD , SD

Druid : You are Dead
 
stary 17-04-2007, 20:41   #16
Frodoriver
Użytkownik Forum
 
Frodoriver's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 31
Skille: 66/65
Poziom mag.: 4
Problem Troche z innej paczki...

Kiedyś knightem postanowiłem wybrać się do kazdnor na solidery, schodziłem coraz bardziej w dół. Zobaczyłem Guarda i uciekającego sorca wołającego prosząc o pomoc... więc pomogłem zabiłem guarda. Sorc nawet mi nie podziękował. Zszedłem na -4 (chyba) poziom i zaczęły mnie gonić 3 guardy i 4 solidery. I co było dalej?...? Uciekałem ile sił w klawiaturze aż z zakrętu wyłonił zie sorcer, ten sam co uratowalem mu życie. prosiłem żeby mi pomógł je dednaćć... nic nie odpowiadał tylko uciekał w tą samą stronę co ja... myślałem ze zgubie guardy ale zobaczyłem, że sorc się zatrzymał i zbloczył mnie. Wiedziałem że to mój koniec... w końcu zostałem zabity i straciłem fire sworda, lvl i skile poszły o 2 w dół. Dlatego więcej nie ufam ludziom i nie pomagam im zwłaszcza low lvlom( sam nie jestem, high )
__________________
Alex Nalius [8]: eiei
Alex Nalius [8]: br?
Pogromca Farfocla [30]: no
Alex Nalius [8]: I amm noob
Pogromca Farfocla [30]:
Alex Nalius [8]: plss itens
Frodoriver jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:08.


Powered by vBulletin 3