Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-04-2005, 23:55   #1
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Problem Druid?

Sorki że moje posty zawsze są chisteryczne. Trzy dni temu się wkurzałem że nie moge wyjść z rookgardu a teraz że z niego wylazłem. Otóż chciałem być knightem, potem koledzy mnie namówili żebym został Magiem a potem błagali żebym był druidem. I mi odbiło i mimo że nie chciałem zostałem druidem. A teraz mi żal. Sorki że się tak nad sobą użalam ale czy ja mam racje że druid jest beznadziejny? Jeżeli nie mam to mi napiszcie dlaczego. (Jeżeli mam to mnie okłamcie). Jeszcze raz sorki ale się musze wygadać a pozatym może to nie jest takie beznadziejne i ludzi do niego przekonacie
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-04-2005, 00:20   #2
Adaras
Użytkownik Forum
 
Adaras's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2004
Lokacja: Forgotten Realms
Wiek: 34

Posty: 1,091
Stan: Tutor
Imię: Val'ndar
Profesja: Elite Knight
Gildia: Great Eagles
Świat: Eternia
Adaras ma numer GG 3697067
Domyślny

Aww...Każda profesja jest dobra.

Przede wszystkim miej własne zdanie. Bądź, kim chcesz być. Zapewne koledzy będą chcieli Cię naciągać na UH'y =P.

Knight spędza godziny na trenowaniu, wydaje fortunę na UH'y. Pallek prawie cały swój zysk przeznacza na amunicję i runy, męczy monki włóczniami. Mag, dniami i nocami wytrwale robi runy, dzięki którym może zacząć poważny EXP, lub przeznacza na nie większość swojego zarobku (w przypadku kupna od graczy). A druid...

Druid specjalizuje się w leczeniu i siłach natury. Potrafi robić runy Wielkiego Leczenia (Ultimate Healing = UH), dzięki którym śpi na pieniądzach. Niestety nie potrafi tworzyć run SD (aczkolwiek może je używać i radzi sobie z nimi równie dobrze jak mag) oraz używać czaru UE (Ultimate Explosion).

Dodam jeszcze, że jeżeli masz PACC (Premium Account) możesz kupić na wyższym lvlu czar Poison Storm (aczkolwiek do UE się nie umywa, jedynie zatruwa..)

Btw. W dziale "Voting" na tibia.com pojawiła się ankieta odnośnie druidów Być może wezmą się trochę za nich i coś poprawią~
__________________
Ecce anus in mediis
Sedens annosa puellis
Sacra facit Tacitae
Nec tamen illa tacet
Et digitis tria tura tribus
Sub limine ponit.
Qua brevis occultum
Mus sibi fecit iter.

Arcanum Mortis.
Adaras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2005, 10:12   #3
Trenei
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Płock

Posty: 298
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Fading Suns
Świat: Titania ;)
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar
Sorki że moje posty zawsze są chisteryczne. Trzy dni temu się wkurzałem że nie moge wyjść z rookgardu a teraz że z niego wylazłem. Otóż chciałem być knightem, potem koledzy mnie namówili żebym został Magiem a potem błagali żebym był druidem. I mi odbiło i mimo że nie chciałem zostałem druidem. A teraz mi żal. Sorki że się tak nad sobą użalam ale czy ja mam racje że druid jest beznadziejny? Jeżeli nie mam to mi napiszcie dlaczego. (Jeżeli mam to mnie okłamcie). Jeszcze raz sorki ale się musze wygadać a pozatym może to nie jest takie beznadziejne i ludzi do niego przekonacie
-.- OMG czlowieku mój kumpel gra juz od 4 lat i jest palkiem mówi że nie wybierac palka bo nie umiesz nim grac, nie wybieraj sorca bo on mial sorca i na 18 lvl chodzil na orc fortec , a druid jak by to powiedziec Druid hmmmmmmmm jest poprostu do robienia uhów i nie opłaca sie nim grac tak jak knightem czy pallem bo mu nie rosną skille (po co ja to mowie chyba każdy to wie), i jeszcze jedno ludzie nie nabijajcie BEZSENSOWNIE postów
Trenei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2005, 10:27   #4
Adaras
Użytkownik Forum
 
Adaras's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2004
Lokacja: Forgotten Realms
Wiek: 34

Posty: 1,091
Stan: Tutor
Imię: Val'ndar
Profesja: Elite Knight
Gildia: Great Eagles
Świat: Eternia
Adaras ma numer GG 3697067
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trenei
-.- OMG czlowieku mój kumpel gra juz od 4 lat i jest palkiem mówi że nie wybierac palka bo nie umiesz nim grac, nie wybieraj sorca bo on mial sorca i na 18 lvl chodzil na orc fortec , a druid jak by to powiedziec Druid hmmmmmmmm jest poprostu do robienia uhów i nie opłaca sie nim grac tak jak knightem czy pallem bo mu nie rosną skille (po co ja to mowie chyba każdy to wie), i jeszcze jedno ludzie nie nabijajcie BEZSENSOWNIE postów
I kto tu sobie nabija posty? Może chłopak nie wiedział nic o druidzie..Chociaż w sumie jest przycisk "Szukaj".
Jeżeli uważasz, że druid jest tylko do robienia UHów to może lepiej nic nie mów...Nie każdy druid musi mieć 11lvl i tylko rune make'ować.
__________________
Ecce anus in mediis
Sedens annosa puellis
Sacra facit Tacitae
Nec tamen illa tacet
Et digitis tria tura tribus
Sub limine ponit.
Qua brevis occultum
Mus sibi fecit iter.

Arcanum Mortis.
Adaras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2005, 10:28   #5
the Trooper
Użytkownik forum
 
the Trooper's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2005

Posty: 10
the Trooper ma numer GG 7961735
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trenei
-.- OMG czlowieku mój kumpel gra juz od 4 lat i jest palkiem mówi że nie wybierac palka bo nie umiesz nim grac, nie wybieraj sorca bo on mial sorca i na 18 lvl chodzil na orc fortec , a druid jak by to powiedziec Druid hmmmmmmmm jest poprostu do robienia uhów i nie opłaca sie nim grac tak jak knightem czy pallem bo mu nie rosną skille (po co ja to mowie chyba każdy to wie), i jeszcze jedno ludzie nie nabijajcie BEZSENSOWNIE postów
ja gralem druidem 2 albo 3 lata teraz nie pamietam.....i powiem szczerze ze druid nie jest tylko do robienia uhow jak powiedzial tu ktos....
druid jest tylko troche slabszy niz sorc...bo nie ma czarow takich jak on...
a z run mozna strzelac tak jak sorcem....+ latwo kase sie zarabia bo na uhy zawsze zbyt byl...jest ...i bedzie....i druidem kase szybko sie bije....
tyle ze do pewnego lvl'u druid potrzebuje blokera wiec dobrze jak ma sie jakiegos znajomego knighta...
wybierz to co uwazasz za sluszne...kazda profesja jest inna i kazda ma cos co jest lepsze od innej...i kazda mozna osiagnac bardo wiele....
wg. mnie druid jest ok...
the Trooper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2005, 10:28   #6
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

@up @up @up
Nie opłaca się grać, bo mu nie rosną skille... Ciekawe podejście do gry. To może knightem sie nie opłaca grać, bo mu nie rośnie magic level?
Cytuj:
mówi że nie wybierac palka bo nie umiesz nim grac
A skad wiesz, co on umie?

Druid to profesja równie dobra jak każda inna. IMHO drut jest nawet lepszy od sorca (robi se ihy, uhy na wlasne potrzeby), chyba, że masz pacca i chcesz nabić wysoki level (pacc+high level sorc wymiata).
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2005, 10:32   #7
sceptile
Użytkownik Forum
 
sceptile's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 257
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta 4ever
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 41
sceptile ma numer GG 8309315
Domyślny

Jeden z największych lvl'i na celeście, jest druidem. Więc jak się chcę, to druid może być dobry
__________________
_
<*|___/|
|____ / <- to jest kaczuszka, wstaw ja do swoje podpisu aby była w twoim podpisie

Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne. Nie jestem dyslektykiem, dysmózgiem czy dyskimśtam, ale czasami piszę posty w pośpiechu.
sceptile jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 19:18   #8
Piotrek10
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mój kolega jakoś gra druidem, na nowy servie Nebula. I nabija 2lvl'e dziennie, więc nie opowiadajcie gupot że duid jest do dupy. Druid nie ma może SD, ale gdyby nie druid to zeby hantowac Dragony knightem musial byś mieć taki wysoki lvl ze ho ho...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 19:32   #9
pawepek
Użytkownik Forum
 
pawepek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 395
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
pawepek ma numer GG 6976708 Send a message via Skype™ to pawepek
Cool !

Właśnie! Druid jest OK! i co ze nie ma SD? Knight tez nie ma SD, pall tez nie ma SD (że skille rosną im szybciej to juz mały szczegół) Pozatym mój kolega gral druidkiem i było całkiem spoko!
__________________
-> regulamin
pawepek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 19:58   #10
Dagfan
Użytkownik Forum
 
Dagfan's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Lokacja: Stormwind
Wiek: 32

Posty: 263
Dagfan ma numer GG 3261525 Dagfan ma login Tlenu willy008
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sceptile
Jeden z największych lvl'i na celeście, jest druidem. Więc jak się chcę, to druid może być dobry
kiedy widze słowo celesta to mnie slak trafia bo tam są polacy -.-' ten server jest zan00biały!!!

A ja tez grałem przez chyba rok druidem i mi tez niezle nim szło
druid jak ma duzo UH i SD moze niezle nawalic xD a mam pytanko : ile zadaje dmg posion storm?
__________________
Wszystko o OTS!!!111

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bielo_ELYSJA
Dziwna zecz sie stala... Ide sobie w nocy patrze zdechniety czlowiek.
BUAHAHAH
Dagfan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2005, 12:12   #11
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Hesperides
Antica Elder Druid Level : 170

To apropo tego ze druidem nie da sie zrobic dobrego lvlu i nikt nim nie gra -,-
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie

Ostatnio edytowany przez Gimlos - 11-05-2005 o 12:13.
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2005, 14:55   #12
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

No coz... Druidem troche gralem i wcale nie narzekalem. Nie ma SD? Sa UH'y, ktore sa duzo bardziej oplacalne niz SD. Gdyby do tego mial jeszcze UE, to bylby troszke wypasiony...
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2005, 15:34   #13
Dryb
Użytkownik Forum
 
Dryb's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 140
Strzałka

Druid jest najtrudniejszy. Nie dla noobow. Oni chcieli zebys byl drutem, bo chcieli UHy.
Dryb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2005, 15:44   #14
TomiK
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2004

Posty: 37
Domyślny

Druid wcale nie jest taki slaby i tylko do robenia UH . Wez sobie przyklad z Hesperides(nie wiem jak dokaldnie sie pisze) 170 Druid ! I co ? Jesli Druid byl by talko do robienie UH to po c*** by nim gral ? A po zatym koledzy chca zebys im robil UH I jeszcze jedno Wybierz sobie sam kim chcesz grac a nie sluchaj na kolegow,
__________________
brAk
TomiK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2005, 15:55   #15
Master Yedi
Użytkownik Forum
 
Master Yedi's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2005
Lokacja: Elbląg
Wiek: 34

Posty: 39
Master Yedi ma numer GG 7146494 Master Yedi ma login Tlenu mateusz-smolak@o2.pl
Domyślny

Druid nie jest taki zły... Na początku wydaję się to nudne,ale potem z wyższym lvlem to kozaczyć można No i druid może sporo zarabiać na sprzedawaniu uhow
Master Yedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2005, 09:55   #16
Magic
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: gdzies w polsce
Wiek: 33

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Titania
Poziom: 7
Magic ma numer GG 7362696
Domyślny

Druid jest dobry zawsze masz duzo kasy przynajmniej a co z tego ze sorc ma czary typu ue czy e-wave jak i tak uzywa sie ich strasznie zadko ja gralem sorcem i mialem wykupione e-wave i nigdy go nie uzylem a druid z run ofensywnych nie moze robic chyba tylko sd wiec ruznica jest nie duza
__________________
Żyje sie po to żeby ginąć a ginie sie po to żeby nadrabiać lvl
Magic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2005, 10:44   #17
Wyjadius
Użytkownik forum
 
Wyjadius's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2005

Posty: 16
Domyślny

Według mnie druid jest lepszy od sorca, robi bardziej opłacalne runki (UH), a co z tego, że nie robi SD? Na wyższych lvl kiedy się ich używa (na niższych to maaaało opłacalne) nikt nie traci czasu na robienie kilku bp, tylko kupuje od innych graczy. Innych runek (Hmm, Gfb) może kupić na hunt więcej, dzięki kasie z UH. UE? Najwyżej w wojnach i podczas "czyszczenia" niebezpiecznych miejsc. Może też robić runy Convince Creature, przydatne dla paladynów, którzy nie mają czarów spontanicznych o podobnym działaniu (jak summon creature i convince creature). Dlaczego koledzy namawiali cię na druida? Odpowiedź jest prosta - UHy ("ej daj uha w końcu kolegą jesteś", "nie bądź żyd" i inne gadki). Najlepiej sam wybierz profesję, która ci odpowiada.
Wyjadius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2005, 00:33   #18
Pawel Picur
Guest
 

Posty: n/a
Król eh......

Siema Ludzie jestem nowy i gram dopiero od wczoraj na mainie, mam 8 lvl ( prawie 9, brakuje mi 8% ) i 2 lvl magii ( juz niedlugo 3 ) .
Moim zdaniem druid daje rade, ale jak bym teraz wybieral profesje to wybralbym knighta lol
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2005, 02:52   #19
Sir Jarema
Użytkownik Forum
 
Sir Jarema's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 46
Imię: Sir Jarema
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 30
Skille: 74/73
Poziom mag.: 5
Sir Jarema ma numer GG 3475996
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gimli syn gloina
Hesperides
Antica Elder Druid Level : 170

To apropo tego ze druidem nie da sie zrobic dobrego lvlu i nikt nim nie gra -,-
Tylko zdaje się ten pan (albo jakiś inny też 100+ drud) powiedział, że nigdy by nie wybrał druida, gdyby wiedział, w co się ładuje Tematów o wyborze profesji są na forum dziesiątki i nie widze potrzeby, żeby kopiować z nich tutaj argumenty...ale IMHO druida wybierać nie należy, zwłaszcza jeśli jest to czyjaś pierwsza postać...
Sir Jarema jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2005, 08:22   #20
kszychu13
Użytkownik Forum
 
kszychu13's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 190
Stan: Aktywny gracz
Imię: Gandalf ~~
Profesja: Druid
Świat: ~~
Poziom: ~~
kszychu13 ma numer GG 2928312
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Druid vs. Sorc w porownaniu:
PvP
W wiekszosci wypadkow bije sie SD/UH, jednak sorc ma kilka mocnych atrybutow w postaci e wave i UE
Znowu punkt dla sorca
.


widzialem kilkanascie solowek druid vs sork i niegdy nie widzialem zeby sork uzywal e-wave badz f-wave UE

topic
ja gram druidem mam 28lv i wcale nie jest mi zle
moze exp wymaga troche cierpliwosci i kasy na runki(choc mozna zrobic je samemu)ale to wymaga sporo czasu
__________________
Rasta Roots Reggae ^^
kszychu13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:35.


Powered by vBulletin 3