Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-05-2005, 20:30   #41
Rafciu Mistrz
Użytkownik Forum
 
Rafciu Mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ulepszyc poison storm? Dobry pomysl A siłą druida jest Mass Healing xD

Druid to napewno trudna postac, ale nie jest duzo gorsza od sorca, jednak gdybym mogl wybrac to wolalbym sorca

@topic: przejdz jeszcze raz rooka i zrob se z tego druida ktorym grasz uhmakera
__________________
"Błędem jest sądzić, że różnica pomiędzy mądrością, a głupotą ma cokolwiek wspólnego z różnicą między wiekiem dojrzałym, a młodością."
George Bernard Shaw
Rafciu Mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2005, 20:52   #42
Tygryseq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Druid rox!! Sam gram drutem!

Why druid rox?

Ponieważ:

- Przy huncie z blockerem zdobywa dużo expa.
- Tworzy sobie UH'y i HMM'y- dwie najpotrzebniejsze runy w grze!
- Ma silne pvp, tak samo jak sorc (uderz SD'kiem jakiegoś typa jak masz 45 mlvl )

Więcej jest, ale pisać mi się nie chce.
HAIL DRUID
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2005, 21:23   #43
Mikelp
Zbanowany
 
Mikelp's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 237
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
skoro oni uważają że druid to cienias to jakim cudem Kumaggaro dał rade zabić Dsa??
O boshe...ja na 18 levelu solowalem DS`a w HellGate...dla bezpieczenstwa byl ze mna kumpel paladyn ale on tylko pilnowal zeby mnie ghoule nie zablokowaly -.-...to nie az taki duzy wyczyn...
ale zrobilem nowa postac...Paladyna...zaimponowal mi kumpel ktory w 1 tydzien zrobil 20 level...moze dla was to nic takiego......Created: Jan 12 2005, 19:55:55 CET
Name: Zephi Asel
Sex: male
Profession: Druid
Level: 18

(dead 1 i spadlem do 18 levelu)...gralem nim non-stop...raz tylko przeszedlem se do 10 levelu innym charem...i oto rezultat 5 miesiecy grania :O 19 leveli tylko...znam goscia ktory w 5 miesiecy 84 level zrobil knightem...ja nie wiem jak to mozliwe ale jednak....
Mikelp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 21:02   #44
Hakoonin
Użytkownik Forum
 
Hakoonin's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004

Posty: 35
Domyślny

Widze, ze jak zwykle ludzie nie bardzo moga sie dogadac, wiec postanowilem, ze wyjasnie to i owo.
1 Fakt ze druid ma super kase ze sprzedazy UHow to prawda(chociaz sorc ma z SD praktycznie to samo...), jednak po osiagnieciu 30-40 lvlu wiekszosc zdobywanej kasy i tak pochodzi z Huntow, zakladajac oczywiscie ze nie jestes lamerem, spedzajacym caly czas na robieniu run.
2 Na normalnych huntach (Necro, Demony, Guardy, Dle, Smoki), jak juz wczesniej wspominano- nie ma zadnej roznicy.
3 P.v.P- Ta dziedzina jest, niestety zrodlem najwiekszych nieporozumien. Z calym szacunkiem dla drutow- ale w tym przypadku przewaga sorca jest wrecz NIEBOtyczna, a to za sprawa jednego malutkiego czaru. Nasi kochani najmlodsi, ktorzy mimo posiadania, lagodnie mowiac "Skromnego doswiadczenia" - wypowiadaja sie na forum, niestety nie do konca zdaja sobie sprawe z mozliwosci jakie daje spamowanie UE. Walka pvp, zarowno druidem, jak i sorcem, opiera sie na wykonczeniu przeciwnika w ciagu pierwszych chwil. Powodem tego jest ograniczona ilosc punktow zycia i pojemnosc plecaka. Przykladowo- zakladajac ze walcza ze soba Rycek i Druid na tym samym levelu ( powiedzmy 100), i obaj gracze dysponuja identycznym (dobrym) pvp i sa przygotowani na maksa, to po raz kolejny bez urazy, ale druid nie ma NAJMNIEJSZYCH szans na wygranie takiego pojedynku, poniewaz potrzebuje on 5 strzalow z SD na zabicie Rycka( dodatkowo, od czasu do czasu sie UHajac). Rycek po prostu bedzie Uhal sie po kazdym SD, i wygra walke na przetrzymanie). Sorc na 100 lvlu jest w stanie zespamowac 3 UE, zabierajac takim combem do 2000 hp, oczywiscie szansa na to ze ryckowi nie uda sie Uhnac jest niewielka, jednak daje to sorcowi przynajmniej SZANSE na wygranie pojedynku. Jesli chodzi o walke z paladynem, Podobnie jak wczesniej, paladyn przetrzyma druta i wygra walke. Sorc w walce z palkiem bedzie mial calkiem spore szanse na wygranie spamujac UE 2 razy.
No i to tyle, slowem - druty sa ok, jednak w przypadku pvp ustepuja sorcom, i to WYRAZNIE. I pamietajcie: Dont underestimate the UE !
Hakoonin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 21:28   #45
niewidomy
Użytkownik Forum
 
niewidomy's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2005

Posty: 33
Domyślny

druidem sie oplaca na nizszym levcu ale na h levelach mozna summowac ds czy tam archery dzieki temu (dla mie to bardzo pozyteczna magia ale jak ci sumona zabija jestes biedny ) mozesz chodzic na mino guardy czy cyklopy
na h lvl bedziesz sam kupywal uhy itd niz samemu robic -.-
gralem druidami mi nie pasuja i tyle ;/ na h levcu nie oplaca sie grac druidem
koledzy chcieli zebys im dawal uhy pyszczajac taki tekst jaklx daj uha

poprostu jak chcerz byc druidem albo i nie to sie zrokuj i znowu wejdz na meina
ja ci polecam knighta XD
niewidomy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2006, 22:43   #46
Nico
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez the Trooper
druid jest tylko troche slabszy niz sorc...bo nie ma czarow takich jak on...
Chciales powiedziec na pvp
btw jesli chodzi o non-pvp polecam druida
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2006, 23:13   #47
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny

każda profesja jest dobra i specjalizuje sie w czyms innym. jednak druid WCALE nie jest najgorszy! ja np. gram knightem i zrobilem sobie druida tylko po to zeby mi robil ihy i uhy a teraz zupelnie zmienilem do niego nastawienie. jest to teraz moja druga postac ktora szkole rownie dobrze jak knighta i wcale nie uwazam ze jest beznadziejny - wrecz przeciwnie! to swietna profesja ze wzgledu na czary leczace i wiele innych rzeczy. po jakims czasie gry KAZDA profesja znudzi ci sie ale moim zdaniem nie mozna porownywac profesji bo kazdy bedzie mial odmienne zdanie. jezeli kreci cie magia leczaca i natura to wybierz druida. jesli zywiol i czary ofensywne to sorca. jesli lucznistwo i strzelectwo to palka. jesli zas miecze kowalstwo i smak zelaza to polecam knighta. takie jest moje zdanie...
__________________


Galeon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2006, 23:24   #48
dreggi
Użytkownik Forum
 
dreggi's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Polska

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 29
Skille: 72/55
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trenei
-.- OMG czlowieku mój kumpel gra juz od 4 lat i jest palkiem mówi że nie wybierac palka bo nie umiesz nim grac, nie wybieraj sorca bo on mial sorca i na 18 lvl chodzil na orc fortec (
ekhm, sorki ale troche zagmatwane. Mowa o sorkach, palakch a nie ma nic o druidach

Cytuj:
a druid jak by to powiedziec Druid hmmmmmmmm jest poprostu do robienia uhów i nie opłaca sie nim grac (
LOL? ja mam 40 lv 51 magic druta i chodze z kumplami na hydry, samemu na dragi i orki na edron i jest swietnie. A do tego robie Uhy i sypiam na kasie.

Cytuj:
nie opłaca sie nim grac jak knightem czy pallem bo mu nie rosną skille (po co ja to mowie chyba każdy to wie), i jeszcze jedno ludzie nie nabijajcie BEZSENSOWNIE postów
A na co do jasnej ch**** druidowi skille? DLe chcesz nim bloczyc?? Druidem robisz magic i jedziesz level na /DLach/hydrach z blokerem a skarabch tombach i dragach bez blokera.

Co do tematu: wbij 24 lv i rób Uhy. Sadzac po pytaniu nie jesteś doswiadczony więc wbij 35 magic i wtedy mozesz iść sobie z blokerem na dragi bijac z hmmów albo wbic od razu 50 magic level. Acha, wazna rzecz- druid wbijajac magic zarabia kase (bo sprzedaje UHy) a knight czy palek skillując traci kase tylko na fooda (albo robale).
__________________
Forza Juve!
dreggi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2006, 23:26   #49
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Cool Druid The Best

DRUID THE BEST DRUID THE BESTDRUID THE BEST
__________________
Mega_RobalXXL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2006, 19:46   #50
Sidena Daron
Użytkownik Forum
 
Sidena Daron's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Gdynia
Wiek: 32

Posty: 556
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sinestesia
Świat: Astera
Poziom: 223
Skille: 106/102
Poziom mag.: 9
Domyślny Sorc!!

Sorc jest lepszy od Druida, ale to zalezy od upodoban. Ja gram sorcererem i jest git.
Sidena Daron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2006, 20:07   #51
Diego'Odin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Ustka

Posty: 461
Gildia: MON
Domyślny

jestem sorcem ale gdybym wiedział w co sie pakuje wybral bym palka
gdybym tak mógł zmienić profesję nie tracą levela...

@topic
myśle że drut jest całkiem fajny
uhy, ih z pacc mass healing i heal friend
drutem ogólnie dużo zarobisz bo ja sorcem to klepie biede
Diego'Odin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2006, 20:15   #52
mecz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sidena Daron
Sorc jest lepszy od Druida, ale to zalezy od upodoban. Ja gram sorcererem i jest git.

Jak ja nie lubie takich postów, że druid jest gorszy albo lepszy od sorca... Zależy to od upodobań to prawda ale na jakiej podstawie piszesz, że "drut jest gorszy" pod jakim wzgledem bo jak dla mnie jest dobry ale nie twierdze ze lepszy od sorca. Może nie jest tak ofensywny jak mag ale ma inne zalety to samo mag. Każda profesja ma swoje wady i zalety wiec wszystkich proszę o jedno nie pisanie, że drut do nudna profesja itd. itp. bo aż żal pośladki ściska. Tylko od gracza zależy kim bedzie grał wiec tyle...

pS.

oj oj drutem będziesz miał kase... no z tym sie nie zgodze zależy kiedy jak masz BP of UH i je bedziesz sprzedawal to zarobisz (no wcześniej trza je zrobić ale nie każdej osobie chce sie cały czas robić te UHy... a jak expisz to run nie robisz. Podobnie jest z Magiem.

Ostatnio edytowany przez mecz - 31-05-2006 o 20:20.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2006, 18:46   #53
Arkhor
Użytkownik Forum
 
Arkhor's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Lokacja: Płock

Posty: 36
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arkhor
Profesja: Knight
Gildia: Szukam...
Świat: Calmera
Poziom: 17
Skille: 63/63
Poziom mag.: 4
Domyślny

Nie grałem za dużo druidem , ale wiem ze graie druidem opłaca się jedynie jeśli masz już kumpli innych na servie
-expienie-pod pohem na slimkach ;] ( ja tam nabiłem 30 lvl )
-potem bierzesz kolege zeby ci blokował guardy albo nawalaszje z różczki
- HUNtyo TAk to jest to)
Hydry-robisz 3dsy... knight (coś tam robi) a ty tylko exura sio na blokerka i hmm
Najlepszy hunt to hunt z druidem
__________________
-> regulamin
Arkhor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2006, 11:09   #54
Szybowniczka
Użytkownik forum
 
Szybowniczka's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 26
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkhor
Hydry-robisz 3dsy... knight (coś tam robi) a ty tylko exura sio na blokerka i hmm
Przepraszam, a moze 2? 3 sie nie da na raz zsummonowac (czy sie myle?).
Sama gram druidem. Druid wcale nie jest taka debilistyczna profesja, na prawde gra nim daje duzo rozrywki i satysfakcji. Cieszy sie on duzym respektem wsrod innych, bo przeciez gdyby nie on to knight zyl by wiecznie na "exurze" tak jak reszta profesji.
Jesli mam porownywac druida do innych profesji, to powiem tak: mialam okazje grac paladynem na 29 lvl. Za******ie sie boltowalo dragony. Ale co z tego? Do druida trzeba miec predyspozycje, ktore posiada jakis procent z nas. Nie chce sie w jakis sposob chwalic, ale mysle ze poprostu dana mi jest ta profesja...
Widzieliscie kolesia o nicku Mateusz Dragon Wielki? 201 elder druid. Kraza podejzenia ze sharuje postac, ale nawet jakby, to te 2 czy 3 osoby musza KOCHAC ta profesje.

Tak w ogole... Zauwazyliscie ze duzo druidow i sorcererow konczy swoja przygode z profesja kolo 30 lvla? Druid do tej pory zdazy zarobic fortune na UHach. A sorc? Hmm... Gfb... A SD nie ujzy na oczy.

Nie bede sie z wami klocic kto lepszy a kto nie, kwestia upodoban i predyspozycji. Moje zdanie o druidzie jest jednoznaczne: Druid Powah
Szybowniczka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2006, 19:21   #55
Pietru
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Na pewno gra jedna z profesji musi ci isc lepiej! Wybierz ta profesje.
Druid nie jest znowu taki beznadziejny poniewaz jezeli druid jest do bani to sork tez poniewaz rozni sie szegolami a jezeli sork jest do bani to paladyn jest do bani bo gra paladynem jest troche inna a jezeli palek jest do bani to Knight Rulessss! To by bylo na tyle.Wszystko zalezy od twojej gry.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2006, 21:23   #56
Karolkens33
Użytkownik forum
 
Karolkens33's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Karolkens
Profesja: Druid
Świat: Calmera
Poziom: 29
Poziom mag.: 37
Karolkens33 ma numer GG 5804956
Pergamin

Ja gram drutem, mam 28 lvl, 36 mlvl i i dobre eq. Przed update druid na pewno byl beznadziejny, (dlatego zawiesilem gre na drucie na kilka miesięcy) ale teraz z rodami nieźle sie expi. Ja np. biore monlight roda, robie HMMy, DSa i expie na dragach. 1 DS starczy mi na conajmniej 8 dragów (Z IHami 15), loot nie zawsze sie zwraca ale expi sie szybko. 2% (na 28 lvl) na 1 draga... Niektórzy może powiedzą, że trzeba robić dużo HMM, ale po kilku dniach expienia mlvl podwyższa sie, a co za tym idzie? Wieksze hity w draga i mniejsza strata hp przez DSa.
To jest moje zdanie=]
Karolkens33 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 22:19   #57
neutralny16
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mam pytanie...Ile hp zabiera Poison strom np. na levelu 100 z mlvl 65??? a Sorciem z UE na tym samym levelu i mlvl?prosze o odpowiedz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 23:30   #58
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

dziwne ze nikt nie looknal na date zalozenia tematu.. Nico reported
@srry za offtop
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2006, 14:23   #59
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trenei
-.- OMG czlowieku mój kumpel gra juz od 4 lat i jest palkiem mówi że nie wybierac palka bo nie umiesz nim grac, nie wybieraj sorca bo on mial sorca i na 18 lvl chodzil na orc fortec , a druid jak by to powiedziec Druid hmmmmmmmm jest poprostu do robienia uhów i nie opłaca sie nim grac tak jak knightem czy pallem bo mu nie rosną skille (po co ja to mowie chyba każdy to wie), i jeszcze jedno ludzie nie nabijajcie BEZSENSOWNIE postów

Idiota? <10 znaków>
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2006, 21:42   #60
Adamosis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 38
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Pytanie

Mam pytanko a nie wiec gdzie sie mam zapytac
Jak mam sie zamienic w przedmiot za pomocą czaru, widzialem paru kolesi zamienionych a swordy.
Mam czas Utevo Res Ina ale on zamienia tylko w potwory, czy trzeba zastosowac jakas dodatkową formule ?
Adamosis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:11.


Powered by vBulletin 3