Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-10-2003, 11:15   #1
Lakes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 17
Lakes ma numer GG 4592810
Domyślny Czarna lista

Proponowal bym zalozyc na forum czarna liste ludzi ktorzy sa nieodpowiedzialni i np lurura potwory lub blokuja ludzi taka lista pomogla by ludzom w omijanu tych typkow !!! czekam na odpowiedzi

Swiat <Calmera> !!!!!
Lakes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-10-2003, 11:33   #2
sln85
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2003

Posty: 35
sln85 ma numer GG 5350337
Domyślny

Myśle że tak .... jesli o mnie chodzi to jestem 100% za !!!

I mam nadzieje że znajdzie sie wiecej takich osób

Nawet spotkałem pare takich lolków...... i chciałbym sie trzymac od nich z daleka
Mam nadzieje że ta lista pomoze mi ich odrużnic i wszytskim którzy chca ich inikac !!
sln85 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 13:39   #3
Poland
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2003

Posty: 3
Domyślny

Jestem jak najbardziej za !!! ja juz mam kilkoro na taka liste
Poland jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 13:58   #4
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Problem jest jeden : Na jakiej podstawie ocenić, czy ten zły to ten, który został zgłoszony na złego, czy ten, który zgłaszał złego.
Wyobraź sobie taką sytuacjię.
Gracz X nie lubi gracza Y, ale ten Y jest o wiele mocniejszy, więc X go sam nie pokona. Postanawia więc utrudnić mu życie inaczej, a mianowicie zgłasza go na taką listę. Teraz ludzie będą mieli gracza Y za "złego", bo on taki niedobry, blokuje, luruje, pkuje... Ma chłopak teraz niezły problem, bo jak udowodnić, że jest niewinny? A zabić nawet mógł gracza X, ale jak udowodnić, że miał powód? Nawet, jeśli mu się to uda, to reputację już i tak będzie miał poważnie nadszarpniętą.


Kurde, zła opcja mi się w ankiecie klikła
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 14:48   #5
Poland
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2003

Posty: 3
Domyślny

Proponuje zeby kazda opinja byla oparta zdjeciem
i rozpiska jak to ise talo i nie tak ze x jest zly bo mnie zablokowal a moze o tym nie wiedzial ja mialam taki przypadek :
Zdjecia niestety nie posiadam
Ale sprawa wyglada tak niejaki X trenowal w podziemiach na minotaury a ja bylam tam na polowaniu z kolega "Krogulecc" a pan X powiedzial ze trenuje wiec odpuscilismy sobie i nie atakowalismy jego potworkow na kturych trenowal .
Po pewnym czasie przechodzimy ponownie tym samym korytarzem i co sie naszym oczom ukazyje pan X jest na wykonczeniu a wokul niego stoja dwaj kolejni panowie i cekaja az zginie !
Wiec nie patrzac na dalszy rozwoj sytuacji postanawiam zabic mino archera i mimo naszych prub wraz z kolega pan X ginie
I tu sie zaczyna jadka panowie ktorzy przygloadali sie smierci pana X rozszarpywali jego martwe cialo by zdobyc to co stracil a podobno stracil duzo !
Oskarzyli mnie o kradziez FS wiec po dluzszych okowaniach zgodzil sie kolega podac im haslo i login
sprwdzili mu postac i odali stwierdziwszy iz go nie posiada
Po dluszych namowach ja tez uleglam jak dziecko zeby im udostepnic haslo i login !!!!!!!! I tu stala sie straszna rzecz postac odeszla i poszla do wszystkich miast i okradal wszystkie skrzynki w depo zbroja i miecz przepadlu bez powrotnie !!!!!

I czy to nie jest znak ze te osoby nie sa zle i nie nalezy sie ich bac spotkalam go ponownie nastepnym razem pana ktoremu podalam halo i login lurowal mi DS zebym zginela to okrutne ale i nie sprawiedliwe nazwy na razie nie ujawniam tego pana ale niekturzy jez pewno wiedza o kogo chodzi !!!
Poland jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 14:55   #6
Lakes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 17
Lakes ma numer GG 4592810
Domyślny

I to jest to oco mi chodzilo pelna opiska tego co sie stalo tak trzymaj Polend !!!!!!!!
Lakes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 15:03   #7
nawigator
Użytkownik Forum
 
nawigator's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2003
Lokacja: Swinoujscie :)
Wiek: 43

Posty: 501
Imię: XXX
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 73
Skille: 103/102
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do nawigator nawigator ma numer GG Ni podam :p nawigator ma login Tlenu Oddech xD
Domyślny

ja mam takiego koles mnie na Zerku zblokowal ale zwialem a potem mnie Zabil za nic

XENUWU LEV 30 NOVA pilnujcie sie zdala widzialem jak pare trupów sciaga z 3 GS-ów
__________________
103/102

23:00 You advanced in sword fighting. (103)
19:33 You advanced in shielding. (102) !!!!
12:59 You advanced to magic level 8.

Myslisz ze wiesz co to jest zycie ? -.-' Spróbuj tego...
http://www.gangstawar.com/index.php?act=speclink&speclink=f6pm690047
nawigator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 15:05   #8
nawigator
Użytkownik Forum
 
nawigator's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2003
Lokacja: Swinoujscie :)
Wiek: 43

Posty: 501
Imię: XXX
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 73
Skille: 103/102
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do nawigator nawigator ma numer GG Ni podam :p nawigator ma login Tlenu Oddech xD
Domyślny

UPS sorka nie zauwazylem sondy

Taki temat sie przyda moim zdaniem
__________________
103/102

23:00 You advanced in sword fighting. (103)
19:33 You advanced in shielding. (102) !!!!
12:59 You advanced to magic level 8.

Myslisz ze wiesz co to jest zycie ? -.-' Spróbuj tego...
http://www.gangstawar.com/index.php?act=speclink&speclink=f6pm690047
nawigator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 15:17   #9
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

no nie no polend podac numer i haslo konta to juz szczyt... moze ci panowie nie byli fair ale danie im tych danych to szczyt glupoty . Radze Ci nie grac juz ta postacia bo w kazdej chwili moga sie na to konto wlamac
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 17:22   #10
Main Vegeta
Użytkownik Forum
 
Main Vegeta's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 34

Posty: 207
Main Vegeta ma numer GG 2511386
Domyślny

No to se password zmieni nie! A poza tym na rooku jeszcze kolo mnie zalatwil tak ze bylem na poisonach i mialem czerwone zycie i bylem zatruty.Oczywiscie za mna juz 20 osob czeka az zgine. Uciekam juz na powierzcznie chce wyjsca tu co??? KOles na miejsce dzie sielinom daje zaczyna wrzucac zwloko bagi i inne bzdety tak ze ja to odsuwalem a inni znow wrzucali.To juz szczyt chamstwa.ZGINOLEM!!
__________________
Me noob plx plx
Main Vegeta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 18:19   #11
moniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003

Posty: 58
Domyślny

dobra tak lista powinna by ale powinna byc doslownie czarna. Napisalem juz posta ale powiem wam co bylo dokadnie. Stoje se legalnie i rybki lowie gosciu mnie zachodz i zaczyna bic. Mowie mu ze by przestal a on wyciaga plapki i mnie na mnie wpycha no to uciekam zeby go gfb walnac no ale z takim hp to mu moglem naskoczyc. Potem sie pytam za co mnie zabil a on za rybe ktora mu (niby) ukradlem. Wiec kolejnym powodem powinno byc wartosc "przestemstwa" czy kradziez jednej ryby powinna byc smietelna? Pozatym bym mu dal ryby jak chcilal nie musial mnie zbijac i oskrazac.
moniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 19:34   #12
marred
Użytkownik Forum
 
marred's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Pokoj
Wiek: 36

Posty: 483
marred ma numer GG 2185588
Domyślny

Mam mieszane uczucia co do takiego tematu.
Z jednej strony na Calmerze nie ma PK'ow, ale przez to sa zlodzieje potworow, oszusci itp.
Racja, niektorzy moga wpisywac kogos, kto np. oszukal ich, ale czesc moze po prostu nie lubic kogos i przez to wpisac ich na te liste. Takie listy, raczej nie maja sensu, lepiej to zalatwic z przyjaciolmi wybrac sie na takiego delikwenta i po sprawie. (ale oczywiscie na innych serwach, na ktorych jest PvP)
__________________
*&&&**********&&&&&&**&&&
&***&********&&****&&&***&
*&***&******&&******&&&***&
**&***&***&&&***&&***&&&***&***&&&
***&***&&&*&&***&&***&&*&***&&&***&
****&*******&&******&&***&*******&
*****&*****& &&****&&*****&*****&
******&&&&&***&&&&&&*******&&&&&
marred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2003, 19:53   #13
Abdul Al-Hazred
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 10 2003

Posty: 11
Domyślny

no to bedzie wtedy nubowaty temat ;b
ale jestem za ) chetnie sobie powpisuje pare osob a potem bede sie z nich brechtal
Abdul Al-Hazred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2004, 17:32   #14
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Mam postać 8lev(7). Wogóle nią nie grałem bo po opuszczeniu rooka zmieniłem dostawce(miałem neostrade a teraz mam hyperiona). Dziś patrze Libera wolna wchodzę o 17:07 . O 17:08 mam deada. Nie znałem kolesia, a on bez słowa mnie killnął.Oto spis jego postaci:

1. Kexohe Solera

2. Watermi Libera - tym mnie zabił

3. Xexop Julera
__________________
Gniew Mroku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2004, 21:22   #15
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Hm chyba wlasnie po to keidystam byl dzial PK no nie?
Nie jestem 'za' takim tematem zbytnio
No ale jak przeglosowane to wam cos powiem:
Z kolega siedzimy sobie na trolach w ab i w pewnym momencie on tak 'dla zartu' mowi 'zaraz cie zabije' to ja na niego 'dla zartu' sie rzucam, kilka ciosow, przestajemy i idziemy w okolice drabinki zeby mi skull zniknal. Podchodzi Edzio Asfalt i Edzio Beton. Kolega im mowi(zeby mnie usprawiedliwic) ze to zart itd. itp. Oni sobie na chwile poszli, za chwile wracaja, jeden mi z hmma drugi ffa pod nogi ja daje dyla lagi jak jasny gwint wychodze oni juz przede mna(nie mieli lagow) 2 ffy naokolo mnie i gostek mnie popycha jak chce no i ded. Dlatego zawsze zanim se zaczniecie jaja z kolega robic wlaczcie party mode
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2004, 21:29   #16
Mleczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2004
Lokacja: Rivia ;)

Posty: 137
Mleczyk ma numer GG 3445000 Mleczyk ma login Tlenu franticcccc@tlen.pl
Domyślny

moja odpowiedź - NIE!!!

po pierwsze (primo) - głupkowaty pomysł, kto wie, może taki noob który właśnie luruje potwóry i tak dalej kiedyś pomoże Ci wyjść z najgorszych sytuacji

po drugie (primo) - myśle, że nauka na własnych błedach przynosi najwięcej doświadczenia

po trzecie (i ostatnie primo) - załóżmy, że któryś z Was (tych którzy byli na "tak") trafia na taką liste, bo raz chciał poczuć jak to jest być... innym a ktoś inny Was podkablował... przyjemnie?? nie sądze

pozdrawiam
Mleczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:57.


Powered by vBulletin 3