Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-08-2009, 21:03   #221
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
No przecież zawsze jest single player, który ma wymiatać i się nie nudzić dzięki masie różnych dodatków ; )
Ta, tylko on będzie wrzucony pro forma, na każdym kroku Blizzard podkreśla, że w D3 najlepiej będzie się grało historię w co-opie.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-08-2009, 22:41   #222
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Ta, tylko on będzie wrzucony pro forma, na każdym kroku Blizzard podkreśla, że w D3 najlepiej będzie się grało historię w co-opie.
A Ty pewnie na ich miejscu powtarzałbyś, że najlepiej gra się na singlu? Co za beznadziejny argument, przecież w 95% gier gra się lepiej z przyjaciółmi. Już nie mówiąc o tym, że takie gadanie ma też podtekst marketingowy.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2009, 23:04   #223
Zatharin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 152
Zatharin ma numer GG 4885852
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Przesadą wydaje ci się to, że jak zrobię mape w edytorze, to będę mógł ją umieścić na serwerze battlenetu 2 i pobierać za to kasę? Dla mnie jest do duży plus.

System będzie wyglądał tak, że ludzie którzy robią mapy będą mogli się nimi wymieniać i pobierać już poprzez bn2, a dodatkiem ma być to, że będzie można sobie ustalić opłatę za pobranie swojej mapy. Nie rozumiem co tu jest przesadą. Jak ci nie będzie pasić, to nikt nie każe ściągać danej, płatnej mapy. Dla mnie to taka dodatkowa motywacja dla mapperów do robienia dobrych map.
A ja już nie pamiętam gdzie, czytałem, że płatne mapki będą tylko te które od Blizza dostaną etykietke Premium czy cos takiego (czyli tylko najlepsze mapy)
Zatharin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 13:52   #224
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Grał ktoś w MGS3: Snake Eater? Czy dla tej jednej gierki warto wydać kasę na kupno PS2?
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 14:04   #225
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Ta, tylko on będzie wrzucony pro forma, na każdym kroku Blizzard podkreśla, że w D3 najlepiej będzie się grało historię w co-opie.
Trudno, mam oryginalne d2, jesli diablo3 bedzie na podobnym poziomie, to kupie i bede gral ^^

Na razie czekam na oddanie karty muzycznej, dzieki czemu bede mogl grac w battlefielda2. Obecnie czekam na :

*modern warfare 2 - jesli zrobia taki multiplayer, jak obecnie (mowia, ze jest swietny), to kupuje
*Battlefield : Bad Company 2 - jesli okaze sie, ze bedzie grywalne, bo jakos nie wyobrazam sobie dobrego battlefielda, gdzie moze byc maksymalnie 24 graczy... ogladalem gameplay'e z konsolowego 1943 i mapy wieja tam pustka. Cholerne konsole
*Guildwars 2
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 14:11   #226
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

O, apropo nowości, to kilka było/szykuje się.

Póki co to grałem sobie w wolfensztajna, tego nowego. Może nie jest to jakaś mega nowość, ale całkiem przyjemnie się gra. Prócz tego odpaliłem sobie wczoraj Mini Niinjas, całkiem fajnie zbudowana zręcznościówka.

Za parę dni (chyba 15stego) wychodzi NFS: shift, i również fajnie się zapowiada. Chyba w końcu będzie można się pościgać z całkiem fajnego widoku kierowcy.

No i ostatnio odpaliłem sobie warcrafta 3 z dodatkiem, jakoś nigdy nie grałem i chciałem sprawdzić jak mi przypadnie do gustu i okazało się, że jednak wolę starcrafta : P

AA no i kurdę, battle report ze SC2 miał się ukazać na początku września, a tu ni widu nie słychu ;<

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 13-09-2009 o 14:15.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 14:21   #227
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Fifa 10- na pc. MEGA porażka, nie wiem po co te wszystkie zapowiedzi, nad zrewolucjonizowaniem pecetowej fify, bo grając w demo, odniosłem wrażenie że jest jeszcze gorsza od 09 lol. Btw, z ostatnich gier najbardziej przypodobał mi się Batman: Arkham Asylum.

Ostatnio edytowany przez Lotress - 13-09-2009 o 14:22.
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 14:58   #228
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Gralem przed chwila w nowego Wolfensteina z nadzieja, ze beda podobne elementy ze starego - poczatek ok, fajnie sie zapowiadal, dostajesz misje dalej w gabinecie. Agent Blazkowicz ze starej wersji. Zaczela sie pierwsza misja, a raczej maly samouczek. Za chwile dowiedzialem sie, ze do MP40 moge dokupic tlumik i inne dodatki (!) co totalnie mnie zaskoczylo i zniechecilo. Zaraz gosciu daje mi tutoriala o mapach i notesie, ktory mozna przegladac. Przeszedlem pierwsza, druga misje (w ktorej w jednym miejscu wszystko latalo, nie wiedzialem czemu). Zaczela sie trzecia - w podziemiach. Mam zdobyc jakis medalion. Mysle, bedzie fajnie - wraca stary klimat! A tu zaraz sie dowiedzialem, ze ten medalion ma jakies magiczne wlasciwosci, moge dzieki niemu szybciej biegac i chodzic przez niektore sciany. Gra po 5 min zostala odinstalowana i dalej nie wierze, ze mogli wydac takie gowno. Mozna te specjalne moce 'ladowac' w jakims polu, pozniej z tego co slyszalem dostaje sie inne krysztaly.

Pamietam te czasy, gdzie w Return to Castle Wolfenstein chodzilo sie ze snajperka z tlumkiem na takiej otwartej mapie, trzeba bylo znalezc spadochron, nikt nie mogl cie wykryc bo od razu alarm i mission failed. Albo jakies koscioly czy koncowe bossy... Trzeba bylo zabic jakiegos wazniejszego goscia w gabinecie, rozwalac flagi III Rzeszy czy obrazy Fuhrera zdobywajac przy okazji sztabki zlota.

Ogolnie - jak ktos sie spodziewa fajnej gry, w ktorej mozna porozwalac szwabow bez zbednych dodatkow - nie polecam.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 15:27   #229
Pani_Halinka
Użytkownik forum
 
Pani_Halinka's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2009
Lokacja: Piekuo
Wiek: 81

Posty: 8
Poziom: 666
Skille: 66/66
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Grał ktoś w MGS3: Snake Eater? Czy dla tej jednej gierki warto wydać kasę na kupno PS2?
tak,ta gra jest genialna
Pani_Halinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 15:31   #230
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Grałem trochę w Bioshocka, straszny badziew.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 16:12   #231
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pani_Halinka Pokaż post
tak,ta gra jest genialna
Popieram, wydalbym nawet na PS3 zeby miec MGS4 ech, a tak to czekam na Modern Warfare 2 miazga
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 16:27   #232
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotress Pokaż post
Fifa 10- na pc. MEGA porażka, nie wiem po co te wszystkie zapowiedzi, nad zrewolucjonizowaniem pecetowej fify, bo grając w demo, odniosłem wrażenie że jest jeszcze gorsza od 09 lol. Btw, z ostatnich gier najbardziej przypodobał mi się Batman: Arkham Asylum.
Też grałem w Batmana. Myślę, że może być, chociaż bez żadnej rewolucji. Walka jest całkiem przyjemna. Z tego co się orientuje, to jest dość wysoko oceniany.

Co do fify, to nigdy za nią nie przepadałem, zawsze wolałem pogierczyć w PES'a.

Cytuj:
Za chwile dowiedzialem sie, ze do MP40 moge dokupic tlumik i inne dodatki (!) co totalnie mnie zaskoczylo i zniechecilo.
A mi się to właśnie podobało. Upgrejdowanie broni itp. luneta itp, te dodatki dają dużo fajnych możliwości.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 13-09-2009 o 16:28.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 16:35   #233
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Co do fify, to nigdy za nią nie przepadałem, zawsze wolałem pogierczyć w PES'a.
Fifa na konsolach jest serio dobra, lepsza od PESA. Jednak ta Fifa pecetowa, to mega ścierwo, nie warta nawet ściągania. Ciekaw jestem Pesa, czy poprawią go, bo 2009 też nie powalał.
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 16:44   #234
Xendriel
Użytkownik Forum
 
Xendriel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: okolice Bełchatowa

Posty: 681
Stan: Na Emeryturze
Xendriel ma numer GG 8764070
Domyślny

Bo Fifa na konsole jest na nowym silniku.
Xendriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 16:54   #235
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
A mi się to właśnie podobało. Upgrejdowanie broni itp. luneta itp, te dodatki dają dużo fajnych możliwości.
Czasy II wojny swiatowej, wyobraz sobie mp40 , mp44 (nie wiem czy jest w tej grze) czy cos innego z tlumikiem - z tego co pamietam, najczesciej takowy mialy steny, nic wiecej. Chodzi mi tu o realistyke samej gry. Nie mowie, ze taki kar98k z luneta jest zly, bo nawet taki byc powinien, ale te karabiny automatyczne z tymi stabilizatorami - cos jest nie tak.

Niby sam agent jest 'wyjatkowy', szary zolnierz nosi zwykla bron bez dodatkow - przynajmniej tyle.


@Ryba, 2down

Mowie o zachowaniu realistyki samej wojny, nie musza az tak jej znieksztalcac (chociaz moga, to jest tylko gra). Te krysztaly i moce sa failem, to ja wiem. I mam jeszcze jedno pytanie - czy do kar98k da rade dolaczyc tlumik? :D

Ostatnio edytowany przez robek - 13-09-2009 o 17:54.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 17:39   #236
kochamcienzarufki
Użytkownik Forum
 
kochamcienzarufki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2009
Lokacja: Sólencjin :***

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
z tego co pamietam, najczesciej takowy mialy steny, nic wiecej.
Tłumiki były, ale nigdy nie były produkowane seryjnie i pozatym nigdy nie weszły w obieg. Jedynie było testowanie tłumików na MP40 poza frontem, więc jest to pewnego rodzaju fail producentów. Też grałem w to gówno i nigdy nie zagram.
RTC rzondzi!!!11
__________________
Ironia, proszę, raz!

Ostatnio edytowany przez kochamcienzarufki - 13-09-2009 o 17:41.
kochamcienzarufki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 17:42   #237
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
Czasy II wojny swiatowej, wyobraz sobie mp40 , mp44 (nie wiem czy jest w tej grze) czy cos innego z tlumikiem - z tego co pamietam, najczesciej takowy mialy steny, nic wiecej. Chodzi mi tu o realistyke samej gry. Nie mowie, ze taki kar98k z luneta jest zly, bo nawet taki byc powinien, ale te karabiny automatyczne z tymi stabilizatorami - cos jest nie tak.

Niby sam agent jest 'wyjatkowy', szary zolnierz nosi zwykla bron bez dodatkow - przynajmniej tyle.
No to czegoś tu nie rozumiem. Oczekujesz realizmu II wojny światowej i narzekasz na tłumiki, podczas, gdy można sobie zwalniać czas i włączać tarcze? lol.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 13-09-2009 o 19:58.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 19:43   #238
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Heh co do serji MGS, to ta seria jest po prostu genialna. Jesli nie grales, to naprawde warto.
Niestety w ta najnowsza pograc nie moglem, bo brak PS3...

Slyszal ktos o gierce pod tytolem MechWarrior?
Moim zdaniem, to moze byc jedna z lepszych gier najblizszego czasu. Nie mowiac juz o grafice, ale o fizyce poruszajacych sie mechow i calej akcji, gierka moze byc niezla. ^^
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 20:27   #239
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacz_knight Pokaż post
Heh co do serji MGS, to ta seria jest po prostu genialna. Jesli nie grales, to naprawde warto.
Niestety w ta najnowsza pograc nie moglem, bo brak PS3...

Slyszal ktos o gierce pod tytolem MechWarrior?
Moim zdaniem, to moze byc jedna z lepszych gier najblizszego czasu. Nie mowiac juz o grafice, ale o fizyce poruszajacych sie mechow i calej akcji, gierka moze byc niezla. ^^
Zawsze chcialem miec ta gre, ale to byly czasu kiedy trzeba bylo chodzic na bazarek. A ja nie mialem 50 zl na pirata

A co? Ma wyjsc nowy Mechwarrior?
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 20:35   #240
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

Ktoś na górze wspomniał o Need for Speed Shift. Cieszę się, że panowie z EA puknęli się w głowę po ostatniej części i stworzyli coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=85kwy...layer_embedded ;d

Do tego czekam z niecierpliwością na październik i wyjście Uncharted 2: Among Thieves http://ps3.ign.com/dor/objects/14225...ax_090409.html. Pierwsza część była cudowna.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:45.


Powered by vBulletin 3