Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-08-2010, 14:23   #1
matis193
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 11 2007

Posty: 3
Domyślny Cyclopy Edron droga

Witam to mój pierwszy post na forum. Mam pytanie co do drogi na Cyclopolis w edron czy po drodze mogę napotkać jakieś mocniejsze potwory ? Czy droga jest w miarę łatwa dla MS 25 lvl ? I czy opłaca mi się tam expić do 40 lvla ? Kasa to nie problem dla mnie ale nie chciałbym być za bardzo na minus.
matis193 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-08-2010, 14:58   #2
Czarujaca_Lola
Użytkownik Forum
 
Czarujaca_Lola's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2009

Posty: 165
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 50
Poziom mag.: 40
Domyślny

Po drodze spotkasz nietoperza, ze 3 wilki, 2 niedźwiedzie i 1-2 kłusowników (Poacher).
Exp chyba dobry, ale na tym się słabo znam.
Czarujaca_Lola jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2010, 23:49   #3
Kisex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2010

Posty: 24
Domyślny

Exp jest zacny! Swoim RP siedziałem tam od koło 40 levela(niższe poziomy). Na 25 dasz radę myślę, tylko wejście może być ciężkie bo czasem stoją tam po 3-4 cyce + guard + 2 soldiery, ale zwykle jest dość czysto. Zresztą wtedy używasz stealth ringa. Polecam Ci go właśnie brać gdyż możesz schodzić na głębsze poziomy,a tam palkiem wyciągałem koło 80 k/h z 42 godziną staminy. Jedynie na co musisz uważać to na poziomie -3 jest pierw 1 fire elemental a potem 2 kolejne naraz(trzeba uważać, ale da się pojedyńczo lurować). Na poziomie -4 jest do bramki levelowej 1 Fire elemental, a za bramką są trzy, ale nie polecam Ci na tym levelu tam chodzić. Na poziomie -5 masz resp 3 dragów i 2 Fire Elementalów. Poziom -6 to już Behemoth Quest i nie radzę tam chodzić, bo jak się zasiedzisz i wyjdziesz to wpadnięcie pod 3 dragi i 2 FE wiadomo jak się skończy...Padniesz zanim zdążysz powiedzieć "Quidditch" xD Jeżeli masz kasę na stealth ringi to polecam Ci właśnie ich używać do zejścia na niższe poziomy lub przez cały czas. Level będzie leciał jak marzenie!

Ostatnio edytowany przez Kisex - 23-08-2010 o 23:52.
Kisex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2011, 18:34   #4
Skreczo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 22
Domyślny

nie spotkasz nic groznego po drodze , chyba ze orshabaal zatakuje ;D , exp jest lajtowy wrecz cudny .
Skreczo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:59.


Powered by vBulletin 3